• Ново
Ново моделиране на жаби риболовни примамки 55 мм и 16 г водата двойна кука blackfish е предназначен за убийства Рей жаба на стръв, примамки

Ново моделиране на жаби риболовни примамки 55 мм и 16 г водата двойна кука blackfish е предназначен за убийства Рей жаба на стръв, примамки

BGN 6.88
В магазина

Брой продукти

1)Бренд : Trulinoya 2)Мамка тип : Ray Жаба 3)Должина : 55 mm 4)Тежина : 16g 5)Боја : 4 боја 6)Стил : Вештачки Мамки 7)Материјал : ПВЦ
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена во нормално време.
2. Време На Испорака :
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни Повратни информации, за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку (Моите Пораки) или (Прашајте го Продавачот Прашања), Трговија менаџер, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши било каков проблем и да ги задоволи вашите потреби.

Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
ли08
търговска марка:
HISTOLURE

Те също купуват с този продукт

[100шт] турнир одобри остър высокоуглеродистый стоманени кръгли кука октопод за морски риболов размер 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0

BGN 14.00 14.43

[100pcs] Турнир Одобрени Остри Високи Јаглероден Челик Октопод Круг Кука за Saltwater Риболов Големина 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Октопод Круг КукаТурнир Одобрени Октопод Круг Кука,Директно Око, Внатрешно Точка, Црна Заврши.Материјал : Висок Јаглероден ЧеликБоја : ЦрнаКука Големина : 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Пакет содржина : 100pcs Спорт Круг КукитеВе молиме изберете големина ти треба во боја дел (слика означена големина)

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00 27.98

САД $ 9.90 / многу многу многу многу парче парче парче многуБесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm / 3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став PescaAnswer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!Спецификации1...

KESAIKE мрежата полюс три секции сгъваем телескопичен ръчно мрежа от неръждаема стомана ръчно мрежа Полюс Риболов голяма окото

BGN 57.00 104.26

Димензии : 40cm круг нето 1.5 м4m стап боја : како на сликатаЗа плаќање : За испорака : 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

100шт твърдо риболовен пръстен the jigging риболовен помощник кука от неръждаема морска стръв тежки нержавеющие твърди пръстени не ръжда

BGN 12.00 20.54

100pcs Солидна Рибарски Прстен Jigging Риболов Асистент Кука Нерѓосувачки Saltwater Намамат Тешкидолжност Нерѓосувачки Солидна Прстени Не Рѓа100pcs / многу Големина : #1 #10 (ве Молиме проверете ја големината на табелата за детали) Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Апликација : Saltwater Слатководни Риболов...

12шт метални пайети риболовни примамки, определени ментални примамки лъжица фабрика стръв изкуствена стръв за Шаран, риболовни принадлежности, аксесоари Pesca

BGN 9.00 13.44

Спецификација : Производ : Метал Sequins Риболов Намамат Поставите Кутија големина : 9.5 cm*4.8 cm*1.6 см / 3.74*1.89*0.63 во Тежина : 54g / 1.90 оз Meterial : Железо Облик : Висока Јаглероден Челик Една Кука Технологија : Површината Electroplating Настава : го намами сака вистински риби кога пливање.Површината е сребрена или златна, тоа ќе фрли светло.Тоа е лесно да ги привлече рибите .Да се направи вашиот риболов патување многу смешно.

8шт Hengjia Minnow Коляно Wobblers 8.2 G 9.5 CM Isca изкуствени риболовни примамки Bass Баит Hard Fishing Tackle Swimbait

BGN 13.00 15.50

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) тежина : 8.2 g должина : 9.5 cm Кука : 6# висока јаглероден челик куки пакување : 8pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс целКарактеристика : Сите слики се направени во вид...

Върти риболовна макара 12BB + 1 лагера топки 500-9000 серия върти барабана лодка рок риболовен колелото

BGN 20.69

Врти Риболов Ролна 12 BB + 1 Имајќи Топки 5009000 Серија Врти Ролна Брод Рок Риболов Тркала (Забелешка : ако ју изберете друга,другиот е AX500 или BX500 серија,ви благодариме)Карактеристики : Направени од Фино Electroplated Метал, од не ' Рѓосувачки и Сјајна Квалитет.Gapless Врти Ролна, Многу Моќни Сопирачки Контрола.Лево и Десно Конвертибилна Врти Дизајн со Количка за Лулка Бар.Голем Жица Свитканост Капацитет, и Брзо расте Односот...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

Free Fisher Yellow 300m Linha De Pesca PE ракита риболов линия супер силна

BGN 13.00 20.46

Превозот И Ракувањето Со : Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас...

95 мм 2.3-2.5 грама на дългата извита опашка мека риболовна стръв Fly Swimbait Esfishing воблери Leurre Peche Souple Isca изкуствена Pesca

BGN 4.00 8.13

8 Pcs 95mm 2.32.5 g Долго Криви Опашка Мека Риболов Намамат Летаат Swimbait Esfishing Wobblers Leurre Peche Souple Isca Вештачки Pesca Карактеристики : 1...

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

Безплатна доставка 6шт 13г 19г риболов Скариди Скариди, стръв, примамки, речни скариди риболов Ракия ципура примамки със светещи очи

BGN 15.00 15.98

Бесплатен превозот 6pcs 13g 19g риболов ракчиња едра намамат мамки, реката едра риболов craws saltwater платика мами со светлосен очиНАЈДОБРИ СЕ ИЗБЕРЕ ЗА РИБОЛОВ· 1)Гарантира 100% сосема нов и сигурни дека никогаш не биле употребени· 2)100% клиентите задоволствоПОВЕЌЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : 1)име : тешко молив намамат2)големина : 10СМ / 7 CM3)тежина : 13g / 19g4)пакет : 1pc / торба;6pcs многуБОЈА ШЕМА ПОКАЖУВААТ :