• Ново
Алуминиева каучук 22.2 mm велосипедни ръкохватки краищата на МТБ пътен под наем лост дръжки на меки дръжки наем бар челни капачки за заключване на велосипед ръкохват?

Алуминиева каучук 22.2 mm велосипедни ръкохватки краищата на МТБ пътен под наем лост дръжки на меки дръжки наем бар челни капачки за заключване на велосипед ръкохват?

BGN 26.00
BGN 50.34
-48 %
В магазина

Брой продукти


Алуминиум Гума 22.2 mm Велосипед Костец Завршува MTB Патот Велосипед Handlebar Костец Мека Велосипед се Справи со Бар End Caps Lock На Велосипедизмот Костец
Детали За Производот :
Тело : Црна+Сива(Еко-Пријателски TPR)
Менгеме : Алуминиум ЕД-Црна
Примена : Рамни 22.2 мм дијаметар handlebars
Тежина : 198g, 329g (1 пар)
Модели : HF-150, HF-152
Occassion : Возење Туринг, Велосипедизам, Патување, Дербито..
Карактеристики : Тајван изработени висока квалитет, удобно ергономски рачка, Висока јачина алуминиум легура зајакнување на заклучување.
Огледалото Линк :
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние нормално брод наредби за 1-5 дена. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во ,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне или намали царинските такси од страна на прогласување на објектите како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Понекогаш во некои земји царинската е строга. Корисниците се одговорни за увоз такси.ние совет дека со купување сте имале најдобри потврдат сите трошоци да се advoid проблеми во царинската управа. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди . 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас во прв пат. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Подробности

търговска марка:
МЗЫРЬ
Материал:
Алуминиева Сплав+Гума
Ширина(см):
2,2 см
Дължина (см):
13,5 см
Материал:
Алуминиева сплав + Eco-благоприятна TPR
Приложение:
Плоски кормилото диаметър 22,2 мм
Тегло:
198g, 329g (1 pair)
Цвят:
Черен + Сив
Модел:
Р-150, Р-152
Име:
колоездене ръкохватки

Те също купуват с този продукт

Болтове прът наем риск 6шт M5x18 / 20 mm Ti titanium пътен под наем ultralight прът винт с шайби уплътнение под наем DIY част

BGN 25.00 34.46

Велосипедот Матични Завртки РИЗИК 6pcs M5x18 / 20mm Ti Титаниум Патот Велосипед Ultralight Матични Завртка со Подлошки Заптивка велосипед DIY делДизајн за велосипедисти, DIY вашиот ВЕЛОСИПЕД!велосипедот Ti Титаниум Алуминиумски Велосипед Матични Гром Планински Велосипед Ultralight Матични Завртка со Подлошки ЗаптивкаСПЕЦИФИКАЦИИ : Спецификација : M5x18mm (конус)Боја : Титаниум, Злато, ВиножитоТежина : 2.15 g / 1pcsПакет Содржина : 6 x Велосипед Матични Завртки со ПодлошкиВе молиме според фотографијата да се избере завртки стил ви треба...

Sunrace 10 Speed 11-40 t / 11-42 t /11-46T мтв велосипед Freewheel касета широк коефициент на мтв велосипед Freewheels касетка

BGN 83.00 83.47

Sunrace 10 Брзина 1140 t / 1142 t / 1146 T mtb Велосипед Freewheel Касета Широк Размер mtb Велосипед Freewheels Касетамодел : CSMS3 / CSMX3 нож, рака 40 T / 42 T / 46 T10 Брзина Велосипед FreewheelТежина : 387g(40 T) / 410g(42 T)пакет : 1 Pcs Freewheel

МТВ Mountain Bike, Велосипеди заден превключвател закачалка, той е кадър на загуба, скоростна закачалка падат, опашката кука)се затварят с винтови CCH016

BGN 6.08

Цена : цена за една цена, со цел да се олесни споредбата велосипедисти, секоја од следниве се добрите и лошите страни на опашката кука шут, не дваОваа бројка претставува долниот десен опашка кука опашка кука бројБојата и Изгледот : Повеќето се сребрена, црна, неколку други бои...

RisunMotor 1 двойка от алуминиева сплав дръжка планинско колоездене път E под наем спирачни лостове електрически мотор скутер Accessery Bicicleta комплект

BGN 18.54

Кочница Држела За Електричен Скутер Велосипед Ebike Конверзија Комплет Ebike Кочница Држела Брзо Испраќање Со Алуминиумски ЛегуриСпецификација24 V 36 V 48 V 60 V 72 V Универзална НапонЛост Должина : 9.5 cmДолжина : 180cmБоја : ЦрнаДоведе режим : Трижица Стандарден интерфејс : СМ2 Y Тоа НЕ МОЖАТ да работат со Bafang / 8 FUN мотор.Пакетот ВклучуваЛевата и десната страна на црна кочница држелаГаранција Објектот има една година гаранција...

2 елемента нов 700C 38mm clincher rim Road bike 3K UD 12K full carbon fibre велосипедни колела джанти 20.5/ 23/ 25 мм широчина на светлината свободен кораб

BGN 275.18

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 38mm clincher rimRim ширина : 20.5 / 23 / 25мм (default 20.5 mm)Главната Боја : сјај / мет (default сјај)Материјал : 3 K / UD / 12 K (default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : 16 / 18 / 20 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 дупки (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки, 16 до 36...

WEST BIKING под наем двойна волана удължител за планинско колоездене фенерче Фенерчето монтиране на лампи скоба притежателя фенерче притежателя лампи

BGN 15.00 30.11

Велосипедот Handlebar Extender : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Двојно Велосипед Handlebar Extender Планински Велосипед Светло Факел Планината Светилка Заградата Носителот Светилка Светилка Носителот Карактеристики: Како проширена поддршка на планината светилка, рог, брзинометар, звучна кутија итн...

FCFB carbon handlebar сив черен матиран гланц 4 дупки вътрешен волан Малък резистант кормилото на велосипеда и аксесоари

BGN 49.00 60.00

ПАТОТ HANDLEBAR ЦЕЛОСНА ЈАГЛЕРОД HANDLEBAR Материјал : Целосна Карбонски Влакна Големина : 31.8 mm ширина : 400 / 420 / 440mm(центар до центар) Финиш : сјај Тежина : околу 220 g (400mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед стигнат до : 80mm се откажат : 130mm две години гаранција за квалитет Default мет ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел Dongguan Сити Star Јао Yi Велосипед Велосипед Co., Ltd...

Велосипедна педал с кучешка уста лепестковые клетки Колоездене планинско колоездене фиксирана прехвърляне на пътен под наем сачмен лагер заключване педали BZJ038

BGN 33.02

Велосипед На Возилото Со Куче Устата Petal Кафези Велосипедизам Планински Велосипед Со Фиксен Менувач Патот Велосипед Топката Имајќи Педали

GUB Carbon Fiber Stem Mount for Garmin Cateye Bryton Series Computer Holder Electronic Derailleur Mounter

BGN 21.12

Модел : GUB велосипед јаглерод компјутер планинатаМатеријал : јаглерод влакна, 3k метТежина : 15gБоја : ЦрнаДолжина : 100mmПримена : инсталирање на универзалните 28.6 mm(вилушка) матични маска, одговара за Cateye / Garmin / Bryton серија велосипед компјутер планината,и Shimano DI2 / Campagnolo EPS електронски derailleur планината(под матични)Пакет содржина : 1 сет x велосипед компјутер носител(вклучени се и адаптери)

Litepro Предни преминете монтажна база F рама адаптер седалка алуминиев сгъваем велосипед Предни преминете преустройства аксесоари

BGN 65.00 68.14

Litepro Пред Derailleur Монтажа База F Рамка Адаптер седиште Алуминиум Виткање Велосипед Пред derailleur Refiting ДодатоциLitepro Виткање Велосипед Пред Derailleur Монтажа База F Рамка За ВелосипедСите CNC 7075 T6 Алуминиумски Материјал ,Велосипед Синџир Тркала Refiting Надградба Додатоци 88g

Нова Пристигане !! Fsc38cm-25U Farsports велосипедна дължината на пара за състезания, лек с ЕД ступицами 2: 1 чрез шнурове, супер добро качество

BGN 832.00

Нови Пристигнување !! FSC38 CM25 U Farsports велосипед wheelset за трки , мала тежина со ЕД хабови 2 : 1 алкохол ,супер добар квалитетЗошто да изберат Farsports ?1.Ние сме про rim и тркала создателот, повеќе од 8 години искуство...

700C пълно въглеродни влакна 60 мм, дълбочина x 25 мм ширина aero u форма на безкамерни поддържани пътни дискове, дискова спирачна повърхност на разположение

BGN 236.80

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо ! 18 Месеци Гаранција700 C целосна карбонски влакна 60mm длабоко x 25мм широк аеро у облик на цевки compatibl патот венчиња, дискови за сопирање површината на располагањеКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

1бр нов най-лесният 700C 38 мм тръбен ръб на пътния под наем 3K UD 12K пълен въглеродни влакна велосипедни колела дискове 360 грама Безплатна доставка

BGN 148.13

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 38mm тубуларна rimRim ширина : 20.5 мм или 23mmГлавната Боја : сјај / мет (default сјај)Материјал : 3 K / UD / 12 K (default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : 16 / 18 / 20 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 дупки (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки, 16 до 36...

1 двойно високо качество на Тайван Propalm планинско колоездене дръжка аксесоари за велосипеди МТБ дръжка безплатна доставка аксесоари за велосипеди

BGN 52.40

Драги пријатели! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат! Ова е добар велосипед рачка, можете да го видите тоа не е ниска цена, да, нејзиниот квалитет и цена е пропорционална, но вашиот велосипед има тоа не ќе го жалам, тоа е Тајван Propalm, како Планински велосипед пријатели треба да знаат дека брендот, врвен технологија и материјали кои се користат само за задоволување на квалитетот на вашиот извршување...

Планински Велосипед Под Наем Дисковата Спирачка За Монтиране Адаптер Супер Сила Мотор Преден Заден Маслен Дисковата Спирачка Превключвател Седалка Адаптер Аксес

BGN 3.00 3.18

Планински Велосипед Велосипед Диск Кочница Планината Адаптер Супер Сила Велосипед Пред Задните Масло Диск Сопирачки, се Префрлат Седиште Адаптер Велосипед Accessorie Име : диск сопирачки, се префрлат седиште Спецификации : A / B дел Боја : Црна дел : погоден за 160 / 180 MM диск инсталација Б секција : погоден за 140 / 160 MM диск инсталацијаПочитувани купувачот 1...