• Ново
5.2 Оригинал за Huawei P9 lite LCD дисплей с touch screen Digitizer Събрание на черно от бяло злато с рамка Безплатна доставка

5.2 Оригинал за Huawei P9 lite LCD дисплей с touch screen Digitizer Събрание на черно от бяло злато с рамка Безплатна доставка

BGN 31.98
В магазина

Брой продукти


Оригиналниот 5.2" За Huawei P9 лајт LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието со рамка Црно Бело Злато
Карактеристики :
1.Бренд нови врвот lcd собранието .
2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.
3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .
4. Најдобра по продажба на услуги .

Подробности

Цвят:
с чернотой рамка, с белота рамка, със златни рамки, без черноты рамка, без белотата на рамка, без злато рамка
Съвместим Марка:
Huawei
LCD-комплект:
ДА
Екран:
> 3
Разделителна Способност На Дисплея:
1920x1080
търговска марка:
Huawei
Съвместима Модел На Huawei:
P9 Lite
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
За huawei p9 lite
Цвят:
Черен / Бял / Златен
Тест Преди Превоза:
Теста един след друг
Размер:
5.2''

Те също купуват с този продукт

Linsn 801/802 система за управление на 1 отправляющая карта sd801D /sd802D + 1 рецепционист карта rv801D/RV908D + hub75 card + dvi кабели, usb кабели

BGN 350.40

Linsn 801 / 802 систем за контрола 1 испраќање картичка sd801 D / sd802 D + 1 добивате картичка rv801 D / RV908 D + hub75 картичка + dvi кабли,usb кабли

ISUN original quality 0 cycle mobile battery battery for iPhone 5G 1440mAh 3.7 V подмяна на батерията

BGN 13.28

Спецификација : Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални Japen ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

1 бр ААА качествен дисплей за iPhone 5S/5C LCD модул с докосване дигитайзером смяна на стъкло клонинг на LCD телефон LCD Pantalla A1453

BGN 18.00 18.14

1 buc ААА квалитетот на Дисплејот На i Phone 5 S / 5 C LCD Модул со допир digitizer замена стакло Клон LCD телефон LCD Pantalla A1453Компатибилен Модел LCDЗа i Phone 5c / 5 / 5sГолемина на екранот4 инчиЕкран пиксел густина326ppiТехнологија на екранотМрежницата ДисплејГаранција12 месециБрендMLLSEМатеријалIPSЕкран Пиксели1136*640Тежина10 компјутери за 1.5 кгВреме на испоракаво 12 работни денови по добивме плаќањеБојацрна,бела,другиККТестирани одлична еден по еден пред превозотУпотребаНашите LCD екранот може да се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања итн...

1бр За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F смяна на панела LCD предната външна със стъклен капак на обектива с логото на

BGN 8.90

5.2" За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.2"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Нов Samsung Galaxy i8262 корпус делото делото на отделението за батерията Fundas резервни части

BGN 7.82

Нова За Samsung Галакси i8262 Домување Назад Задниот Поклопец на Батеријата Вратата Fundas Замена на ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Samsung ГАЛАКСИ i8262 Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на БатеријатаСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

BGN 9.58

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V3600m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Оригинален нов модул SE-955-I100R Scan Engine за модул баркод скенер Symbol RS409 тествана

BGN 127.00 140.80

Оригинални НОВИ SE955I100 R Скенирање Мотор Модул За Симбол RS409 баркод Скенер Модул 100% ТестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.ве молиме имајте на ум : овој објект, ние само го продаде скенер главата ...

ISUN good quality battery for Amazon Kindle Fire HD 8.9 3HT7G S2012-002 58-000015 Tablet battery

BGN 27.04

Спецификација : 1 PCS батерии за Amazon Kindle Fire HD 8.9" капацитетот на Батеријата : 6000m Ah Батеријата клетка: Liполимер Батерија Напонско: 3.8 VV 4.35Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ / LG ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...

Използван е говорител на приемника за Elephone P5000 5.0 Inch FHD 1920x1080 MTK6592 Octa Core Безплатна доставка

BGN 12.00 12.78

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Бутон За Включване / Изключване На Захранването Бутон За Регулиране На Силата На Звука, Превключвател За Изключване На Звука Гъвкав Кабел За Nokia Lumia 625 N625

BGN 7.00 7.20

Вклучување / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабелот За Nokia Lumia 625 N625Потсетување : 1...

25 модели кабел за зареждане порт mini micro usb jack 7pin 5 пинов конектор b жена V8 щекер за HTC за ZTE за Motorola от Google

BGN 1.00 1.50

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Гореща истината 100шт LCD дисплей за iPhone5c LCD сензорен дисплей дигитайзер Събрание замяна за iphone 5c LCD екран Безплатна доставка

BGN 1395.00 1681.09

ЕТСупер 100 PCS LCD За i Phone5c LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена За iphone 5c LCD Екран Бесплатен ПревозотОпис На Производот : 1...

10 бр. / лот оригинален нов 3.5 инча TFT SATLINK WS-6906 LCD дисплей за SATLINK WS 6906 LCD екрана на сателитен Finder смяна на LCD дисплей

BGN 189.00 210.22

10pcs / многу Оригинални Нови 3.5 инчен TFT SATLINK WS6906 LCD Дисплеј За SATLINK WS 6906 LCD Екран Сателитски Пронаоѓач Замена LCD 100% тестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов LCD дисплей+ отвертки инструменти за Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D мобилен телефон

BGN 13.58

Нови LCD Дисплеј + завртка Возачот алатки за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D Мобилен Телефон Бесплатен Превозот со Следење на БројВисок квалитет на LCD екранот за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D .Го замени вашиот погрешна скршени или испукани LCD.Тестирани 100% работи добро и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација високо препорачливо.Голема зделка со над 2 квантитет!Answer : ___________________________ Note : Овој оглас е само внатрешниот LCD Дисплеј, не вклучувајќи го екранот на допир и надвор од стакло лице .Мобилен телефон не е вклучен,Ако треба и другите делови, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.