• Ново
HiUmi 2 бр върти въглеродни влакна пътуване прът 2 дюзи м мл стръв прът 2.1 m 2.4 m

HiUmi 2 бр върти въглеродни влакна пътуване прът 2 дюзи м мл стръв прът 2.1 m 2.4 m

BGN 52.78
В магазина

Брой продукти


Спецификации на Карбонски влакна изградба направи spining било сузбивање на род мала тежина, powful,чувствителност и соодветни. Две врвни парчиња со различни моќ на располагање,2-парче патување дизајн,мулти-цел кука носителот Прилагодливи ролна седиште за повеќе сила и погоден,ПСО водичи за одлична линија за управување,погоден за носене,отпорни на топлина. ЕВА се справи со додавање на вашите контрола и риболов удобност
Вклучуваат :
1 x Риболов Прачка (Црвено или сино може да се избере, има две совети внатре, M,ML)

Подробности

Дължина:
2.1 m, 2.4 m
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Категория:
Риболовен Прът За Стръв
Твърдост:
Труден
Горна Диаметър:
1,8 мм
търговска марка:
Хиуми
Материал:
въглерод

Те също купуват с този продукт

Високо качество на метал върти риболовна макара 14BB XF1000-XF7000 стойност 5.1:1 4.7: 1 Риба колелото на солена вода Carretilha Pesca за риболов

BGN 28.00 52.16

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.3.Лево / десно меѓусебно расклопна на располагање .4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.7.Моќ вози опрема опремени за повисока.8.Силата и подобро мазност.9.Совршена алатка за риболов...

Безплатна доставка 6шт 13г 19г риболов Скариди Скариди, стръв, примамки, речни скариди риболов Ракия ципура примамки със светещи очи

BGN 15.00 15.98

Бесплатен превозот 6pcs 13g 19g риболов ракчиња едра намамат мамки, реката едра риболов craws saltwater платика мами со светлосен очиНАЈДОБРИ СЕ ИЗБЕРЕ ЗА РИБОЛОВ· 1)Гарантира 100% сосема нов и сигурни дека никогаш не биле употребени· 2)100% клиентите задоволствоПОВЕЌЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : 1)име : тешко молив намамат2)големина : 10СМ / 7 CM3)тежина : 13g / 19g4)пакет : 1pc / торба;6pcs многуБОЈА ШЕМА ПОКАЖУВААТ :

Bimoo 20pcs Риболов Шаран протектор мъниста отточна тръба на шарнирна връзка буфер Риболов Шаран Chod терминал принадлежности

BGN 3.00 3.92

Bimoo 20 PCS Мека Хели Монистра Крап Риболов Линискиот Монистра Терминал Додатоци Каки БраунСпецификација : Темна Боја Бафер монистраГолемина : 20 мм должина, линија дупка големина 0.8 mm.Пакување содржина : 2 0pcs / торба

Умна тонущая риболовна стръв 75 мм 25,2 г твърда пластмасова изкуствена стръв воблер воблери Pesca Swimbait зимни подледные риболовни принадлежности

BGN 7.00 13.44

Smart Тоне Риболов Намамат 75mm 25.2 g Тешко Пластични Вештачки Мамки Crankbait Wobblers Pesca Swimbait Зима Мраз Риболов СправиСпецификација : Бренд : Smart Тип : VIB Риболов Намамат Категорија : Тешко Мамка Во боја : 7 Бои како сликата да се покаже Очи : 3 D Очи Тежина : 25.2 g(Забелешка : може една мала тежина разлика) Должина : 75mm Акција : Тоне Кука : VMC Treble Кука Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни Материјал : ПластикаПакет : 1 x Тоне VIB Риболов Намамат Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди...

Hengjia 1бр твърд метал олово риболовни примамки море потъва приспособления воблери шаран бас pesca, риболовни принадлежности, 8 см 25 г 6куки

BGN 2.00 2.67

Сите слики се направени во вид.Стил : Олово мамиБоја : како на сликатаМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 8cmОбјектот тежина : 25gКука : 6# висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : остри кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

13 бр./лот 50 г цветни 3D очите риболовна стръв изкуствена стръв 2 вида лещанка с мини-примамка, твърда пластмаса остри куки

BGN 28.00 39.20

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Ако ви се допаѓа други стил риболов Мами ,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

KESAIKE мрежата полюс три секции сгъваем телескопичен ръчно мрежа от неръждаема стомана ръчно мрежа Полюс Риболов голяма окото

BGN 57.00 104.26

Димензии : 40cm круг нето 1.5 м4m стап боја : како на сликатаЗа плаќање : За испорака : 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

5 бр./лот 5 цвята гореща риболов воблери реалистични риболовни примамки 8 грама на 70 мм Попър изкуствена примамка с черни куки риболовни принадлежности

BGN 9.00 9.18

5 PCS / МНОГУ Топло Риболов Wobblers Lifelike Риболов Намамат 8g 70mm Попер Вештачки Мамки Со Црна Куки Риболов Справи Опис : боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби...

8/16 бр. пяна ликвидация на борда риболов линия тел Вал бобина сонда принадлежности, кутия, подарък спад на кораб

BGN 4.00 5.22

Карактеристики : Силен и издржлив Лесно да се носат Многу добар риболов материјали Спецификации : Материјал : Пластични Големина : 8# 21x6x3cm / 8.27"x2.36"x1.18" 16# 21x11.5x3cm / 8.27"x4.53"x1.18" Боја : Бела Количина : 1 кутија(8pcs, 16pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

6 цвята средната пяна парашютные мнения: 3 мм fly tying пяна цилиндри 1/8 пяна цилиндри наситен цвят на плаващи силози за материал

BGN 4.78

6 бои медиум пена падобран мислења 3мм летаат врзување пена цилиндри 1 / 8" пена цилиндри заситени боја лебди жирито материјалКарактеристики : Многу добро quallity летаат врзување пена цилиндри, Материјал за лета тела или падобран цилиндри...

1бр супер качество 10 цвята 11см 10г твърда стръв лещанка риболовни примамки костур прясна солена вода 4кука

BGN 2.00 2.06

Ако Цел да Достигне 6 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

[100шт] турнир одобри остър высокоуглеродистый стоманени кръгли кука октопод за морски риболов размер 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0

BGN 14.00 14.43

[100pcs] Турнир Одобрени Остри Високи Јаглероден Челик Октопод Круг Кука за Saltwater Риболов Големина 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Октопод Круг КукаТурнир Одобрени Октопод Круг Кука,Директно Око, Внатрешно Точка, Црна Заврши.Материјал : Висок Јаглероден ЧеликБоја : ЦрнаКука Големина : 1# 1 / 0# 2 / 0# 3 / 0# 4 / 0# 5 / 0#Пакет содржина : 100pcs Спорт Круг КукитеВе молиме изберете големина ти треба во боја дел (слика означена големина)

95 мм 2.3-2.5 грама на дългата извита опашка мека риболовна стръв Fly Swimbait Esfishing воблери Leurre Peche Souple Isca изкуствена Pesca

BGN 4.00 8.13

8 Pcs 95mm 2.32.5 g Долго Криви Опашка Мека Риболов Намамат Летаат Swimbait Esfishing Wobblers Leurre Peche Souple Isca Вештачки Pesca Карактеристики : 1...