• Ново
1 комплект Hepa-филтър за двигателя на Дайсън DC05 DC08 PRE & POST

1 комплект Hepa-филтър за двигателя на Дайсън DC05 DC08 PRE & POST

BGN 22.38
В магазина

Брой продукти


1 Сет Hepa Филтер за Полнење За Dyson DC05 DC08 ПРЕ & ПОСТ Мотор
- Перат и Еднократно. - Промена на секои 3 до 6 месеци. - Точно Грамада отценети - филтрира 99.97% од воздушни честички долу 0,3 microns. - Го заменува ОЕМ# : 908483-0. - Се перат пред и пост моторни филтер ket се дизајнирани за Dyson DC05 DC08. - Овие Hepa филтри работа додека вие вакуум, отстранување на домаќинство нечистотија и прашина за да се помогне во подобрувањето на затворен квалитетот на воздухот. - Ако вашиот филтер е Приближна на големината на овие круг во облик на филтри : 6" дијаметар , ова е она што ви треба.
1 сет пред и пост моторни филтер за вашите изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Подробности

Размер:
Pack of 1 set
Тип:
Риба
силата на:
1W
Напрежение:
No

Те също купуват с този продукт

Аквариум многофункционален потопяема помпа за аквариум водна помпа 3в1 амфибия ултра безшумен помпа SOBO WP-3770 безплатна доставка

BGN 20.00 20.78

Аквариум мултифункционален потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода 3in1 amphibioултра тивок пумпа SOBO WP3770 бесплатен превозотИме на производ : Мултифункционален потопна пумпаОпис : WP1770 : Материјал : пластични и метални Боја : сива Напон : 220~240 V Фрекфенција : 50 / 60 Hz H...

10шт акрилни аквариум 3-ходова Y-образен конектор вентилите за подаване на кислород от въздуха за тръби аквариум

BGN 5.00 5.97

Спецификација : Материјал : АкриликДијаметар : Надворешниот 5 mmОдговараат За : Воздух цевка 4mm внатре дијаметарПакетот вклучува : 10 x 3 Начин Y Форма КонекториОпис : 1, само Ако се има пумпа, но постојат неколку мали риби резервоарот треба охрабрување, како да го Одберете цевка tee2, може да се користи за да цевка во две групи и за различни пумпа опрема, зголемена понуда капацитет или други цели...

Аквариум Хранене Пръстен Аквариум Влак Кораб Храна Тари Захранващото Квадратен Кръг Гореща Продажба

BGN 2.00 2.42

Аквариум Хранење Прстен Риба Резервоарот Станица Лебдат Храна Tary Фидер Плоштадот Круг Топла ПродажбаОпис : Риба внесувач е погодна за исхрана на шушка храна и други пловечки храна...

Аквариум за декорация 3шт изкуствена пластмаса подводна вода трева зелена водна растение за аквариум Аквариум за декорация

BGN 4.00 6.48

3 PCS Вештачки Пластични Подводни Трева Зелена Фабрика за Риба Резервоарот Аквариум ОркестаротКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, nontoxic и убава.Вештачки подводни растенија за риба резервоарот аквариум декорација.Керамички база, зелените пластични растенијата оркестарот, лесен за чистење.Да се обезбеди одлично се крие место за риба.Обезбеди убава декорација во вашиот аквариум.Спецификација : Материјал : ПластикаГолемина : прибл...

1бр изкуствен пластмасов завод Нарцис водна трева за аквариум Aquarium пейзаж декор украшение зелено / розово / лилаво/жълто C42

BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра...

Аквариум 15см трупи дърво скрие крие пещера Аквариум за декорация украшение-CR78

BGN 22.00 23.68

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ПОСЕБНИ!! Најевтиниот на Aliexpress!!Браун Дрво Корени со Мов Аквариум Риба Резервоарот Украс Терариум Дрво Декорација Тие, исто така делува како добра крие места за риба и ситна...

1 Бр Аквариум Аксесоари, Декорации 6 Цвята Бионические Водни Растения Аквариум За Декорация

BGN 2.00 2.86

Име : Симулација водни растенија е Применливо : Аквариум пејзажи Материјал : ПВЦ пластични + керамички база Големина : Висока за 41cm Боја : Црвена / Зелена / Виолетова / Розова / Вино црвено / Жолто Пакување : 1 Buc упатство за употреба : Водни растенија може да предизвикаат и водни растенија во текот на пакување процес на истиснување деформација, достапни од 40°~60° топла вода се впие може да се врати Забелешка : Не се директно под Qiang Лага изложување на сонце, не Можат да бидат ставени на температури над 65° Вода Остава : Симулација на трева лисја и трева корени се изработени од еколошки ПВЦ материјал не влијае на квалитетот на водата, а не со други растенија, како и појавата на боја спреј предизвикани од бледнее, и да влијае на квалитетот на водата...

Смола Аквариум Карикатура Заключване Декорация На Аквариум Замък Кула Къща Декорация На Аквариум Подслон Пещера Камък За Риба, Скариди

BGN 13.00 17.04

Спецификација : Модел : Аквариум Замокот Кула За ДекорацијаМатеријал : СмолаГолемина : За 12x10cmПакетот вклучува : 1 X Риба Резервоарот Замокот ДекорацијаВажна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

2W 5W 10W HAILEA АСО-9601 9602 9610 оригинален нов супер безшумен регулируема аквариумный въздушна помпа, кислороден въздушна помпа за аквариум

BGN 24.00 25.10

Карактеристики : 1 / 2 / 4 воздух места Моќен струење Ултративка воздушна пумпа кислород пумпа Воздухот излез може да се прилагоди слободно...

Аквариум риба от неръждаема стомана CO2 дифузер спрей подмяна на парче усъвършенстване UU78

BGN 1.98

Материјал : Пластични Боја : Сина+Бела Посебни прецизност CO2 меурчиња префинетост ефект е лесно да се чисти и замена, многу удобен Ултратенок форма, инсталиран во дното, може да се зголеми ефикасноста на CO2 растворени во вода неопходен елемент за вашите риби резервоарот или аквариум,издржливи и сигурни Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1/5 / 10шт цифров Аквариум танк риба термометър температурата на стикер двойна скала yy56

BGN 1.00 1.39

Едноставни за употреба и лесен за читање Мерење на температура на вашите риби резервоарот, вашата DIY Пијалак Пиво и вино барел, Терариум, Стаклена градина, Vivarium и било кој вид на миленичиња резервоар, или на било кое место во вашата куќа право температурата на водата е многу важна за здравјето на вашите риби, ја добиете вашата пиво и вино во право или употреба во кујната или низ дома, да се следи температурата Лесно да се инсталира, само тргни исклучување на задната страна од етикетата и транспарентен заштитен филм на предната страна и се држи на надворешниот ѕид од аквариум, тоа е тоа...

Аквариум За Пречистване На Чакъл Вакуум Аквариум Сифон Помпа За Смяна На Водата H06

BGN 4.00 5.25

Карактеристики : Риба резервоарот св прави чистење на аквариум вода лесно и го намалува хаос Чува риба безбедно и здрав со отстранување на вишокот на храна и отстранување на опасен отпад и токсини Лесно вакуум & чисти резервоари со упатство рака пумпа Ефикасно одделува остатоци од чакал Доаѓа подготвен да се користи за удобен, собраниетослободен аквариум одржување Со продолжување црево вклучени, погоден за длабоко риба резервоарот Спецификации : Материјал : Пластични+Гума вкупна Должина : 29cm Продолжување Црево Должина : 25cm Врска Црево Должина : 2.5 cm Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

3шт аквариум аквариум ландшафтен дизайн светлинен ефект изкуствени Медуза украшение аквариум аксесоари за украса

BGN 14.00 14.40

3pcs риба резервоарот аквариум уредување Блескав Ефект на Вештачки Медуза Украс риба резервоарот додатоци за декорацијаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИдеален декорација за риба резервоарот или аквариумНеверојатно детални имитација лебди медузаСе движи со вода струја во резервоаротБезопасен за сите рибиЗа двете и солена водаПридава од страна на тенки невидливи линија и вшмукување чаша,не може да се контролира случаен позицијабоја : розова,зелена,жолта,сина,портокалова,виолетоваM(Дијаметар X височина) : 5 x 15cmL(Дијаметар X височина) : 10 X 22cmПакувањето на производот : 3 x Блескав Ефект на Вештачки Медуза УкрасAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.3...

Нов Горещ Филтър Памучен Гъба Аквариум Риби Биохимичен Филтър Фильтрационная Пяна Водни Филтри Аксесоари Зоотовары

BGN 3.04

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБиохемиски сунѓер филтер.Обезбедува биолошка филтрација на аквариум, помага да се стабилни на квалитетот на водата.Зголемување на кислород solubility.Работни noiselessly.Добра пропустливост, лесен за чистење.Да се придржуваат мазна површина со вшмукување чаша.Со airlift систем, супер биохемиски сунѓер филтер карактеристики нечујно функционирање, и има одличен филтрирање ефект, додека oxygenating на вода, социјална развиена пена материјали поддржува колонизација на бактерии, овозможувајќи за механичка филтрација во прилог на биолошка филтрација, кој ќе се прекине штетни отпадоци, амонијак и нитрат материјал, резултирајќи со почиста животната средина за вашите риби, особено тие се корисни за одгледување филтер или како секундарна филтер.Снабдување на вода со многу потребен кислород.Тоа ја намалува бучавата од воздушна пумпа и троши најниска wattage.Не deads места во цилиндар пена нуди зголемена филтрација...

Магически аквариумный филтър памучни одеала Аквариум гъба биохимичен памук филтър с висока плътност система за филтриране аксесоари

BGN 3.00 4.80

Добредојде!Сува Влажни Поделба Филтер Ќебе е најдобра форма на механичка филтрација.Ова е суштински дел за влажно / сува филтер системи, шахти, и diy филтри.Го отстранува вишокот храна, detritоргански отпад и други particulates да пониски нивоа на амонијак и други непожелни материи.Се користи, како механичка филтрација за било шахти и diy филтриКористете задебелена влакна кадифен, висока густина, лесно да се чисти , без деформација (Предлог : Мие еднаш во неделата)Материјал : Полиестер Боја : БелаГолемина : 30*40cm / 33*48cm / 45*50cm / 12*100cm (изборен)Пакет lishing : 1 Pc x Риба, Аквариум Филтер Ќебе

Аквариума е супер точност въздушна помпа аквариум увеличаване на кислород помпа ултра-тих фина настройка безплатна доставка

BGN 26.00 27.02

Аквариум супер прецизност воздушна пумпа риба резервоарот зголемување на кислород пумпа ултрамолчи фино штелување бесплатен превозотИме на производ : Воздушна пумпаОпис : АП1000 : Напон : 220240 V / 50 Hz Моќ : 2.6 W Излез.МАКС : 80 L / H Големина : 11*6.5*5cm Кабел должина : 0,7 метри Една дупка Погоден аквариум : 5060 Литар не Може да се прилагодиАП3000 : Напон : 220240 V / 50 Hz Моќ : 2.6 W Излез.МАКС : 80 L / H Притисок : max 0.02*2 Mpa Големина : 12*7.5*6cm Кабел должина : 0,7 метри Двоен дупка Погоден аквариум : 5060 Литар Ако сакате да го ЕУ приклучок адаптер,ве молиме забелешка на целЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

Аквариум Каменна Декорация На Аквариума Изкуствена Плаващ Пемза Висящ Камък, Декоративен Летящ Камък

BGN 5.00 7.06

Риба Резервоарот Камен Аквариум Декорација Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Декоративни Летање Рок Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитет !Тип : Аквариум Декорација Вештачки Лебди РокМатеријал : Синтетичка смолаГолемина на : S : 9.2*6cmM : 14.2*9cmКамен ќе плови лесно во секое ниво со прилагодување на должината на string.Направи вашата риба резервоарот како магија земјиште во филмовите.Совршена декорација за вашиот аквариум.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум Декорација Вештачки Лебди Рок

sunsun aquarium air pump Compressor декоративни риби аквариум въздушен компресор аератор за аквариум aquarium въздушен компресор, 220V

BGN 21.00 27.58

Бренд : SUNSUN Наслов : аквариум aerator Оперативен напон : 220 V240 V Моќност : 2.5 W8.5 W Plug стандард : American Standard Suite : а aerator, 4mm црево, стоп вентил, воздух камен За Плаќање 1...

Нов квалифициран 100 бр светят в тъмното камъни и камъчета камък, за аквариум aquarium градина dec15

BGN 12.00 14.78

Нови Квалификувани 100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина dec15Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 100Линија на walkway, edge цвет кревет или оркестарот градина ,риба резервоарот со овие уникатни камчиња.Сјај трае приближно две до три часа по целосно изложување на сонцеГолемината на 1 компјутер Камче : 1.7 cm x 2.4 cm / 0.67" x 0.94"(приближно)По се изложени на силна дневна светлина со 3 часа, овие камчиња може да биде осветлен во рок од 12 часа во темница.Материјал : ПластикаБоја : Виолетова,Жолта,Зелена,Црвена,Портокалова,СинаПакетот Вклучува : 100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина (без мало пакет)

Подмяна на Домашни любимци на въглероден филтър за кучета и котки Miele, SFAAC50, SF-AAC50,S4000 S5000, S6000 прахосмукачки

BGN 12.78

Замена Милениче Јаглен Филтер за Miele Мачка и Куче,SFAAC50,SFAAC50,S4000 S5000,S6000 правосмукалки Перат и Еднократно Промена на секои 3 до 6 месеци за да се подобри чистење перформанси и вшмукување на вашата правосмукалка...

Клас 1 Огледално Покритие От Неръждаема Стомана Двигателят Е С Мазителна Филм Цедка С Выпускными Тръби За Аквариумни Фильтраторов

BGN 67.00 90.72

Класа 1 Огледало Површина од Нерѓосувачки Челик, Нафта Филм Skimmer со Одлив Цевки за Аквариум FilitersКарактеристики : Многу убав квалитет!Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, никогаш не рѓа.Се користи за аквариум вода на растенијата пејзаж на резервоарS големина 13mm за 12 / 16mm цевка за водаL големина 17mm за 16 / 22mm цевка за водаВнимание : Пакетот вклучува : 1 buc вливот1 buc одлив2 парчиња arcylic носителот

LED Технологична Lighting Mount/clip Holder E27 Socket Lamp Fixture Hanging Stand kit

BGN 31.98

клипот на над 12" стакло одговара на двете отворени и зајакнување на резервоар за работа со 24" широк резервоарот со 12" висока Тоа може да се одржи 10kgлесно подесувањеработат со било каков вид на резервоар (отворен или Засилување резервоарот)работа со E27 светилкисовршено осветлување за аквариумLed сијалица не е вклучена