• Ново
качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата

BGN 155.00
BGN 304.00
-49 %
В магазина

Брой продукти


квалитетот бела 0.25 mm дебела линија 3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,потоне нето мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега
1.Стил : потоне нето
2.Материјал : PE
3.Големина : Hight 3m * Должина 100
3-1 : Mesh големина на :
******средниот 1 слој : 8 прст(8см*8cm)
*****надвор 2 слоја : 24 прсти(за 24cm*24cm)
4.боја : бела
5.N,В. : за 2.2 kg
6.Жица со дијаметар :
*****средниот 1 слој : 0.25 MM
*****надвор 2 слоја : за 0.3 mm
7.Слој : 3
8.Pendant : олово
9.Шамандура : пена гума,Бела и црна случаен испорака,ви благодарам многу!
10.добредојдовте ,на големо,ОЕМ и ODM !
1.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере.
2. Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Ние може да понуди подобра цена за промет на големо цел и повеќе објекти цел,pls контактирајте со нас за да го измените цена, ако сакате попуст,И ако било каков проблем со купување или плаќање,pls се чувствуваат слободни да et нас.
1.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding.Пратката ќе биде направено во рамките на 3-7days по плаќање завршен. 2.Ние ќе брод на адресата која ја остави на сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точно и може да бидат доставени до. 3.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел. 4.Купувачите треба да се плати за царина и било увоз полнење.Ако пратката се врати поради купувачи одби да плати над плаќање,ние НЕ би го испрати повторно, освен ако купувачи ги заврши сите провизии и плаќаат сите врати и повторно да ја прати цена.Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина. 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 2. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба

Подробности

Цвят:
Бял
Вид На Продукта:
Рибарски Мрежи
Приемно или не:
ДА
Тип Възел:
Единична стая
Дължина:
100m
Размер На Окото:
Голяма Окото
дълбочина:
3m
Размер На Окото:
вътрешният 8 пръстите(8см*8см) / отвън 24 пръста(24см*24см)
документ:
ДА
Тип:
Траммель
Стил:
Моноволокно
Дебелина на:
0,25 мм
С лепило или не:
No
Пластмасов Вид:
PE
Номер На Модела:
YW-116
Плъзгаща се или не:
ДА
търговска марка:
ПУИ ЕЛА ПОМЕЧТАЙ

Те също купуват с този продукт

Mmlong 3 Mini Minnow Fishing Lure MH02 3.1 g реалистична силна риба Коляно Баит Swimbait 5 цвята Риболов Crankbait воблер принадлежности

BGN 4.00 4.64

Mmlong 3" Мини Minnow Риболов Намамат MH02 3.1 g Lifelike Тешко Риба Чудак Мамка Swimbait 5 Боја Риболов Crankbait Wobbler се Справи со Објектот Imformation За Риболов : Солена вода / Слатководни Висока Имитација на Вистинска Риба Совршен Swiming Акција во вода, Нуркање Длабочина : 0.50.8 M, во зависност од вашиот opperation Варијабилна Со rattles Преполна со мало кутија и да се спречи оштетување за време на транспортот.Трговија на големо поддршка!Пад на превозот поддршка!Слики Предвидени за Трговците на мало!На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.Опис : серија напредна технологија се користат во текот на производството,нека овој lifelike crankbait има следниве fuctions и, исто така, ќе ви донесе повеќе пријатно искуство во вашиот риболов патување...

2018 безплатна доставка 2000-7000 серия 13BB върти риболовна макара повече съпротива 12 кг метален Риболов Шаран Върти барабана +дубликат на макарата

BGN 44.00 67.79

Карактеристики : Прецизност месинг брзини, Појачани метал главното вратило, Цинк легура со висока цврстина опрема плоча Карбонски Влакна Влечете Систем Обезбедува Повеќе Моќни Влечете Перформанси...

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

Нов набор от риболовни примамки кука за риболов на изкуствена стръв костюм 145 бр монтаж на продукти на примамката стръв и риболовни принадлежности аксесоари

BGN 53.12

НОВИ Риболов намамат поставите Риболов кука Вештачки мамки одговараат 145 парче монтажа на производи Намамат мамката и Риболов опрема додатоциНаправен во CNКласификација:Двоен круг 20 компјутериПролет иглички 10 компјутериПрозрачна монистра, 6mm 10pcs + 8мм 10pcsЗајакнување на pin 20pcsкуршум бакар 8pcsжаби 2 парчињаCapuchin мамка 6.5 см / 2g 10pcsоктопод 7.6 g 2 парчињаЧелик жица Прозрачна ракчиња 6g 1pcsбрада 12g 1pcsПрозрачна mino 7.4 g 1pcsРеј жаба 8.5 г 1pcsРок на мали масти 7g 1pcsметал VIB 10g 1pcsТубуларна мамка 10pcsракчиња 3.6 g 3pcsТ Опашка тема мамка за 2.3 g 5pcsмали крикет 2.3 g 5pcsТип Б прстен 5pcsКуки уред 1pcsРиболов линија клип 1pcsПред жица 2 парчињаString куки 5pcsВкупната тежина 350g(за) во Суштина ги исполнуваат уловот на риба кука риби на мамка додатоци ...

iLure 150м найлон риболов линия Фторуглеродная линия червена прозрачна цветна Карповая линия Linha Multifilamento Linha De Pesca принадлежности

BGN 9.00 12.00

Карактеристики : 1 Големина : 0.4 #, 0.8 #, 1 #, 1.5 #, 2 #, 3 #, 4 #, 5 # 2 Дијаметар : 0.1 / 0.14 / 0.16 / 0.2 / 0.23 / 0.28 / 0.32 / 0.37 mm 3 Јасно флуор 4 линија...

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Advance concealment a-tacs le law изпълнително tactical office hat military office hat+Безплатна доставка(SKU12050522)

BGN 27.20

Слика покаже : Опис Информации : Однапред прикривање наtacs ле за спроведување на законот тактички бони шапка воена бони шапка+Бесплатен превозот(SKU12050522)Исплата Информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

128PCS WEIHE FISHING Всемогъщ рок риболовни примамки аксесоари кривошипный кука куршум мед олово корона тройна кука Texas Fishing Group

BGN 19.00 22.02

128 PCS Трајни Семоќниот Рок Риболов Мами Додатоци Чудак Кука Куршум Бакар Олово Главата Кука Treble Кука Тексас Риболов ГрупаСпецификации : Карактеристики : 20+ видови на риболов справи со 128 парчиња. Заврши категорија ги содржи чудак кука,куршум бакар,олово главата кука,treble кука итн. Риболов справи кутија сет доаѓа со сите додатоци што ви треба за да го фати што риба. Мал џеб големина на кутија, лесно пренослив. Супер пластични материјали, издржливи во употреба.Детали за производот : Риболов Кука : 1 / 0# црвено никел чудак кука*5pcs,1# црвено никел чудак кука*5pcs,2# црн никел чудак кука*5pcs, 6# бела никел treble кука*5pcs,8# црвено никел treble кука*5pcs,5g доведе главата кука*2 парчиња,3.5 g доведе главата кука*3pcs. Куршум Бакар : 1.8 g*3pcs,3.5 g*3pcs,5g*3pcs,7g*3pcs,10g*2 парчиња. Sequins : мали црвени срце*5pcs,Големи црвено срце*5pcs,мали метални злато sequins*5pcs,големи метал сребро sequins*5pcs. Други : висат на мамката*3pcs,картичка линија уред*3pcs,6mm дијаметар Прозрачна Мониста*10,5 mm дијаметар двоен круг*10pcs, Челична жица*2 парчиња,pin*10pcs,8 карактер прстен*10pcs,Конектор*5pcs,Пролет заклучување со pin*10pcs.Материјал : Метал,Пластика,ПП,АБС,итн.Количина : 128pcs.Боја : боја е случаен.Забелешка : под Влијание на инвентар и производство серија, индивидуални риболов мами стилови и бои ќе бидат малку различни, тоа е нормално, и ве молам не ми пречи тоа.Пакет Тежина : 227(g) / 8.01(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 122(mm)*105(mm)*34(mm) / 4.80(во)*4.13(во)*1.34(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1*128 PCS Риболов Група Додатоци

1бр твърд протеин кривошипная стръв 3d очите риболов воблери 10.1 см/8 г swimbait crankbait Fish Tackle

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

BGN 7.00 7.82

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

Bimoo 3 мм 2 ярд / чанта UV Flurocent плосък Диамантена Плитка за Emergers Nymp Военната Scud Streamer Pike Saltwater Fly Tying Material

BGN 2.00 2.51

Bimoo 3мм 2yards / торба УВ Flurocent Рамен Дијамант Плетенка за Emergers Нимфата Ракчиња Scud Streamer Штука Saltwater Летаат Врзување Материјал2 Метри3мм рамен дијамант плетенка повеќе бои за опцијаПакет : Јасно торба2

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

1 торба 10 г Риболов Шаран мускус аромат добавка Groundbait аромати риболовна стръв подправка

BGN 2.00 2.64

1 Кеса 10g Крап Риболов Мошус Вкус Додаток на Groundbait Вкусови Риболов Мамка ЛеќатаМошус Вкус АдитивотBoillie адитивот, Groundbait леќатаПакување тежина : 10g / торбаВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Гореща 67 бр. / компл. глупости на риболовния набор от смесени 9 различни стилове риболовни примамки качество на професионален джеркбейт риболовни принадлежности Pesc

BGN 105.44

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

10шт 6г/11г/15g/20г лаврак метална риболовна лъжица риболовна стръв метален виб цвят сребрист метал мормышка 3D очите морската риболовна стръв

BGN 16.00 18.40

10pcs Риболов лажици Бесплатен превозотНовиот дизајн тешки и супер силен BKK кука3 D очи и назад е сјајсилна прстени и детали совршенГолемина : 20gКоличина : 10pcsсребро самоТело / 6,9 смСо добар квалитет и остри риболов кукаповратни информации е добро од рибар6g / 11g 3 бои

6шт 4 см/8 г лъжица стръв метална твърда риболовна стръв с писалка базирани на рыболовным на една кука Iscas изкуствен Para Pesca Pescaria Cuilleres De Peche

BGN 8.00 16.35

Бесплатен превозот luremaster 6pcs 8g 2color тешко риболов намамат метална лажица со кука isca вештачки мамки став pesca wobbler pescariaСпецификации : Тежина : 8 GБоја : Злато / Сребрена Функција : Тоа создава животкако пливање акција во вода.Непречено и брзо нуркачка акција.Светли бои привлечат големи риби.Одличен визуелен ефект на привлече рибите...