• Ново
1бр За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F смяна на панела LCD предната външна със стъклен капак на обектива с логото на

1бр За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F смяна на панела LCD предната външна със стъклен капак на обектива с логото на

BGN 8.90
В магазина

Брой продукти

5.2" За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка Делови
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.2"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Подробности

Цвят:
бял, черен, златни
Тип:
сензорен екран
Съвместим Марка:
Samsung
търговска марка:
РТБЕСТОЙЗ
Екран:
≥5
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S
Номер На Модела:
За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F
Цвят:
Черен / Бял / Златен
Размер На Основния Екран:
5,2 инча
Функция:
стъклен екран докосване
Транспорт:
Безплатна Доставка

Те също купуват с този продукт

тест за двигателя на сканиране символи SE-955-I100R за модул баркод скенер FR68 FR6000 RS409

BGN 48.00 52.78

100% тест за Симбол скенирање мотор SE955I100 R за FR68 FR6000 RS409 баркод скенер модулВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

ISUN good quality battery for Amazon Kindle Fire HD 8.9 3HT7G S2012-002 58-000015 Tablet battery

BGN 27.04

Спецификација : 1 PCS батерии за Amazon Kindle Fire HD 8.9" капацитетот на Батеријата : 6000m Ah Батеријата клетка: Liполимер Батерија Напонско: 3.8 VV 4.35Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ / LG ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

Сензорен екран за Sony Xperia Z1 Mini Compact D5503 Digitizer смяна на сензорен екран + +инструменти за проследяване не.

BGN 12.56

Екран на допир За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 Digitizer touch screen дисплеј Замена +Tools+Следење бр 1 100% fited Екран на Допир Digitizer За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 2...

1 бр ААА качествен дисплей за iPhone 5S/5C LCD модул с докосване дигитайзером смяна на стъкло клонинг на LCD телефон LCD Pantalla A1453

BGN 18.00 18.14

1 buc ААА квалитетот на Дисплејот На i Phone 5 S / 5 C LCD Модул со допир digitizer замена стакло Клон LCD телефон LCD Pantalla A1453Компатибилен Модел LCDЗа i Phone 5c / 5 / 5sГолемина на екранот4 инчиЕкран пиксел густина326ppiТехнологија на екранотМрежницата ДисплејГаранција12 месециБрендMLLSEМатеријалIPSЕкран Пиксели1136*640Тежина10 компјутери за 1.5 кгВреме на испоракаво 12 работни денови по добивме плаќањеБојацрна,бела,другиККТестирани одлична еден по еден пред превозотУпотребаНашите LCD екранот може да се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања итн...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

За THL T6 Pro сензорен екран+ инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за телефон T6 PRO

BGN 25.58

За THL T6 Про Екран на Допир+ Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот T6 ПРО БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За THL T6 Ујп ,Не се компатибилни со другите модели...

За ZTE Z787 сензорен екран оригинален нов черен touchpad сензор аксесоари за мобилен телефон за ZTE Z787 мобилен телефон

BGN 17.58

Детали 1 Висок Квалитет и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со следење на број 4...

Weeten Антена Сигнал Гъвкав Кабел За Nokia 720 Страничната Сигнал Гъвкав Кабел За Microsoft Lumia 720 Мачтата Гъвкав Кабел, Смяна Ремонт

BGN 6.00 6.38

Weeten Антена Сигнал Flex Кабелот За Nokia 720 Страна Сигнал Flex Кабел За Microsoft Lumia 720 Јарболот Flex Кабел Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...

Бутон За Включване / Изключване На Захранването Бутон За Регулиране На Силата На Звука, Превключвател За Изключване На Звука Гъвкав Кабел За Nokia Lumia 625 N625

BGN 7.00 7.20

Вклучување / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабелот За Nokia Lumia 625 N625Потсетување : 1...

Нов Samsung Galaxy i8262 корпус делото делото на отделението за батерията Fundas резервни части

BGN 7.82

Нова За Samsung Галакси i8262 Домување Назад Задниот Поклопец на Батеријата Вратата Fundas Замена на ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Samsung ГАЛАКСИ i8262 Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на БатеријатаСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Linsn 801/802 система за управление на 1 отправляющая карта sd801D /sd802D + 1 рецепционист карта rv801D/RV908D + hub75 card + dvi кабели, usb кабели

BGN 350.40

Linsn 801 / 802 систем за контрола 1 испраќање картичка sd801 D / sd802 D + 1 добивате картичка rv801 D / RV908 D + hub75 картичка + dvi кабли,usb кабли

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

QiAN SiMAi чисто нов оригинален автентичен USB зарядно устройство ще захранване на такса и микрофон за Xiaomi Hongmi 2A Redmi 2A мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.69

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински USB Полнење Одбор & Микрофон за Xiaomi Hongmi 2 A Redmi 2 A Мобилен телефон + Drop Shipping1...

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

BGN 15.00 23.18

Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 БатерииСпецификација за Полначот : * Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од3.2 cm...