• Ново
Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

BGN 9.58
В магазина

Брой продукти

modname=ckeditor
Карактеристики
- Висок Квалитет на батеријата
-Моќ Оценка 3.7 V3600m Ah
-Сите батерии се тестирани пред пратката
-Ова замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата
-Најдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговор
-Мала тежина, висока капацитет и ниска отпорност
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот
Пакетот вклучува :
1 x Нов Стандард за Замена на Батеријата
Ние, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Начин На Плаќање :
* Ве молиме да го купат на .
* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.
* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.
* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.
Превозот Термини :
* Ние користиме поштата Услуги со следење на број .
* Проценето време на испорака за Кина е 30-90 дена.
* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект). Ако не можете да го добиле по 30-90 дена.Ве молиме контактирајте со нас за вашите пакет статус.
Повратни информации :
* Ние го цениме вашиот повратните информации, ве молиме оставете ги вашите повратни информации и коментари .
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас.
* Пред да ни даде негативна/неутрален повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме за 100% задоволството на клиентите.

Подробности

търговска марка:
камнеотделение
Съвместим Марка:
Цзяюй
Сертифициране на качеството:
CE
Оригинал или не:
Съвместим
Капацитет на батерията(ма):
3501mAh-5000mAh
Номер На Модела:
s3
Тип:
Батерия
Capaity:
3600 mah
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт

1 бр ААА качествен дисплей за iPhone 5S/5C LCD модул с докосване дигитайзером смяна на стъкло клонинг на LCD телефон LCD Pantalla A1453

BGN 18.00 18.14

1 buc ААА квалитетот на Дисплејот На i Phone 5 S / 5 C LCD Модул со допир digitizer замена стакло Клон LCD телефон LCD Pantalla A1453Компатибилен Модел LCDЗа i Phone 5c / 5 / 5sГолемина на екранот4 инчиЕкран пиксел густина326ppiТехнологија на екранотМрежницата ДисплејГаранција12 месециБрендMLLSEМатеријалIPSЕкран Пиксели1136*640Тежина10 компјутери за 1.5 кгВреме на испоракаво 12 работни денови по добивме плаќањеБојацрна,бела,другиККТестирани одлична еден по еден пред превозотУпотребаНашите LCD екранот може да се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања итн...

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 27.00 28.24

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

BGN 16.00 21.90

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Xiaomi Mi4c Battery BM35 Original JLW New High Quality 3000mAh, резервна вътрешна вградена литиево-йонна батерия за Xiaomi Mi 4c

BGN 23.98

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за iPhone 7 6 6s plus 8 8plus 5 5s

BGN 283.00 434.64

Најдобар Квалитет Пред Надворешниот Стаклена Леќа со Средината Рамка + OCA + Polarizer Филм Собранието за i Phone 7 7 G 7 плус 6 6s плус 5 5c 5s 6plusТри Нивоа на Квалитет за i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6s, 6 плус, 6s плус, 7, 7plстаклена леќа&Рамки собранието...

10 бр. / лот оригинален нов 3.5 инча TFT SATLINK WS-6906 LCD дисплей за SATLINK WS 6906 LCD екрана на сателитен Finder смяна на LCD дисплей

BGN 189.00 210.22

10pcs / многу Оригинални Нови 3.5 инчен TFT SATLINK WS6906 LCD Дисплеј За SATLINK WS 6906 LCD Екран Сателитски Пронаоѓач Замена LCD 100% тестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За THL T6 Pro сензорен екран+ инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за телефон T6 PRO

BGN 25.58

За THL T6 Про Екран на Допир+ Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот T6 ПРО БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За THL T6 Ујп ,Не се компатибилни со другите модели...

ISUN good quality battery for Amazon Kindle Fire HD 8.9 3HT7G S2012-002 58-000015 Tablet battery

BGN 27.04

Спецификација : 1 PCS батерии за Amazon Kindle Fire HD 8.9" капацитетот на Батеријата : 6000m Ah Батеријата клетка: Liполимер Батерија Напонско: 3.8 VV 4.35Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ / LG ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

25 модели кабел за зареждане порт mini micro usb jack 7pin 5 пинов конектор b жена V8 щекер за HTC за ZTE за Motorola от Google

BGN 1.00 1.50

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

BGN 15.00 23.18

Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 БатерииСпецификација за Полначот : * Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од3.2 cm...

Оригинален нов модул SE-955-I100R Scan Engine за модул баркод скенер Symbol RS409 тествана

BGN 127.00 140.80

Оригинални НОВИ SE955I100 R Скенирање Мотор Модул За Симбол RS409 баркод Скенер Модул 100% ТестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.ве молиме имајте на ум : овој објект, ние само го продаде скенер главата ...