• Ново
Почистване На Велосипед Верига На Велосипед Волана Четка Скрубер

Почистване На Велосипед Верига На Велосипед Волана Четка Скрубер

BGN 6.00
BGN 7.98
-25 %
В магазина

Брой продукти


Limpiador де Cadena де bicicleta Ciclismo Велосипед Volante Четка Scrubber Колекции де Herramientas де Lavado де Cadena де Bicicleta Montañero Комплет características : puede limpiar cadenas, engranajes y piñones libres y anillos де ла cadena де форма rápida y sencilla. funciona един todas las motos velocidad де múltiple y algunos modelos де una sola velocidad. Ротари diseño limpio, que hacen дин bicicleta es mucho más limpio. cuando termine ла limpieza, secar ла cadena y luego cepillo cadena де aceite став evitar que se оксид. especificaciones : Боја : Azul Материјал : plástico ABS peso del artículo : 117g/4.1 оз tamaño del paquete : 13.5*5*12 cm/5.3*2.0 * 4.7 во peso del paquete : 139g/4.9 оз Lista del paquete : 1 * Cadena Де Ла Bicicleta Почиста Алатка

Подробности

търговска марка:
МЭЙДЗЮН
Номер На Модела:
M5

Те също купуват с този продукт

FCFB carbon handlebar сив черен матиран гланц 4 дупки вътрешен волан Малък резистант кормилото на велосипеда и аксесоари

BGN 49.00 60.00

ПАТОТ HANDLEBAR ЦЕЛОСНА ЈАГЛЕРОД HANDLEBAR Материјал : Целосна Карбонски Влакна Големина : 31.8 mm ширина : 400 / 420 / 440mm(центар до центар) Финиш : сјај Тежина : околу 220 g (400mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед стигнат до : 80mm се откажат : 130mm две години гаранција за квалитет Default мет ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел Dongguan Сити Star Јао Yi Велосипед Велосипед Co., Ltd...

2017 нов дизайн EC90 пълен въглеродни влакна планинско колоездене дръжка директно до кръста МТВ велосипед волана въглерод под наем на волана

BGN 23.00 25.60

планински велосипед директно да се премине на велосипед рака lebar да ја премине сите карбонски влакнакарбонски влакна велосипед директно да се преминеБоја : ЧестичкиДолжина : директно да : 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720Должина : НЕМА логото Само UD Станот се справи со 620 MM 120 GТежина : околу 150 грама + / 10Дијаметар : 31.8 mmагол 31.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

GUB 609 Sport Bicycle Camera Holder МТБ Road Bike Handlebar Продължавам CNC алуминиев фенер скоба GoPro Камера Mount

BGN 5.00 5.31

1> GUB 609 Велосипед камера носителот : $9.822> Светло Заградата / Рек : $3.32Производ : GUB Велосипед Светло ЗаградатаМатеријал : Пластика (заграда), Силикони (на рака) Боја : Црна Тежина : околу...

WEST BIKING Колоездене фенерче предната led велосипедна крушка Cree USB зареждане телескопична под наем Факел притежателя клипове за каране на волана

BGN 14.00 27.68

Точка Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Светло Пред Led Велосипед Светилка Кри USB Полнење Телескопски Велосипед Факел Носител Клипови за Велосипед Handlebar Тежина : околу 70g Бои : Златна, ЦрнаСАД $ 57.72 / парче парче парче парче парче парче парче ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

2 елемента нов 700C 38mm clincher rim Road bike 3K UD 12K full carbon fibre велосипедни колела джанти 20.5/ 23/ 25 мм широчина на светлината свободен кораб

BGN 275.18

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 38mm clincher rimRim ширина : 20.5 / 23 / 25мм (default 20.5 mm)Главната Боја : сјај / мет (default сјај)Материјал : 3 K / UD / 12 K (default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : 16 / 18 / 20 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 дупки (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки, 16 до 36...

1pcs Teflon Coated Преместване/Brake Inner Кабел Wire For МТБ Mountain bike Bicycle Front/Rear Derailleur Brake Inner Wire Кабел

BGN 4.14

1pcs Тефлон Обложени Менувањето / Кочница Внатрешна Кабел Жица За MTB велосипед Планински Велосипед предо / Странично Derailleur Кочница Внатрешна Кабел Жица Материјал : Тефлон ОбложениБоја : BalckМенувањето на Кабел Големина : 1550mm(Пред Менувањето), 2100mm(Задна Менувањето )Кочница Кабел Големина : 1100mm(Предна Кочница), 1700(Задна Кочница)Менувањето на Кабел Големина : 1550*1.2 mm,2100mm *1.2 mmКочница Кабел Големина : 1100*1.5 мм, 1700*1.5 mmТип : Велосипедот Пред Задните Shift / Кочница внатрешна кабелУпотреба : Планински ВелосипедПакет се вклучени : 1pcs x велосипед внатрешна кабел

RisunMotor 1 двойка от алуминиева сплав дръжка планинско колоездене път E под наем спирачни лостове електрически мотор скутер Accessery Bicicleta комплект

BGN 18.54

Кочница Држела За Електричен Скутер Велосипед Ebike Конверзија Комплет Ebike Кочница Држела Брзо Испраќање Со Алуминиумски ЛегуриСпецификација24 V 36 V 48 V 60 V 72 V Универзална НапонЛост Должина : 9.5 cmДолжина : 180cmБоја : ЦрнаДоведе режим : Трижица Стандарден интерфејс : СМ2 Y Тоа НЕ МОЖАТ да работат со Bafang / 8 FUN мотор.Пакетот ВклучуваЛевата и десната страна на црна кочница држелаГаранција Објектот има една година гаранција...

BMX МТВ велосипед волана легированная стомана дръжка бар Колоездене пътен под наем аксесоари углеродистый велосипед пеперуда волан с губчатыми дръжки

BGN 33.00 63.97

име на производ : BMX MTB Велосипед Handlebar Легиран Челик се Справи со Бар Велосипедизам Патот Велосипед Додатоци Јаглерод Велосипед Пеперутка Handlebar Со Сунѓер КостецСАД $ 62.04 / парче пар парче парче парче парче парче парчеПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

130 BCD Litepro ultralight сгъваем велосипед веригата сорт колелото 45T 47T 53T 56T 58T Al7075 сплав BMX Chainring под наем шатуны зъб

BGN 23.00 31.70

Litepro ultralight 130 BCD Виткање Велосипед Chainwheel 45 T 47 T 53 T 56 T 58 T A7075 Легура BMX Chainring Велосипед Crankset Заб плочаПроизвод Функција : Сосема нов и висок квалитетMateiral : AL7075 chainringДербито Една брзинаB...

700C пълно въглеродни влакна 60 мм, дълбочина x 25 мм ширина aero u форма на безкамерни поддържани пътни дискове, дискова спирачна повърхност на разположение

BGN 236.80

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо ! 18 Месеци Гаранција700 C целосна карбонски влакна 60mm длабоко x 25мм широк аеро у облик на цевки compatibl патот венчиња, дискови за сопирање површината на располагањеКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

Нов OEM 700C 60 мм тръбни та пътен под наем 3K UD 12K пълен въглеродни влакна под наем джанти отношение хъбове Аеро спици шишчета Безплатна доставка

BGN 455.97

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 60mm тубуларна rimRim ширина : 20.5 mmБоја : нема логоКрај : сјај / мет (default сјаен финиш)Материјал : UD / 3 K / 12 K(default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (стр закуп изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 0.76 кг , Задните тркала 0.94 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset е накладките...

Нова Пристигане !! Fsc38cm-25U Farsports велосипедна дължината на пара за състезания, лек с ЕД ступицами 2: 1 чрез шнурове, супер добро качество

BGN 832.00

Нови Пристигнување !! FSC38 CM25 U Farsports велосипед wheelset за трки , мала тежина со ЕД хабови 2 : 1 алкохол ,супер добар квалитетЗошто да изберат Farsports ?1.Ние сме про rim и тркала создателот, повеќе од 8 години искуство...

Litepro Предни преминете монтажна база F рама адаптер седалка алуминиев сгъваем велосипед Предни преминете преустройства аксесоари

BGN 65.00 68.14

Litepro Пред Derailleur Монтажа База F Рамка Адаптер седиште Алуминиум Виткање Велосипед Пред derailleur Refiting ДодатоциLitepro Виткање Велосипед Пред Derailleur Монтажа База F Рамка За ВелосипедСите CNC 7075 T6 Алуминиумски Материјал ,Велосипед Синџир Тркала Refiting Надградба Додатоци 88g

100 бр./лот 689-2RS 9x17x5 херметически гумени тонкостенные радиални лагери 689 689RS 9*17*5 мм

BGN 59.20

Точка Бр : 6892 RSТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 9mm x17mm x5mmЗатворен Случај : Двоен гума запечатување маскаМатеријал : имајќи челик GCR15Количина : 100pcs*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

Toseek пълен въглеродни влакна под наем подседельный МТБ пътен под наем подседельный закъснение подседельный 27.2 / 30.8 / 31.6 * наем части черноты 400mm

BGN 41.00 52.32

торбазапочнете Цена : $36.50 Цена : $32.80 Цена : $105.00 Цена : $18.20 Цена : $35.00 Цена : $8.40крајотЦелосна карбонски влакна seatpostБренд : TOSEEKДиплома : 5 или 20Дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 ммЗабелешка : ве молиме оставете порака за да ги споделите со нас дијаметар сакате, ви благодарам многу ! На seatpost одговара за седло со круг шини, за овална шини, тоа може да не може да се стега цврсто!

Бескамерная дължината на двойката ICAN 29er 27C carbon мтб UD matt finish събрана с черна ступицей Novat и 32 дупки за спици pilla дискретен тип ос

BGN 712.00

Вклучени : 29 ER27 C Тркало1 Pair & Преку оска 1 PairНа располагање : Центар(Црн) / Брадавиците (Црна) Freewheel : sra м XD Задната оска : 142*12mm Пред : 100*15mmТип : 29er јаглерод wheelsetМатеријал : Toray јаглерод T700Длабочина : 24mmRim профил : Clincher цевкиБрадавица : АлуминиумAssemblely Дупка кол : 8mmЗборуваше дупка кол : 4.5 ммЗаобленоста : Вентил дупка кол : 6.5 mmГаранција : 2 години (За производство на проблем)Превозот : Ние брод на објекти со Aliexpress, EMS или DHL...

Алуминиева каучук 22.2 mm велосипедни ръкохватки краищата на МТБ пътен под наем лост дръжки на меки дръжки наем бар челни капачки за заключване на велосипед ръкохват?

BGN 26.00 50.34

Алуминиум Гума 22.2 mm Велосипед Костец Завршува MTB Патот Велосипед Handlebar Костец Мека Велосипед се Справи со Бар End Caps Lock На Велосипедизмот КостецДетали За Производот : Тело : Црна+Сива(ЕкоПријателски TPR)Менгеме : Алуминиум ЕДЦрнаПримена : Рамни 22.2 мм дијаметар handlebarsТежина : 198g, 329g (1 пар)Модели : HF150, HF152Occassion : Возење Туринг, Велосипедизам, Патување, Дербито..Карактеристики : Тајван изработени висока квалитет, удобно ергономски рачка, Висока јачина алуминиум легура зајакнување на заклучување.Огледалото Линк : ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

безплатна доставка 3 до въглероден подседельный черно подседельный велосипед пълен въглеродни влакна подседельный двойна нокти 220 г пътят на мтв велосипед подсед?

BGN 105.00 128.00

• Јаглерод Влакна композитни изградба • 3k јаглерод ткаат • Крај на Боја : мат Материјал : Јаглерод Влакна Големина : 27.2 mm / 31.6 mm / 30.8 мм Должина : 400mm 350mm (кога ќе го поставите цел,ве молиме Choosed Големината вашата потреба.) Главната Боја : 3 K Тежина : околу 220g (31.6 mm) Велосипед Тип : Патот biycles / Планински Велосипеди Една година гаранција за квалитет од Пакетот вклучува : 1x Велосипед Seatpost Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

ZOOM HB-875 под наем хидравличен спирачен комплект 750/1350 мм, МТВ велосипед дисковата спирачка комплект на предните и на задните части под наем

BGN 77.00 131.04

Новиот Тајван ЗУМ HB875 Mtb Хидраулични Сопирачки Комплет 750 / 1350 mm Велосипед Диск Сопирачки, Предни и Задни Бренд : ЗУМ Модел : HB875 Боја : Црвена / црна / сребрена / виолетова Спецификации : 750 / 1350 mm Материјал : алуминиум легура Кочница на ветер : Лево (Задниот) / Десно (Пред) Опсег : Mtb Велосипед Должина : пред 750mm, заден 1350mm Тежина : околу 620 g / set Потекло : Кина

SHIMANO 105 ДП 5800 Self-Locking SPD Pedals Components Using for Bicycle Racing, Road Bike Parts

BGN 129.00 136.00

SHIMANO 105 PD 5800 АвтоЗаклучување СПД ПедалиОД КЛУБОТ СЕ ВОЗЕШЕ ДО СЕРИОЗНИ ЈАВАКАРАКТЕРИСТИКИ Јаглеродкомпозитни тело Екстраширока платформа за максимално ефикасен трансфер на енергија Трајни нерѓосувачки челик тело плоча намалува flex и педалата тело носат Широк имајќи сместување за стабилна, униформа оптоварување дистрибуција Прилагодлив влегување и ослободување на напнатоста settings Наследството на Shimano дизајн, квалитет и perfromance

Болтове прът наем риск 6шт M5x18 / 20 mm Ti titanium пътен под наем ultralight прът винт с шайби уплътнение под наем DIY част

BGN 25.00 34.46

Велосипедот Матични Завртки РИЗИК 6pcs M5x18 / 20mm Ti Титаниум Патот Велосипед Ultralight Матични Завртка со Подлошки Заптивка велосипед DIY делДизајн за велосипедисти, DIY вашиот ВЕЛОСИПЕД!велосипедот Ti Титаниум Алуминиумски Велосипед Матични Гром Планински Велосипед Ultralight Матични Завртка со Подлошки ЗаптивкаСПЕЦИФИКАЦИИ : Спецификација : M5x18mm (конус)Боја : Титаниум, Злато, ВиножитоТежина : 2.15 g / 1pcsПакет Содржина : 6 x Велосипед Матични Завртки со ПодлошкиВе молиме според фотографијата да се избере завртки стил ви треба...

Sunrace 10 Speed 11-40 t / 11-42 t /11-46T мтв велосипед Freewheel касета широк коефициент на мтв велосипед Freewheels касетка

BGN 83.00 83.47

Sunrace 10 Брзина 1140 t / 1142 t / 1146 T mtb Велосипед Freewheel Касета Широк Размер mtb Велосипед Freewheels Касетамодел : CSMS3 / CSMX3 нож, рака 40 T / 42 T / 46 T10 Брзина Велосипед FreewheelТежина : 387g(40 T) / 410g(42 T)пакет : 1 Pcs Freewheel

планински велосипед велосипеди седалка сгъваеми велосипеди калъфка за възглавница под наем силикагел калъф на седалката междуселищни nesessary

BGN 13.00 20.64

детали за производотсилициум седло ,многу удобно ,долги потребноимаме детално слика ,евтини но и висок квалитет на седлото