• Ново
10 бр. 9 см 8 г риболовни примамки дълбоко плуване твърд стръв за риба изкуствени примамки лещанка риболов на воблер принадлежности pesca

10 бр. 9 см 8 г риболовни примамки дълбоко плуване твърд стръв за риба изкуствени примамки лещанка риболов на воблер принадлежности pesca

BGN 13.81
В магазина

Брой продукти


Подробности

Позиция:
Риболов На Океанските Лодка, Риболов На Океанските Плажове, Езеро, Река, Язовир Изкуствено Езеро, Поток,
Категория:
Стръв
Тип:
Изкуствена Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Номер На Модела:
MI088A10
Дължина:
9CM
Тегло:
8G

Те също купуват с този продукт

[100шт] турнир одобри остър высокоуглеродистый стоманени кръгли кука октопод за морски риболов размер 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0

BGN 14.00 14.43

[100pcs] Турнир Одобрени Остри Високи Јаглероден Челик Октопод Круг Кука за Saltwater Риболов Големина 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Октопод Круг КукаТурнир Одобрени Октопод Круг Кука,Директно Око, Внатрешно Точка, Црна Заврши.Материјал : Висок Јаглероден ЧеликБоја : ЦрнаКука Големина : 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Пакет содржина : 100pcs Спорт Круг КукитеВе молиме изберете големина ти треба во боја дел (слика означена големина)

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

12шт метални пайети риболовни примамки, определени ментални примамки лъжица фабрика стръв изкуствена стръв за Шаран, риболовни принадлежности, аксесоари Pesca

BGN 9.00 13.44

Спецификација : Производ : Метал Sequins Риболов Намамат Поставите Кутија големина : 9.5 cm*4.8 cm*1.6 см / 3.74*1.89*0.63 во Тежина : 54g / 1.90 оз Meterial : Железо Облик : Висока Јаглероден Челик Една Кука Технологија : Површината Electroplating Настава : го намами сака вистински риби кога пливање.Површината е сребрена или златна, тоа ќе фрли светло.Тоа е лесно да ги привлече рибите .Да се направи вашиот риболов патување многу смешно.

Гореща!SOLOPLAY 8X Braid Line 300Yds 274m 20- £ 100 8 кичура коса супер силна ракита за морски риболов линия мека вода carp Fishing line

BGN 19.00 23.36

Модел : Супер Сила Мулти бои избори 8 Насоки 300 YDS / 274m ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи digginво ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена...

1бр 12.5 см 14 г Япония твърда стръв лазерен лещанка риболовна стръв pesca куки риба воблер принадлежности воблер изкуствен MR-244

BGN 2.00 2.59

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 1 Pcs Ласерски Minnow Риболов Намамат 12.5 cm 14g pesca куки риба wobbler се справи со crankbait вештачки јапонија тешко мамки на Г244 Производ параметри : Боја : 4 бои Должина : 12.5 cm Тежина : 14g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : Пластични Куки : 4 # Куки Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00 27.98

САД $ 9.90 / многу многу многу многу парче парче парче многуБесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm / 3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став PescaAnswer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!Спецификации1...

Умна тонущая риболовна стръв 75 мм 25,2 г твърда пластмасова изкуствена стръв воблер воблери Pesca Swimbait зимни подледные риболовни принадлежности

BGN 7.00 13.44

Smart Тоне Риболов Намамат 75mm 25.2 g Тешко Пластични Вештачки Мамки Crankbait Wobblers Pesca Swimbait Зима Мраз Риболов СправиСпецификација : Бренд : Smart Тип : VIB Риболов Намамат Категорија : Тешко Мамка Во боја : 7 Бои како сликата да се покаже Очи : 3 D Очи Тежина : 25.2 g(Забелешка : може една мала тежина разлика) Должина : 75mm Акција : Тоне Кука : VMC Treble Кука Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни Материјал : ПластикаПакет : 1 x Тоне VIB Риболов Намамат Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди...

100шт твърдо риболовен пръстен the jigging риболовен помощник кука от неръждаема морска стръв тежки нержавеющие твърди пръстени не ръжда

BGN 12.00 20.54

100pcs Солидна Рибарски Прстен Jigging Риболов Асистент Кука Нерѓосувачки Saltwater Намамат Тешкидолжност Нерѓосувачки Солидна Прстени Не Рѓа100pcs / многу Големина : #1 #10 (ве Молиме проверете ја големината на табелата за детали) Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Апликација : Saltwater Слатководни Риболов...

Hengjia 1бр твърд метал олово риболовни примамки море потъва приспособления воблери шаран бас pesca, риболовни принадлежности, 8 см 25 г 6куки

BGN 2.00 2.67

Сите слики се направени во вид.Стил : Олово мамиБоја : како на сликатаМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 8cmОбјектот тежина : 25gКука : 6# висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : остри кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...