• Ново
SPOMANN full carbon bicycle handlebar МТБ handlebar 31.8 *600-720mm 3k черен гланц color green mountain road bike handle bar parts

SPOMANN full carbon bicycle handlebar МТБ handlebar 31.8 *600-720mm 3k черен гланц color green mountain road bike handle bar parts

BGN 26.00
BGN 30.40
-14 %
В магазина

Брой продукти


Име : Бренд SPOMANN handlebar
Материјал : Toray T800 јаглерод влакна
Големина : рамни handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700 мм
пораст handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700/720mm
Боја : црвена /жолта/портокал/ зелено /сино
Изглед : 3 K сјај
Тежина : рамни handlebar околу 142 g
пораст handlebar околу 160 g
Answer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГО
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Цвят:
плосък 600мм, плосък 620мм, плосък 640мм, плосък 660мм, плосък 680мм, плосък 700мм, изкачване 600мм, изкачване 620мм, изкачване 640мм, изкачване 660мм, изкачване 680мм, изкачване 700мм, изкачване 720мм
Воспользуйся:
Пътнически велосипеди, планински велосипеди, BMX
Компоненти:
Волан
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
601 - 700mm
Номер На Модела:
плоски / подвижен волан
търговска марка:
СПОМАНН
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
Тип:
Кормилото е под формата на лястовици
диаметър на захващане:
31,8 мм
Цвят:
Зелени

Те също купуват с този продукт

Тайван Сатори 27,2 мм алуминиев МТБ пътен наем на велосипеди седлото подседельный стълб Колоездене подседельный стълб хидравлично окачване 40 мм пътуване 475г

BGN 44.00 51.97

Тајван SATORI 27.2 MM Алуминиум MTB Патот Велосипед Велосипед Седло Седиште пост Велосипедизам Seatpost Хидраулична Суспензија 40mm Патување 475gМАТЕРИЈАЛ : ФАЛСИФИКУВАНИ / AL6061ЛУЛКА : 43 X36ДИЈАМЕТАР : 27.2 MMДОЛЖИНА : 355 MM ПАТУВАЊЕ : 40 MMТЕЖИНА : 475gПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

Продажба на едро на 10 бр. нов HS1 160 mm 6 Град / туризъм / планински велосипед от неръждаема стомана дискови спирачни ротори на МТВ велосипед резервни части Безплатна до?

BGN 57.58

Промет на големо со 10pcs Нови HS1 160mm 6" Град / ПЕШАЧЕЊЕ / Планински велосипед нерѓосувачки челик диск кочница rotors MTB велосипед делови Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИ 10pcs / многу Модел : HS1 Материјал : Нерѓосувачки челикГолемина : 160mmБоја : како на сликиВклучуваат 60pcs заврткиТежина : 105g / еезБ ајк Тип : Планински велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

10шт S6302ZZ S6302-2Z неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 15*42*13 мм

BGN 73.60

Точка Бр : S6302 ZZТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 15 x 42 x 13 ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

FCFB carbon handlebar mountain bike мотори handlebaer плосък handlebar rise handlebar 31.8*600-740/760mm колоездене резервни части

BGN 26.00 31.84

Материјал : Целосна Карбонски Влакна(Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна)Матични менгеме : Φ31.8ммШирина : handlebar : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm (ве Молиме изберете ја вашата омилена големина)Главната Боја : како што се сликиВелосипед Тип : Планински Велосипед / Град велосипед / Fold велосипедПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

WEST BIKING Mountain Bike 31.8*620mm 31.8*700mm 31.8*720mm странично МТБ Оод-образен мотор странично оттичане на кормилото на велосипеда

BGN 24.00 45.76

Име на производ Планински Велосипед 31.8*620mm 31.8*700 мм 31.8*720mm Хоризонтална Проголта облик на MTB Проголта во облик на Велосипед Хоризонтална Велосипед HandlebarShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

20pcs S6004-2RS S6004RS неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 20*42*12 мм

BGN 121.60

Точка Бр : S60042 RSТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 20 x 42 x 12 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен гума затворен поклопецМатеријал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 20pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

5 бр. / лот 10 мм лъскаво / матово пълен 3 до въглеродни влакна стволови шайби под наем вилица подложки за каране на велосипед пътя МТБ 28.6 мм ( 1 1/8)

BGN 8.00 9.41

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Карбонски Влакна Вилушка Дијаметар : 28.6 mm ( 1 1 / 8") Тежина : 30g Finsh : 3 K Мат Сјај Пакет се вклучени : 5 X10mm дебела изолацијаСјајMatte

3D мек гел релеф унисекс под наем на седлото на възглавницата на седалката панел на кутията върти мотор или велосипед под наем

BGN 19.20

Карактеристики : Уникатен Дише воздух циркулаторниот систем им помогне да се ослободат од притисок и непријатностНаправени од Lycra Најлон & Гел за да се задржи вашиот хип мека кога ќе велосипедизамПрофесионален Дизајн и Ткаенина направи тоа вентилација и мекаМеморија сунѓерот има шок апсорпција способностРефлективна ќеса на задната страна на седло покрие заштита на возачот во текот на ноќта или мрачните временскитеСедиштето поклопецот е исполнет со анти лизга честички, ефикасно да се спречи лизгањеУДОБНО ДОАЃААТ СО ТРАЈНИ БЛИЗНАК ГЕЛ ПОДЛОГА Седло Topper : Каже збогум со Болка во glutemaximus!Уживајте назад олеснување и мекост за време на долгите вози со овој Велосипед Двојно Гел влошки седиште утешителот, без потреба да ја смените вашата места.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНИ МЕСТА : Мерки 290mm долг од 170mm широк, двојно гел влошки со рашири мрежа и прилагодливи string за затегнување.СОВРШЕН ЗА ДВЕТЕ ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО ВЕЛОСИПЕДИЗАМ.Антигрчевито држејќи се лизга материјал на долната страна од поклопецот,голема безбедност за чувствителни делови.Без лизгање, без chaffing, и можете да се вози удобно на железнички патеки за над 30 милји без болка или уморни седат коски...

1 чифт МТБ пътен под наем части на велосипеда Колоездене V накладките притежателя гумени блокове C мида нов Drop ship

BGN 5.00 6.56

Лесна инсталација Гума со жлебови обезбедува интензивна frictional сила мала тежина и отпорност на абење Висока јачина на фалсификувани алуминиум школка, ефективно подобрување на сопирање перформанси Фиока структура, може да се замени само со вграденво кочница гума,проширување на употребата на време Сите временски услови гума кочница рецепт ++ зајакнување дренажа дизајн Материјал : Алуминиум, Гума Должина : 55мм / 2.15"(приближно) Боја : Црна / Црвена / Сребрена / Сино / Gold / Јаглерод, Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

GUB GC010 велосипед педал сплав планински велосипед педалите пътен Колоездене фланец 2, носещи педали BMX ultralight велосипед педал наем части

BGN 20.32

GUB GC010 Велосипед Педали Алуминиумски Планински Велосипед Педали Патот Велосипедизам Запечатени 2 Имајќи Педали BMX Ultra Light велосипед Педалата Велосипед делови на Производот : GUB GC010 Педали Материјал : Алуминиум Легура тело + CRMO Челик Оска Апликација : Планински велосипед / Патот велосипед Нето тежина : 305 g, GW : 389 g Боја : Црнацрвена, Црвенозелена, Титаниумсина Карактеристики : 1>Алуминиум Легура matercial, мала тежина, висока јачина; 2>DU Не мушка прстен тип на лежишта, мали триење, носатотпорен; 3>Двојноlayer метал цевка сложен процес, висока јачина од традиционалните Cr Mo челик; 4>18pcs против пролизгување ноктите, Подобрување на нога смисла на вискозитет, додека велосипедизам

Нов qilefu компактен вид пътен под наем 3K пълен въглероден под наем волана и багажника интегрирани 400/420/440*90/100/110/120 мм свободен кораб

BGN 66.53

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) се Откажат : прибл 125mm се Постигне : прибл 85mm Главната Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Тежина : околу 380 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

нова Италия най-високо ниво на планинско колоездене пълен въглероден седлото пътен под наем на седлото на МТБ на предната седалка на въглерод възглавница superlight 99g u

BGN 50.00 58.98

нови Италија топниво планински велосипед целосна јаглерод седло патот велосипед седло MTB пред седиштето јаглерод перница superlight 99gМатеријал : t800 јаглерод Тежина Прибл : 99 g Достапни бои : ud црна Употреба : Планина / патот велосипед големина 277*133mm

2017 нов титан сплав бързо освобождаване 1 чифт предни задни планинско колоездене QR шишчета лост комплект главината Qt04

BGN 30.00 42.88

1 Pair MTB QR титаниум алуминиумски CNC Пред Задните Планински Велосипед Брзо Ослободување Центар Делови Skewer Лост Поставите QT04Детали за производот : Бренд : XXFМодел : QT04Име : велосипед брзо ослободувањеМатеријал : титаниум вратило+плус алуминиум рачкаБоја : Црна, Црвена, Златна, СинаТежина : 62g / ПарГолемина : Пред145mm, Заден185mm, за Планински велосипедкарактеристики : CNC технологијата, кои се Направени во ТајванПакетот вклучува : еден пар брзо ослободување skewersИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка на оригинални Xcd 30 trnasmission МТБ Gear shift е съвместим с Shimano 30 speed gearbox 3*10 скоростния

BGN 120.00 136.00

детали за производотMicroshift / микро XCD 30 брзина планински велосипед highend опрема за ПолнењеПрисвојувањето : Микро ротирачки SLM8503 сплит присвојувањетоПред derailleur : микро да FDM853По бирање : микро да се БОM85 LFlywheel : микро shift 10 Брзина на лентата flywheel 1136 TСинџир : TAYA / Тајван Daya 10 брзина синџирЗабот диск : Hao Ау 10 брзина алуминиум легура заб диск 243442 TОска KENLI оска : еден имајќиТри парче : Присвојувањето пред derailleur да се преминеПет парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheelСедум парче : Присвојувањето пред derailleur задните derailleur синџир на flywheel axial заб плочаМали suiteСо freewheel синџир SuiteAxial заб синџир содржат freewheel диск Suite

Smileteam New Model Full Carbon Fiber Road Bike Frameset With Wheelset BSA Full Carbon Racing Bicycle Frameset Гаранция 2 години

BGN 1420.80

Smileteam 2017 Нов Модел Супер Светло Целосна Јаглерод Патот Велосипед Рамка 50 / 53 / 55cm Јаглерод Трки Патот Велосипед Frameset Со Wheelset Рамка Опис : Материјал : Toray T800 целосна карбонски влакна Frameset : Рамка+Работна+ Менгеме +Слушалки Големината на Рамката : 49 / 51 / 54 / 56 / 58cm ЛОГОТО слика : ве Молиме Контактирајте со нас Ткаат : UD Тежина : 1100 + / 50 g(51cm Рамка) Дното Заградата : BSA Вилушка тежина : 340+ / 20g Погоден тркала : 700 C Завршувањето на : Мат Слушалки : Топ : 11 / 8",Долу : 11 / 2" Гаранција : 2 години Тркала Опис : Материјал : Toray T800 целосна карбонски влакна Големина : 700 C x 50mm Clincher Крај : 3k Сјајни / Мат Зборуваше Дупка : Пред 20 дупки;Задните 24 дупки Хаб : Powerway R13 центри Зборуваше : Легури Црни рамни Зборуваше Брадавиците : Легури надворешни брадавица,Црна, Црвена или Бела боја се достапни Брзо ослободување(skewers) : вклучени Max rider тежина : 125kg Макс притисок : 125 PSI Касета Тело : Shimano 8 / 9 / 10 / 11 S (Compagnolor 8 / 9 / 10 / 11 S исто така ок) Тежина : 1630±20g / пар Логото Слика : Прилагодено се достапни Гаранција : 12 месеци

2017 PLATT SS Full Carbon Fiber МТБ road Bicycle Handlebar мтб mountain bike Плосък rise matador bar 31.8*700/720/740/760mm bicicleta

BGN 46.00 59.18

【Бренд 】:ПЛАТ СВ јаглерод MTB handlebar【Боја 】 : 12 боја (сјај / мет) 【Тежина】:рамни : 115g±5g (620 мм) / пораст : 115g±5g (620 мм) 【 Големина 】:580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760 mm 【Зафат менгеме】: 22.2 mm 【Матични менгеме】 : 31.8 mm 【Материјал】:T700 Висока јаглерод 【Надворешноста】:3 K Ткаат 【Препорачуваме】:MTB велосипедПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.ако ви треба ud handlebar или што треба мет handlebar ве молиме кажете ни

4шт или 8шт под наем на спирачния кабел защитен ръкав на тръбата калъф ключ за превключване на кабел, протектор на капака на корпуса за водач на рамката на велосипед?

BGN 4.80

Спецификација Име : универзална кочница кабел / shift линија домување покрие Материјал : висок квалитет гума Количина : 4 OR 8 Боја : црна / бела / Црвена Употреба : универзална заштитна маска за derailleur кабел / кочница линија Забелешка : Тоа е универзален велосипед рамка заштитник ,Тоа ќе aovid рамка почеток

Tmaex Newest 10 degree Mountain bike full carbon fibre bicycle stemes road 31.8*80-110mm light МТБ parts

BGN 34.00 40.00

Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.1 32.5 mm Материјал : Јаглерод Влакна Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 mm Висина : 36 45mm 10° големина : 31.8*80 / 90 / 100 / 110mm Држава : 100% нов is_customized : Да, ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба...

въглеродна път на кормилото на велосипеда извит бар песен спринтьор бар спад бар ud матово покритие 31.8 мм 37/38. 5 см трескава надпревара барове

BGN 96.00 127.78

Тежина : 300g за 37cm Ширина : 37cm 38.5 cm Менгеме : 31.8 mm ∅ Материјал : HM јаглеродвлакна се Откажат : 148 мм Стигнат до : 82 mm Крај : UD мат Црна

20pcs V-образни носещи външни надлъжни нестандартни лагери V6000ZZ 10 * 30 * 8 водачите ролкови лагери-- безплатна доставка

BGN 64.00

Модел : V6000 ZZ Тип : Длабоко ритам топката лежишта Внатре дијаметар : 10 (mm) Надворешниот дијаметар : 30 (mm) Дебелина : 8 (mm) Употреба карактеристики : со голема брзина се Користи : Општи Тркалање неколку : еден тип Ролери : длабоко ритам raceway Примерок или место : на самото место, Имајќи материјал : висок јаглерод хром имајќи челик (full hardenability тип) (GCr15)

Планинска Пътят На Сгъваеми Велосипеди Спирачка На Мотора Shift Трансмисия Вътрешен Кабел Е Покрит С Ключ За Превключване На Спирачната Тел

BGN 3.00 3.31

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик + Тефлон ОбложениБоја : црнаБрзини : 12 БрзинаТип : Менувањето На КабелПримена : Високоодделение планински велосипед, патот автомобили, виткање BMX и други општи.Карактеристики : Тефлон! Повеќе издржливи, мазна! Се чувствуваат прва класа!Нема Мало ПакетиПакетот вклучува : 1pc x Велосипед Shift КабелПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

1 чифт планински велосипед МТВ DH, BMX спирачния лост дръжки на защитно покритие Drop ship

BGN 2.00 2.14

Висок носатотпорност на абење материјал, монтирани на сопирачката се справи со Антисе лизга ,може да контрола на се справи со повеќе stably со тоа Водоотпорен,на пазарот за повеќето од велосипедот кочница се справи со Неа може да се користи топла вода натопете за некое време, по мека пена, полесно да се инсталира Материјал : Силикон Големина : 75mm 14mm x / 2.95" x 0.55"(приближно) Боја : Црна, Црвена, Сина, Зелена Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Колан за велосипеди PLATT-P 27.2-31.6-30.8 мм столче за кола 250-400 мм столче за кола стълб пътен под наем ултра лек МТБ въглерод Подседельные стълбове

BGN 35.00 38.37

Информација за производот : Бренд : ПЛАТP Материјал : јаглерод влакна Боја : црна со црвена етикета Изглед : 3 К мет Тежина : околу 230 g (31.6 * 400 mm) Должина : 350 / 400 мм Дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 mm Димензии : 27.2 * 350 mm 30.8 * 350 mm 31.6 * 350 mm27.2 * 400 mm 30.8 * 400 mm 31.6 * 400 mm

10шт S6300ZZ неръждаема стомана 440C бразда сачмен лагер 10*35*11 мм

BGN 52.80

Точка Бр : S6300 ZZТип : длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 10 x 35 x 11 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : не ' рѓосувачки челик 440 CMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

2017 под наем ръкохватки Xxf нов кормилото ръкохватки на мотора на анти-плъзгащи едностранно заключена гъба сцепление ultralight

BGN 13.00 16.61

Основни информации100% Сосема Нов.Модел No : BC07Бренд : XXFБоја : Црна+(црн прстен, црвен прстен, зелена прстен, сина прстен, Ti прстен)Производ локација : КинаМатеријал : Алуминиум легура Прстен+100% Сунѓерот+PPТежина : 70g / парГолемина : 130mm*37mmКарактеристики : Алуминиум легура прстен+100% Сунѓерот+PPнема мирис, антибактерии, силна wearabilityЕдна страна заклучен дизајн, мека ракачувствотоа е удобно, дури и за долго време јава, Ultralightтоа е, исто така, може да го апсорбира потта за намалување на заморот на долго време велосипедизам се осигура безбедноста на возење.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Пълен въглеродни влакна под наем пътен кормилото на велосипед дръжка барове въглерод извит бар пътен под наем на част от вътрешна маршрутизация 3K довършителни 31.8 ?

BGN 51.00 57.58

ЦЕЛОСНА ЈАГЛЕРОД ПАТОТ HANDLEBARГОЛЕМИНА на : 31.8 / 400 / 420 / 440mm3k мат и 3k сјај ве молиме изберете.внатрешно рутирање.тежина : 220g различни големина различни.ud сјаен финишПАД : 130 MMСТИГНАТ ДО : 84.5 MM

Вилица за окачване на мотора Bicicleta Mountain Bike 26 V & дискови спирачки на резба полюс 25,4 мм диаметър на тръбата 150 mm за дължина на тръбата

BGN 43.20

Велосипед Вилушка Bicicleta Планински Велосипед 26 Суспензија ВилушкаPls вид за следните податоци за вилушка : било какви прашања pls контактирајте ме.За 2347gЗа V и Диск СопирачкаИма Навој на Пол25.4 mm Дијаметар на Цевка150mm за Цевка должинаЗа 26" Диск Кочница Планински велосипедPls вид за следниве еден е може да се вклопат за Диск и V кочница : Пакет : Нашите надгради картон пакет може да се справи со силното тресење за време на превозот.Тоа може да има некои штета на кутијата за време на превозот, но вие ќе добиете комплетна и сосема нов објект конечно.Превозот и Испорака : Ние брод на светот земји, преку EMS / DHL / Кина Пост Воздух Mail.Предмети се испраќаат од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 5 до 15 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, EMS може да трае до 20 работни дена;DHL обично трае 27business дена, и тоа може да потрае до 12business дена бидејќи на дестинација и други фактори; Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе 2035 работни дена, и тоа може да потрае до 4560 дена бидејќи на дестинација и други фактори.Pls ЗАБЕЛЕШКА : Ние не сме одговорни за : (1 Compensating за плаќање на било увоз или додадена вредност даноци предизвикани од вашиот земји(2 Products запленети од страна на вашиот локалните обичаи.Ние не може да се контролира било која опција или десно дека царината има.(3 Any одложувања, сообраќајни незгоди или било какви други прашања направени од страна на превозот компании или времето.Гаранција Политика : За брендирани компоненти или делови, ние ќе го прават истото гаранција како официјален webs публицитет.2 години гаранција ќе се нудат за рамки по оригиналниот датум на купување.Ако има било какви производствени дефекти се најде, ние сме одговорни да се направи замена во рок од 30 дена, без никакви дополнителни трошоци собрани...