• Ново
Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

BGN 9.00
BGN 17.89
-50 %
В магазина

Брой продукти


Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов Справи
Карактеристики :
1. LED Екранот
2. Големина : 85*50*19mm
3. Нето тежина : 65g
4. Боја : Црна
5. Максимална тежина : 40kg/88 Lb/1410oz
6. Три единици на тежина вклучите опцијата : Кг/Lb/мл
7. На точноста : 10kg-40kg 10g/0.02 Lb/0.35 оз;
20g-10kg 5g/0.01 lb/0.175 оз
8. Напојување : 2 × 1.5 V AAA батерии (Батерии не се вклучени)
9. Automaticly заклучување во читања кога податоците се стабилни
10. Големи материјал(телото) : ABS инженеринг пластика
11. Нерѓосувачки челик виси кука пакетот вклучува :
1 × Корисна скала

Подробности

Тип:
ремкомплект
търговска марка:
УМЕН
Материал:
Пластмаси
Тегло:
65 g/бр
Цвят:
Черен
Размер:
85*50*19 мм
максимално тегло:
40 кг
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип Аксесоари:
Други Аксесоари

Те също купуват с този продукт

DEUKIO reel Fishing HS2000 3000 high-speed 5+1BB 7.1: 1 диференциалното / крайното риболовен колелото двойна чаша черна линия кръг

BGN 60.80

Детали за производот Бренд : DEUKIO име на Производ : Риболов ролна Модел Бр : ХС 2000 ; ХС 3000 Тежина : 0.4 KG Cid : 7.1 : 1 Топката имајќи : 5+1 BB Боја : Црна Производ Сликаплаќање1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет.Пратката&Испорака1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.Враќање&Наплата1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.Повратни информацииАко имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

10шт 6г/11г/15g/20г лаврак метална риболовна лъжица риболовна стръв метален виб цвят сребрист метал мормышка 3D очите морската риболовна стръв

BGN 16.00 18.40

10pcs Риболов лажици Бесплатен превозотНовиот дизајн тешки и супер силен BKK кука3 D очи и назад е сјајсилна прстени и детали совршенГолемина : 20gКоличина : 10pcsсребро самоТело / 6,9 смСо добар квалитет и остри риболов кукаповратни информации е добро од рибар6g / 11g 3 бои

Гореща 67 бр. / компл. глупости на риболовния набор от смесени 9 различни стилове риболовни примамки качество на професионален джеркбейт риболовни принадлежности Pesc

BGN 105.44

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group

BGN 29.00 33.60

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

1 бр. Всички риболовни примамки Swimbait Sea Lure Set Crankbaits Minnow фалшиви примамки, воблери за щука тралене на изкуствени примамки, куки

BGN 2.38

12313 1 PCS Сите Риболов Мамка Swimbait Море Намамат Поставите Crankbaits Minnow Лажни Мамки Wobblers За Штука Контрола Вештачки Мами Со Куки Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

WDAIREN риболовна стръв мека стръв FLK Minnow 5pcs 8см/4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca силиконовата стръв за Шаран принадлежности WD-392

BGN 2.00 2.56

WDAIREN Риболов Намамат Мека Мамка FLK Minnow 5pcs 8cm / 4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca Силикони Мамка Крап Tackles МД392 Бренд : WDAIREN Должина : 80mm / 3.15 во Тежина : 4.2 g / 0.148 оз Количина : 5pcs / пакет Бои : 9 бои, Типови : Мека намамат Материјал : меки силиконски Содржи сол is_customized : Да Материјал : Пластични / rubber Target Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакет : WDAIREN мека мамка кеси

iLure 150м найлон риболов линия Фторуглеродная линия червена прозрачна цветна Карповая линия Linha Multifilamento Linha De Pesca принадлежности

BGN 9.00 12.00

Карактеристики : 1 Големина : 0.4 #, 0.8 #, 1 #, 1.5 #, 2 #, 3 #, 4 #, 5 # 2 Дијаметар : 0.1 / 0.14 / 0.16 / 0.2 / 0.23 / 0.28 / 0.32 / 0.37 mm 3 Јасно флуор 4 линија...

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Риболов с плаваща лещанка Jerkbait тралене воблер 140мм/18г

BGN 7.20

Попер Молив Мамка Магнетни Тежина Трансфер Систем 9cm / 11g 3 компјутери / Многу многу3 парчиња / многуRapala Стил Мамка за Бас Лебди Намамат Harbait Crankbait Minnow 10cm 12.5 g 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуJerkbait Мами Minnow Намамат 130mm 14g 4 парчиња / многу многу4 парчиња / многуРиболов Намамат Minnow Crankbait Sea Bass Lure130mm 24g 5 компјутери / Многу многу5 парчиња / многуSaltwater Намамат Seashot Minnow намамат Штука Seabass Намамат 145mm 20g долго фрлија механизам 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуSaltwater Риболов Мами Молив Мамка Тоне Minnow Crankbait Stickbait 115mm 20g Lipless Намамат 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуБас Намамат Нуркање Crankbait намамат Дух Shad 78mm 8.5 г 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуНуркање Plug Лебди Minnow Тешко Мамка 9cm / 7g 25 компјутери / Број 5 Боја многу5 парчиња / многуРиболов Лебди Minnow Jerkbait Контрола Wobbler 140mm / 18gОпис : • совршено се мери Minnow ги наведуваш со предизвикување дизајн и се движат шема• среден широк тетеравење акција• природно мазна анимација• привлекува и вади риби во средниот и долниот слој на вода• мора да се има мамка за професионалциПовратни информации : Ние depand на нашите клиенти задоволство да успех, па вашите повратни информации е исклучително важно за мене...

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

BGN 7.00 7.82

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?

BGN 3.00 4.16

Спецификации : Боја : Длабоко ЗеленаМатеријал : ПластикаДимензија : 13.4 x 6.4 x 3 cm / 5.27 x 2.51 x 1.81 инченКарактеристики : 8 одделни прегради за чување на различни додатоци.Водоотпорен, убаво за чување swivels, куки, мами, итн.Пренослив дизајн, лесен за носење...

1 торба 10 г Риболов Шаран мускус аромат добавка Groundbait аромати риболовна стръв подправка

BGN 2.00 2.64

1 Кеса 10g Крап Риболов Мошус Вкус Додаток на Groundbait Вкусови Риболов Мамка ЛеќатаМошус Вкус АдитивотBoillie адитивот, Groundbait леќатаПакување тежина : 10g / торбаВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

128PCS WEIHE FISHING Всемогъщ рок риболовни примамки аксесоари кривошипный кука куршум мед олово корона тройна кука Texas Fishing Group

BGN 19.00 22.02

128 PCS Трајни Семоќниот Рок Риболов Мами Додатоци Чудак Кука Куршум Бакар Олово Главата Кука Treble Кука Тексас Риболов ГрупаСпецификации : Карактеристики : 20+ видови на риболов справи со 128 парчиња. Заврши категорија ги содржи чудак кука,куршум бакар,олово главата кука,treble кука итн. Риболов справи кутија сет доаѓа со сите додатоци што ви треба за да го фати што риба. Мал џеб големина на кутија, лесно пренослив. Супер пластични материјали, издржливи во употреба.Детали за производот : Риболов Кука : 1 / 0# црвено никел чудак кука*5pcs,1# црвено никел чудак кука*5pcs,2# црн никел чудак кука*5pcs, 6# бела никел treble кука*5pcs,8# црвено никел treble кука*5pcs,5g доведе главата кука*2 парчиња,3.5 g доведе главата кука*3pcs. Куршум Бакар : 1.8 g*3pcs,3.5 g*3pcs,5g*3pcs,7g*3pcs,10g*2 парчиња. Sequins : мали црвени срце*5pcs,Големи црвено срце*5pcs,мали метални злато sequins*5pcs,големи метал сребро sequins*5pcs. Други : висат на мамката*3pcs,картичка линија уред*3pcs,6mm дијаметар Прозрачна Мониста*10,5 mm дијаметар двоен круг*10pcs, Челична жица*2 парчиња,pin*10pcs,8 карактер прстен*10pcs,Конектор*5pcs,Пролет заклучување со pin*10pcs.Материјал : Метал,Пластика,ПП,АБС,итн.Количина : 128pcs.Боја : боја е случаен.Забелешка : под Влијание на инвентар и производство серија, индивидуални риболов мами стилови и бои ќе бидат малку различни, тоа е нормално, и ве молам не ми пречи тоа.Пакет Тежина : 227(g) / 8.01(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 122(mm)*105(mm)*34(mm) / 4.80(во)*4.13(во)*1.34(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1*128 PCS Риболов Група Додатоци

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

2018 безплатна доставка 2000-7000 серия 13BB върти риболовна макара повече съпротива 12 кг метален Риболов Шаран Върти барабана +дубликат на макарата

BGN 44.00 67.79

Карактеристики : Прецизност месинг брзини, Појачани метал главното вратило, Цинк легура со висока цврстина опрема плоча Карбонски Влакна Влечете Систем Обезбедува Повеќе Моќни Влечете Перформанси...

50шт хвърляне на Захранващото риболовни куки Шаран Fly принадлежности Пече риба червей на кука на олово корона тел линия вързана стръв въглеродна стомана риболовни ?

BGN 2.00 2.51

50 компјутери се Тркалаат Фидер Fishhook Крап Летаат Справи Peche Риба Црв Убодни Доведе Главата Жица Линија Врзани Мамка Јаглероден Челик Риболов Кука

Advance concealment a-tacs le law изпълнително tactical office hat military office hat+Безплатна доставка(SKU12050522)

BGN 27.20

Слика покаже : Опис Информации : Однапред прикривање наtacs ле за спроведување на законот тактички бони шапка воена бони шапка+Бесплатен превозот(SKU12050522)Исплата Информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

BGN 7.00 10.37

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...