• Ново
Tigofly 24 Бр Черно Перо Конична Корона Тръба Мухи Сьомга, Пъстърва Steelhead Fly Fishing Мухи Примамки

Tigofly 24 Бр Черно Перо Конична Корона Тръба Мухи Сьомга, Пъстърва Steelhead Fly Fishing Мухи Примамки

BGN 30.80
В магазина

Брой продукти


Можеби како овие :
Црниот Пердув Конус Главата Цевка Муви Пастрмка, Лосос Steelhead Летаат Риболов Лета
Добар Квалитет цевка обезбедува одлична замена способност од нормално лета
Должина : 6-7cm.
Пакување : 24 компјутери.
Frendly Потсетување : Нашата голема големина цевка се вклопува #10, #12, #14 treble совршено,
НЕ за поголем големина treble!
Одлични се Рачно изработени
Избрани од страна на мирот!!
Frendly Потсетување : Нашата голема големина цевка се вклопува #10, #12, #14 treble совршено,
НЕ за поголем големина treble!
Ние и ветуваме на сите производи photoes земени во природа на светлината.
Ве молиме Имајте во предвид : Било ривали копија нашите Реклами текстот или крадат нашите фотографии ќе бидат пријавени на за правда.

Подробности

Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
F0808
Категория:
Примамка За Насекомите
търговска марка:
ТИГОФЛИ

Те също купуват с този продукт

Гореща!SOLOPLAY 8X Braid Line 300Yds 274m 20- £ 100 8 кичура коса супер силна ракита за морски риболов линия мека вода carp Fishing line

BGN 19.00 23.36

Модел : Супер Сила Мулти бои избори 8 Насоки 300 YDS / 274m ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи digginво ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена...

[100шт] безупречно кука высокоуглеродистая остра точка морски риболов октопод кука резервни куки размер 6 4 2 1 1/0 2/0 4/0 6/0 8/0 10/0

BGN 14.00 15.36

[ 100 PCS] Faultless Кука Висока Јаглерод Остра Точка Saltwater Риболов Октопод Убодни Резервни Куки Големина 6 4 2 1 1 / 0 2 / 0 4 / 0 6 / 0 8 / 0 10 / 0Висок Јаглерод Куки.Боја : црна nickleБодликава, со кука прстен окоПримена : силна кука за слатководни saltwater риболов, приколка убодни кука.Големина : #6, #4, #2, #1, #1 / 0, #2 / 0, #3 / 0, #4 / 0, #5 / 0, #6 / 0, #7 / 0, #8 / 0, #9 / 0, #10 / 0 за опцииПакување Единица : 100pcs / пакетВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

5 бр./лот 5 цвята гореща риболов воблери реалистични риболовни примамки 8 грама на 70 мм Попър изкуствена примамка с черни куки риболовни принадлежности

BGN 9.00 9.18

5 PCS / МНОГУ Топло Риболов Wobblers Lifelike Риболов Намамат 8g 70mm Попер Вештачки Мамки Со Црна Куки Риболов Справи Опис : боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби...

5 бр. качеството на молив стръв Topwater 5 цвята, твърд Япония IMA лещанка стръв 12 см. / 17 г 3bkk кука бас змееголов стръв за Риба

BGN 12.00 14.50

Ако ви треба различни бои, можете да ни кажете според сликата број, ние ќе брод во согласност со вашето барање СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : метал Тежина : 17g Должина : 12cm / 4.72 Кука : #6 висока јаглероден челик Treble кука Пакување : 1pcs topwater молив мами (Едноставна opp вреќа пакет) Боја : 5 БОИ, КАКО СЛИК

Луксозна марка серия SFT Xilang 200F 200 мм / 90 г плаващ молив Попър примамки риболовни примамки Pesca leurre

BGN 140.16

Голем Попуст!!!Неверојатна Цена!!!КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ : ПЛАЌАЊЕ : 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4)тој цената што ја платиле не вклучува клиенти данок...

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00 27.98

САД $ 9.90 / многу многу многу многу парче парче парче многуБесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm / 3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став PescaAnswer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!Спецификации1...

10 бр./лот EVA Foam Тел Board Fishing Winding Line Board Pesca, риболовни принадлежности, аксесоари, 16 см / 20 см

BGN 4.88

1#15# Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи Со Додатоци Море Поток КукитеКарактеристики : Вклучувајќи неколку случајни бои риболов одбори за завиткување на риболов линија.ЕВА материјал, лесен и лесно да се носат.Спецификации : Материјал : ЕВАБоја : СлучајниГолемина : 16cm / 20 милиони(изборен)Пакет Листата : 10 x Риболов Одбори

Hengjia 1бр твърд метал олово риболовни примамки море потъва приспособления воблери шаран бас pesca, риболовни принадлежности, 8 см 25 г 6куки

BGN 2.00 2.67

Сите слики се направени во вид.Стил : Олово мамиБоја : како на сликатаМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 8cmОбјектот тежина : 25gКука : 6# висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : остри кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

1 бр. / опаковане. малък размер 5 cm 2 г ултра лек лещанка стръв твърд пластмасов воблер изкуствена риба за стръв прясна пъстърва бас риболов

BGN 6.00 7.39

5cm / 2g риболов на пастрмка миниголемина ултралесни minnow тешко пластични риболов намамат мамки за риболов справиПроизводство опис : 12# VMC treble куките4 палета на бои : зелена / назад мрачно / сребрена / синоеден модел на класичен миниголемина minnow намамат мамки за риболов на пастрмка.Answer : ___________________________ Note : сите боја е сега на располагање, по нарачка, купувачот ве молиме да ни остави белешка или порака на вашата боја на избор.цел на 4 боја комбо, купувачот ќе добие еден дел од 5cm / 12g доведе цевка мраз риболов ги наведуваш како бесплатен дар (9color достапни во парк, ќе организираме подарок намамат боја по случаен избор).ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

Горещи продажба нов дизайн 28.5 см 110 г от неръждаема стомана за риболов на устните сцепление риболов инструмент с дръжка от неръждаема стомана

BGN 9.00 18.18

Тоа е корисен додаток за риболов.Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесни и лесна за носење.Привлечни бои на располагање.Лесна контрола и лесно користење.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Златна / Silver (опција)Објектот Должина : 28.5 cmОбјектот Тежина : 110gПакет : Секој компјутер во меур торба, тогаш во пп торбаНовиот Дизајн Нерѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат лесно корисни за риболовПревозот : Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.Сите предмети се со бесплатен превозот...

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

50шт гумени уплътнителни пръстени на черно за риболов хапка аларма, прът шушулки, барове

BGN 4.00 4.91

50pcs Гума ОПрстени За Риболов Залак Аларми, Род Парчиња, Барови Гума О прстени ЦрнаКоличина 50pcsГолемина : outter 12mm, внатрешниот 10мм,Погоден за 3 / 8 тема.Направени од страна на caoutchouc нитрилна,