• Ново
Гореща истината 100шт LCD дисплей за iPhone5c LCD сензорен дисплей дигитайзер Събрание замяна за iphone 5c LCD екран Безплатна доставка

Гореща истината 100шт LCD дисплей за iPhone5c LCD сензорен дисплей дигитайзер Събрание замяна за iphone 5c LCD екран Безплатна доставка

BGN 1395.00
BGN 1681.09
-17 %
В магазина

Брой продукти


ЕТ-Супер 100 PCS LCD За i Phone5c LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена За iphone 5c LCD Екран Бесплатен Превозот
Опис На Производот : 1. 100% Сосема Нов и никогаш не се користи за LCD собранието за i Phone 5 C 2. Замена на дел за i Phone 5 C. Тоа се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised LCD екран, допрете екран 3. Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 4. Голема количина на залиха 5. Тестирани пред превозот и 100% работи и 6. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето 7. Одличен за по-продажба на услуги 8. Тоа е совршено компатибилни со : За i Phone 5 C Боја : Оваа ставка го имаат 2 боја : Бела,Црна. Со цел да се дозволи да се добие производ со текот на времето, ние ќе го организира испорака веднаш по приемот на вашата исплата. Затоа ве молиме оставете ни забелешка за да се утврдат боја у треба кога ќе се направи исплата, и Без вашата забелешка,ние ќе испрати Бела 50pcs и Црна 50pcs за вас. Ви благодариме многу за вашето разбирање. Ве молиме Прочитајте : Секој LCD Е тестиран пред пратката. Ние нема да го замени било кој објект кој беше оштетен за време на инсталацијата.

Подробности

Цвят:
черен, бял, наполовина цветен
търговска марка:
Гореща Истината
LCD-комплект:
ДА
Екран:
> 3
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
За iPhone 5C
Съвместима модел на iPhone:
Iphone 5c
Разделителна Способност На Дисплея:
1024 x 768
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Цвят:
черно-бял
Докосване:
Мултитъч
Размер:
4 inch
Качество:
Липсата на Мъртво пиксела и липсата на петна
QC:
Изпробван един по един строго
Доставка:
бърза доставка
Превъзходство:
нито светли петна, нито драскотини
Име на продукта:
Качество AAA за iPhone 5c LCD екран
LCD-комплект:
ДА

Те също купуват с този продукт

Оригинален нов модул SE-955-I100R Scan Engine за модул баркод скенер Symbol RS409 тествана

BGN 127.00 140.80

Оригинални НОВИ SE955I100 R Скенирање Мотор Модул За Симбол RS409 баркод Скенер Модул 100% ТестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.ве молиме имајте на ум : овој објект, ние само го продаде скенер главата ...

Бутон За Включване / Изключване На Захранването Бутон За Регулиране На Силата На Звука, Превключвател За Изключване На Звука Гъвкав Кабел За Nokia Lumia 625 N625

BGN 7.00 7.20

Вклучување / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабелот За Nokia Lumia 625 N625Потсетување : 1...

Weeten Антена Сигнал Гъвкав Кабел За Nokia 720 Страничната Сигнал Гъвкав Кабел За Microsoft Lumia 720 Мачтата Гъвкав Кабел, Смяна Ремонт

BGN 6.00 6.38

Weeten Антена Сигнал Flex Кабелот За Nokia 720 Страна Сигнал Flex Кабел За Microsoft Lumia 720 Јарболот Flex Кабел Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Xiaomi Mi4c Battery BM35 Original JLW New High Quality 3000mAh, резервна вътрешна вградена литиево-йонна батерия за Xiaomi Mi 4c

BGN 23.98

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

BGN 46.54

joliwow Тестирани! За Xiaomi Mi5 X LCD дисплеј + Екран на Допир+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци за Mi 5 X 5.5"100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!! *Компатибилни Модели : За Xiaomi Mi5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Нов LCD дисплей+ отвертки инструменти за Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D мобилен телефон

BGN 13.58

Нови LCD Дисплеј + завртка Возачот алатки за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D Мобилен Телефон Бесплатен Превозот со Следење на БројВисок квалитет на LCD екранот за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D .Го замени вашиот погрешна скршени или испукани LCD.Тестирани 100% работи добро и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација високо препорачливо.Голема зделка со над 2 квантитет!Answer : ___________________________ Note : Овој оглас е само внатрешниот LCD Дисплеј, не вклучувајќи го екранот на допир и надвор од стакло лице .Мобилен телефон не е вклучен,Ако треба и другите делови, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.

Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

BGN 9.58

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V3600m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

Нов Samsung Galaxy i8262 корпус делото делото на отделението за батерията Fundas резервни части

BGN 7.82

Нова За Samsung Галакси i8262 Домување Назад Задниот Поклопец на Батеријата Вратата Fundas Замена на ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Samsung ГАЛАКСИ i8262 Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на БатеријатаСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

1 бр. / много високо качество за ZTE blade A310 сензорен екран е чувствителен на допир самолет Digitizer подмяна на част от черно-бял цвят

BGN 9.82

За Моделот : За ZTE сечилото A310Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

За THL T6 Pro сензорен екран+ инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за телефон T6 PRO

BGN 25.58

За THL T6 Про Екран на Допир+ Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот T6 ПРО БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За THL T6 Ујп ,Не се компатибилни со другите модели...

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

BGN 16.00 21.90

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Trane CH530 сензорен екран стъкло дигитайзер, тъчпад

BGN 48.00 52.78

Trane CH530 Екран на Допир за Стакло Digitizer екран на Допир ПанелКарактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена На Екранот На Допир, Digitizer Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% worki нг.

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за iPhone 7 6 6s plus 8 8plus 5 5s

BGN 283.00 434.64

Најдобар Квалитет Пред Надворешниот Стаклена Леќа со Средината Рамка + OCA + Polarizer Филм Собранието за i Phone 7 7 G 7 плус 6 6s плус 5 5c 5s 6plusТри Нивоа на Квалитет за i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6s, 6 плус, 6s плус, 7, 7plстаклена леќа&Рамки собранието...