• Ново
Използван е говорител на приемника за Elephone P5000 5.0 Inch FHD 1920x1080 MTK6592 Octa Core Безплатна доставка

Използван е говорител на приемника за Elephone P5000 5.0 Inch FHD 1920x1080 MTK6592 Octa Core Безплатна доставка

BGN 12.00
BGN 12.78
-6 %
В магазина

Брой продукти


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x Elephone P5000 Користи Приемник Говорникот
Користи Приемник Звучник За Elephone P5000 5.0" Инчен 1920x1080 FHD MTK6592 Octa Core Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Подробности

Дизайн:
Бар
търговска марка:
ebuydoor
Номер На Модела:
Elephone P5000
Съвместим Марка:
ЭЛЕФОН

Те също купуват с този продукт

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...

Сензорен екран за Sony Xperia Z1 Mini Compact D5503 Digitizer смяна на сензорен екран + +инструменти за проследяване не.

BGN 12.56

Екран на допир За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 Digitizer touch screen дисплеј Замена +Tools+Следење бр 1 100% fited Екран на Допир Digitizer За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 2...

25 модели кабел за зареждане порт mini micro usb jack 7pin 5 пинов конектор b жена V8 щекер за HTC за ZTE за Motorola от Google

BGN 1.00 1.50

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

BGN 46.54

joliwow Тестирани! За Xiaomi Mi5 X LCD дисплеј + Екран на Допир+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци за Mi 5 X 5.5"100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!! *Компатибилни Модели : За Xiaomi Mi5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

1бр За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F смяна на панела LCD предната външна със стъклен капак на обектива с логото на

BGN 8.90

5.2" За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.2"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

BGN 9.58

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V3600m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

тест за двигателя на сканиране символи SE-955-I100R за модул баркод скенер FR68 FR6000 RS409

BGN 48.00 52.78

100% тест за Симбол скенирање мотор SE955I100 R за FR68 FR6000 RS409 баркод скенер модулВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

BGN 16.00 21.90

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Истински тестван за LG Nexus 5X H790 LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с подмяна на дограма + безплатни инструменти

BGN 41.00 43.18

Предност : голем дел од објектите во акции; Совршен пакет со меур пакет и тешко поле, за да се избегне оштетување за време на транспортот; Предмети се тестирани се три пати пред испраќање од фабриката, и тестирани пред пратката од страна на нашите купување на одделот; 100% Висок Квалитет на Допир на Екранот за LG Nex X; За вашиот удобен, ние ќе ви презентираме 1 сет на слободен алатки како подарок; Бои : Црна...

QiAN SiMAi чисто нов оригинален автентичен USB зарядно устройство ще захранване на такса и микрофон за Xiaomi Hongmi 2A Redmi 2A мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.69

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински USB Полнење Одбор & Микрофон за Xiaomi Hongmi 2 A Redmi 2 A Мобилен телефон + Drop Shipping1...

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за iPhone 7 6 6s plus 8 8plus 5 5s

BGN 283.00 434.64

Најдобар Квалитет Пред Надворешниот Стаклена Леќа со Средината Рамка + OCA + Polarizer Филм Собранието за i Phone 7 7 G 7 плус 6 6s плус 5 5c 5s 6plusТри Нивоа на Квалитет за i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6s, 6 плус, 6s плус, 7, 7plстаклена леќа&Рамки собранието...