• Ново
Нов LCD дисплей+ отвертки инструменти за Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D мобилен телефон

Нов LCD дисплей+ отвертки инструменти за Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D мобилен телефон

BGN 13.58
В магазина

Брой продукти


Нови LCD Дисплеј + завртка Возачот алатки за Алкател Еден Допир Племе OT3040
3040, OT-3040 G OT3040 D Мобилен Телефон Бесплатен Превозот со Следење на Број
Висок квалитет на LCD екранот за Алкател Еден Допир Племе OT3040
3040, OT-3040 G OT3040 D .
Го замени вашиот погрешна скршени или испукани LCD.
Тестирани 100% работи добро и во добра состојба пред превозот.
Професионалната инсталација високо препорачливо.
Голема зделка со над 2 квантитет!
Answer : ___________________________ Note :
Овој оглас е само внатрешниот LCD Дисплеј, не вклучувајќи го екранот на допир и надвор од стакло лице .Мобилен телефон не е вклучен,Ако треба и другите делови, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.

Подробности

търговска марка:
камнеотделение
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
OT3040
Екран:
> 3
Съвместим Марка:
Alcatel
Тип:
Дисплей с течни кристали+ инструменти за отвертка
Съвместим Модел:
Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D

Те също купуват с този продукт

Trane CH530 сензорен екран стъкло дигитайзер, тъчпад

BGN 48.00 52.78

Trane CH530 Екран на Допир за Стакло Digitizer екран на Допир ПанелКарактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена На Екранот На Допир, Digitizer Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% worki нг.

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

Истински тестван за LG Nexus 5X H790 LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с подмяна на дограма + безплатни инструменти

BGN 41.00 43.18

Предност : голем дел од објектите во акции; Совршен пакет со меур пакет и тешко поле, за да се избегне оштетување за време на транспортот; Предмети се тестирани се три пати пред испраќање од фабриката, и тестирани пред пратката од страна на нашите купување на одделот; 100% Висок Квалитет на Допир на Екранот за LG Nex X; За вашиот удобен, ние ќе ви презентираме 1 сет на слободен алатки како подарок; Бои : Црна...

Оригинален нов модул SE-955-I100R Scan Engine за модул баркод скенер Symbol RS409 тествана

BGN 127.00 140.80

Оригинални НОВИ SE955I100 R Скенирање Мотор Модул За Симбол RS409 баркод Скенер Модул 100% ТестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.ве молиме имајте на ум : овој објект, ние само го продаде скенер главата ...

QiAN SiMAi чисто нов оригинален автентичен USB зарядно устройство ще захранване на такса и микрофон за Xiaomi Hongmi 2A Redmi 2A мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.69

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински USB Полнење Одбор & Микрофон за Xiaomi Hongmi 2 A Redmi 2 A Мобилен телефон + Drop Shipping1...

Stonering 2 елемента високоговорител високоговорител приемник на предното ухо високоговорител за Huawei G730 G730L C00 U00 T00 L075 G740 телефон високо качество ZW

BGN 3.18

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

KUERT 5.0 високо качество за Xiaomi Red Mi Redmi 4X Hongmi 4X сензорен екран Digitizer 1280x720 LCD дисплей в събирането Безплатна доставка

BGN 25.00 26.56

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Xiaomi се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

тест за двигателя на сканиране символи SE-955-I100R за модул баркод скенер FR68 FR6000 RS409

BGN 48.00 52.78

100% тест за Симбол скенирање мотор SE955I100 R за FR68 FR6000 RS409 баркод скенер модулВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За ZTE Z787 сензорен екран оригинален нов черен touchpad сензор аксесоари за мобилен телефон за ZTE Z787 мобилен телефон

BGN 17.58

Детали 1 Висок Квалитет и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со следење на број 4...

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

BGN 15.00 23.18

Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 БатерииСпецификација за Полначот : * Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од3.2 cm...

джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

BGN 46.54

joliwow Тестирани! За Xiaomi Mi5 X LCD дисплеј + Екран на Допир+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци за Mi 5 X 5.5"100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!! *Компатибилни Модели : За Xiaomi Mi5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...