• Ново
Смарт риболовни примамки мини воблер 3.5 g 5 бр. фалшиви примамки лети Шаран твърд стръв дело изкуствен елемент Pesca Безплатна доставка

Смарт риболовни примамки мини воблер 3.5 g 5 бр. фалшиви примамки лети Шаран твърд стръв дело изкуствен елемент Pesca Безплатна доставка

BGN 22.00
BGN 27.98
-21 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на SMART РИБОЛОВ СПРАВИ ПРОДАВНИЦА,
Ако сте заинтересирани во други предмети,
ве молиме кликнете тука :
СРЕЌЕН ШОПИНГ ~~~
Smart Риболов Намамат Мини Crankbait 5pcs 45mm/3.5 g Лажни Мами Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Бесплатен Превозот Спецификации : 1. Тип : Тешко Ги Намамат 2. Боја : Како на сликите покажуваат, не може да биде благо боја разлика. 3. Нуркање длабочина : 0.8-1.2 m 4. Нето тежина : 3.5 g/парче 5. Должина : 35mm/парче 6. Куки : 14 # BKK (должина-11mm, ширина-5мм) 7. Специјално соодветни за opsariichthys bidens и црното море платика риболов. Пакување детална : Блистер кутија со вметнување на картичката. 1pcs/ ПЕТ кутија пакетот вклучува : 5pcs тешко мами

Подробности

Позиция:
Езеро, Река, Язовир Езерото
Категория:
Стръв
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
HL001
търговска марка:
УМЕН
Цвят:
Много
Наблюдението риба:
Костур, змееголов, мандарина и червеноперка
Дизайн:
кривошипная стръв
метериал:
ABS пластмаса
is_customized:
Yes
Тегло:
3.5g
Дължина:
45mm
Екшън:
Дълбочина на потапяне
Форма:
същото е и с картинка
кука:
14 # BKK (с дължина 12 милиметра, широчина-6мм)

Те също купуват с този продукт

Върти риболовна макара 12BB + 1 лагера топки 500-9000 серия върти барабана лодка рок риболовен колелото

BGN 20.69

Врти Риболов Ролна 12 BB + 1 Имајќи Топки 5009000 Серија Врти Ролна Брод Рок Риболов Тркала (Забелешка : ако ју изберете друга,другиот е AX500 или BX500 серија,ви благодариме)Карактеристики : Направени од Фино Electroplated Метал, од не ' Рѓосувачки и Сјајна Квалитет.Gapless Врти Ролна, Многу Моќни Сопирачки Контрола.Лево и Десно Конвертибилна Врти Дизајн со Количка за Лулка Бар.Голем Жица Свитканост Капацитет, и Брзо расте Односот...

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Безплатна доставка 6шт 13г 19г риболов Скариди Скариди, стръв, примамки, речни скариди риболов Ракия ципура примамки със светещи очи

BGN 15.00 15.98

Бесплатен превозот 6pcs 13g 19g риболов ракчиња едра намамат мамки, реката едра риболов craws saltwater платика мами со светлосен очиНАЈДОБРИ СЕ ИЗБЕРЕ ЗА РИБОЛОВ· 1)Гарантира 100% сосема нов и сигурни дека никогаш не биле употребени· 2)100% клиентите задоволствоПОВЕЌЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : 1)име : тешко молив намамат2)големина : 10СМ / 7 CM3)тежина : 13g / 19g4)пакет : 1pc / торба;6pcs многуБОЈА ШЕМА ПОКАЖУВААТ :

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

Умна тонущая риболовна стръв 75 мм 25,2 г твърда пластмасова изкуствена стръв воблер воблери Pesca Swimbait зимни подледные риболовни принадлежности

BGN 7.00 13.44

Smart Тоне Риболов Намамат 75mm 25.2 g Тешко Пластични Вештачки Мамки Crankbait Wobblers Pesca Swimbait Зима Мраз Риболов СправиСпецификација : Бренд : Smart Тип : VIB Риболов Намамат Категорија : Тешко Мамка Во боја : 7 Бои како сликата да се покаже Очи : 3 D Очи Тежина : 25.2 g(Забелешка : може една мала тежина разлика) Должина : 75mm Акција : Тоне Кука : VMC Treble Кука Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни Материјал : ПластикаПакет : 1 x Тоне VIB Риболов Намамат Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди...

8шт Hengjia Minnow Коляно Wobblers 8.2 G 9.5 CM Isca изкуствени риболовни примамки Bass Баит Hard Fishing Tackle Swimbait

BGN 13.00 15.50

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) тежина : 8.2 g должина : 9.5 cm Кука : 6# висока јаглероден челик куки пакување : 8pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс целКарактеристика : Сите слики се направени во вид...

Гореща!SOLOPLAY 8X Braid Line 300Yds 274m 20- £ 100 8 кичура коса супер силна ракита за морски риболов линия мека вода carp Fishing line

BGN 19.00 23.36

Модел : Супер Сила Мулти бои избори 8 Насоки 300 YDS / 274m ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи digginво ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена...

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

10шт октопод, калмари Jupes souple Leurre 4 5 6 9 10 14 15 18cm 1.57-7.09 Inch Drop ship

BGN 2.00 2.30

Светли бои за да привлечат големи риби Количина : 10 КомпјутериСпецификација : Материјал : ПВЦ Боја : производот ќе биде испратен по случаен избор (Ако се купи на повеќе од едно парче, ќе може да се добиваат различни или исти бои) Вкупна Должина : 9 см (3.54")Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

8/16 бр. пяна ликвидация на борда риболов линия тел Вал бобина сонда принадлежности, кутия, подарък спад на кораб

BGN 4.00 5.22

Карактеристики : Силен и издржлив Лесно да се носат Многу добар риболов материјали Спецификации : Материјал : Пластични Големина : 8# 21x6x3cm / 8.27"x2.36"x1.18" 16# 21x11.5x3cm / 8.27"x4.53"x1.18" Боја : Бела Количина : 1 кутија(8pcs, 16pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00 27.98

САД $ 9.90 / многу многу многу многу парче парче парче многуБесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm / 3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став PescaAnswer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!Спецификации1...