• Ново
5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

5Pcs Smart Коляно Баит 35 мм/3.5 g BKK куки риболовна стръв Mini Crankbait Leurre Peche Isca изкуствен Para Pesca риболовни принадлежности

BGN 22.00
BGN 27.98
-21 %
В магазина

Брой продукти

САД $ 9.90 /многу US $ 10.58-24.91 /многу US $ 8.26 /многу US $ 18.59 /многу US $ 3.59 /парче US $ 3.65-3.99 /парче US $ 7.42 /парче US $ 9.98 /многу
Бесплатен Превозот Smart Риболов Намамат 5pcs 35mm/3.5 g Лажни Мами Мини Crankbait Летаат Крап Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca
Answer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме!
Спецификации
1. Тип : Тешко Ги Намамат
2. Боја : Како на сликите покажуваат, не може да биде благо боја разлика.
3. Нуркање длабочина : 1.0 m
4. Нето тежина : 3.5 g/парче
5. Должина : 35mm/парче
6. Куки : 14 # BKK (должина-11mm, ширина-5мм)
7. Специјално соодветни за opsariichthys bidens и црното море платика риболов.
Пакување детали :
Блистер кутија со вметнување на картичката.
Пакетот вклучува :
5pcs тешко мами

Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Номер На Модела:
HL001
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
УМЕН
Дължина:
45mm
Тегло:
3.5g
Дълбочина на потапяне:
1,0 m
кука:
14 # BKK (с дължина 12 милиметра, широчина-6мм)
Материал:
ABS пластмаса
Цвят:
10 цветове като изложба на изображението
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

50шт гумени уплътнителни пръстени на черно за риболов хапка аларма, прът шушулки, барове

BGN 4.00 4.91

50pcs Гума ОПрстени За Риболов Залак Аларми, Род Парчиња, Барови Гума О прстени ЦрнаКоличина 50pcsГолемина : outter 12mm, внатрешниот 10мм,Погоден за 3 / 8 тема.Направени од страна на caoutchouc нитрилна,

8шт Hengjia Minnow Коляно Wobblers 8.2 G 9.5 CM Isca изкуствени риболовни примамки Bass Баит Hard Fishing Tackle Swimbait

BGN 13.00 15.50

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) тежина : 8.2 g должина : 9.5 cm Кука : 6# висока јаглероден челик куки пакување : 8pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс целКарактеристика : Сите слики се направени во вид...

12шт метални пайети риболовни примамки, определени ментални примамки лъжица фабрика стръв изкуствена стръв за Шаран, риболовни принадлежности, аксесоари Pesca

BGN 9.00 13.44

Спецификација : Производ : Метал Sequins Риболов Намамат Поставите Кутија големина : 9.5 cm*4.8 cm*1.6 см / 3.74*1.89*0.63 во Тежина : 54g / 1.90 оз Meterial : Железо Облик : Висока Јаглероден Челик Една Кука Технологија : Површината Electroplating Настава : го намами сака вистински риби кога пливање.Површината е сребрена или златна, тоа ќе фрли светло.Тоа е лесно да ги привлече рибите .Да се направи вашиот риболов патување многу смешно.

Безплатна доставка 6шт 13г 19г риболов Скариди Скариди, стръв, примамки, речни скариди риболов Ракия ципура примамки със светещи очи

BGN 15.00 15.98

Бесплатен превозот 6pcs 13g 19g риболов ракчиња едра намамат мамки, реката едра риболов craws saltwater платика мами со светлосен очиНАЈДОБРИ СЕ ИЗБЕРЕ ЗА РИБОЛОВ· 1)Гарантира 100% сосема нов и сигурни дека никогаш не биле употребени· 2)100% клиентите задоволствоПОВЕЌЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : 1)име : тешко молив намамат2)големина : 10СМ / 7 CM3)тежина : 13g / 19g4)пакет : 1pc / торба;6pcs многуБОЈА ШЕМА ПОКАЖУВААТ :

[100шт] турнир одобри остър высокоуглеродистый стоманени кръгли кука октопод за морски риболов размер 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0

BGN 14.00 14.43

[100pcs] Турнир Одобрени Остри Високи Јаглероден Челик Октопод Круг Кука за Saltwater Риболов Големина 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Октопод Круг КукаТурнир Одобрени Октопод Круг Кука,Директно Око, Внатрешно Точка, Црна Заврши.Материјал : Висок Јаглероден ЧеликБоја : ЦрнаКука Големина : 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Пакет содржина : 100pcs Спорт Круг КукитеВе молиме изберете големина ти треба во боја дел (слика означена големина)

[100шт] безупречно кука высокоуглеродистая остра точка морски риболов октопод кука резервни куки размер 6 4 2 1 1/0 2/0 4/0 6/0 8/0 10/0

BGN 14.00 15.36

[ 100 PCS] Faultless Кука Висока Јаглерод Остра Точка Saltwater Риболов Октопод Убодни Резервни Куки Големина 6 4 2 1 1 / 0 2 / 0 4 / 0 6 / 0 8 / 0 10 / 0Висок Јаглерод Куки.Боја : црна nickleБодликава, со кука прстен окоПримена : силна кука за слатководни saltwater риболов, приколка убодни кука.Големина : #6, #4, #2, #1, #1 / 0, #2 / 0, #3 / 0, #4 / 0, #5 / 0, #6 / 0, #7 / 0, #8 / 0, #9 / 0, #10 / 0 за опцииПакување Единица : 100pcs / пакетВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

1 бр. / опаковане. малък размер 5 cm 2 г ултра лек лещанка стръв твърд пластмасов воблер изкуствена риба за стръв прясна пъстърва бас риболов

BGN 6.00 7.39

5cm / 2g риболов на пастрмка миниголемина ултралесни minnow тешко пластични риболов намамат мамки за риболов справиПроизводство опис : 12# VMC treble куките4 палета на бои : зелена / назад мрачно / сребрена / синоеден модел на класичен миниголемина minnow намамат мамки за риболов на пастрмка.Answer : ___________________________ Note : сите боја е сега на располагање, по нарачка, купувачот ве молиме да ни остави белешка или порака на вашата боја на избор.цел на 4 боја комбо, купувачот ќе добие еден дел од 5cm / 12g доведе цевка мраз риболов ги наведуваш како бесплатен дар (9color достапни во парк, ќе организираме подарок намамат боја по случаен избор).ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

8/16 бр. пяна ликвидация на борда риболов линия тел Вал бобина сонда принадлежности, кутия, подарък спад на кораб

BGN 4.00 5.22

Карактеристики : Силен и издржлив Лесно да се носат Многу добар риболов материјали Спецификации : Материјал : Пластични Големина : 8# 21x6x3cm / 8.27"x2.36"x1.18" 16# 21x11.5x3cm / 8.27"x4.53"x1.18" Боја : Бела Количина : 1 кутија(8pcs, 16pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

Гореща!SOLOPLAY 8X Braid Line 300Yds 274m 20- £ 100 8 кичура коса супер силна ракита за морски риболов линия мека вода carp Fishing line

BGN 19.00 23.36

Модел : Супер Сила Мулти бои избори 8 Насоки 300 YDS / 274m ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи digginво ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена...

1 бр. тонущая Риболов лещанка стръв воблер твърди примамки, воблери 5 см / 3,6 грама на изкуствена стръв бас

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

6 цвята средната пяна парашютные мнения: 3 мм fly tying пяна цилиндри 1/8 пяна цилиндри наситен цвят на плаващи силози за материал

BGN 4.78

6 бои медиум пена падобран мислења 3мм летаат врзување пена цилиндри 1 / 8" пена цилиндри заситени боја лебди жирито материјалКарактеристики : Многу добро quallity летаат врзување пена цилиндри, Материјал за лета тела или падобран цилиндри...

20 бр/лот жълто пълен плаващ царевица риболовни примамки примамки, фалшиви силиконови меки примамки Шаран Шаран изкуствена стръв

BGN 1.00 1.87

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

Върти риболовна макара 12BB + 1 лагера топки 500-9000 серия върти барабана лодка рок риболовен колелото

BGN 20.69

Врти Риболов Ролна 12 BB + 1 Имајќи Топки 5009000 Серија Врти Ролна Брод Рок Риболов Тркала (Забелешка : ако ју изберете друга,другиот е AX500 или BX500 серија,ви благодариме)Карактеристики : Направени од Фино Electroplated Метал, од не ' Рѓосувачки и Сјајна Квалитет.Gapless Врти Ролна, Многу Моќни Сопирачки Контрола.Лево и Десно Конвертибилна Врти Дизајн со Количка за Лулка Бар.Голем Жица Свитканост Капацитет, и Брзо расте Односот...

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

1бр нощ прът съвет червена led светлина с две отделни легла камбани пръстен риба за стръв аларма, риболовни принадлежности, аксесоари спад на кораб

BGN 1.00 1.25

Лесно да се клип на вашите риболов прачка Со твин ѕвона залак алармот, мали ѕвона ќе ѕвони кога рибите се крева на мамката отпорни на Вода, па може да се користи на ветер : Одлична за професионални и повремени рибарите се Обезбеди риболов линија е во можност да се види во темната ноќ Биде идеален индикатор за ноќта риболов Боја : Како на сликата прикажани LED светла Боја : Црвена Должина : Околу 80mm Бел Дијаметар : За 16mm Моќност : 2 копчето батерии (вклучени) Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...