• Ново
GUB Carbon Fiber Stem Mount for Garmin Cateye Bryton Series Computer Holder Electronic Derailleur Mounter

GUB Carbon Fiber Stem Mount for Garmin Cateye Bryton Series Computer Holder Electronic Derailleur Mounter

BGN 21.12
В магазина

Брой продукти


Модел : GUB велосипед јаглерод компјутер планината
Материјал : јаглерод влакна, 3k мет
Тежина : 15g
Боја : Црна
Должина : 100mm
Примена : инсталирање на универзалните 28.6 mm(вилушка) матични маска, одговара за Cateye/Garmin/Bryton серија велосипед компјутер планината,
и Shimano DI2/Campagnolo EPS електронски derailleur планината(под матични)
Пакет содржина :
1 сет x велосипед компјутер носител(вклучени се и адаптери)

Подробности

Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди,Планински Велосипеди, Круизеры
търговска марка:
Устните
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Тип:
спирачни дискове
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
въглеродни CH
Ширина:
300 - 400mm
Материал:
Въглеродни Влакна
Компоненти:
притежател на компютър/камера на мотора
Тип:
притежател на компютър/камера на мотора
Компоненти:
притежател на компютър/камера на мотора

Те също купуват с този продукт

МТВ Mountain Bike, Велосипеди заден превключвател закачалка, той е кадър на загуба, скоростна закачалка падат, опашката кука)се затварят с винтови CCH016

BGN 6.08

Цена : цена за една цена, со цел да се олесни споредбата велосипедисти, секоја од следниве се добрите и лошите страни на опашката кука шут, не дваОваа бројка претставува долниот десен опашка кука опашка кука бројБојата и Изгледот : Повеќето се сребрена, црна, неколку други бои...

FCFB carbon handlebar сив черен матиран гланц 4 дупки вътрешен волан Малък резистант кормилото на велосипеда и аксесоари

BGN 49.00 60.00

ПАТОТ HANDLEBAR ЦЕЛОСНА ЈАГЛЕРОД HANDLEBAR Материјал : Целосна Карбонски Влакна Големина : 31.8 mm ширина : 400 / 420 / 440mm(центар до центар) Финиш : сјај Тежина : околу 220 g (400mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед стигнат до : 80mm се откажат : 130mm две години гаранција за квалитет Default мет ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел Dongguan Сити Star Јао Yi Велосипед Велосипед Co., Ltd...

Велосипедни дискови накладки за спирачки Magura MT5 MT7, 4 на двойки, черно клас катран

BGN 11.81

Сосема Нов Диск Кочница Влошки за Magura MT5 MT7 Диск Сопирачки со Високи перформанси, ниска бучава полуметални соединенија монтажа на челична подлога плоча...

Нов OEM 700C 60 мм тръбни та пътен под наем 3K UD 12K пълен въглеродни влакна под наем джанти отношение хъбове Аеро спици шишчета Безплатна доставка

BGN 455.97

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 60mm тубуларна rimRim ширина : 20.5 mmБоја : нема логоКрај : сјај / мет (default сјаен финиш)Материјал : UD / 3 K / 12 K(default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (стр закуп изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 0.76 кг , Задните тркала 0.94 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset е накладките...

SENQI МТВ велосипед регулируема A-Head кормилото на велосипед багажник black

BGN 25.28

Безбеден и лесно се прилагодува за да го поставите вашиот барови во идеална висина.Студената фалсификувани и топлина третираат за сила и вкочанетост воСе прилагодува преку 45180 degressРазлични должини на располагање од паѓачкото кутијаHandlebar инсталација големина : 25.4 mmМатеријал : Алуминиум ЛегураЗа Вилушка Менгеме Дијаметар : 25.4 mmБоја : Црнатежина : 475gПакетот вклучува : 1 x велосипед велосипед Алуминиум Легура Handlebar МатичниНапомена : ве молиме проверете со вашиот велосипед и да се направи вистинскиот избор.

Sunrace 10 Speed 11-40 t / 11-42 t /11-46T мтв велосипед Freewheel касета широк коефициент на мтв велосипед Freewheels касетка

BGN 83.00 83.47

Sunrace 10 Брзина 1140 t / 1142 t / 1146 T mtb Велосипед Freewheel Касета Широк Размер mtb Велосипед Freewheels Касетамодел : CSMS3 / CSMX3 нож, рака 40 T / 42 T / 46 T10 Брзина Велосипед FreewheelТежина : 387g(40 T) / 410g(42 T)пакет : 1 Pcs Freewheel

Нова Пристигане !! Fsc38cm-25U Farsports велосипедна дължината на пара за състезания, лек с ЕД ступицами 2: 1 чрез шнурове, супер добро качество

BGN 832.00

Нови Пристигнување !! FSC38 CM25 U Farsports велосипед wheelset за трки , мала тежина со ЕД хабови 2 : 1 алкохол ,супер добар квалитетЗошто да изберат Farsports ?1.Ние сме про rim и тркала создателот, повеќе од 8 години искуство...

безплатна доставка 3 до въглероден подседельный черно подседельный велосипед пълен въглеродни влакна подседельный двойна нокти 220 г пътят на мтв велосипед подсед?

BGN 105.00 128.00

• Јаглерод Влакна композитни изградба • 3k јаглерод ткаат • Крај на Боја : мат Материјал : Јаглерод Влакна Големина : 27.2 mm / 31.6 mm / 30.8 мм Должина : 400mm 350mm (кога ќе го поставите цел,ве молиме Choosed Големината вашата потреба.) Главната Боја : 3 K Тежина : околу 220g (31.6 mm) Велосипед Тип : Патот biycles / Планински Велосипеди Една година гаранција за квалитет од Пакетот вклучува : 1x Велосипед Seatpost Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

SHIMANO Alivio RD M4000 задни премина Сянка System МТВ велосипед аксесоар планинско колоездене резервни части за 3x9s 27S скорост

BGN 36.00 38.40

Alivio RD M4000 Задните Derailleurs Сенка Систем MTB Велосипед Додаток Планински Велосипед Делови за 3x9 S 27 S БрзинаМодел : RDM4000Ниво : AlivioБрзина : 9 Sново сребро заврткаФункција : Сенка системПотекло : Направен во Индонезија

Быстроразъемный шиш част за треньор на Хълбока колоездене Колоездене обратно на задното колело гуми

BGN 5.00 6.43

Брзо Ослободување Skewer Дел за Тренер Boke Велосипед возење Велосипед Назад Задните Тркала Гума100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Велосипедот задните тркала брзо ослободување skewer, лесен за користење на велосипед тренер и така натаму.Направени со користење на високо квалитетни материјали.Замена на задните тркала skewer.Спецификација : Материјал : нерѓосувачки челикДимензија : прибл...

WEST BIKING под наем двойна волана удължител за планинско колоездене фенерче Фенерчето монтиране на лампи скоба притежателя фенерче притежателя лампи

BGN 15.00 30.11

Велосипедот Handlebar Extender : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Двојно Велосипед Handlebar Extender Планински Велосипед Светло Факел Планината Светилка Заградата Носителот Светилка Светилка Носителот Карактеристики: Како проширена поддршка на планината светилка, рог, брзинометар, звучна кутија итн...

безплатна доставка пътен под наем вилка carbon вилка 700C 1-1 / 8 UD/12K V-спирачка се използва състезателен велосипед част от въглеродни влакна пътен под наем вилица

BGN 127.00 155.20

Име : 700 C Патот велосипед Вилушка *Материјал : T800 Увоз Јаглерод *Ткаат : UD *Заврши : Мат или Сјаен *Кочница : V Кочница *Осипување : 9mm QR *Слушалки : : 11 / 8" *На standpipe должина : (директно цевка) 300ММ,со Дијаметар : 28.6 MM *тежина : околу 380+ / 20 g *Одговара за тркала : Патот велосипед wheeset 700 C * Боја : бела / црвена Пакетот вклучува : 1x Велосипед вилушка да ја прифатиме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

WEST BIKING Колоездене фенерче предната led велосипедна крушка Cree USB зареждане телескопична под наем Факел притежателя клипове за каране на волана

BGN 14.00 27.68

Точка Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Светло Пред Led Велосипед Светилка Кри USB Полнење Телескопски Велосипед Факел Носител Клипови за Велосипед Handlebar Тежина : околу 70g Бои : Златна, ЦрнаСАД $ 57.72 / парче парче парче парче парче парче парче ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

RISK Road Bike Handlebar Ends Bicycle Grip Ends Caps Road Racing Bicycle Cycling Handle Bar Plug Ends Aluminum Bar Ends Plugs

BGN 12.00 19.20

РИЗИК Патот Велосипед Handlebar Завршува Велосипед Зафат Завршува Капи Трки Патот Велосипед возење Велосипед се Справи со Бар Plug Завршува Алуминиум Лентата Завршува ПриклучоциМатеријал : алуминиум легура, увезени силикони, од не ' рѓосувачки челик завртки Спецификации : 1521mm handlebar Пакување : 1pair / ЕВА заградени Боја : црна, црвена Тежина : 35g (iclude packge)

Планински Велосипед Под Наем Дисковата Спирачка За Монтиране Адаптер Супер Сила Мотор Преден Заден Маслен Дисковата Спирачка Превключвател Седалка Адаптер Аксес

BGN 3.00 3.18

Планински Велосипед Велосипед Диск Кочница Планината Адаптер Супер Сила Велосипед Пред Задните Масло Диск Сопирачки, се Префрлат Седиште Адаптер Велосипед Accessorie Име : диск сопирачки, се префрлат седиште Спецификации : A / B дел Боја : Црна дел : погоден за 160 / 180 MM диск инсталација Б секција : погоден за 140 / 160 MM диск инсталацијаПочитувани купувачот 1...

1бр нов най-лесният 700C 38 мм тръбен ръб на пътния под наем 3K UD 12K пълен въглеродни влакна велосипедни колела дискове 360 грама Безплатна доставка

BGN 148.13

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 38mm тубуларна rimRim ширина : 20.5 мм или 23mmГлавната Боја : сјај / мет (default сјај)Материјал : 3 K / UD / 12 K (default 3 K, Јапонија T700 карбонски влакна)Дупка грофот : 16 / 18 / 20 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 дупки (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки, 16 до 36...

Бескамерная дължината на двойката ICAN 29er 27C carbon мтб UD matt finish събрана с черна ступицей Novat и 32 дупки за спици pilla дискретен тип ос

BGN 712.00

Вклучени : 29 ER27 C Тркало1 Pair & Преку оска 1 PairНа располагање : Центар(Црн) / Брадавиците (Црна) Freewheel : sra м XD Задната оска : 142*12mm Пред : 100*15mmТип : 29er јаглерод wheelsetМатеријал : Toray јаглерод T700Длабочина : 24mmRim профил : Clincher цевкиБрадавица : АлуминиумAssemblely Дупка кол : 8mmЗборуваше дупка кол : 4.5 ммЗаобленоста : Вентил дупка кол : 6.5 mmГаранција : 2 години (За производство на проблем)Превозот : Ние брод на објекти со Aliexpress, EMS или DHL...

1 Чифт Колоездене На Велосипед Ултра Лек Силикон Лост Дръжки Устойчива На Плъзгане Дръжка На Кутията Външни Аксесоари

BGN 3.00 3.44

1 Пар Велосипедизам Велосипед Ultra Light Силикони Handlebar Костец Лизга Отпорни Се Справи Со Капак Отворено ДодатоциПревозот услуга 1...

2017 Hot продавам ПЛАТ full МТБ carbon fiber handlebars bike mountain road bike 3K гланц плосък / окачени лост 25. 4X600/720mm

BGN 46.00 59.18

ПЛАТ целосна карбонски влакна виткање велосипед ЕДЕН ОБЛИК на handlebar се справи со 3k 25.4 мал калибар 102 грам само јаглерод handlebar mtb Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3k mtb велосипед handlebar lenght 460 / 480 / 500 / 520 / 540 / 560 / 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm дијаметар 25.4 mm стандардна Мат ако ви треба сјајни ве молиме оставете цел порака да ни кажеПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.

Jqorg месинг материал за плетене на зърната 12 мм / 14 мм/16 мм, дължина на планински велосипед плетене на шапки Треска цвят плетене на шапки за каране на колело

BGN 11.00 11.09

Име на производ : Зборуваше БрадавицаБрадавица материјал : месингБрадавица должина : 12mm / 14mm / 16mmБоја : SliverНето тежина : 1g / парче (14mm)Примена : 14 G велосипед краци

GUB 609 Sport Bicycle Camera Holder МТБ Road Bike Handlebar Продължавам CNC алуминиев фенер скоба GoPro Камера Mount

BGN 5.00 5.31

1> GUB 609 Велосипед камера носителот : $9.822> Светло Заградата / Рек : $3.32Производ : GUB Велосипед Светло ЗаградатаМатеријал : Пластика (заграда), Силикони (на рака) Боја : Црна Тежина : околу...

Propalm Гущер C1026 под наем гъба лост Дръжки за МТБ сгъваем пътен под наем дръжки Колоездене на велосипед волана Кошари аксесоари за велосипеди

BGN 23.34

Бренд : PROPALM Gecko / Гуштер Антипропадна Сунѓерот Handlebar Костец Модел : C1026 Спецификација : 128mm на должината, најголем дел од дршката е 33mm дијаметар, и thickest дел на сунѓер е 9mm...

1 двойно високо качество на Тайван Propalm планинско колоездене дръжка аксесоари за велосипеди МТБ дръжка безплатна доставка аксесоари за велосипеди

BGN 52.40

Драги пријатели! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат! Ова е добар велосипед рачка, можете да го видите тоа не е ниска цена, да, нејзиниот квалитет и цена е пропорционална, но вашиот велосипед има тоа не ќе го жалам, тоа е Тајван Propalm, како Планински велосипед пријатели треба да знаат дека брендот, врвен технологија и материјали кои се користат само за задоволување на квалитетот на вашиот извршување...