• Ново
Безшумни алпийски спирачни линии наем жило спирачка тел сгъваем удължител на спирачната линия на мотора

Безшумни алпийски спирачни линии наем жило спирачка тел сгъваем удължител на спирачната линия на мотора

BGN 6.00
BGN 6.24
-4 %
В магазина

Брой продукти

Име] велосипед механички кочница линија [Точка] 23146 [Боја] сребрена линија дијаметар : 1.5 MM [Пакување] нема пакување / вратоврска картичка [Употреба] велосипед сопирачки [Функција] велосипед кочница брзо, што се применува на сите видови на велосипед, обичните велосипеди, планински велосипеди, градски возила. Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде. се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. 2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање. новиот објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. 3.Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. 4.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. 5.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката 1.Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, e Packet во САД, двете trackable. 2.Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, trackable на веб на Кина Пост ЕМС. 3. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 4.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Подробности

Воспользуйся:
BMX, круизеры, Детски велосипеди, планински велосипеди, пътни велосипеди
Спирачна Система:
V Спирачка (Фрикционный Колесни Спирачка)
Материал:
Стомана
Компоненти:
Кабелни Комплекти
Номер На Модела:
CR569
Воспользуйся:
Сгъваеми велосипеди

Те също купуват с този продукт

2 елемента мека пяна гъба мотоциклет Колоездене аксесоари нескользящие дръжки на кормилото спирачна покриване на велосипедни дръжки

BGN 6.08

2 парчиња Мека Пена Сунѓерот Мотоцикл Велосипедизам Додатоци Не се Лизга Handbar Костец Кочница Покрие Велосипед Handlebar Контрола 1...

Безплатна доставка на оригинални Xcd 30 trnasmission МТБ Gear shift е съвместим с Shimano 30 speed gearbox 3*10 скоростния

BGN 120.00 136.00

детали за производотMicroshift / микро XCD 30 брзина планински велосипед highend опрема за ПолнењеПрисвојувањето : Микро ротирачки SLM8503 сплит присвојувањетоПред derailleur : микро да FDM853По бирање : микро да се БОM85 LFlywheel : микро shift 10 Брзина на лентата flywheel 1136 TСинџир : TAYA / Тајван Daya 10 брзина синџирЗабот диск : Hao Ау 10 брзина алуминиум легура заб диск 243442 TОска KENLI оска : еден имајќиТри парче : Присвојувањето пред derailleur да се преминеПет парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheelСедум парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheel axial заб плочаМали suiteСо freewheel синџир SuiteAxial заб синџир содржат freewheel диск Suite

20pcs V-образни носещи външни надлъжни нестандартни лагери V6000ZZ 10 * 30 * 8 водачите ролкови лагери-- безплатна доставка

BGN 64.00

Модел : V6000 ZZ Тип : Длабоко ритам топката лежишта Внатре дијаметар : 10 (mm) Надворешниот дијаметар : 30 (mm) Дебелина : 8 (mm) Употреба карактеристики : со голема брзина се Користи : Општи Тркалање неколку : еден тип Ролери : длабоко ритам raceway Примерок или место : на самото место, Имајќи материјал : висок јаглерод хром имајќи челик (full hardenability тип) (GCr15)

10шт S6300ZZ неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 10*35*11 мм

BGN 52.80

Точка Бр : S6300 ZZТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 10 x 35 x 11 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

планински пътен под наем c / V-спирачка алуминиева сплав разтегателен Тип спирачки спирачни накладки спирачни детайли качество

BGN 8.00 8.72

метар планина патот велосипед C / V кочница алуминиум легура фиока тип кочница накладките кочница делови квалитет 100% сосема нов Лесна инсталација Гума со жлебови обезбедува интензивна frictional сила мала тежина и отпорност на абење Должина : 55мм Боја : црна / црвена / сино / gold / сребрена / јаглерод, Количина : 1pair кочница блоковиДраг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Пълен въглеродни влакна под наем пътен кормилото на велосипед дръжка барове въглерод извит бар пътен под наем на част от вътрешна маршрутизация 3K довършителни 31.8 ?

BGN 51.00 57.58

ЦЕЛОСНА ЈАГЛЕРОД ПАТОТ HANDLEBARГОЛЕМИНА на : 31.8 / 400 / 420 / 440mm3k мат и 3k сјај ве молиме изберете.внатрешно рутирање.тежина : 220g различни големина различни.ud сјаен финишПАД : 130 MMСТИГНАТ ДО : 84.5 MM

Велосипед МТВ велосипед хидравлични дискови накладки фиксирани апарати, Колоездене неръждаема стомана дискови накладки вилица под наем спирачни аксесоари

BGN 3.00 3.18

MTB велосипед Велосипед Хидраулични Диск Кочница Подлога Фиксна Дебеломер Велосипедизам Нерѓосувачки Челик Диск накладките Plug Велосипед Кочница Додатоци Име : Диск накладките Фиксна Дебеломер Улога : Удар фиксна Диск накладките Фиксна Дебеломер Боја : Сребро Материјал : нерѓосувачки челикПочитувани купувачот 1...

2017 под наем ръкохватки Xxf нов кормилото ръкохватки на мотора на анти-плъзгащи едностранно заключена гъба сцепление ultralight

BGN 13.00 16.61

Основни информации100% Сосема Нов.Модел No : BC07Бренд : XXFБоја : Црна+(црн прстен, црвен прстен, зелена прстен, сина прстен, Ti прстен)Производ локација : КинаМатеријал : Алуминиум легура Прстен+100% Сунѓерот+PPТежина : 70g / парГолемина : 130mm*37mmКарактеристики : Алуминиум легура прстен+100% Сунѓерот+PPнема мирис, антибактерии, силна wearabilityЕдна страна заклучен дизајн, мека ракачувствотоа е удобно, дури и за долго време јава, Ultralightтоа е, исто така, може да го апсорбира потта за намалување на заморот на долго време велосипедизам се осигура безбедноста на возење.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов qilefu компактен вид пътен под наем 3K пълен въглероден под наем волана и багажника интегрирани 400/420/440*90/100/110/120 мм свободен кораб

BGN 66.53

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) се Откажат : прибл 125mm се Постигне : прибл 85mm Главната Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Тежина : околу 380 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

20pcs S6004-2RS S6004RS неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 20*42*12 мм

BGN 121.60

Точка Бр : S60042 RSТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 20 x 42 x 12 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен гума затворен поклопецМатеријал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 20pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

4шт или 8шт под наем на спирачния кабел защитен ръкав на тръбата калъф ключ за превключване на кабел, протектор на капака на корпуса за водач на рамката на велосипед?

BGN 4.80

Спецификација Име : универзална кочница кабел / shift линија домување покрие Материјал : висок квалитет гума Количина : 4 OR 8 Боја : црна / бела / Црвена Употреба : универзална заштитна маска за derailleur кабел / кочница линија Забелешка : Тоа е универзален велосипед рамка заштитник ,Тоа ќе aovid рамка почеток

нова Италия най-високо ниво на планинско колоездене пълен въглероден седлото пътен под наем на седлото на МТБ на предната седалка на въглерод възглавница superlight 99g u

BGN 50.00 58.98

нови Италија топниво планински велосипед целосна јаглерод седло патот велосипед седло MTB пред седиштето јаглерод перница superlight 99gМатеријал : t800 јаглерод Тежина Прибл : 99 g Достапни бои : ud црна Употреба : Планина / патот велосипед големина 277*133mm

Tmaex Newest 10 degree Mountain bike full carbon fibre bicycle stemes road 31.8*80-110mm light МТБ parts

BGN 34.00 40.00

Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.1 32.5 mm Материјал : Јаглерод Влакна Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 mm Висина : 36 45mm 10° големина : 31.8*80 / 90 / 100 / 110mm Држава : 100% нов is_customized : Да, ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба...

Планинска Пътят На Сгъваеми Велосипеди Спирачка На Мотора Shift Трансмисия Вътрешен Кабел Е Покрит С Ключ За Превключване На Спирачната Тел

BGN 3.00 3.31

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик + Тефлон ОбложениБоја : црнаБрзини : 12 БрзинаТип : Менувањето На КабелПримена : Високоодделение планински велосипед, патот автомобили, виткање BMX и други општи.Карактеристики : Тефлон! Повеќе издржливи, мазна! Се чувствуваат прва класа!Нема Мало ПакетиПакетот вклучува : 1pc x Велосипед Shift КабелПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Тайван Сатори 27,2 мм алуминиев МТБ пътен наем на велосипеди седлото подседельный стълб Колоездене подседельный стълб хидравлично окачване 40 мм пътуване 475г

BGN 44.00 51.97

Тајван SATORI 27.2 MM Алуминиум MTB Патот Велосипед Велосипед Седло Седиште пост Велосипедизам Seatpost Хидраулична Суспензија 40mm Патување 475gМАТЕРИЈАЛ : ФАЛСИФИКУВАНИ / AL6061ЛУЛКА : 43 X36ДИЈАМЕТАР : 27.2 MMДОЛЖИНА : 355 MM ПАТУВАЊЕ : 40 MMТЕЖИНА : 475gПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

Горещи продажба 1 двойка Колоездене BMX bike цилиндър от алуминиева сплав 3/8 ос на крак клечки Златен велосипед педалите наем части Колоездене аксесоари

BGN 10.00 10.69

Топла продажба 1 Pair Велосипедизам BMX Велосипед Цилиндар Алуминиум Легура 3 / 8 Оска Нога Штипки Злато Велосипед Педали Велосипед Делови Велосипедизам ДодатоциОпис : Погоден за предни или задни оски Цилиндричен облик врежан со нелизгање жлебови Добра алатка за подигање на друго лице со велосипед Придава на оска за вршење на велосипед трикови Силноизградена, безбедна и високо носечките да се Обезбеди заштита за брзина на менувањето на систем Соодветна за видовите на 9 MM оска велосипеди, исклучи Брза демонтажа на тип Центар оска Дијаметар на Тема : Прибл...

GUB GC010 велосипед педал сплав планински велосипед педалите пътен Колоездене фланец 2, носещи педали BMX ultralight велосипед педал наем части

BGN 20.32

GUB GC010 Велосипед Педали Алуминиумски Планински Велосипед Педали Патот Велосипедизам Запечатени 2 Имајќи Педали BMX Ultra Light велосипед Педалата Велосипед делови на Производот : GUB GC010 Педали Материјал : Алуминиум Легура тело + CRMO Челик Оска Апликација : Планински велосипед / Патот велосипед Нето тежина : 305 g, GW : 389 g Боја : Црнацрвена, Црвенозелена, Титаниумсина Карактеристики : 1>Алуминиум Легура matercial, мала тежина, висока јачина; 2>DU Не мушка прстен тип на лежишта, мали триење, носатотпорен; 3>Двојноlayer метал цевка сложен процес, висока јачина од традиционалните Cr Mo челик; 4>18pcs против пролизгување ноктите, Подобрување на нога смисла на вискозитет, додека велосипедизам

1 чифт МТБ пътен под наем части на велосипеда Колоездене V накладките притежателя гумени блокове C мида нов Drop ship

BGN 5.00 6.56

Лесна инсталација Гума со жлебови обезбедува интензивна frictional сила мала тежина и отпорност на абење Висока јачина на фалсификувани алуминиум школка, ефективно подобрување на сопирање перформанси Фиока структура, може да се замени само со вграденво кочница гума,проширување на употребата на време Сите временски услови гума кочница рецепт ++ зајакнување дренажа дизајн Материјал : Алуминиум, Гума Должина : 55мм / 2.15"(приближно) Боја : Црна / Црвена / Сребрена / Сино / Gold / Јаглерод, Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

7075 48T шатуны односкоростные неподвижни съоръжения fixie под наем шатуны колоездене пътен писта под наем коляно инсталирате веригата сорт колелото

BGN 59.01

Име на производ : OTA фиксна опремаЧудак : анодна термичка обработка боја презентацијаНа fluted диск : користење на 4mm алуминиум CNC мазна мелење одлично подмачкување границаЗабот на состојба : 48 T елоксирани боја динамичен бесконечна шармНут : користете пет завртка задржување на стабилна тип стоматолошки плочакомпатибилен BSA : однесува на 68mm 107mm оскаТежина : околу 0.7 kg