• Ново
HX ОТКРИТО наемници фиксирано острие на нож D2 нож с дръжка G10 защита на оцеляване, къмпинг спасителни ловни ножове с K обвивка

HX ОТКРИТО наемници фиксирано острие на нож D2 нож с дръжка G10 защита на оцеляване, къмпинг спасителни ловни ножове с K обвивка

BGN 187.00
BGN 233.52
-20 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на нашата продавница :

Ние се надеваме да се изгради траен и добри односи со мнозинство на купувачи во странство .
Нашата цел е : Најдобар Квалитет + Најдобра Цена + Одлична Услуга + Брза Испорака
Информација за производот : Бренд : HX ОТВОРЕНО вкупна Должина : 22.4 СМ, Должина на Ножот : 9 CM Сечилото Материјал : D2(вакуум термичка обработка) Рачка Материјал : G10 Цврстина : 58 HRC Тежина : 265g
слики
плаќање
>> прифати Alipay,Зачувам,Western union и TT,L/C однапред
>>Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
превозот
>>Ние брод нашите производи на светот.
>>Ние брод цел во рок од 1~4 дена по уплатата примена.
>>Ние само брод на дадената адреса.pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред место цел
>>Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот данок на увоз
>>Ние брод цел од Воздухопловната,EMS,DHL,Fed Ex,UPS-от како што сте ја избрале.
>>ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион
>>Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати
>>Ние нудиме регистрирани воздухопловната пост превозот методи .за слободни. Приближната превозот време за различни региони е како што следува :
САД, велика БРИТАНИЈА, AU & НЗ обично се околу 13 - 17 работни дена.
Европа & Азија обично се околу 15 - 21 работни дена.
Јужна Америка & Остатокот од Светот обично се околу 25 - 35 дена
Наплата И Враќање :
>> Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не?т покриваат предмети кои биле злоупотребени, оштетени во било каква форма.
>> Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, доколку немате примено точка во 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. ако сте одбрале egular воздух mail без следење бр., ве молиме контактирајте со нас по 40 дена, ако не го примите објект.
>> Ако имате дефект на ставка сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со неа е оригинално пакување и додатоци. ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки, Или да го замени објект за вас.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал На Острието:
неръждаема стомана
is_customized:
Yes
Тип:
Нож С Фиксирано Острие
Номер На Модела:
Наемници
търговска марка:
HX НА ОТКРИТО
Материал Дръжка:
G10
Материал На Острието:
D2
Материал Дръжка:
G10
Дължина На Острието:
90 мм
Тегло:
265g
Твърд съобщение:
60HRC

Те също купуват с този продукт

RDEER 8 / 200 мм клещи за източване на кабели мультитул пресклещи режещи източване на кабели електрически ръчни инструменти

BGN 11.00 22.38

Карактеристики : Високо квалитетен челик фалсификување, термичка обработка на Вилицата стврднување процес Ергономски дизајнирана рачка и поудобно да се користи мултицел Strippers Со автоматско враќање пролет, Соголување брз лесно да се оштети јадро, и со сигурност затворач, edge заштита​

1бр от неръждаема стомана, електрически многофункционални ножици за ръчно рязане на прореза, за рязане на тел и тънка стоманена плоча

BGN 6.00 7.50

ОписМодел : AB030Материјал : не ' Рѓосувачки челик 2 CR13Крај : СатенЦелосна должина : 180 (mm)Отворање големина : 80 (mm)Рачка Материјал : ПП + TPRКарактеристики : Позитивни безбедност latch функција.Со двојно боја не се лизга рачка, непречено функционирање.Сето ова цел snip е идеален за изработката и за домашна употреба.Одлично за тешки материјали...

Ръчно пресклещи за неизолированных кабелни връзки и контакти 1,5-6мм2 храповик клещи клещи S-156W

BGN 16.53

Рака crimping алатка за неизолирани кабел линкови и конектори 1.56mm2 ratchet crimping plier S156 WCrimping алаткаЗа crimping жицакрај ferrules кабел ferrules Дизајнирани за да се намали заморот со повторлива работа и функција само ослободување механизам Тешки украсениот рачки и се лизга штитници за дополнителна удобност и безбедност Crimping ragne : 1.5~6mm2 Должина : 230mm Тежина : за 0,7 кгПакување : За целосната листа на нашиот S серија crimping алатки, ве молиме погледнете го подолу линкови :

2X 3.8 мм+4.5 мм за сигурност отвертка инструмент за бита за Nintendo NES, SNES N64 Game Boy R06 Drop Ship

BGN 2.00 2.11

Опис : Опис : Материјал : Челик Боја : Сребро 4.5 mm погодна за : Сега Господар Систем, Sega Genesis, Сега 32 X, Сега Game Gear, Сега Номад, за Nintendo НСВ Врвот Loader (НСВ101) Супер за Nintendo Полна Големина (SNES001) Супер за Nintendo Минијатурни (SNES101) за Nintendo 64, за Nintendo Game Cube за Nintendo Виртуелна Момче за Turbo Grafx16, Turbo Duo 3.8 mm Погоден за : за Nintendo НСВ Супер за Nintendo за Nintendo 64 за Момче Оригинални за Момче Боја за Sega Genesis Количина : 2 парчиња Забелешка : ве Молиме allow12cm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5 бр. / компл. игли като напильники комплект дърворезба, бижута Диамант стъкло, камък, дърво инструмент спад на кораб

BGN 3.00 3.07

Материјал : Пластични+метал Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Големина : прибл 14 х 0.3 цм Издржлив и лесен за употреба Мали датотеки се совршен за мали и нежни апликации Широко се користи во deburring, одредување на оштетени стакло, огледало, плочка, керамика, метал, кристал, итн Одлична за многу хоби и професионални апликации Количина : 1 СетЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

FEITA 7pcs SA Switzerland Stainless steel Tweezers Set Precision ESD Hand Tools for САМ, Phone Repair, Handmake, Beauty,маникюр

BGN 28.80

FEITA 7pcs SA Швајцарија Нерѓосувачки челик Пинцети Поставите Прецизност ESD Рака Алатки за DIY,Телефон на Поправка,Handmake,Убавина Помине Уметност1.7 МОДЕЛИ : ССSA ,6 ASA,3 CСА,5SA,7SA,5 BSA,2 ASA.(100mm140mm)2.ПОВРШИНАТА SANDBLASTING : Овие пинцети се повеќе долгатрајни,антикорозивни.3.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,ДОБАР СОВЕТ ЦВРСТИНА : Не е лесно да деформација и HRC количини да стигне до 40 погоре, може да се користи за долго време, се зголеми животниот век.4.УДОБНО РАКА ЧУВСТВО : Овие пинцети можат да се прилагодат на долгорочна работа со појавата на мазни линии и фина обработка.5.ПРЕЦИЗНАТА ТЕХНОЛОГИЈА : Со Софистицирани казна,тие може да бидат адаптирани да се многу фини работи во 0.01 mm објект во долго површината за контакт.Пакет Внатре : 1 X tweezer 3 CSA1 X tweezer 5 SA1 X tweezer 7 SA1 X tweezer 2АSA1 X tweezer 6 ASA1 X tweezer 5 BSA1 X tweezer ССSAПревозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле...

Пластмасови нож тръби тяло от алуминиева сплав stailess стомана ножици ножове максимален период от 64mm с шестерней храповика лесна за PVC PU PP-P PE

BGN 14.72

PC319 ПВЦ Цевки МашинаПластична Цевка МашинаУмрекастинг aliminum школка За сечење ПВЦ цевки, пластични пити, alumunium цевки Ножеви се направени на алатка челик, третирани со посебни изгасне и annealing Сечење опсег : 64mm max Должина : 260 mm Тежина 0.61 kgWenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.Благодатта

миниый нож кабел за режат 35mm2 максимален меден проводник LS-206 преносим плоскогубец вырезывания кабел

BGN 11.28

мини кабел машина за сечење 35mm2 max бакарна жица LS206 преносни кабел сечење plier Детали decriptionСпецификација : Модел LS206 Функција за сечење на коаксијален кабел и други кабли Сечење спектар ≤35mm2 Должина 165mm Тежина 0.14 кг Пакет Блистер картичка+Картонска кутијаСлики од LS206 Кабел МашинаПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација产品包装后的尺寸 : 20 Сантиметри * 15 Сантиметри * 10 Centimeters产品包装毛重 : 0.250 Килограм

5 бр./компл. многофункционален шлосерски инструмент от неръждаема стомана двухрядный натяжной инструмент за премахване на Куки заключване комплект

BGN 2.00 3.12

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : околу 12gУпотреба : мултифункционален locksmith алатки, 5pcs двоен Ред Тензија Алатка за Отстранување КукитеЗабелешки : 1...

Безплатна доставка на 2 бр./опаковане. нестандартен тънък стъпка M3. 5*0.6 HSS 6542 е направила машина за директен Канавчатый кран за стомана, желязо, алуминий и т.н

BGN 6.38

Производи Карактеристики : Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно чешми за челик, железо, алуминиум бакар работното парче провира работа.Големина : M3.5*0.6 (остар крај)КОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊА Голема фабрика TG производство, квалитет и Сосема нов...

Топливопровод бензинов скоба за тръба маркуч съобщение откачите премахване на автомобила клещи инструмент 220 мм

BGN 13.00 15.92

Спецификации : Материјал : НикелЖелезо легуриАлатка Тип : Главни Гориво Линија КлештиВкупна Должина : 220mmТежина : 308gкарактеристики : * Со високи перформанси гориволинија клип клешти ослободување со вкупна должина од 220mm.* На клешти се дизајнирани за да го отворите пластични приклучни конектори во текот на црева.* Офсет вилици за олеснување на пристапот.* Применува : За "ФОЛКСВАГЕН", АУДИ, МЕРЦЕДЕС, FIAT, "ОПЕЛ" / ГМ и други.напомена : Ве молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење...

3 бр. лот 6 мм Crv муфа ключ отвертка комплект шестостенни метални гайка ключ, отвертка, инструмент за универсална отвертка набор от драйвери

BGN 38.94

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

1бр антистатични ESD 10-17 пинсети с един удар факел, определени за станция за заваряване на помощни средства (ESD-10 11 12 13 14 15)

BGN 4.00 4.64

Добар Квалитет Антистатички ESD 1015 Пинцети Поставите Станица За Лемење, Заварување им Помогне на Алатки Бренд : ОЕМ Модел : ESD 10~15 ESD10 (Стандард) : за лемење интегрирано коло чип, и да ја инсталирате или да го замени компоненти...

2017 открит нов фиксиран тактически Дамасский сгъваем ловен нож с висока твърдост пустинята самоотбрана оцеляване, къмпинг ножове

BGN 118.00 147.20

Вкупна должина : 22 СМДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 12.2 CMСечилото ширина : 2 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : ДамаскРачка материјал : бакарЦврстина : 58 HRCПовршински третман : маринованеОбвивка : holsterТежина (вклучувајќи пакување) : 194 g

28 мм кожа занаятчийски инструменти кръгов разрез жълто ротационен нож острието Лоскутная тъкан на кожата занаят шевни инструменти Безплатна доставка

BGN 11.18

Карактеристики : 1 Остри 28mm волфрам челик сечилото2 Убаво за Сечење ткаенина, кожа, хартија, винил и др.3 Се користи за сечење мат за најдобри резултати4...