• Ново
NOEBY NBL9112 Fishing Баит Popper 110mm/26g с куки VMC Top Water Isca Pesca Leurre De Peche твърди риболовни примамки

NOEBY NBL9112 Fishing Баит Popper 110mm/26g с куки VMC Top Water Isca Pesca Leurre De Peche твърди риболовни примамки

BGN 8.00
BGN 9.60
-17 %
В магазина

Брой продукти


NOEBY NBL9112 Риболов Мамка Попер 110mm/26g Со VMC Куки Врвот Вода Isca Pesca Leurre Де Peche Тешко Риболов Мами
Спецификации :
1. Тип : Тешко ги намамат
2. Боја : Како на сликите покажуваат
3. Очи : 3 Deyes
4. Тежина : 26g
5. Должина : 110mm
6. Кука : Франција VMC кука
7.Број на модел : NBL9112
Подвиг у одг :
1. Совршенство во вода
2. Maufacture на риболов мами
3. Примерокот може да биде испорачана
4. Стотици бои се достапни
5. Материјал, ABS пластика ,VMC КУКА
5. Овој вид на риболов намамат покажува жив пливање акција во вода
Пакување детали :
Блистер кутија со вметнување на картичката.
1pcs/ кутија домашно МИЛЕНИЧЕ
различни бои да се избере

Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
NBL9112
търговска марка:
НОЕБИ
Наблюдението риба:
Костур, змееголов, мандарина и червеноперка
Дизайн:
Изкуствен Попър
метериал:
ABS пластмаса
is_customized:
Yes
Тегло:
26 грама
Дължина:
110mm
Екшън:
Горната вода плува
Форма:
попър
кука:
Франция VMC висока честота на куката

Те също купуват с този продукт

Луксозна марка серия SFT Xilang 200F 200 мм / 90 г плаващ молив Попър примамки риболовни примамки Pesca leurre

BGN 140.16

Голем Попуст!!!Неверојатна Цена!!!КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ : ПЛАЌАЊЕ : 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4)тој цената што ја платиле не вклучува клиенти данок...

1 бр. / опаковане. малък размер 5 cm 2 г ултра лек лещанка стръв твърд пластмасов воблер изкуствена риба за стръв прясна пъстърва бас риболов

BGN 6.00 7.39

5cm / 2g риболов на пастрмка миниголемина ултралесни minnow тешко пластични риболов намамат мамки за риболов справиПроизводство опис : 12# VMC treble куките4 палета на бои : зелена / назад мрачно / сребрена / синоеден модел на класичен миниголемина minnow намамат мамки за риболов на пастрмка.Answer : ___________________________ Note : сите боја е сега на располагање, по нарачка, купувачот ве молиме да ни остави белешка или порака на вашата боја на избор.цел на 4 боја комбо, купувачот ќе добие еден дел од 5cm / 12g доведе цевка мраз риболов ги наведуваш како бесплатен дар (9color достапни во парк, ќе организираме подарок намамат боја по случаен избор).ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

6 цвята средната пяна парашютные мнения: 3 мм fly tying пяна цилиндри 1/8 пяна цилиндри наситен цвят на плаващи силози за материал

BGN 4.78

6 бои медиум пена падобран мислења 3мм летаат врзување пена цилиндри 1 / 8" пена цилиндри заситени боја лебди жирито материјалКарактеристики : Многу добро quallity летаат врзување пена цилиндри, Материјал за лета тела или падобран цилиндри...

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00 27.98

САД $ 9.90 / многу многу многу многу парче парче парче многуБесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm / 3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став PescaAnswer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!Спецификации1...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

15шт 26/0 неръждаема стомана двоен риболов кука риболов кука кука лягушачий

BGN 10.00 10.40

Производ Големина : 26 / 0 ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛАМ! Ве молиме бидете сигурни да се провери Должина & Јазот податоци пред ставање на вашата цел, тоа ќе помогне да се купи големина што ви треба, за нашите куките се изменуваат ,тие се не е точно во истата големина како другите брендови...

Върти риболовна макара 12BB + 1 лагера топки 500-9000 серия върти барабана лодка рок риболовен колелото

BGN 20.69

Врти Риболов Ролна 12 BB + 1 Имајќи Топки 5009000 Серија Врти Ролна Брод Рок Риболов Тркала (Забелешка : ако ју изберете друга,другиот е AX500 или BX500 серија,ви благодариме)Карактеристики : Направени од Фино Electroplated Метал, од не ' Рѓосувачки и Сјајна Квалитет.Gapless Врти Ролна, Многу Моќни Сопирачки Контрола.Лево и Десно Конвертибилна Врти Дизајн со Количка за Лулка Бар.Голем Жица Свитканост Капацитет, и Брзо расте Односот...

10 бр./лот EVA Foam Тел Board Fishing Winding Line Board Pesca, риболовни принадлежности, аксесоари, 16 см / 20 см

BGN 4.88

1#15# Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи Со Додатоци Море Поток КукитеКарактеристики : Вклучувајќи неколку случајни бои риболов одбори за завиткување на риболов линија.ЕВА материјал, лесен и лесно да се носат.Спецификации : Материјал : ЕВАБоја : СлучајниГолемина : 16cm / 20 милиони(изборен)Пакет Листата : 10 x Риболов Одбори

Free Fisher Yellow 300m Linha De Pesca PE ракита риболов линия супер силна

BGN 13.00 20.46

Превозот И Ракувањето Со : Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас...

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Горещи продажба нов дизайн 28.5 см 110 г от неръждаема стомана за риболов на устните сцепление риболов инструмент с дръжка от неръждаема стомана

BGN 9.00 18.18

Тоа е корисен додаток за риболов.Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесни и лесна за носење.Привлечни бои на располагање.Лесна контрола и лесно користење.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Златна / Silver (опција)Објектот Должина : 28.5 cmОбјектот Тежина : 110gПакет : Секој компјутер во меур торба, тогаш во пп торбаНовиот Дизајн Нерѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат лесно корисни за риболовПревозот : Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.Сите предмети се со бесплатен превозот...

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

1бр 12.5 см 14 г Япония твърда стръв лазерен лещанка риболовна стръв pesca куки риба воблер принадлежности воблер изкуствен MR-244

BGN 2.00 2.59

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 1 Pcs Ласерски Minnow Риболов Намамат 12.5 cm 14g pesca куки риба wobbler се справи со crankbait вештачки јапонија тешко мамки на Г244 Производ параметри : Боја : 4 бои Должина : 12.5 cm Тежина : 14g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : Пластични Куки : 4 # Куки Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

50шт гумени уплътнителни пръстени на черно за риболов хапка аларма, прът шушулки, барове

BGN 4.00 4.91

50pcs Гума ОПрстени За Риболов Залак Аларми, Род Парчиња, Барови Гума О прстени ЦрнаКоличина 50pcsГолемина : outter 12mm, внатрешниот 10мм,Погоден за 3 / 8 тема.Направени од страна на caoutchouc нитрилна,

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка