• Ново
джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

BGN 46.54
В магазина

Брой продукти


joliwow - Тестирани! За Xiaomi Mi5 X LCD дисплеј + Екран на Допир+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци за Mi 5 X 5.5"
100% Тестирани Пред Превозот!!!
Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ
Тест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!! *Компатибилни Модели : За Xiaomi Mi5 X ,Не се компатибилни со другите модели. *Некои опции опис : Додадете чаша филм : калено стакло филм Додадете Случај : Stransparent силикони заштитни случај *Превозот листа 1 * LCD Дисплеј + Екран на Допир Сензор Интегрирани компоненти 1 * Алатки Set As Бесплатни Подароци И Вас да купите додадете дел од производот (1* калено стакло филм или 1* транспарентна силикони заштитни случај)
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.
*П : За лоша пиксели точка : >>
*П;Е откривање инструмент исто како тест резултат инсталиран на вашиот мобилен телефон?>>
*П : За "без рамка" и "со рамка" разликата : >>
*П : Многу телефон со 2.5 D Криви Стакло,Ќе стакло филм го покрива целиот екран? >>
*П : За : зошто цената на производот е променет, продажната цена е пониска од денеска >>
*П : во Врска со Пратката,pls проверете го овој линк.>>
*П : За DHL Испорака.>> D
*О : екранот број не е во согласност со описот на web страницата?>>

Подробности

Цвят:
черен, whtie, злато, чернота добавя стъклен филм, whtie добавя стъклен филм, Злато добавя стъклен филм, мрак добавя случай, whtie добавя случай, злато добавя случай
Разделителна Способност На Дисплея:
1920x1080
Съвместима Модел, Xiaomi:
Mi 5X
Съвместим Марка:
xiaomi
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
търговска марка:
джоливоу
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
За Xiaomi Mi5X

Те също купуват с този продукт

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

QiAN SiMAi чисто нов оригинален автентичен USB зарядно устройство ще захранване на такса и микрофон за Xiaomi Hongmi 2A Redmi 2A мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.69

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински USB Полнење Одбор & Микрофон за Xiaomi Hongmi 2 A Redmi 2 A Мобилен телефон + Drop Shipping1...

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

BGN 16.00 21.90

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

1 бр. / много високо качество за ZTE blade A310 сензорен екран е чувствителен на допир самолет Digitizer подмяна на част от черно-бял цвят

BGN 9.82

За Моделот : За ZTE сечилото A310Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

Xiaomi Mi4c Battery BM35 Original JLW New High Quality 3000mAh, резервна вътрешна вградена литиево-йонна батерия за Xiaomi Mi 4c

BGN 23.98

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Stonering 2 елемента високоговорител високоговорител приемник на предното ухо високоговорител за Huawei G730 G730L C00 U00 T00 L075 G740 телефон високо качество ZW

BGN 3.18

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

1 бр. / много високо качество за ZTE blade A430 A 430 сензорен екран е чувствителен на допир плоскостной дигитайзер дубликат част черен цвят 4,5 инча

BGN 12.56

За Моделот : За ZTE сечилото A430 На 430Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

Сензорен екран за Sony Xperia Z1 Mini Compact D5503 Digitizer смяна на сензорен екран + +инструменти за проследяване не.

BGN 12.56

Екран на допир За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 Digitizer touch screen дисплеј Замена +Tools+Следење бр 1 100% fited Екран на Допир Digitizer За Sony Xperia Z1 Мини Компактен D5503 2...

ISUN good quality battery for Amazon Kindle Fire HD 8.9 3HT7G S2012-002 58-000015 Tablet battery

BGN 27.04

Спецификација : 1 PCS батерии за Amazon Kindle Fire HD 8.9" капацитетот на Батеријата : 6000m Ah Батеријата клетка: Liполимер Батерија Напонско: 3.8 VV 4.35Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ / LG ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

Бутон За Включване / Изключване На Захранването Бутон За Регулиране На Силата На Звука, Превключвател За Изключване На Звука Гъвкав Кабел За Nokia Lumia 625 N625

BGN 7.00 7.20

Вклучување / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабелот За Nokia Lumia 625 N625Потсетување : 1...

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

BGN 15.00 23.18

Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 БатерииСпецификација за Полначот : * Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од3.2 cm...

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за iPhone 7 6 6s plus 8 8plus 5 5s

BGN 283.00 434.64

Најдобар Квалитет Пред Надворешниот Стаклена Леќа со Средината Рамка + OCA + Polarizer Филм Собранието за i Phone 7 7 G 7 плус 6 6s плус 5 5c 5s 6plusТри Нивоа на Квалитет за i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6s, 6 плус, 6s плус, 7, 7plстаклена леќа&Рамки собранието...

Истински тестван за LG Nexus 5X H790 LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с подмяна на дограма + безплатни инструменти

BGN 41.00 43.18

Предност : голем дел од објектите во акции; Совршен пакет со меур пакет и тешко поле, за да се избегне оштетување за време на транспортот; Предмети се тестирани се три пати пред испраќање од фабриката, и тестирани пред пратката од страна на нашите купување на одделот; 100% Висок Квалитет на Допир на Екранот за LG Nex X; За вашиот удобен, ние ќе ви презентираме 1 сет на слободен алатки како подарок; Бои : Црна...

тест за двигателя на сканиране символи SE-955-I100R за модул баркод скенер FR68 FR6000 RS409

BGN 48.00 52.78

100% тест за Симбол скенирање мотор SE955I100 R за FR68 FR6000 RS409 баркод скенер модулВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.