• Ново
15шт 26/0 неръждаема стомана двоен риболов кука риболов кука кука лягушачий

15шт 26/0 неръждаема стомана двоен риболов кука риболов кука кука лягушачий

BGN 10.00
BGN 10.40
-4 %
В магазина

Брой продукти


Производ Големина : 26/0
ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛАМ! Ве молиме бидете сигурни да се провери Должина & Јазот податоци пред ставање на вашата цел, тоа ќе помогне да се купи големина што ви треба, за нашите куките се изменуваат ,тие се не е точно во истата големина како другите брендови. Однапред ви благодариме! Може да го проверите времетраењето & Јазот податоци за нашиот производ слика или форма ја покажува цената и димензии за секоја големина подолу, и големината се мерка од страна постои +-3мм, повеќе или помалку .ако умот ве молиме не цел , ви Благодариме однапред!
Кол : 2.0 mm
Висина : 41mm
Ширина : 16mm
Пакет : 15 компјутери/торба
Магацин :

Подробности

Тип:
Остър Кука
Позиция:
Риболов На Океанските Кораби
Електрически или не:
инструкция
С линийка или не:
No
С мащаба или не:
No
Форма:
двоен риболов кука
търговска марка:
HQRF
Материал:
тиха стомана

Те също купуват с този продукт

50шт гумени уплътнителни пръстени на черно за риболов хапка аларма, прът шушулки, барове

BGN 4.00 4.91

50pcs Гума ОПрстени За Риболов Залак Аларми, Род Парчиња, Барови Гума О прстени ЦрнаКоличина 50pcsГолемина : outter 12mm, внатрешниот 10мм,Погоден за 3 / 8 тема.Направени од страна на caoutchouc нитрилна,

5 бр. качеството на молив стръв Topwater 5 цвята, твърд Япония IMA лещанка стръв 12 см. / 17 г 3bkk кука бас змееголов стръв за Риба

BGN 12.00 14.50

Ако ви треба различни бои, можете да ни кажете според сликата број, ние ќе брод во согласност со вашето барање СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : метал Тежина : 17g Должина : 12cm / 4.72 Кука : #6 висока јаглероден челик Treble кука Пакување : 1pcs topwater молив мами (Едноставна opp вреќа пакет) Боја : 5 БОИ, КАКО СЛИК

Смарт риболовни примамки мини воблер 3.5 g 5 бр. фалшиви примамки лети Шаран твърд стръв дело изкуствен елемент Pesca Безплатна доставка

BGN 22.00 27.98

Добредојдовте на SMART РИБОЛОВ СПРАВИ ПРОДАВНИЦА,Ако сте заинтересирани во други предмети,ве молиме кликнете тука : СРЕЌЕН ШОПИНГ ~~~Smart Риболов Намамат Мини Crankbait 5pcs 45mm / 3.5 g Лажни Мами Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Бесплатен Превозот Спецификации : 1...

95 мм 2.3-2.5 грама на дългата извита опашка мека риболовна стръв Fly Swimbait Esfishing воблери Leurre Peche Souple Isca изкуствена Pesca

BGN 4.00 8.13

8 Pcs 95mm 2.32.5 g Долго Криви Опашка Мека Риболов Намамат Летаат Swimbait Esfishing Wobblers Leurre Peche Souple Isca Вештачки Pesca Карактеристики : 1...

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

Ново моделиране на жаби риболовни примамки 55 мм и 16 г водата двойна кука blackfish е предназначен за убийства Рей жаба на стръв, примамки

BGN 6.88

1)Бренд : Trulinoya 2)Мамка тип : Ray Жаба 3)Должина : 55 mm 4)Тежина : 16g 5)Боја : 4 боја 6)Стил : Вештачки Мамки 7)Материјал : ПВЦЗа Плаќање : 1...

6 цвята средната пяна парашютные мнения: 3 мм fly tying пяна цилиндри 1/8 пяна цилиндри наситен цвят на плаващи силози за материал

BGN 4.78

6 бои медиум пена падобран мислења 3мм летаат врзување пена цилиндри 1 / 8" пена цилиндри заситени боја лебди жирито материјалКарактеристики : Многу добро quallity летаат врзување пена цилиндри, Материјал за лета тела или падобран цилиндри...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

100шт твърдо риболовен пръстен the jigging риболовен помощник кука от неръждаема морска стръв тежки нержавеющие твърди пръстени не ръжда

BGN 12.00 20.54

100pcs Солидна Рибарски Прстен Jigging Риболов Асистент Кука Нерѓосувачки Saltwater Намамат Тешкидолжност Нерѓосувачки Солидна Прстени Не Рѓа100pcs / многу Големина : #1 #10 (ве Молиме проверете ја големината на табелата за детали) Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Апликација : Saltwater Слатководни Риболов...

10 бр./лот EVA Foam Тел Board Fishing Winding Line Board Pesca, риболовни принадлежности, аксесоари, 16 см / 20 см

BGN 4.88

1#15# Риболов Бодликава Кука Висок Квалитет Бренд Крап Летаат Риболов Справи Со Додатоци Море Поток КукитеКарактеристики : Вклучувајќи неколку случајни бои риболов одбори за завиткување на риболов линија.ЕВА материјал, лесен и лесно да се носат.Спецификации : Материјал : ЕВАБоја : СлучајниГолемина : 16cm / 20 милиони(изборен)Пакет Листата : 10 x Риболов Одбори

Гореща!SOLOPLAY 8X Braid Line 300Yds 274m 20- £ 100 8 кичура коса супер силна ракита за морски риболов линия мека вода carp Fishing line

BGN 19.00 23.36

Модел : Супер Сила Мулти бои избори 8 Насоки 300 YDS / 274m ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи digginво ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена...

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Горещи продажба нов дизайн 28.5 см 110 г от неръждаема стомана за риболов на устните сцепление риболов инструмент с дръжка от неръждаема стомана

BGN 9.00 18.18

Тоа е корисен додаток за риболов.Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесни и лесна за носење.Привлечни бои на располагање.Лесна контрола и лесно користење.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Златна / Silver (опција)Објектот Должина : 28.5 cmОбјектот Тежина : 110gПакет : Секој компјутер во меур торба, тогаш во пп торбаНовиот Дизајн Нерѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат лесно корисни за риболовПревозот : Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.Сите предмети се со бесплатен превозот...

5 бр./лот 5 цвята гореща риболов воблери реалистични риболовни примамки 8 грама на 70 мм Попър изкуствена примамка с черни куки риболовни принадлежности

BGN 9.00 9.18

5 PCS / МНОГУ Топло Риболов Wobblers Lifelike Риболов Намамат 8g 70mm Попер Вештачки Мамки Со Црна Куки Риболов Справи Опис : боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби...

Умна тонущая риболовна стръв 75 мм 25,2 г твърда пластмасова изкуствена стръв воблер воблери Pesca Swimbait зимни подледные риболовни принадлежности

BGN 7.00 13.44

Smart Тоне Риболов Намамат 75mm 25.2 g Тешко Пластични Вештачки Мамки Crankbait Wobblers Pesca Swimbait Зима Мраз Риболов СправиСпецификација : Бренд : Smart Тип : VIB Риболов Намамат Категорија : Тешко Мамка Во боја : 7 Бои како сликата да се покаже Очи : 3 D Очи Тежина : 25.2 g(Забелешка : може една мала тежина разлика) Должина : 75mm Акција : Тоне Кука : VMC Treble Кука Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни Материјал : ПластикаПакет : 1 x Тоне VIB Риболов Намамат Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди...

1 бр. / опаковане. малък размер 5 cm 2 г ултра лек лещанка стръв твърд пластмасов воблер изкуствена риба за стръв прясна пъстърва бас риболов

BGN 6.00 7.39

5cm / 2g риболов на пастрмка миниголемина ултралесни minnow тешко пластични риболов намамат мамки за риболов справиПроизводство опис : 12# VMC treble куките4 палета на бои : зелена / назад мрачно / сребрена / синоеден модел на класичен миниголемина minnow намамат мамки за риболов на пастрмка.Answer : ___________________________ Note : сите боја е сега на располагање, по нарачка, купувачот ве молиме да ни остави белешка или порака на вашата боја на избор.цел на 4 боја комбо, купувачот ќе добие еден дел од 5cm / 12g доведе цевка мраз риболов ги наведуваш како бесплатен дар (9color достапни во парк, ќе организираме подарок намамат боја по случаен избор).ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...