• Ново
DICORIA Y-star TC4 Титановая дръжка VG-10 нож сгъваем нож къмпинг, лов открит инвентар тактически ножове за оцеляване EDC инструменти

DICORIA Y-star TC4 Титановая дръжка VG-10 нож сгъваем нож къмпинг, лов открит инвентар тактически ножове за оцеляване EDC инструменти

BGN 123.20
В магазина

Брой продукти

Вкупна должина : 224.5 mm(8.84") должина на Ножот : 97 mm(3.82") се Справи со должина : 127.5 mm(5") Сечилото дебелина : 4.0 mm Сечилото ширина : 26 mm Сечилото материјал : VG10(Вакуум heattreatment) Сечилото Крај : сатен Керамички топката имајќи миење Цврстина : HRC60-61 Рачка Материјал : Титаниум алуминиумски(TC4) Нето тежина : 153.5 g(5.29 мл) Пакување : кафеава кутија

Подробности

търговска марка:
ДИКОРИЯ
Номер На Модела:
ДИКОРИЯ
Тип:
Сгъваем Нож С Острие
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
ИЗЯВИ-10
Материал Дръжка:
Титан tc4

Те също купуват с този продукт

2017 нови горещи продажба на самозащита Дамаск открит сгъваем ловен нож твърдост къмпинг туризъм фиксирани тактически бойни ножове

BGN 123.00 153.66

Вкупно lenght : 23 СМДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 13.2 CMСечилото ширина : 2.5 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : Дамаск челикРачка материјал : бакар абоносЦврстина : 58 HRCПовршински третман : маринованеОбвивка : highend подарок кутијаТежина (вклучувајќи пакување) : 265 g

Девети свят 8шт ксилография нож Скорпер дърворезба инструменти за дървообработване хоби арт занаяти длето

BGN 11.00 13.98

Карактеристики 100% сосема нов Професионални резба нож глава Се однесува, генерално, се помалку тешко дрвен материјал...

7 бр 65 мм магнитен сферичен край шестостенни корона шестостенни отвертки бормашини инструменти 2.5 отвертки инструменти R06 Drop Ship

BGN 5.00 6.11

Карактеристики Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки...

Мини Бижута Края Режещи Клещи Практически Ръчно Изработени Бижута Инструмент От Въглеродна Стомана Drop Ship

BGN 3.00 3.25

100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)Должина : 10см / 3.94 nches Флексибилни и мала големина...

5 бр./компл. многофункционален шлосерски инструмент от неръждаема стомана двухрядный натяжной инструмент за премахване на Куки заключване комплект

BGN 2.00 3.12

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : околу 12gУпотреба : мултифункционален locksmith алатки, 5pcs двоен Ред Тензија Алатка за Отстранување КукитеЗабелешки : 1...

AWG 22-10 (0.5-6.0mm2) многофункционален Аликатный инструмент за автоматично клещи за източване кабел източване на кабели обжимные Ръчни инструменти DAH018

BGN 7.00 10.26

AWG 2210 (0.56.0mm2) Мултифункционален Alicate Алатка Автоматско Одземање Клешти Кабел Жица Соголување Crimping Рака Алатки DAH018 Карактеристики : жица stripper карактеристики погодност, ефикасност и безопасноста на кабел јадра.Само држете се справи и манипулира со него откако успешно кора по жица обвивка.На легиран челик вилици : тврдост(HRC3642) погодни за жица од 10 до 24 AWG(0.26.0 mm).На машина : тврдост(HRC4852), може да се отсечени бакар или алуминиумска жица.Може да crimp навредени терминали од 10 до 22 AWG(0.56.0 mm).Може да Crimp ненавредени терминали од 4 до 22 AWG(0.56.0 mm).Со прилагодување на завртка, може да се прилагоди на сила на соголување.

Hakkin 150 мм, 8 бр. S2 стомана с размер на отворите винт Torx бормашина, отвертка набор от бита ръчни инструменти магнитна отвертка отвертка комплект

BGN 14.00 26.35

8 компјутери Германија Увезени материјал со магнетни главата Хексадецимален Torx 150mm шрафцигер бар...

FEITA 7pcs SA Switzerland Stainless steel Tweezers Set Precision ESD Hand Tools for САМ, Phone Repair, Handmake, Beauty,маникюр

BGN 28.80

FEITA 7pcs SA Швајцарија Нерѓосувачки челик Пинцети Поставите Прецизност ESD Рака Алатки за DIY,Телефон на Поправка,Handmake,Убавина Помине Уметност1.7 МОДЕЛИ : ССSA ,6 ASA,3 CСА,5SA,7SA,5 BSA,2 ASA.(100mm140mm)2.ПОВРШИНАТА SANDBLASTING : Овие пинцети се повеќе долгатрајни,антикорозивни.3.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,ДОБАР СОВЕТ ЦВРСТИНА : Не е лесно да деформација и HRC количини да стигне до 40 погоре, може да се користи за долго време, се зголеми животниот век.4.УДОБНО РАКА ЧУВСТВО : Овие пинцети можат да се прилагодат на долгорочна работа со појавата на мазни линии и фина обработка.5.ПРЕЦИЗНАТА ТЕХНОЛОГИЈА : Со Софистицирани казна,тие може да бидат адаптирани да се многу фини работи во 0.01 mm објект во долго површината за контакт.Пакет Внатре : 1 X tweezer 3 CSA1 X tweezer 5 SA1 X tweezer 7 SA1 X tweezer 2АSA1 X tweezer 6 ASA1 X tweezer 5 BSA1 X tweezer ССSAПревозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле...

Чисто нови уши шланговые скоби на системата за охлаждане и вакуумном шланге, CV Joint Boot Технологична Crimper Pliers Ленти Auto Repair Tool

BGN 21.15

Увотип Црево Клипови на Систем за Ладење и Вакум Црево,CV Заеднички Подигање Менгеме Crimper Клешти Плоскости Авто Поправка АлаткаКарактеристики : 1.Се користи за да се инсталира и стегнете со рака стил стеги на CV заеднички чизми или за серво волан полици со назабена летва опрема чизми 2.Може да се намали на бендот до точната должина со нервира на рачката напред 3...

Безплатна доставка 1бр нестандартен метричен печат M32 ръчно кръгъл печат на стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба DIYER Maker

BGN 28.78

Карактеристики На Производот : Легиран челик направени прирачник провира умре M32 Не се стандардни тенка теренот метрички провира круг умре.Спецификација : Материјал : 9 Si Cr M32 Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm како наведени за вашиот избор.100% квалитет и Сосема нов...

Ръчно пресклещи за неизолированных кабелни връзки и контакти 1,5-6мм2 храповик клещи клещи S-156W

BGN 16.53

Рака crimping алатка за неизолирани кабел линкови и конектори 1.56mm2 ratchet crimping plier S156 WCrimping алаткаЗа crimping жицакрај ferrules кабел ferrules Дизајнирани за да се намали заморот со повторлива работа и функција само ослободување механизам Тешки украсениот рачки и се лизга штитници за дополнителна удобност и безбедност Crimping ragne : 1.5~6mm2 Должина : 230mm Тежина : за 0,7 кгПакување : За целосната листа на нашиот S серија crimping алатки, ве молиме погледнете го подолу линкови :

OOTDTY 25 бр. / компл. острието дърворезба режещ инструмент ножове плодове храната гравиране нож скалпел ремонт на преносими остър нож за рязане на

BGN 4.00 5.04

Опис на производот : 25 Ножеви резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Нож Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB Поправка Должина : 149*8мм / 5.87"*0.31" Пакување Листата : Нож рачки * 1 Сечилото * 25 парчиња

12шт шестостенни корона Torx бормашина, отвертка набор от бита на 50 мм S2 стомана отвертка отвертка комплект магнитни ръчни инструменти

BGN 11.00 17.89

12 компјутери германски DSL со магнетни главата Хексадецимален Torx 50mm шрафцигер барови Германски S2 високо квалитетен челик,оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал, боја,од внатре кон надвор се исти.Добар материјал не треба да се направи на површината декорација прекунадворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,и шрафцигер главата.Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа.Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки.Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm.Користат различни големини за да завртка,ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите!Материјал : германски Увезени S2 високо квалитетен челикEdge : 6.35 mm.Должина : 50mmГолемина : 50mmT5, 50mmT6, 50mmT7, 50mmT8, 50mmT9™, 50mmT10, 50mmT15,50mmT20, 50mmT25, 50mmT27, 50mmT30, 50mmT40.Пакет Се Вклучени : 12 компјутери 50mm Шрафцигер Бар

2в1 отвертка 5*от 125 мм + - всеки CRV материал за ремонт на Набор от инструменти за точността на мобилен телефон iPhone за лаптоп

BGN 7.98

2in1 screwdrive 5*125mm + секој еден CRV материјал за Поправка Алатки за Полнење Прецизност за Мобилен Телефон i Phone за лаптоп freeshopping 5*125 значи метал пол дијаметар од 5мм ...

20pcs тел от неръждаема стомана, гума, четка за пречистване на полиране пилинг на ротационен инструмент R06 Drop Ship

BGN 6.00 6.88

Идеален за отстранување на рѓа / корозија од било какви метални површини, особено благородни метали Погодна за вашиот умре мелница & ротациони машински алатки Материјал : не 'Рѓосувачки челик Тркала Четка Дијаметар : 25mm (0.98" приближно) месо тело Должина : 35mm (1.38" приближно) месо тело со Дијаметар : 3мм (0.12" приближно) Количина : 20 PC Пакетот вклучува : 20 x Нерѓосувачки Челик Жица Brushe0302

Плосък устата MIG заваръчни клещи изолирани дръжка въглеродна стомана универсални инструменти пружина

BGN 16.00 23.41

Пакет Се Вклучени : 1 x Заварување КлештиСпецификации : Материјал : Јаглероден ЧеликГолемина : Прибл 21.5x3.5cm / 8.46x1.38"Важна алатка со повеќе намениПогоден за миг заварување факели и апликацииСтружење заварувањеspatter од внатре и надвор од покровот / млазницатаИзвлекување и сечење на миг жицаПролет натовареноФитинг & отстранување на совет, изолатор и покровот

Острието е тип чиния. рязане на хартиени тръби с нож.HSS blade. metallurgy cutting machine / slitting околовръстен knife / прорезна машина

BGN 56.00

Нашата компанија за производство и продажба на сите видови на механички нож, гума кружни сечење нож, големи кружни сечење нож, сечилото на ножот sheaves, храна, обложување на ножот, кружни сечење нож, високобрзински челик и така на многу видови на производи, сите спецификации...

Безплатна доставка на 1 бр. ръчен печат M29*1.0/1.5/2.0 мм резьбонарезной печат за ръчна дърворезба метал желязо алуминий мед заготовки

BGN 25.58

Карактеристики На Производот : висок квалитет на Легиран челик направени Не стандардна големина M29 метрички провира круг умре.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Внатрешен дијаметар : M29 Теренот : 1.0 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...