• Ново
HX Открито Survival Knife AUS-8 Steel Blade Fixed Blade knife Straight Camping Hunting Knives Multi tactical Hand Tools Edc

HX Открито Survival Knife AUS-8 Steel Blade Fixed Blade knife Straight Camping Hunting Knives Multi tactical Hand Tools Edc

BGN 100.00
BGN 124.80
-20 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на нашата продавница :

Ние се надеваме да се изгради траен и добри односи со мнозинство на купувачи во странство .
Нашата цел е : Најдобар Квалитет + Најдобра Цена + Одлична Услуга + Брза Испорака
Информација за производот : Ножот материјал : АНИ-8 Рачка материјал : G10 Цврстина : 58 HRC сите Должина : 205mm нож должина : 90mm поле на примена : вози патување, outdoor спортови Со Kydex
слики
плаќање
>> прифати Alipay,Зачувам,Western union и TT,L/C однапред
>>Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
превозот
>>Ние брод нашите производи на светот.
>>Ние брод цел во рок од 1~4 дена по уплатата примена.
>>Ние само брод на дадената адреса.pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред место цел
>>Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот данок на увоз
>>Ние брод цел од Воздухопловната,EMS,DHL,Fed Ex,UPS-от како што сте ја избрале.
>>ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион
>>Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати
>>Ние нудиме регистрирани воздухопловната пост превозот методи .за слободни. Приближната превозот време за различни региони е како што следува :
САД, велика БРИТАНИЈА, AU & НЗ обично се околу 13 - 17 работни дена.
Европа & Азија обично се околу 15 - 21 работни дена.
Јужна Америка & Остатокот од Светот обично се околу 25 - 35 дена
Наплата И Враќање :
>> Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не?т покриваат предмети кои биле злоупотребени, оштетени во било каква форма.
>> Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, доколку немате примено точка во 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. ако сте одбрале egular воздух mail без следење бр., ве молиме контактирајте со нас по 40 дена, ако не го примите објект.
>> Ако имате дефект на ставка сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со неа е оригинално пакување и додатоци. ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки, Или да го замени објект за вас. Ве молиме контактирајте ме пред да можете да го вратите, или ние не се одговорни за враќање такси превозот.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал На Острието:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
CS GO
is_customized:
Yes
Тип:
Нож С Фиксирано Острие
търговска марка:
HX НА ОТКРИТО
Материал Дръжка:
G10
Материал На Острието:
AUS-8
Материал Дръжка:
G10
Дължина На Острието:
90 мм
Тегло:
265g

Те също купуват с този продукт

OMY6mm-32mm трещотка гаечен ключ комбиниран ключ Набор от ключове, храповик коньковый инструмент направи различни съоръжения пръстен ключ храповик гъвкави ръчни инстр

BGN 5.00 9.54

12477Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направен од хром vanadium, огледало полиран за казна заврши, трајни и долгорочни користи.72 заби ratchet прстен, мала глава профил, висок вртежен момент капацитетПрофесионално топлина третираат за сила и издржливост.Хром vanadium челик фалсификување, запчаници,и на вилицата стврднување со топлина лекување, тешко се носатотпорни.Преку казна полиран и позлата светла хром, ' рѓа и убава.72 заб се вози технологија, ротирачки 5 степени може да се вози, се олесни да се користи во мал простор.Опис : Материјал : хром vanadium челик Боја : сребренаГОЛЕМИНА : 6mm / 7mm / 8мм / 9mm / 10мм / 11mm / 12mm / 13mm / 14mm / 15mm / 16mm / 17mm / 18mm / 19mm / 21mm / 22mm / 23mm / 24mm / 27mm / 30мм / 32милиметриПакетот вклучува : 1 Buc ratchet spannerВнимание Совети : 1...

Мини Бижута Края Режещи Клещи Практически Ръчно Изработени Бижута Инструмент От Въглеродна Стомана Drop Ship

BGN 3.00 3.25

100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)Должина : 10см / 3.94 nches Флексибилни и мала големина...

20pcs тел от неръждаема стомана, гума, четка за пречистване на полиране пилинг на ротационен инструмент R06 Drop Ship

BGN 6.00 6.88

Идеален за отстранување на рѓа / корозија од било какви метални површини, особено благородни метали Погодна за вашиот умре мелница & ротациони машински алатки Материјал : не 'Рѓосувачки челик Тркала Четка Дијаметар : 25mm (0.98" приближно) месо тело Должина : 35mm (1.38" приближно) месо тело со Дијаметар : 3мм (0.12" приближно) Количина : 20 PC Пакетот вклучува : 20 x Нерѓосувачки Челик Жица Brushe0302

гаечен ключ гъвкави серповидный гаечен ключ, блокада на куката корона кръгла гайка гаечен ключ

BGN 27.00 27.18

Опис : Големина : круг стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmкруг стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmплоштад стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmплоштад стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmпакет : 1pcs / многуДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

500 бр. / лот острието 11 хирургия скалпел Откриването ремонт на инструменти нож за еднократна употреба стерилни / мобилен телефон / красота / DIY

BGN 64.00 72.00

500pcs / многу Сечилото 11# Хирургија Скалпел Отворање Поправка Алатки Нож за Стерилни за Еднократна употреба / Мобилен Телефон / Убавина / DIY

Безплатна доставка на 2 бр./опаковане. нестандартен тънък стъпка M3. 5*0.6 HSS 6542 е направила машина за директен Канавчатый кран за стомана, желязо, алуминий и т.н

BGN 6.38

Производи Карактеристики : Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно чешми за челик, железо, алуминиум бакар работното парче провира работа.Големина : M3.5*0.6 (остар крај)КОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊА Голема фабрика TG производство, квалитет и Сосема нов...

Нов Марс мадам пълен Тан фиксиран нож G10 оцеляване ловни ножове тактически нож Направено в Twaiwan

BGN 61.60

Производ параметри должина : 228mm Нож должина : 9.6 mm Сечилото дебелина : 5.6 mm Сечилото материјал : АНИ8 Цврстина : 58 HRC се Справи со должина : 108mm Тежина : 380g Рачка : G10 Обвивка : к обвивка Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

Линия пресовано клещи HT-568 мрежови клещи жично скоба острието на чист нож на линия

BGN 8.96

бренд:Боиodel : HT 568Област на компресија капацитет; Rj11 / 12 (6 core) 9.65 плоштадот mmFJ45 (8 core) 11.68 плоштадот mmТелефонска врска и мрежна конекцијаДолжина : 190 mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Ръчно пресклещи за неизолированных кабелни връзки и контакти 1,5-6мм2 храповик клещи клещи S-156W

BGN 16.53

Рака crimping алатка за неизолирани кабел линкови и конектори 1.56mm2 ratchet crimping plier S156 WCrimping алаткаЗа crimping жицакрај ferrules кабел ferrules Дизајнирани за да се намали заморот со повторлива работа и функција само ослободување механизам Тешки украсениот рачки и се лизга штитници за дополнителна удобност и безбедност Crimping ragne : 1.5~6mm2 Должина : 230mm Тежина : за 0,7 кгПакување : За целосната листа на нашиот S серија crimping алатки, ве молиме погледнете го подолу линкови :

Hakkin 150 мм, 8 бр. S2 стомана с размер на отворите винт Torx бормашина, отвертка набор от бита ръчни инструменти магнитна отвертка отвертка комплект

BGN 14.00 26.35

8 компјутери Германија Увезени материјал со магнетни главата Хексадецимален Torx 150mm шрафцигер бар...

3 бр. лот 6 мм Crv муфа ключ отвертка комплект шестостенни метални гайка ключ, отвертка, инструмент за универсална отвертка набор от драйвери

BGN 38.94

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

OOTDTY 25 бр. / компл. острието дърворезба режещ инструмент ножове плодове храната гравиране нож скалпел ремонт на преносими остър нож за рязане на

BGN 4.00 5.04

Опис на производот : 25 Ножеви резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Нож Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB Поправка Должина : 149*8мм / 5.87"*0.31" Пакување Листата : Нож рачки * 1 Сечилото * 25 парчиња

1бр VETUS ESD-11 пинсети Сигурен антистатични BGA точност електростатичен пинсети Безплатна доставка

BGN 2.00 3.01

1 Pc VETESD11 Пинцети Безбедно Антистатички BGA Прецизност Електростатско Пинцети Бесплатен ПревозотОбјектот Специфични : Боја : Како што е прикажаноТип : ESD 11100% сосема новТежина : 20gПинцети се направени од antacid челик, корозијаотпорни, силна антистатички, еластична и немагнетни.Тоа е сигурно да се донесе на електронски компоненти.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Топливопровод бензинов скоба за тръба маркуч съобщение откачите премахване на автомобила клещи инструмент 220 мм

BGN 13.00 15.92

Спецификации : Материјал : НикелЖелезо легуриАлатка Тип : Главни Гориво Линија КлештиВкупна Должина : 220mmТежина : 308gкарактеристики : * Со високи перформанси гориволинија клип клешти ослободување со вкупна должина од 220mm.* На клешти се дизајнирани за да го отворите пластични приклучни конектори во текот на црева.* Офсет вилици за олеснување на пристапот.* Применува : За "ФОЛКСВАГЕН", АУДИ, МЕРЦЕДЕС, FIAT, "ОПЕЛ" / ГМ и други.напомена : Ве молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење...

2X 3.8 мм+4.5 мм за сигурност отвертка инструмент за бита за Nintendo NES, SNES N64 Game Boy R06 Drop Ship

BGN 2.00 2.11

Опис : Опис : Материјал : Челик Боја : Сребро 4.5 mm погодна за : Сега Господар Систем, Sega Genesis, Сега 32 X, Сега Game Gear, Сега Номад, за Nintendo НСВ Врвот Loader (НСВ101) Супер за Nintendo Полна Големина (SNES001) Супер за Nintendo Минијатурни (SNES101) за Nintendo 64, за Nintendo Game Cube за Nintendo Виртуелна Момче за Turbo Grafx16, Turbo Duo 3.8 mm Погоден за : за Nintendo НСВ Супер за Nintendo за Nintendo 64 за Момче Оригинални за Момче Боја за Sega Genesis Количина : 2 парчиња Забелешка : ве Молиме allow12cm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Отлично качество на HSC8 6-6 мини-тип самостоятелно регулиране обжимные клещи 0,25-6 мм клеми пресклещи HSC8

BGN 29.00 30.32

Кликнете на тип на избере и да се купиМодел : ракав тип посебни менгеме 66 HSC8 (притисок по редовна шестоаголна) терминалот во странична линија менгеме Висок квалитет на хром vanadium челик, нафта изгасне На crimping капацитет од 0.256.0 м квадратни метри Американски Стандард 2310 AWG Должина 175mm

Безплатна доставка 1бр нестандартен метричен печат M32 ръчно кръгъл печат на стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба DIYER Maker

BGN 28.78

Карактеристики На Производот : Легиран челик направени прирачник провира умре M32 Не се стандардни тенка теренот метрички провира круг умре.Спецификација : Материјал : 9 Si Cr M32 Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm како наведени за вашиот избор.100% квалитет и Сосема нов...