• Ново
Луксозна марка серия SFT Xilang 200F 200 мм / 90 г плаващ молив Попър примамки риболовни примамки Pesca leurre

Луксозна марка серия SFT Xilang 200F 200 мм / 90 г плаващ молив Попър примамки риболовни примамки Pesca leurre

BGN 140.16
В магазина

Брой продукти


Голем Попуст!!!
Неверојатна Цена!!!
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ :
ПЛАЌАЊЕ :
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4)тој цената што ја платиле не вклучува клиенти данок. Ние ќе се прогласи вредност на царинење според вашите барања.И Означени како подарок. Инаку купувачот мора да плати данок на вашата земја е политика.
Превозот :
1) ГЛОБАЛЕН ПРЕВОЗОТ.(Не вклучуваат APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање verifird од .
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) Ние брод објектот преку Кина пост.
5) Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали.
6) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и за вашиот референца само.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
8) за време на Испорака : Тоа е околу 20 до 40 дена да се испорача.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата служба. Ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за вас. И ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Политика на враќање :
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако стоката е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Таму НЕ се ИСКЛУЧОК
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број, и специфична причина за враќање.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени ИЛИ , можете да изберете да имате замена.

Подробности

Позиция:
Океанская Скала Фшинг, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река
Номер На Модела:
XILANG 200F
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
SFT
Позиция:
Устието на река
Материал Примамки :
Импортированная Висококачествена Естествена Дървесина
материал на куката:
СОБСТВЕНИКЪТ НА ST66-3/0#
Тип:
плаващ молив попър
Брой:
1бр
Дължина:
200mm
Тегло:
90g

Те също купуват с този продукт

5 бр. качеството на молив стръв Topwater 5 цвята, твърд Япония IMA лещанка стръв 12 см. / 17 г 3bkk кука бас змееголов стръв за Риба

BGN 12.00 14.50

Ако ви треба различни бои, можете да ни кажете според сликата број, ние ќе брод во согласност со вашето барање СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : метал Тежина : 17g Должина : 12cm / 4.72 Кука : #6 висока јаглероден челик Treble кука Пакување : 1pcs topwater молив мами (Едноставна opp вреќа пакет) Боја : 5 БОИ, КАКО СЛИК

Върти риболовна макара 12BB + 1 лагера топки 500-9000 серия върти барабана лодка рок риболовен колелото

BGN 20.69

Врти Риболов Ролна 12 BB + 1 Имајќи Топки 5009000 Серија Врти Ролна Брод Рок Риболов Тркала (Забелешка : ако ју изберете друга,другиот е AX500 или BX500 серија,ви благодариме)Карактеристики : Направени од Фино Electroplated Метал, од не ' Рѓосувачки и Сјајна Квалитет.Gapless Врти Ролна, Многу Моќни Сопирачки Контрола.Лево и Десно Конвертибилна Врти Дизајн со Количка за Лулка Бар.Голем Жица Свитканост Капацитет, и Брзо расте Односот...

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

50шт гумени уплътнителни пръстени на черно за риболов хапка аларма, прът шушулки, барове

BGN 4.00 4.91

50pcs Гума ОПрстени За Риболов Залак Аларми, Род Парчиња, Барови Гума О прстени ЦрнаКоличина 50pcsГолемина : outter 12mm, внатрешниот 10мм,Погоден за 3 / 8 тема.Направени од страна на caoutchouc нитрилна,

Умна тонущая риболовна стръв 75 мм 25,2 г твърда пластмасова изкуствена стръв воблер воблери Pesca Swimbait зимни подледные риболовни принадлежности

BGN 7.00 13.44

Smart Тоне Риболов Намамат 75mm 25.2 g Тешко Пластични Вештачки Мамки Crankbait Wobblers Pesca Swimbait Зима Мраз Риболов СправиСпецификација : Бренд : Smart Тип : VIB Риболов Намамат Категорија : Тешко Мамка Во боја : 7 Бои како сликата да се покаже Очи : 3 D Очи Тежина : 25.2 g(Забелешка : може една мала тежина разлика) Должина : 75mm Акција : Тоне Кука : VMC Treble Кука Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни Материјал : ПластикаПакет : 1 x Тоне VIB Риболов Намамат Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди...

1 бр. / опаковане. малък размер 5 cm 2 г ултра лек лещанка стръв твърд пластмасов воблер изкуствена риба за стръв прясна пъстърва бас риболов

BGN 6.00 7.39

5cm / 2g риболов на пастрмка миниголемина ултралесни minnow тешко пластични риболов намамат мамки за риболов справиПроизводство опис : 12# VMC treble куките4 палета на бои : зелена / назад мрачно / сребрена / синоеден модел на класичен миниголемина minnow намамат мамки за риболов на пастрмка.Answer : ___________________________ Note : сите боја е сега на располагање, по нарачка, купувачот ве молиме да ни остави белешка или порака на вашата боја на избор.цел на 4 боја комбо, купувачот ќе добие еден дел од 5cm / 12g доведе цевка мраз риболов ги наведуваш како бесплатен дар (9color достапни во парк, ќе организираме подарок намамат боја по случаен избор).ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

8шт Hengjia Minnow Коляно Wobblers 8.2 G 9.5 CM Isca изкуствени риболовни примамки Bass Баит Hard Fishing Tackle Swimbait

BGN 13.00 15.50

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) тежина : 8.2 g должина : 9.5 cm Кука : 6# висока јаглероден челик куки пакување : 8pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс целКарактеристика : Сите слики се направени во вид...

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

SMART Fishing Accessories 20Pcs 5size Elliptic Copper Weight Fishing Sinker Kit Snap Swivels Split Shot Rig риболовни принадлежности Pesca

BGN 7.00 13.65

SMART 20 Pcs 5 Size Различна Тежина, Elliptic Бакар Тежина Риболов Sinker Комплет Со Завртување Риболов Справи Pesca Acesories Карактеристики : 5 куршум форма бакар риболов sinker.Комбинација на 5 различни тежини за да ги задоволи вашата потреба.Зголемување на кастинг растојание на која било пластични црв или меки пластични мамки.Совршен за риболовецот кои сакаат да се добие мека мамки долу во штрајк зонаСпецификации : Боја : ЗлатнаМатеријал : БакарПакетот вклучува : 20pcs x Риболов sinkerНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, EpacketВреме На Испорака : Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производикупувачот нареди.Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи...

Смарт риболовни примамки мини воблер 3.5 g 5 бр. фалшиви примамки лети Шаран твърд стръв дело изкуствен елемент Pesca Безплатна доставка

BGN 22.00 27.98

Добредојдовте на SMART РИБОЛОВ СПРАВИ ПРОДАВНИЦА,Ако сте заинтересирани во други предмети,ве молиме кликнете тука : СРЕЌЕН ШОПИНГ ~~~Smart Риболов Намамат Мини Crankbait 5pcs 45mm / 3.5 g Лажни Мами Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Бесплатен Превозот Спецификации : 1...

6 цвята средната пяна парашютные мнения: 3 мм fly tying пяна цилиндри 1/8 пяна цилиндри наситен цвят на плаващи силози за материал

BGN 4.78

6 бои медиум пена падобран мислења 3мм летаат врзување пена цилиндри 1 / 8" пена цилиндри заситени боја лебди жирито материјалКарактеристики : Многу добро quallity летаат врзување пена цилиндри, Материјал за лета тела или падобран цилиндри...

Hengjia 1бр твърд метал олово риболовни примамки море потъва приспособления воблери шаран бас pesca, риболовни принадлежности, 8 см 25 г 6куки

BGN 2.00 2.67

Сите слики се направени во вид.Стил : Олово мамиБоја : како на сликатаМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 8cmОбјектот тежина : 25gКука : 6# висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : остри кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

5 бр./лот 5 цвята гореща риболов воблери реалистични риболовни примамки 8 грама на 70 мм Попър изкуствена примамка с черни куки риболовни принадлежности

BGN 9.00 9.18

5 PCS / МНОГУ Топло Риболов Wobblers Lifelike Риболов Намамат 8g 70mm Попер Вештачки Мамки Со Црна Куки Риболов Справи Опис : боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби...

[100шт] безупречно кука высокоуглеродистая остра точка морски риболов октопод кука резервни куки размер 6 4 2 1 1/0 2/0 4/0 6/0 8/0 10/0

BGN 14.00 15.36

[ 100 PCS] Faultless Кука Висока Јаглерод Остра Точка Saltwater Риболов Октопод Убодни Резервни Куки Големина 6 4 2 1 1 / 0 2 / 0 4 / 0 6 / 0 8 / 0 10 / 0Висок Јаглерод Куки.Боја : црна nickleБодликава, со кука прстен окоПримена : силна кука за слатководни saltwater риболов, приколка убодни кука.Големина : #6, #4, #2, #1, #1 / 0, #2 / 0, #3 / 0, #4 / 0, #5 / 0, #6 / 0, #7 / 0, #8 / 0, #9 / 0, #10 / 0 за опцииПакување Единица : 100pcs / пакетВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...