• Ново
10 бр. / компл. магнитен гайковерт комплект от 8 мм 5/16 гнездо за адаптер шестигранное тренировка

10 бр. / компл. магнитен гайковерт комплект от 8 мм 5/16 гнездо за адаптер шестигранное тренировка

BGN 7.55
В магазина

Брой продукти

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Брзо ослободување хексадецимален месо тело ќе ви заштеди време Одговара на сите моќ вежби, завртка пиштоли, cordless и магнетни возачи се Вклопува удобно и сигурно во вашиот вежба чак или рачни возачот Обезбедува дополнителни должина да се постигне во мноштво на тешко да се постигне места Спецификации : Материјал : Хром Vanadium Челик Грло : 8mm / 5/16" месо тело : 6mm / 1/4" вкупна Должина : 42mm Количина : 10 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : 10 x Магнетни Орев Возачот Сет


Подробности

Шик:
ДА
С Дръжка Или Не:
No
Пакет:
10-19шт
Тип:
Магнитна Отвертка
Номер На Модела:
517A1A10459
търговска марка:
OOTDTY
is_customized:
No
Характеристики:
Мултифункционален
Материал:
Хромованадиевая стомана
Размерът На Главата На Винта:
описание
Вид На Главата На Винта:
Комплект Магнитни Гайковертов

Те също купуват с този продукт

Чисто нови уши шланговые скоби на системата за охлаждане и вакуумном шланге, CV Joint Boot Технологична Crimper Pliers Ленти Auto Repair Tool

BGN 21.15

Увотип Црево Клипови на Систем за Ладење и Вакум Црево,CV Заеднички Подигање Менгеме Crimper Клешти Плоскости Авто Поправка АлаткаКарактеристики : 1.Се користи за да се инсталира и стегнете со рака стил стеги на CV заеднички чизми или за серво волан полици со назабена летва опрема чизми 2.Може да се намали на бендот до точната должина со нервира на рачката напред 3...

5 бр./компл. многофункционален шлосерски инструмент от неръждаема стомана двухрядный натяжной инструмент за премахване на Куки заключване комплект

BGN 2.00 3.12

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : околу 12gУпотреба : мултифункционален locksmith алатки, 5pcs двоен Ред Тензија Алатка за Отстранување КукитеЗабелешки : 1...

1бр антистатични ESD 10-17 пинсети с един удар факел, определени за станция за заваряване на помощни средства (ESD-10 11 12 13 14 15)

BGN 4.00 4.64

Добар Квалитет Антистатички ESD 1015 Пинцети Поставите Станица За Лемење, Заварување им Помогне на Алатки Бренд : ОЕМ Модел : ESD 10~15 ESD10 (Стандард) : за лемење интегрирано коло чип, и да ја инсталирате или да го замени компоненти...

Отлично качество на HSC8 6-6 мини-тип самостоятелно регулиране обжимные клещи 0,25-6 мм клеми пресклещи HSC8

BGN 29.00 30.32

Кликнете на тип на избере и да се купиМодел : ракав тип посебни менгеме 66 HSC8 (притисок по редовна шестоаголна) терминалот во странична линија менгеме Висок квалитет на хром vanadium челик, нафта изгасне На crimping капацитет од 0.256.0 м квадратни метри Американски Стандард 2310 AWG Должина 175mm

гаечен ключ гъвкави серповидный гаечен ключ, блокада на куката корона кръгла гайка гаечен ключ

BGN 27.00 27.18

Опис : Големина : круг стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmкруг стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmплоштад стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmплоштад стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmпакет : 1pcs / многуДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

Пластмасови нож тръби тяло от алуминиева сплав stailess стомана ножици ножове максимален период от 64mm с шестерней храповика лесна за PVC PU PP-P PE

BGN 14.72

PC319 ПВЦ Цевки МашинаПластична Цевка МашинаУмрекастинг aliminum школка За сечење ПВЦ цевки, пластични пити, alumunium цевки Ножеви се направени на алатка челик, третирани со посебни изгасне и annealing Сечење опсег : 64mm max Должина : 260 mm Тежина 0.61 kgWenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.Благодатта

AWG 22-10 (0.5-6.0mm2) многофункционален Аликатный инструмент за автоматично клещи за източване кабел източване на кабели обжимные Ръчни инструменти DAH018

BGN 7.00 10.26

AWG 2210 (0.56.0mm2) Мултифункционален Alicate Алатка Автоматско Одземање Клешти Кабел Жица Соголување Crimping Рака Алатки DAH018 Карактеристики : жица stripper карактеристики погодност, ефикасност и безопасноста на кабел јадра.Само држете се справи и манипулира со него откако успешно кора по жица обвивка.На легиран челик вилици : тврдост(HRC3642) погодни за жица од 10 до 24 AWG(0.26.0 mm).На машина : тврдост(HRC4852), може да се отсечени бакар или алуминиумска жица.Може да crimp навредени терминали од 10 до 22 AWG(0.56.0 mm).Може да Crimp ненавредени терминали од 4 до 22 AWG(0.56.0 mm).Со прилагодување на завртка, може да се прилагоди на сила на соголување.

1бр VETUS ESD-11 пинсети Сигурен антистатични BGA точност електростатичен пинсети Безплатна доставка

BGN 2.00 3.01

1 Pc VETESD11 Пинцети Безбедно Антистатички BGA Прецизност Електростатско Пинцети Бесплатен ПревозотОбјектот Специфични : Боја : Како што е прикажаноТип : ESD 11100% сосема новТежина : 20gПинцети се направени од antacid челик, корозијаотпорни, силна антистатички, еластична и немагнетни.Тоа е сигурно да се донесе на електронски компоненти.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

7 бр 65 мм магнитен сферичен край шестостенни корона шестостенни отвертки бормашини инструменти 2.5 отвертки инструменти R06 Drop Ship

BGN 5.00 6.11

Карактеристики Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки...

Топливопровод бензинов скоба за тръба маркуч съобщение откачите премахване на автомобила клещи инструмент 220 мм

BGN 13.00 15.92

Спецификации : Материјал : НикелЖелезо легуриАлатка Тип : Главни Гориво Линија КлештиВкупна Должина : 220mmТежина : 308gкарактеристики : * Со високи перформанси гориволинија клип клешти ослободување со вкупна должина од 220mm.* На клешти се дизајнирани за да го отворите пластични приклучни конектори во текот на црева.* Офсет вилици за олеснување на пристапот.* Применува : За "ФОЛКСВАГЕН", АУДИ, МЕРЦЕДЕС, FIAT, "ОПЕЛ" / ГМ и други.напомена : Ве молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење...

Регулировочный услуги карбюраторный инструмент за Ryobi HOMELITE Packman Shape Drop Ship

BGN 3.00 3.52

Материјал : Пластични + Алуминиумски Боја : Црна ВКЛУЧУВА : 1 КОМПЈУТЕР carburetor приспособување на алатката, двоен D тип хидрати услуга алатка, тоа ќе се работи на многу Homelite Занатски Ryobi карбураторите Тоа одговара на Пакет Човек / PAC MAN 1 заби тип хидрати услуга алатка, тоа ќе се работи на многу Ryobi и Homelite карбураторите го Замени ОЕМ БР...

OOTDTY 25 бр. / компл. острието дърворезба режещ инструмент ножове плодове храната гравиране нож скалпел ремонт на преносими остър нож за рязане на

BGN 4.00 5.04

Опис на производот : 25 Ножеви резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Нож Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB Поправка Должина : 149*8мм / 5.87"*0.31" Пакување Листата : Нож рачки * 1 Сечилото * 25 парчиња

Линия пресовано клещи HT-568 мрежови клещи жично скоба острието на чист нож на линия

BGN 8.96

бренд:Боиodel : HT 568Област на компресија капацитет; Rj11 / 12 (6 core) 9.65 плоштадот mmFJ45 (8 core) 11.68 плоштадот mmТелефонска врска и мрежна конекцијаДолжина : 190 mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

3 бр. лот 6 мм Crv муфа ключ отвертка комплект шестостенни метални гайка ключ, отвертка, инструмент за универсална отвертка набор от драйвери

BGN 38.94

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

2017 открит нов фиксиран тактически Дамасский сгъваем ловен нож с висока твърдост пустинята самоотбрана оцеляване, къмпинг ножове

BGN 118.00 147.20

Вкупна должина : 22 СМДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 12.2 CMСечилото ширина : 2 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : ДамаскРачка материјал : бакарЦврстина : 58 HRCПовршински третман : маринованеОбвивка : holsterТежина (вклучувајќи пакување) : 194 g

миниый нож кабел за режат 35mm2 максимален меден проводник LS-206 преносим плоскогубец вырезывания кабел

BGN 11.28

мини кабел машина за сечење 35mm2 max бакарна жица LS206 преносни кабел сечење plier Детали decriptionСпецификација : Модел LS206 Функција за сечење на коаксијален кабел и други кабли Сечење спектар ≤35mm2 Должина 165mm Тежина 0.14 кг Пакет Блистер картичка+Картонска кутијаСлики од LS206 Кабел МашинаПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација产品包装后的尺寸 : 20 Сантиметри * 15 Сантиметри * 10 Centimeters产品包装毛重 : 0.250 Килограм

Плосък устата MIG заваръчни клещи изолирани дръжка въглеродна стомана универсални инструменти пружина

BGN 16.00 23.41

Пакет Се Вклучени : 1 x Заварување КлештиСпецификации : Материјал : Јаглероден ЧеликГолемина : Прибл 21.5x3.5cm / 8.46x1.38"Важна алатка со повеќе намениПогоден за миг заварување факели и апликацииСтружење заварувањеspatter од внатре и надвор од покровот / млазницатаИзвлекување и сечење на миг жицаПролет натовареноФитинг & отстранување на совет, изолатор и покровот

Hakkin 150 мм, 8 бр. S2 стомана с размер на отворите винт Torx бормашина, отвертка набор от бита ръчни инструменти магнитна отвертка отвертка комплект

BGN 14.00 26.35

8 компјутери Германија Увезени материјал со магнетни главата Хексадецимален Torx 150mm шрафцигер бар Германија S2 високо квалитетен челик,оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал, боја,од внатре кон надвор се исти.Добар материјал не треба да се направи на површината декорација прекунадворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,и шрафцигер главата.Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа.Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки.Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm.Користат различни големини за да завртка,ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите!Материјал : Германија Увезени S2 високо квалитетен челикEdge : 6.35 mm.Должина : 150mmГолемина : 150mmT9™, 150mmT10,150mmT15,150mmT20,150mmT25,150mmT27,150mmT30,150mmT40.Пакет Се Вклучени : 8 компјутери 150mm Шрафцигер Бар

12шт шестостенни корона Torx бормашина, отвертка набор от бита на 50 мм S2 стомана отвертка отвертка комплект магнитни ръчни инструменти

BGN 11.00 17.89

12 компјутери германски DSL со магнетни главата Хексадецимален Torx 50mm шрафцигер барови Германски S2 високо квалитетен челик,оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал, боја,од внатре кон надвор се исти.Добар материјал не треба да се направи на површината декорација прекунадворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,и шрафцигер главата.Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа.Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки.Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm.Користат различни големини за да завртка,ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите!Материјал : германски Увезени S2 високо квалитетен челикEdge : 6.35 mm.Должина : 50mmГолемина : 50mmT5, 50mmT6, 50mmT7, 50mmT8, 50mmT9™, 50mmT10, 50mmT15,50mmT20, 50mmT25, 50mmT27, 50mmT30, 50mmT40.Пакет Се Вклучени : 12 компјутери 50mm Шрафцигер Бар

Безплатна доставка 1бр нестандартен метричен печат M32 ръчно кръгъл печат на стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба DIYER Maker

BGN 28.78

Карактеристики На Производот : Легиран челик направени прирачник провира умре M32 Не се стандардни тенка теренот метрички провира круг умре.Спецификација : Материјал : 9 Si Cr M32 Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm како наведени за вашиот избор.100% квалитет и Сосема нов...

HX ОТКРИТО наемници фиксирано острие на нож D2 нож с дръжка G10 защита на оцеляване, къмпинг спасителни ловни ножове с K обвивка

BGN 187.00 233.52

Добредојдовте на нашата продавница : ​Ние се надеваме да се изгради траен и добри односи со мнозинство на купувачи во странство .Нашата цел е : Најдобар Квалитет + Најдобра Цена + Одлична Услуга + Брза ИспоракаИнформација за производот : Бренд : HX ОТВОРЕНО вкупна Должина : 22.4 СМ, Должина на Ножот : 9 CM Сечилото Материјал : D2(вакуум термичка обработка) Рачка Материјал : G10 Цврстина : 58 HRC Тежина : 265gсликиплаќање>> прифати Alipay,Зачувам,Western union и TT,L / C однапред>>Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 денапревозот>>Ние брод нашите производи на светот.>>Ние брод цел во рок од 1~4 дена по уплатата примена.>>Ние само брод на дадената адреса.pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред место цел>>Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот данок на увоз>>Ние брод цел од Воздухопловната,EMS,DHL,Fed Ex,UPSот како што сте ја избрале.>>ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион>>Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати>>Ние нудиме регистрирани воздухопловната пост превозот методи .за слободни...

Безплатна доставка на 1 бр. ръчен печат M29*1.0/1.5/2.0 мм резьбонарезной печат за ръчна дърворезба метал желязо алуминий мед заготовки

BGN 25.58

Карактеристики На Производот : висок квалитет на Легиран челик направени Не стандардна големина M29 метрички провира круг умре.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Внатрешен дијаметар : M29 Теренот : 1.0 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...