• Ново
Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии

BGN 15.00
BGN 23.18
-35 %
В магазина

Брой продукти


Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 Батерии
Спецификација за Полначот :
* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.
* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.
* Безбедност отсечени коло,Изградена-во заштита коло спречува преполнувањето.
* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.
* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.
* Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz 0.15 На
* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A +/-50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)
* Полнач големина на : 9*5.5*3
Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см - 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од
3.2 cm. Ве молиме да се измери големината на телефон батеријата пред да го купат.
Генерички Батеријата Функција :
* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.
* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Капацитетот на батеријата : 1800mah
* Напон : 3.7 v
* Батеријата големина на : 6.8*4.5*0.5
Компатибилен со моделите :
За Blackberry Bold 9700
За Blackberry Bold 9780
За Blackberry Bold 9000
Пакетот вклучува :
* 2x батеријата
* 1x полнач
* Power plug : според превозот земјата НИ понудат/ЕУ/велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.

Подробности

Съвместим Марка:
Къпини
търговска марка:
ГОЛДФОКС
Сертифициране на качеството:
CE
Оригинал или не:
Съвместим
Номер На Модела:
[email protected]#weihao
Капацитет на батерията(ма):
1301mAh-1800mAh
Обемът на:
1800 ма
Капацитет На Батерията:
1601 mah на 2000 mah
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Сертифициране на качеството:
ССС
РАЗМЕР БАТЕРИИ:
6.8*4.5*0.5
Размер на зарядното устройство:
9*5.5*3
Напрежение:
3.7V
съвместимост за:
за Blackberry 9000 bold 9700 9780
Пакетът Включва:
2 елемента батерии + 1 стенно зарядно устройство (с безплатна приставка адаптер)

Те също купуват с този продукт

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

1 бр ААА качествен дисплей за iPhone 5S/5C LCD модул с докосване дигитайзером смяна на стъкло клонинг на LCD телефон LCD Pantalla A1453

BGN 18.00 18.14

1 buc ААА квалитетот на Дисплејот На i Phone 5 S / 5 C LCD Модул со допир digitizer замена стакло Клон LCD телефон LCD Pantalla A1453Компатибилен Модел LCDЗа i Phone 5c / 5 / 5sГолемина на екранот4 инчиЕкран пиксел густина326ppiТехнологија на екранотМрежницата ДисплејГаранција12 месециБрендMLLSEМатеријалIPSЕкран Пиксели1136*640Тежина10 компјутери за 1.5 кгВреме на испоракаво 12 работни денови по добивме плаќањеБојацрна,бела,другиККТестирани одлична еден по еден пред превозотУпотребаНашите LCD екранот може да се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања итн...

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

Оригинален нов модул SE-955-I100R Scan Engine за модул баркод скенер Symbol RS409 тествана

BGN 127.00 140.80

Оригинални НОВИ SE955I100 R Скенирање Мотор Модул За Симбол RS409 баркод Скенер Модул 100% ТестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.ве молиме имајте на ум : овој објект, ние само го продаде скенер главата ...

1 бр. / много високо качество за ZTE blade A310 сензорен екран е чувствителен на допир самолет Digitizer подмяна на част от черно-бял цвят

BGN 9.82

За Моделот : За ZTE сечилото A310Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

Weeten Антена Сигнал Гъвкав Кабел За Nokia 720 Страничната Сигнал Гъвкав Кабел За Microsoft Lumia 720 Мачтата Гъвкав Кабел, Смяна Ремонт

BGN 6.00 6.38

Weeten Антена Сигнал Flex Кабелот За Nokia 720 Страна Сигнал Flex Кабел За Microsoft Lumia 720 Јарболот Flex Кабел Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

1 бр. / много високо качество за ZTE blade A430 A 430 сензорен екран е чувствителен на допир плоскостной дигитайзер дубликат част черен цвят 4,5 инча

BGN 12.56

За Моделот : За ZTE сечилото A430 На 430Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

тест за двигателя на сканиране символи SE-955-I100R за модул баркод скенер FR68 FR6000 RS409

BGN 48.00 52.78

100% тест за Симбол скенирање мотор SE955I100 R за FR68 FR6000 RS409 баркод скенер модулВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За ZTE Z787 сензорен екран оригинален нов черен touchpad сензор аксесоари за мобилен телефон за ZTE Z787 мобилен телефон

BGN 17.58

Детали 1 Висок Квалитет и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со следење на број 4...

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

BGN 16.00 21.90

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

ISUN original quality 0 cycle mobile battery battery for iPhone 5G 1440mAh 3.7 V подмяна на батерията

BGN 13.28

Спецификација : Advantates : 1.Тестирање 23 пати пред да се испраќаат надвор2.0 циклус и 100% оригинални Japen ќелија со реалниот капацитет на3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа4.Safe батеријата и никогаш не експлозија5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции6.Прифати OEM / ODM7.Двојна заштита од надбесплатно.надпразнење.надструја.во текотнапонВниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка...

QiAN SiMAi 1бр високо качество BM44 2600mAh батерия за xiaomi redmi 2 телефон

BGN 7.98

1pcs 100% Висок Квалитет BM44 2600m Ah Батеријата За xiaomi redmi 2 Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаиОваа продавница сите батерии поддршка на големо количествоОпис : Батерија Тип : LiionНапон : 3.7 VКапацитет : 2600m AhСледење На Кабелот : ОбезбедиПакет Се Вклучени : 1 x Батеријата За xiaomi redmi 2Плаќање : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

70db Gain Repeater GSM 850MHz MGC AGC Signal Booster мобилен телефон UMTS 850mhz Repetidor De Sinal Celular 850mhz с LCD дисплей*

BGN 181.00 224.00

70db Стекнат Repeater GSM 850 MHz MGC / AGC CDMA Сигнал Бустер Мобилен Телефон UMTS 850mhz Repetidor Де Sinal Celular 850mhz со LCD ДисплејПродажба Точка : 1.Нов Сигнал repeater repetidor 850mhz2.Се работи за 850mhz,GSM850 / UMTS850 repeater.3.Со AGC MGC функција,се здобијат со прилагоди слободно4.70 db добивка.покријат околу 5001000sqm без пречка.Како да се работи : 1.Надворешна антена(користите yagi / logпериодични антена) примите сигналот од сигнал кула.2.Потоа,испраќа signalto repeater преку кабел .3.На repeater добива сигнал и improvs тоа.4.После тоа,сигналот во внатрешна антена(panel / таванот антена),потоа преку кабел испраќа на вашиот мобилен телефон .Answer : ___________________________ Note : производот е со исклучок на кабел,отворен и затворен антена,ќе треба да се купи екстра.Објектите се само со брод по исплата потврди(обично ќе брод во рок од 48 часа)...