• Ново
Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

BGN 1.92
В магазина

Брой продукти


Ако Цел да Достигне 5 долари. Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.
Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 5.5 cm Тежина : 10g Боја : 10 Различни Бои За вашиот Избор Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем, не отвори спорот directlyplease контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори спорот ќе треба многу долго време го реши и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Позиция:
Риболов В Океана С Лодка, Океанская Скала Fshing, Риболов На Борда На Презокеански Плаж, Езеро, Река, Язовир Изкуствено Езеро, Поток,
Категория:
Стръв
Тип:
Изкуствена Стръв
търговска марка:
LINGYUE
Номер На Модела:
5,5 cm/на 10 г

Те също купуват с този продукт

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Горещи продажба на риболовни примамки стръв фабрика стръв и изкуствени примамки метални бионические риболовни куки риболовни принадлежности се въртят пайети

BGN 14.00 24.64

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма категории на производи : sequins ротирате начин Боја : 5 видови Спецификации : 3.5 G; 5.5 G Сет : 10 / поставува Пакување : OPP вреќа Производ вовед : Супер класичен ротирачки дел, супер брзо пливање, тежина за користење на шут форма колокација! Rotate се користи за риболов прачка halleluyah мамка кука, поделени во еден ротационен нож, двојно ротационен нож, композитни ротирање и сл...

Bimoo 3 мм 2 ярд / чанта UV Flurocent плосък Диамантена Плитка за Emergers Nymp Военната Scud Streamer Pike Saltwater Fly Tying Material

BGN 2.00 2.51

Bimoo 3мм 2yards / торба УВ Flurocent Рамен Дијамант Плетенка за Emergers Нимфата Ракчиња Scud Streamer Штука Saltwater Летаат Врзување Материјал2 Метри3мм рамен дијамант плетенка повеќе бои за опцијаПакет : Јасно торба2

Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 4 бр. / лот риболовна стръв 6 см-10,5 г Шаран, риболовни куки олово твърда стръв 10 червен кука

BGN 16.00 29.12

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма Производот категорија : Лу Ya Боја : 4 видови Должина : 60mm Тежина : 10.5 G Кука : 10# Црвено Кука

Hyaena Deep Drop Fishing Light LED Underwater Fish Lure Bass атрактивен светлина лодка нощен риболов на стръв светлина 4 цвята

BGN 10.00 20.37

Бренд : Hyaena 1 100% Сосема нов 2 Должина x Ширина : 11cm / 4.33" x 4.3 cm / 1.7" 3 Тежина : 85.7 4 g Светла боја : Зелена / Блу / Red / Шарени Батеријата заличи постојано околу 1 месец...

1бр твърд протеин кривошипная стръв 3d очите риболов воблери 10.1 см/8 г swimbait crankbait Fish Tackle

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

2 елемента рок прът 2.7/3.0/3.6/4.5/5.4/6.3 м въглеродна прът риболовни принадлежности гальванический прът лек и твърд Леярна прът

BGN 60.00 60.40

Оваа цена само за 2 компјутери на прачки, не се вклучуваат на ролна! 2 прачки боја и модел може да биде слободен да натпревар, принципот е дека високите цени род може да биде бесплатно со иста цена прачка или ниска цена род Можете да ме остави порака за кои две прачки треба

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

BGN 7.00 10.37

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?

BGN 3.00 4.16

Спецификации : Боја : Длабоко ЗеленаМатеријал : ПластикаДимензија : 13.4 x 6.4 x 3 cm / 5.27 x 2.51 x 1.81 инченКарактеристики : 8 одделни прегради за чување на различни додатоци.Водоотпорен, убаво за чување swivels, куки, мами, итн.Пренослив дизајн, лесен за носење...

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

BGN 9.00 17.89

Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов СправиКарактеристики : 1...

1 торба 10 г Риболов Шаран мускус аромат добавка Groundbait аромати риболовна стръв подправка

BGN 2.00 2.64

1 Кеса 10g Крап Риболов Мошус Вкус Додаток на Groundbait Вкусови Риболов Мамка ЛеќатаМошус Вкус АдитивотBoillie адитивот, Groundbait леќатаПакување тежина : 10g / торбаВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

10шт 6г/11г/15g/20г лаврак метална риболовна лъжица риболовна стръв метален виб цвят сребрист метал мормышка 3D очите морската риболовна стръв

BGN 16.00 18.40

10pcs Риболов лажици Бесплатен превозотНовиот дизајн тешки и супер силен BKK кука3 D очи и назад е сјајсилна прстени и детали совршенГолемина : 20gКоличина : 10pcsсребро самоТело / 6,9 смСо добар квалитет и остри риболов кукаповратни информации е добро од рибар6g / 11g 3 бои

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

BGN 5.00 6.37

Бренд : HyaenaКоличина : 50 PCSБоја : ЦрнаПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаБрој На Модел : 8299Најчесто поставувани ПРАШАЊА Се производ фотографии вистински?Yes (да)...

H3. 6m*D5. 5m molded мрежа кабел гуми ръчно хвърляне на мрежа от кръгла мрежа капан риба мрежата potes rede de pesca мрежата Китай

BGN 182.00 356.32

дебела пневматик кабелот линија Фрлија риболов нето рака фрли нето ,ја влоши круг нето риболов Силни и издржливи.1.Материјал : пневматик кабелот2.Големина : H3.6m,отворете дијаметар : 5.5 mмалиот џеб : за 35pcsрака јаже : 7m3.Боја : жолта4.N,W...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group

BGN 29.00 33.60

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

WDAIREN риболовна стръв мека стръв FLK Minnow 5pcs 8см/4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca силиконовата стръв за Шаран принадлежности WD-392

BGN 2.00 2.56

WDAIREN Риболов Намамат Мека Мамка FLK Minnow 5pcs 8cm / 4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca Силикони Мамка Крап Tackles МД392 Бренд : WDAIREN Должина : 80mm / 3.15 во Тежина : 4.2 g / 0.148 оз Количина : 5pcs / пакет Бои : 9 бои, Типови : Мека намамат Материјал : меки силиконски Содржи сол is_customized : Да Материјал : Пластични / rubber Target Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакет : WDAIREN мека мамка кеси

23см 30 грама мека риболовна стръв мек червей фалшива примамка морска стръв пресноводная риболов

BGN 36.00 42.40

добредојдовте во мојата продавницаМека риболов мами тенки мека црв лажни мамкатежина 30g должина 23cmвисок квалитет и добра форма дизајнза поморски и Свежа вода риболов6piece / торба

Maximumcatch Nano 8.4 ft/9ft 3/4/5/6/7 / 8wt 4бр Fly rod Fast Action IM12 Carbon Fiber Fly fishing rod with Cordura tube

BGN 254.00 480.00

Maximumcatch Нано 8.4 ft / 9ft 38wt 4pcs Летаат род Брза Акција IM12 Висока modulКарбонски Влакна Мува риболовен стап со Cordura цевкаНаносилициум смола систем ја зголемува сила и издржливост драматично без да се жртвува перформансиНа високо ниво на летаат род перформанси : неверојатно светло, изненадувачки силнаНајвисоките modulграфит материјал досега се користиБрзо tapers се создаде висока линијабрзо за неверојатна кастинг далечина линија и контролаБрзо се опорави и вистински следењеУлтра долго, но сепак, преносни 4парче дизајн

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

BGN 7.00 7.82

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

50шт хвърляне на Захранващото риболовни куки Шаран Fly принадлежности Пече риба червей на кука на олово корона тел линия вързана стръв въглеродна стомана риболовни ?

BGN 2.00 2.51

50 компјутери се Тркалаат Фидер Fishhook Крап Летаат Справи Peche Риба Црв Убодни Доведе Главата Жица Линија Врзани Мамка Јаглероден Челик Риболов Кука

1 бр. Всички риболовни примамки Swimbait Sea Lure Set Crankbaits Minnow фалшиви примамки, воблери за щука тралене на изкуствени примамки, куки

BGN 2.38

12313 1 PCS Сите Риболов Мамка Swimbait Море Намамат Поставите Crankbaits Minnow Лажни Мамки Wobblers За Штука Контрола Вештачки Мами Со Куки Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Гореща 67 бр. / компл. глупости на риболовния набор от смесени 9 различни стилове риболовни примамки качество на професионален джеркбейт риболовни принадлежности Pesc

BGN 105.44

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

100шт Carp риболов кука стопор гума джолан мъниста аксесоари притежателя на стенд стоп куки Шаран риболовен терминал принадлежности

BGN 8.00 15.97

100 Pcs Крап Риболов Кука Stoper Гума месо тело Монистра Додатоци Носителот Екипаж Запре Hookbeads Крап Риболов Терминал се Справи соБренд : Боја : Транс Зелена, Светло Сива, Јасни ,Црна,Мешана БојаПакување : Пластична Кеса.Количина : 100pcs.Големина : 3мм×2,5 mm×2,5 mm Кука ќе Престане да Се Користи за да се Задржи Микро Swivels, Екипаж Прстени и Мамка Шрафовите на Куки Кука ќе Престане да Имаат Мала Дупка Во Средината Која Слајдови За да Кука Користи Како Престане да се Спречи Измама Лизгачки Прстени исклучување на Јадицата на ГРиг Крап Setup Прозорци, кога се користи POPUP BolliesТопло Забелешка : Круг Прстен Мамка Завртки И Куки Не Се Вклучени, Ви Благодариме1...

Риболов с плаваща лещанка Jerkbait тралене воблер 140мм/18г

BGN 7.20

Попер Молив Мамка Магнетни Тежина Трансфер Систем 9cm / 11g 3 компјутери / Многу многу3 парчиња / многуRapala Стил Мамка за Бас Лебди Намамат Harbait Crankbait Minnow 10cm 12.5 g 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуJerkbait Мами Minnow Намамат 130mm 14g 4 парчиња / многу многу4 парчиња / многуРиболов Намамат Minnow Crankbait Sea Bass Lure130mm 24g 5 компјутери / Многу многу5 парчиња / многуSaltwater Намамат Seashot Minnow намамат Штука Seabass Намамат 145mm 20g долго фрлија механизам 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуSaltwater Риболов Мами Молив Мамка Тоне Minnow Crankbait Stickbait 115mm 20g Lipless Намамат 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуБас Намамат Нуркање Crankbait намамат Дух Shad 78mm 8.5 г 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуНуркање Plug Лебди Minnow Тешко Мамка 9cm / 7g 25 компјутери / Број 5 Боја многу5 парчиња / многуРиболов Лебди Minnow Jerkbait Контрола Wobbler 140mm / 18gОпис : • совршено се мери Minnow ги наведуваш со предизвикување дизајн и се движат шема• среден широк тетеравење акција• природно мазна анимација• привлекува и вади риби во средниот и долниот слој на вода• мора да се има мамка за професионалциПовратни информации : Ние depand на нашите клиенти задоволство да успех, па вашите повратни информации е исклучително важно за мене...

MNFT 12Pcs Fly Fishing Tools Zinger Retractor Badge Holder прибиращ се бобина, дължина на кабела 50/60/65 см за избор на

BGN 19.00 23.98

MNFT 12 Pcs Летаат Риболов Алатки Zinger Ремените Значка Носителот Стигнале Ролна Кабелот Должина 50 / 60 / 65 CM За Избор Користи за : држете различни летаат риболов алатки како линија клип, ноктите јазол tyer, gripper, магнетни ослободување, риболов ножици, кука датотека корисен додаток за да се направи вашиот nippers стигнале и употреба...