• Ново
1бр Аквариум Аквариум биохимични пяна гъба филтър за разплод филтриране

1бр Аквариум Аквариум биохимични пяна гъба филтър за разплод филтриране

BGN 3.00
BGN 3.49
-14 %
В магазина

Брой продукти

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Со airlift систем, супер биохемиски сунѓер филтер карактеристики нечујно функционирање, и има одличен филтрирање ефект, додека oxygenating на вода, социјална развиена пена материјали поддржува колонизација на бактерии, овозможувајќи за механичка филтрација во прилог на биолошка филтрација, кој ќе се прекине штетни отпадоци, амонијак и нитрат материјал, резултирајќи со почиста животната средина за вашите риби, особено тие се корисни за одгледување филтер или како секундарна филтер. Карактеристики : Висок квалитет на аквариум сунѓер филтер за ефикасна биолошка филтрација Поддржува голем бактериска популација да се прекине аквариум отпад Густа, висококвалитетна пена обезбеди сигурен подолготрајни аквариум употреба не се фатат риба срј и се безбедни за мала големина на рибата како џуџе cichlid, guppy, killifish, итн. Карактеристики : Материјал : Пластични+Биохемиски Сунѓерот+Метал Боја : Црна Висина : 8cm Дијаметар : 5cm Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Биохемиски Сунѓер Филтер 1 x Пластични Црева


Подробности

Тип:
Риба
търговска марка:
OOTDTY
Материал:
Пластмаса+Биохимични Гъба+Метал
Номер На Модела:
517E2S90795

Те също купуват с този продукт

1бр изкуствен пластмасов завод Нарцис водна трева за аквариум Aquarium пейзаж декор украшение зелено / розово / лилаво/жълто C42

BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра...

Аквариум 15см трупи дърво скрие крие пещера Аквариум за декорация украшение-CR78

BGN 22.00 23.68

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ПОСЕБНИ!! Најевтиниот на Aliexpress!!Браун Дрво Корени со Мов Аквариум Риба Резервоарот Украс Терариум Дрво Декорација Тие, исто така делува како добра крие места за риба и ситна...

Смола Аквариум Карикатура Заключване Декорация На Аквариум Замък Кула Къща Декорация На Аквариум Подслон Пещера Камък За Риба, Скариди

BGN 13.00 17.04

Спецификација : Модел : Аквариум Замокот Кула За ДекорацијаМатеријал : СмолаГолемина : За 12x10cmПакетот вклучува : 1 X Риба Резервоарот Замокот ДекорацијаВажна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

1/5 / 10шт цифров Аквариум танк риба термометър температурата на стикер двойна скала yy56

BGN 1.00 1.39

Едноставни за употреба и лесен за читање Мерење на температура на вашите риби резервоарот, вашата DIY Пијалак Пиво и вино барел, Терариум, Стаклена градина, Vivarium и било кој вид на миленичиња резервоар, или на било кое место во вашата куќа право температурата на водата е многу важна за здравјето на вашите риби, ја добиете вашата пиво и вино во право или употреба во кујната или низ дома, да се следи температурата Лесно да се инсталира, само тргни исклучување на задната страна од етикетата и транспарентен заштитен филм на предната страна и се држи на надворешниот ѕид од аквариум, тоа е тоа...

Светлинен Аквариум Моделиране Тропически Риби Плаващи Подвижни Фалшиви Аквариум Играчки Моделиране На Ландшафта Аквариум За Декорация Ornamen

BGN 4.00 4.90

Пердуви : Направени се од зелени материјал кој не прави никаква штета на риба или на квалитетот на водата.Се користи за уредување во seawater резервоарот...

Изкуствени Растения Пластмасов Бор Аквариум Аквариум Аксесоари Бонсай, Декорация-Y102

BGN 5.00 5.10

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : аквариум / риба резервоар / rockery / бонсаи / хотел декорација украс Флексибилни, реални и жив, Можете да додадете на убавината и радоста на вашиот аквариум може да се изгради подморница идеален свет Спецификации : Материјал : пластични Големина : Висина од околу 15cm / 5.9" ширина од околу 20cm / 7.9" Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 02cm грешка поради прирачник за мерење...

1 Бр Аквариум Аксесоари, Декорации 6 Цвята Бионические Водни Растения Аквариум За Декорация

BGN 2.00 2.86

Име : Симулација водни растенија е Применливо : Аквариум пејзажи Материјал : ПВЦ пластични + керамички база Големина : Висока за 41cm Боја : Црвена / Зелена / Виолетова / Розова / Вино црвено / Жолто Пакување : 1 Buc упатство за употреба : Водни растенија може да предизвикаат и водни растенија во текот на пакување процес на истиснување деформација, достапни од 40°~60° топла вода се впие може да се врати Забелешка : Не се директно под Qiang Лага изложување на сонце, не Можат да бидат ставени на температури над 65° Вода Остава : Симулација на трева лисја и трева корени се изработени од еколошки ПВЦ материјал не влијае на квалитетот на водата, а не со други растенија, како и појавата на боја спреј предизвикани од бледнее, и да влијае на квалитетот на водата...

CSC горещ зелен тъмно кафяв Аквариум Аквариум перка пластмасово дърво 5,7 инча

BGN 9.94

*Зелена Темно Кафеава боја Риба Резервоарот Аквариум Driftwood Пластика Дрво 5.7 inchИме на производ : Аквариум Растенијата Décor Материјал : Смола, Пластика, Керамика Фабрика Големина : 16 14.5 x cm / 6.3" x 5.7" (Max.W*H) Боја : Зелена, Темно Кафена Тежина : 138g Име на Производ : Аквариум Растенијата DécorМатеријал : Смола, Пластика, КерамикаРастенијата Големина : 16 14.5 x cm / 6.3" x 5.7" (Max.W*H)Боја : Зелена, Темно Кафеава БојаТежина : 138gПакет Содржина : 1 x Аквариум Растенијата ОркестаротАквариум пластични водни растенија се користат во рибата резервоарот и да немаат никаков ефект врз квалитетот на водата.Нашите пластични водни растенија се направени од безбедни пластика и секоја од нив може да стои стабилно и плови природно подводни.Тие се апсолутно безбедни за риби и најдобро од сите.Ако немате многу време да се грижи за риби резервоарот, пластични водни растенија се добар избор за вас .Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

1 бр. пластмасов вграден филтър на аквариума на костенурката резервоар аквариум ултра тих дизайн, издръжлив филтър EHEIM pick up 45/60/160/200

BGN 39.00 40.62

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни филтер EHEIM ги собереш 45 / 60 / 160 / 200Име на производ : Вграден филтерОпис : Лесно за чистење, само нежно зедовЧист и лесен за одржувањеЦелокупната филтер, не е проблемВо внатрешноста на филтер случајТрупот на дното и страна во водата, целокупната филтерЖелка резервоарот филтер за најдобритеAnswer : ___________________________ Note : Пумпата на главата (под црна дел) мора да се потопува во водаСветлината морска вода може да се користиВе молиме исклучете го моќ кога чистење и одржувањеВе молиме прочитајте го упатството внимателно пред користењеПроизвод параметри : 45 : Моќ 3.5 W Проток на 50180 L / H Големина 135*50*63 MM Погоден за аквариуми 45 L или помалку60 : Моќ 3.5 W Flow 150300 L / H Големина 163*75*96 MM Погоден за аквариуми 60 L или помалку160 : Моќ 3.5 W Проток 220500 L / H Големина 218*75*96 MM Погоден за аквариуми 1 60 L или помалку200 : Моќ 3.5 W Проток 220570 L / H Големина 275*75*96 MM Погоден за аквариуми 200 L или помалкуПакетот вклучува : 1* Вграден филтерЗа пакување : Превозот : 1...

2W 5W 10W HAILEA АСО-9601 9602 9610 оригинален нов супер безшумен регулируема аквариумный въздушна помпа, кислороден въздушна помпа за аквариум

BGN 24.00 25.10

Карактеристики : 1 / 2 / 4 воздух места Моќен струење Ултративка воздушна пумпа кислород пумпа Воздухот излез може да се прилагоди слободно...