• Ново
Redland 2015 after all carbon cnc ХЪБ Road bike hubs mountain bike хъб колело планински велосипед

Redland 2015 after all carbon cnc ХЪБ Road bike hubs mountain bike хъб колело планински велосипед

BGN 194.00
BGN 206.24
-6 %
В магазина

Брой продукти

детали за производот Сите слики и податоци се мери Знак на Податоци и Технологија : Прстен грофот : 90 прстен дупки : 24 дупки Нето тежина 200 g предната осовина, пред брзо ослободување 48 грама, центар отворате датотеки 100 MM. Задната осовина Тежина 315 грама, 52 грама по брзо ослободување, центар отворате датотеки 135 MM. (Доаѓа со брзо ослободување на менувачот се сите центри) Redland сите нови ултра-лесни ултра-висок ниво на звук се Кандидира центри на целиот процес на CNC обработка технологија, домување притисок тапан тело со користење на стандарден 7-серија алуминиум материјал, користење на меѓународното обичајно директно зајакнување главата структура, како и подобрување на оптимизација, умен фузија најновите карбонски влакна елементи, употреба на посебна обработка технологија зајакнување на билатералните T6 алуминиум повлечи со целосна јаглерод вратило ефикасно заедно, а не само со CNC метал текстура, но, исто така, многу високо-технолошки мода смисла, експериментални испитувања покажуваат дека хаб со полно тело, ригидност, екстремни мала тежина, висока стапка притисок, минимален обем променливи и други значајни предности. Покаже слој процес, со највисоко ниво на висока јачина елоксирани, боја сатурација, степенот на боење затвор, долго избледени. По внатрешната структура на првите две целосна Perlin структура 5, прецизност производна технологија, целиот избор на високо-прецизни лежишта се произведени имајќи го исклучите Тајван, Peilin лежишта притисне во центар тело microcomputer технологија, лесна целото тело, не постои количина на јазот рамка , ефективно гарантира мазна центар највисок степен на стабилност под оптимална работа работа. Таки T6 алуминиум, тешко светлина, користи уникатен ratchet ангажман структура, за да се обезбеди висок интензитет услови на работа се игра најдобар пренос перформанси, ratchet звук залак смири густа, чист звук не се "покаже", па rider доверба.
тркала ефект Фото :
Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде.

Подробности

Категория:
като ступица
Спирачна Система:
Дисковата спирачка
Материал:
Алуминиева сплав
Дисково Планина:
ДА
Номер На Отвора На Главината:
24 дупки
Отвора За Спици:
24 часа

Те също купуват с този продукт

Нов qilefu компактен вид пътен под наем 3K пълен въглероден под наем волана и багажника интегрирани 400/420/440*90/100/110/120 мм свободен кораб

BGN 66.53

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) се Откажат : прибл 125mm се Постигне : прибл 85mm Главната Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Тежина : околу 380 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

Горещи продажба 1 двойка Колоездене BMX bike цилиндър от алуминиева сплав 3/8 ос на крак клечки Златен велосипед педалите наем части Колоездене аксесоари

BGN 10.00 10.69

Топла продажба 1 Pair Велосипедизам BMX Велосипед Цилиндар Алуминиум Легура 3 / 8 Оска Нога Штипки Злато Велосипед Педали Велосипед Делови Велосипедизам ДодатоциОпис : Погоден за предни или задни оски Цилиндричен облик врежан со нелизгање жлебови Добра алатка за подигање на друго лице со велосипед Придава на оска за вршење на велосипед трикови Силноизградена, безбедна и високо носечките да се Обезбеди заштита за брзина на менувањето на систем Соодветна за видовите на 9 MM оска велосипеди, исклучи Брза демонтажа на тип Центар оска Дијаметар на Тема : Прибл...

Безплатна доставка на оригинални Xcd 30 trnasmission МТБ Gear shift е съвместим с Shimano 30 speed gearbox 3*10 скоростния

BGN 120.00 136.00

детали за производотMicroshift / микро XCD 30 брзина планински велосипед highend опрема за ПолнењеПрисвојувањето : Микро ротирачки SLM8503 сплит присвојувањетоПред derailleur : микро да FDM853По бирање : микро да се БОM85 LFlywheel : микро shift 10 Брзина на лентата flywheel 1136 TСинџир : TAYA / Тајван Daya 10 брзина синџирЗабот диск : Hao Ау 10 брзина алуминиум легура заб диск 243442 TОска KENLI оска : еден имајќиТри парче : Присвојувањето пред derailleur да се преминеПет парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheelСедум парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheel axial заб плочаМали suiteСо freewheel синџир SuiteAxial заб синџир содржат freewheel диск Suite

20pcs V-образни носещи външни надлъжни нестандартни лагери V6000ZZ 10 * 30 * 8 водачите ролкови лагери-- безплатна доставка

BGN 64.00

Модел : V6000 ZZ Тип : Длабоко ритам топката лежишта Внатре дијаметар : 10 (mm) Надворешниот дијаметар : 30 (mm) Дебелина : 8 (mm) Употреба карактеристики : со голема брзина се Користи : Општи Тркалање неколку : еден тип Ролери : длабоко ритам raceway Примерок или место : на самото место, Имајќи материјал : висок јаглерод хром имајќи челик (full hardenability тип) (GCr15)

3m под наем смяна кабел 4 мм планинско колоездене пътен под наем смяна линия на тръби смяна кабели на линия цветна под наем на част от черно червено бяло синьо

BGN 11.00 11.18

3m Велосипед Shift Кабелот 4mm Планински Велосипед на Патот Велосипед Shift Линија Цевка Промена на Жица Линија Шарени Велосипед ДелПРОИЗВОД ВОВЕД : Висок квалитет, се повеќе издржливи.Нула компресија сооднос да се обезбеди попрецизни shift реакција.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : ПВЦ+PTFE+термичка обработка челик жица Тежина : 33.3 g / m Бои : Црна, Бела, Сина, Зелена, Црвена Структура : Вертикална челик жицаPACKAG СОДРЖИНА : 3 метри x Велосипед Shift КабелАко сакате кочница кабел, ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите нашите други производи, ви благодарам многу!

Безшумни алпийски спирачни линии наем жило спирачка тел сгъваем удължител на спирачната линия на мотора

BGN 6.00 6.24

Име] велосипед механички кочница линија [Точка] 23146 [Боја] сребрена линија дијаметар : 1.5 MM [Пакување] нема пакување / вратоврска картичка [Употреба] велосипед сопирачки [Функција] велосипед кочница брзо, што се применува на сите видови на велосипед, обичните велосипеди, планински велосипеди, градски возила...

1 чифт планински велосипед МТВ DH, BMX спирачния лост дръжки на защитно покритие Drop ship

BGN 2.00 2.14

Висок носатотпорност на абење материјал, монтирани на сопирачката се справи со Антисе лизга ,може да контрола на се справи со повеќе stably со тоа Водоотпорен,на пазарот за повеќето од велосипедот кочница се справи со Неа може да се користи топла вода натопете за некое време, по мека пена, полесно да се инсталира Материјал : Силикон Големина : 75mm 14mm x / 2.95" x 0.55"(приближно) Боја : Црна, Црвена, Сина, Зелена Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Вилица за окачване на мотора Bicicleta Mountain Bike 26 V & дискови спирачки на резба полюс 25,4 мм диаметър на тръбата 150 mm за дължина на тръбата

BGN 43.20

Велосипед Вилушка Bicicleta Планински Велосипед 26 Суспензија ВилушкаPls вид за следните податоци за вилушка : било какви прашања pls контактирајте ме.За 2347gЗа V и Диск СопирачкаИма Навој на Пол25.4 mm Дијаметар на Цевка150mm за Цевка должинаЗа 26" Диск Кочница Планински велосипедPls вид за следниве еден е може да се вклопат за Диск и V кочница : Пакет : Нашите надгради картон пакет може да се справи со силното тресење за време на превозот.Тоа може да има некои штета на кутијата за време на превозот, но вие ќе добиете комплетна и сосема нов објект конечно.Превозот и Испорака : Ние брод на светот земји, преку EMS / DHL / Кина Пост Воздух Mail.Предмети се испраќаат од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 5 до 15 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, EMS може да трае до 20 работни дена;DHL обично трае 27business дена, и тоа може да потрае до 12business дена бидејќи на дестинација и други фактори; Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе 2035 работни дена, и тоа може да потрае до 4560 дена бидејќи на дестинација и други фактори.Pls ЗАБЕЛЕШКА : Ние не сме одговорни за : (1 Compensating за плаќање на било увоз или додадена вредност даноци предизвикани од вашиот земји(2 Products запленети од страна на вашиот локалните обичаи.Ние не може да се контролира било која опција или десно дека царината има.(3 Any одложувања, сообраќајни незгоди или било какви други прашања направени од страна на превозот компании или времето.Гаранција Политика : За брендирани компоненти или делови, ние ќе го прават истото гаранција како официјален webs публицитет.2 години гаранција ќе се нудат за рамки по оригиналниот датум на купување.Ако има било какви производствени дефекти се најде, ние сме одговорни да се направи замена во рок од 30 дена, без никакви дополнителни трошоци собрани...

2017 Промоция Titanium Bike quick release Titanio Мтб 1 двойка Cnc предната и задната Планинска Быстроразъемная детайл набор от лостове шишчета

BGN 30.00 33.36

1 Pair MTB QR титаниум алуминиумски CNC Пред Задните Планински Велосипед Брзо Ослободување Центар Делови Skewer Лост СетДетали за производот : Бренд : XXFМодел : QT01Име : велосипед брзо ослободувањеМатеријал : титаниум вратило+плус алуминиум рачкаБоја : Црна, Црвена, Златна, СинаТежина : 90g / ПарГолемина : Пред145mm, Заден185mm, за Планински велосипедкарактеристики : CNC технологија Направен во ТајванПакетот вклучува : еден пар брзо ослободување skewersИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1 чифт МТБ пътен под наем части на велосипеда Колоездене V накладките притежателя гумени блокове C мида нов Drop ship

BGN 5.00 6.56

Лесна инсталација Гума со жлебови обезбедува интензивна frictional сила мала тежина и отпорност на абење Висока јачина на фалсификувани алуминиум школка, ефективно подобрување на сопирање перформанси Фиока структура, може да се замени само со вграденво кочница гума,проширување на употребата на време Сите временски услови гума кочница рецепт ++ зајакнување дренажа дизајн Материјал : Алуминиум, Гума Должина : 55мм / 2.15"(приближно) Боја : Црна / Црвена / Сребрена / Сино / Gold / Јаглерод, Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10шт S6300ZZ неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 10*35*11 мм

BGN 52.80

Точка Бр : S6300 ZZТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 10 x 35 x 11 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

10шт S6302ZZ S6302-2Z неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 15*42*13 мм

BGN 73.60

Точка Бр : S6302 ZZТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 15 x 42 x 13 ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

Широк Велосипед Седалка Колоездене Седлото Удобна Седалка За Планински Велосипед Гъба С Големи Възглавници Се Вози На Мотор Аксесоари

BGN 19.65

Широк Велосипед Седиште Велосипедизам Седло Удобно Седиште Планински Велосипед Сунѓерот Голема Перница Возење Велосипед ДодатоциСпецификации : Карактеристики : Врз основа на ергономски дизајн,кул изглед. Шупливи дизајн за вентилација и топлина дисипација. Внатрешен поместена силикони да ги апсорбира шок и омекне вашата возење. Со водадоказ СТП кожа капак. Совршени за патот велосипеди, планински велосипеди, фиксна опрема велосипед, нормалните велосипеди итн...

въглеродна път на кормилото на велосипеда извит бар песен спринтьор бар спад бар ud матово покритие 31.8 мм 37/38. 5 см трескава надпревара барове

BGN 96.00 127.78

Тежина : 300g за 37cm Ширина : 37cm 38.5 cm Менгеме : 31.8 mm ∅ Материјал : HM јаглеродвлакна се Откажат : 148 мм Стигнат до : 82 mm Крај : UD мат Црна

2017 под наем ръкохватки Xxf нов кормилото ръкохватки на мотора на анти-плъзгащи едностранно заключена гъба сцепление ultralight

BGN 13.00 16.61

Основни информации100% Сосема Нов.Модел No : BC07Бренд : XXFБоја : Црна+(црн прстен, црвен прстен, зелена прстен, сина прстен, Ti прстен)Производ локација : КинаМатеријал : Алуминиум легура Прстен+100% Сунѓерот+PPТежина : 70g / парГолемина : 130mm*37mmКарактеристики : Алуминиум легура прстен+100% Сунѓерот+PPнема мирис, антибактерии, силна wearabilityЕдна страна заклучен дизајн, мека ракачувствотоа е удобно, дури и за долго време јава, Ultralightтоа е, исто така, може да го апсорбира потта за намалување на заморот на долго време велосипедизам се осигура безбедноста на возење.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Колан за велосипеди PLATT-P 27.2-31.6-30.8 мм столче за кола 250-400 мм столче за кола стълб пътен под наем ултра лек МТБ въглерод Подседельные стълбове

BGN 35.00 38.37

Информација за производот : Бренд : ПЛАТP Материјал : јаглерод влакна Боја : црна со црвена етикета Изглед : 3 К мет Тежина : околу 230 g (31.6 * 400 mm) Должина : 350 / 400 мм Дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 mm Димензии : 27.2 * 350 mm 30.8 * 350 mm 31.6 * 350 mm27.2 * 400 mm 30.8 * 400 mm 31.6 * 400 mm

планински пътен под наем c / V-спирачка алуминиева сплав разтегателен Тип спирачки спирачни накладки спирачни детайли качество

BGN 8.00 8.72

метар планина патот велосипед C / V кочница алуминиум легура фиока тип кочница накладките кочница делови квалитет 100% сосема нов Лесна инсталација Гума со жлебови обезбедува интензивна frictional сила мала тежина и отпорност на абење Должина : 55мм Боја : црна / црвена / сино / gold / сребрена / јаглерод, Количина : 1pair кочница блоковиДраг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ultralight с параграф litepro суперлегкий скоба подседельной тръби 41 мм 412 подседельной тръби скоба 28g

BGN 30.00 31.84

Бренд : ynhon (облак линија) Материјал : Алуминиум Тежина : 28.55 g Боја : црна, црвена, сина, зелена, портокалова, злато, црвена роза, титаниум боја, виолетова, сребро втор поглед Производи пукна табела 41mm алуминиумска рамка со Седиште цевка менгеме ултрафини обработка, finetune дизајнот на завртка, па седат во рачката за заклучување заклучување менгеме seatpost додека не боли, да се земе пол себе, така што на рамката и seatpost одговара построги, повеќе директна сила! Супертешко легура целосна cnc делови...

GUB GC010 велосипед педал сплав планински велосипед педалите пътен Колоездене фланец 2, носещи педали BMX ultralight велосипед педал наем части

BGN 20.32

GUB GC010 Велосипед Педали Алуминиумски Планински Велосипед Педали Патот Велосипедизам Запечатени 2 Имајќи Педали BMX Ultra Light велосипед Педалата Велосипед делови на Производот : GUB GC010 Педали Материјал : Алуминиум Легура тело + CRMO Челик Оска Апликација : Планински велосипед / Патот велосипед Нето тежина : 305 g, GW : 389 g Боја : Црнацрвена, Црвенозелена, Титаниумсина Карактеристики : 1>Алуминиум Легура matercial, мала тежина, висока јачина; 2>DU Не мушка прстен тип на лежишта, мали триење, носатотпорен; 3>Двојноlayer метал цевка сложен процес, висока јачина од традиционалните Cr Mo челик; 4>18pcs против пролизгување ноктите, Подобрување на нога смисла на вискозитет, додека велосипедизам

WEST BIKING Mountain Bike 31.8*620mm 31.8*700mm 31.8*720mm странично МТБ Оод-образен мотор странично оттичане на кормилото на велосипеда

BGN 24.00 45.76

Име на производ Планински Велосипед 31.8*620mm 31.8*700 мм 31.8*720mm Хоризонтална Проголта облик на MTB Проголта во облик на Велосипед Хоризонтална Велосипед HandlebarShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Електрически рама планински велосипед / all terrain / soft tail / shock absorber electric bicycle frame

BGN 735.00 782.40

Risun Моторни Technology Co Ltd е странски инвестирани компанија, кој се наоѓа во Шангај има фабрика во Xuyi Градот, Jiangsu Провинција, КинаСо многу години, развој и производство искуство, нашите талентирани инженери, енергија инвалидска количка експерти, DC мотор и електроника контролер дизајнери, искусни собранието сила, се уверени да им обезбедиме на нашите вредни клиенти со нови технологии, врвен квалитет на производи и услуги по најниска можна цена.Risun Моторни Технологијата сега е добро воспоставени како призната снабдувач на зелена енергија производи, како што се електрични велосипеди, литиум батерија пак, електричен велосипед мотори, центар мотори, BLDC мотори, електрични колички, електрични голф trikes, електрични скутери, сите видови на диск, контролори и мотори...

Тайван Сатори 27,2 мм алуминиев МТБ пътен наем на велосипеди седлото подседельный стълб Колоездене подседельный стълб хидравлично окачване 40 мм пътуване 475г

BGN 44.00 51.97

Тајван SATORI 27.2 MM Алуминиум MTB Патот Велосипед Велосипед Седло Седиште пост Велосипедизам Seatpost Хидраулична Суспензија 40mm Патување 475gМАТЕРИЈАЛ : ФАЛСИФИКУВАНИ / AL6061ЛУЛКА : 43 X36ДИЈАМЕТАР : 27.2 MMДОЛЖИНА : 355 MM ПАТУВАЊЕ : 40 MMТЕЖИНА : 475gПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

2017 нов титан сплав бързо освобождаване 1 чифт предни задни планинско колоездене QR шишчета лост комплект главината Qt04

BGN 30.00 42.88

1 Pair MTB QR титаниум алуминиумски CNC Пред Задните Планински Велосипед Брзо Ослободување Центар Делови Skewer Лост Поставите QT04Детали за производот : Бренд : XXFМодел : QT04Име : велосипед брзо ослободувањеМатеријал : титаниум вратило+плус алуминиум рачкаБоја : Црна, Црвена, Златна, СинаТежина : 62g / ПарГолемина : Пред145mm, Заден185mm, за Планински велосипедкарактеристики : CNC технологијата, кои се Направени во ТајванПакетот вклучува : еден пар брзо ослободување skewersИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Велосипед МТВ велосипед хидравлични дискови накладки фиксирани апарати, Колоездене неръждаема стомана дискови накладки вилица под наем спирачни аксесоари

BGN 3.00 3.18

MTB велосипед Велосипед Хидраулични Диск Кочница Подлога Фиксна Дебеломер Велосипедизам Нерѓосувачки Челик Диск накладките Plug Велосипед Кочница Додатоци Име : Диск накладките Фиксна Дебеломер Улога : Удар фиксна Диск накладките Фиксна Дебеломер Боја : Сребро Материјал : нерѓосувачки челикПочитувани купувачот 1...

5 бр. / лот 10 мм лъскаво / матово пълен 3 до въглеродни влакна стволови шайби под наем вилица подложки за каране на велосипед пътя МТБ 28.6 мм ( 1 1/8)

BGN 8.00 9.41

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Карбонски Влакна Вилушка Дијаметар : 28.6 mm ( 1 1 / 8") Тежина : 30g Finsh : 3 K Мат Сјај Пакет се вклучени : 5 X10mm дебела изолацијаСјајMatte

Smileteam New Model Full Carbon Fiber Road Bike Frameset With Wheelset BSA Full Carbon Racing Bicycle Frameset Гаранция 2 години

BGN 1420.80

Smileteam 2017 Нов Модел Супер Светло Целосна Јаглерод Патот Велосипед Рамка 50 / 53 / 55cm Јаглерод Трки Патот Велосипед Frameset Со Wheelset Рамка Опис : Материјал : Toray T800 целосна карбонски влакна Frameset : Рамка+Работна+ Менгеме +Слушалки Големината на Рамката : 49 / 51 / 54 / 56 / 58cm ЛОГОТО слика : ве Молиме Контактирајте со нас Ткаат : UD Тежина : 1100 + / 50 g(51cm Рамка) Дното Заградата : BSA Вилушка тежина : 340+ / 20g Погоден тркала : 700 C Завршувањето на : Мат Слушалки : Топ : 11 / 8",Долу : 11 / 2" Гаранција : 2 години Тркала Опис : Материјал : Toray T800 целосна карбонски влакна Големина : 700 C x 50mm Clincher Крај : 3k Сјајни / Мат Зборуваше Дупка : Пред 20 дупки;Задните 24 дупки Хаб : Powerway R13 центри Зборуваше : Легури Црни рамни Зборуваше Брадавиците : Легури надворешни брадавица,Црна, Црвена или Бела боја се достапни Брзо ослободување(skewers) : вклучени Max rider тежина : 125kg Макс притисок : 125 PSI Касета Тело : Shimano 8 / 9 / 10 / 11 S (Compagnolor 8 / 9 / 10 / 11 S исто така ок) Тежина : 1630±20g / пар Логото Слика : Прилагодено се достапни Гаранција : 12 месеци