• Ново
2 елемента за OnePlus Two 1+ слушалка слушалка говорител на резервни части

2 елемента за OnePlus Two 1+ слушалка слушалка говорител на резервни части

BGN 1.42
В магазина

Брой продукти


Опис :
A-100% висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
E - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
F - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Ж-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Звучн. /2pcs

Подробности

Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
Два
търговска марка:
DDONG(电子设备)
Съвместим Марка:
Oneplus

Те също купуват с този продукт

QiAN SiMAi нов бутон за включване/изключване и намаляване на звука бутон нагоре / надолу гъвкав кабел за Lenovo A7000 мобилен телефон + DropShipping

BGN 2.69

Нови Копчето за вклучување / исклучување & Јачина на звук горе / долу Копчиња flex кабел За Леново A7000 Мобилен телефон + Drop Shipping1...

2 бр./лот XGE нов сигнал силен говорител обаждане замяна за DOOGEE T3 DG310 високо качество

BGN 5.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

LTPro Best Working Black LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly For Alcatel one touch idol3 OT6039 6039 Phone Replace Parts

BGN 43.00 46.38

Најдобри Работни Црна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието За Алкател еден допир idol3 OT6039 6039 Телефон Замена на ДеловиЗамена и поправка на делови не е лесно.Ве молиме да се биде внимателен и да се разгледа дали ќе може да го направи тоа.Карактеристики : 1...

2 елемента за ZTE blade GF3 A711 N939Sc високоговорител зумер обаждане звук ремонт на част

BGN 0.94

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

QiAN SiMAi 1бр BT96S 2500mAh оригинален висок клас батерия за мобилен телефон ZOPO ZP950 BT96S+песен-код

BGN 7.70

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BT96 S Напон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : За Леново A66 A278 T A365 E A308 T A369 A318 T A385 E BL203 Пакет вклучуваат : 1pcs x BT96 S батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

YuXi широко се използва за Lenovo / за Huawei / за coolpad и много телефони, зареждане на порт Micro USB конектор.

BGN 0.18

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Пълен комплект GSM 900 Mhz за мобилен телефон усилвател на сигнала LCD дисплей ретранслатор gsm усилвател на сигнала w / антена gsm ретранслатор комплекти 17dbm

BGN 65.07

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .******Importan т Забелешка ( ве молиме прочитајте ги , и ве молиме да ги прочитате сите описи внимателно ) ************ : Да ги споделите со бустер работа, тоа треба услови : 1...

Ulefone задната рамка на Shell Case ремонт, подмяна Ulefone Paris Безплатна доставка+номер за проследяване

BGN 11.00 12.61

100% оригинални Ulefone Назад Рамка Школка Случај поправка замена за Ulefone Париз Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

За Lenovo A8 A806 A808 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането бял цвят Безплатна доставка

BGN 29.76

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

Cameron Sino 900mAh батерия SCBAB1, AB423643CE за Samsung D830, D838, E848, U608, X820, X828, за SoftBank 705SC, 707SC,709SC,920SC

BGN 20.00 20.80

Компатибилен модел : За Samsung SGHD830, SGHD838, SGHE840, SGHE848, SGHU600, SGHU608, SGHX820, SGHX828За Soft Bank 705 SC, 707 SC, 707 SCII, 709 SC, 920 SCДел No : За Samsung AB394235 CE, AB423643 CEЗа Soft Bank 705 SC, 707 SC, 707 SCII, 709 SC, 920 SCСпецификации : Напон : 3.7Капацитет : 900m Ah / 3.33 ПотДимензија : 43.60 x 38.64 x 4.43 mmКамерон кинеско модел Бр...

Митология MiA1 Mi5X тъчпад дисплей за глобалната версия на Xiaomi Mi A1 Mi 5X 5.5-инчов сензорен LCD дисплеи за мобилни телефони

BGN 44.00 51.18

Митологија Mi A1 Mi5 X екран на Допир Панел Екранот За Глобална Верзија Xiaomi Mi А1 Ми 5 X 5.5 Инчен Екран на Допир за Мобилен Телефон Екраните Опис : 1,100% Тестирани Ново! Никогаш Не Користеле! 2,Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана Екран на Допир LCD Екран 3,Компатибилен Модел : Само одговара за Глобална Верзија Xiaomi Mi А1 Ми 5 X мобилен телефон, не одговара за други Модели, 4,Пакет : 1 x TP LCD за Глобална Верзија Xiaomi Mi А1 Ми 5 X мобилен телефон...

2 бр./лот XGE нов слушалка на ухото говорител замяна за Sony Xperia SP C5303 M35i Sola MT27i E C1505 високо качество

BGN 5.60

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

Cameron Sino 1500mAh батерия AB653850CA, AB653850CC за Samsung GT-I809, I9020, I9020T, I9023, i220, I627, i899, I909, T939,W899

BGN 21.00 21.60

Компатибилен модел : За Samsung Ете II T939, GTI809, GTI9020, GTI9020 T, GTI9023, Инстинкт HD M850, Инстинкт HD s50 на унодц, Момент M900, NexS, NexS 4 G, ги Натера Про I627, SCHi220, SCHi220 Код, SCHI627, SCHi899, SCHI909, SGHI627, SGHI627 Натера Про, SGHi809, SGHT939, SGHT939 Ете II, SGHW899, SPHD720, SPHM850, SPHM850 Инстинкт HD, SPHM900, SPHM900 МоментДел No...

Безплатна доставка за Samsung Galaxy S4 mini i257 i9190 сензорен екран дигитайзер стъкло LCD дисплей за подмяна монтаж

BGN 59.00 59.18

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

5.0за Lenovo A8 A806 A808 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей събере с рамка-черен цвят Безплатна доставка

BGN 33.58

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

Bluboo S8 Touch Screen Panel гаранция за нова авторска стъклен панел сензорен екран стъкло за Bluboo S8 + инструмент+лепило

BGN 27.18

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

LTPro High Quality USB Charger Port Main Ribbon Board спк стартира строителни Charging Flex Cable for Lenovo a828 A828t Replacement Repair Part

BGN 19.00 20.61

Замена и поправка на делови не е лесно.Ве молиме да се биде внимателен и да се разгледа дали ќе може да го направи тоа.Карактеристики : 1...

2 бр. / лот XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот замяна за SAMSUNG Galaxy S5230 S5233C S3930 W589 F488E M628 B3210

BGN 4.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...