• Ново
Wyieno, за да Лети IQ436 LCD Display Screen резервна част дигитайзер, не тъчпад ; с отслеживающим номер

Wyieno, за да Лети IQ436 LCD Display Screen резервна част дигитайзер, не тъчпад ; с отслеживающим номер

BGN 16.00
BGN 16.48
-3 %
В магазина

Брой продукти


За Лета IQ436 LCD Екран Замена на Делови Не Digitizer И екран на Допир Панел, Со Следење на Број
Спецификации :
Име на производ LCD Модел За Лета iq436 Боја
Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со LCD
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Подробности

Цвят:
LCD-дисплей, без инструменти, LCD дисплей добави инструменти
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
LCD-комплект:
ДА
Номер На Модела:
IQ436
Екран:
> 3
търговска марка:
wyieno
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

5.0за Lenovo A8 A806 A808 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей събере с рамка-черен цвят Безплатна доставка

BGN 33.58

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

За Lenovo A8 A806 A808 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането бял цвят Безплатна доставка

BGN 29.76

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

QiAN SiMAi 1бр BT96S 2500mAh оригинален висок клас батерия за мобилен телефон ZOPO ZP950 BT96S+песен-код

BGN 7.70

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BT96 S Напон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : За Леново A66 A278 T A365 E A308 T A369 A318 T A385 E BL203 Пакет вклучуваат : 1pcs x BT96 S батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

QiAN SiMAi 2 бр./лот нов високоговорител зумер подмяна на разговор за Elephone P8000 5.5 MTK6753 Octa Core 4G LTE телефон

BGN 4.30

2 парчиња / многу Сосема Нов Гласно говорник ѕвончето измамник замена за Elephone P8000 5.5" MTK6753 Octa Core 4 G LTE Телефон Во парк ! Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

QiAN SiMAi 1PCS Универсално зарядно + 1PCS BM45 батерия с високо качество за мобилен телефон Xiaomi Redmi Note 2 +Безплатна доставка

BGN 16.78

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BM45 Напон : 3.7 V Капацитет : 3600m Ah Одговара машина : За Xiaomi Redmi Note2Полначот : 1.Влез : 100240 V AC 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Пакет се вклучуваат : 1 x BM45 Батеријата 1 x Универзални Ѕид Полначот ( Според различни купувачот, ние нудиме НАС или АУ или велика БРИТАНИЈА или ЕУ Приклучокот .) Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

LTPro Best Working Black LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly For Alcatel one touch idol3 OT6039 6039 Phone Replace Parts

BGN 43.00 46.38

Најдобри Работни Црна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието За Алкател еден допир idol3 OT6039 6039 Телефон Замена на ДеловиЗамена и поправка на делови не е лесно.Ве молиме да се биде внимателен и да се разгледа дали ќе може да го направи тоа.Карактеристики : 1...

2 бр./лот XGE нов сигнал силен говорител обаждане замяна за DOOGEE T3 DG310 високо качество

BGN 5.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

YuXi Brand New Micro USB jack For Gionee W900 T1 GN151 GN128 V188S Charging port Mini USB connector.

BGN 0.35

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Безплатна доставка за Samsung Galaxy S4 mini i257 i9190 сензорен екран дигитайзер стъкло LCD дисплей за подмяна монтаж

BGN 59.00 59.18

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

YuXi Brand New Micro USB connector for Huawei H60-L01 H60-L02 H60-L03 mini usb charging port socket джак.

BGN 0.53

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Cameron Sino 1500mAh батерия AB653850CA, AB653850CC за Samsung GT-I809, I9020, I9020T, I9023, i220, I627, i899, I909, T939,W899

BGN 21.00 21.60

Компатибилен модел : За Samsung Ете II T939, GTI809, GTI9020, GTI9020 T, GTI9023, Инстинкт HD M850, Инстинкт HD s50 на унодц, Момент M900, NexS, NexS 4 G, ги Натера Про I627, SCHi220, SCHi220 Код, SCHI627, SCHi899, SCHI909, SGHI627, SGHI627 Натера Про, SGHi809, SGHT939, SGHT939 Ете II, SGHW899, SPHD720, SPHM850, SPHM850 Инстинкт HD, SPHM900, SPHM900 МоментДел No...

Ulefone задната рамка на Shell Case ремонт, подмяна Ulefone Paris Безплатна доставка+номер за проследяване

BGN 11.00 12.61

100% оригинални Ulefone Назад Рамка Школка Случај поправка замена за Ulefone Париз Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Пълен комплект GSM 900 Mhz за мобилен телефон усилвател на сигнала LCD дисплей ретранслатор gsm усилвател на сигнала w / антена gsm ретранслатор комплекти 17dbm

BGN 65.07

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .******Importan т Забелешка ( ве молиме прочитајте ги , и ве молиме да ги прочитате сите описи внимателно ) ************ : Да ги споделите со бустер работа, тоа треба услови : 1...

Doogee X5 задната рамка на притежателя използва + ремонт смяна на аксесоари за Doogee X5 Безплатна доставка+номер за проследяване

BGN 11.00 12.61

Doogee Х5 Назад рамка носителот 99%нов+оригинални поправка замена додатоци за Doogee Х5 Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Използван оригинален гъвкав кабел бутона на захранването за спк стартира строителни UHANS U100 MTK6735 Quad Core 4.7 HD 1280x720 Freeshipping

BGN 13.00 14.38

Користи Оригинални Копчето Flex Кабел FPC За UHANS U100 MTK6735 Quad Core 4.7" HD 1280x720 FreeshippingСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Висококачествен сензорен екран, без да flex кабел за zte nubia Z11 mini /5inch/ NX529J

BGN 13.00 14.83

Висок Квалитет на Допир без Flex Кабел За nubia zte Z11 мини / 5inch / NX529 JКарактеристики : 1 Производи Детали s : Висок Квалитет на Допир без Flex Кабел За nubia zte Z11 мини / 5inch / NX529 J 2...

Bluboo S8 Touch Screen Panel гаранция за нова авторска стъклен панел сензорен екран стъкло за Bluboo S8 + инструмент+лепило

BGN 27.18

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Оригинален Отключени Работа За Nokia Lumia 930 Тест На Дънната Платка Безплатна Доставка

BGN 91.00 96.00

Добредојдовте на Шенжен Sinkind Technology Co.,LtdПрво на сите ,јас сум многу благодарен да ви за доверба нашата компанија andselecting нашите производи.Оригиналниот Отклучен Работи За Nokia Lumia 930 Плоча РАБОТА 100% ТестЗа матичната плоча на Оваа плоча се користи,не се нови...

За ASUS Google Nexus 7 7 Generation I, II и Micro USB порт за зареждане на гнездото.

BGN 0.53

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Liujiang New LCD Front Housing New Frame For Samsung S4 I9500 I9505 I337 bezel плоча средна рамка сребро

BGN 5.00 6.24

Профил на компанијата : компанијата работи мобилен телефон додатоци (Мобилен телефон заштита филм, Мобилен телефон заштитна фолија екранот, таблет екранот, Мобилен телефон батеријата Моќ Bluetooth Звучник Слушалки итн.), Ние имаме свои фабрики, R & D тим, тим за продажба дома и во странство, повеќе одлични услуги на клиентите тим,Во исто време, светските мобилен телефон бренд партнери, но исто така се надеваат да стане вашиот најдобар снабдувач.1...

Високо качество за Alcatel One Touch Idol Alpha OT6032 6032 6032A 6032X LCD екран+сензорен екран възли черен цвят с инструменти

BGN 42.56

За Моделот : За Алкател Еден Допир Идол Алфа OT6032 6032Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...