• Ново
Спасителят нагретая ръкавица нощен колоездене колоездене Спорт на открито рефлектор водоустойчив ветрозащитный се затопли 3 нива на управление SHGS21B

Спасителят нагретая ръкавица нощен колоездене колоездене Спорт на открито рефлектор водоустойчив ветрозащитный се затопли 3 нива на управление SHGS21B

BGN 190.40
В магазина

Брой продукти


Модел : SHGS21 B
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL
Луѓето со користење на : Унисекс
Материјал : водоотпорен softshell со супер влакна,
Боја : црна, сива
Греење : задната страна со сите пет прсти.
Ниво : 3 нивоа на контрола.
Функција : водоотпорен, windproof, греење.
Погодни за : зимски употреба, велосипедизам, sking, јава, outdoor спортови .
Содржина :
1 пар на Спасител загрева ракавици
2 парчиња литиум-јонска 7.4 V,2200m Ah акумулатори
1pcs 8.4 V повеќе порт за полнење систем
1pcs упатството за
Први чекори
Секогаш отстранете ги батериите од вашиот ракавици кога го полните.
Полните батериите на собна температура за три часа пред првата употреба.
LED светлото на еден полнач ќе го осветлуваат ЦРВЕНА додека се полни.
LED светлото на еден полнач ќе го осветлуваат ЗЕЛЕНА кога полнењето е завршено.
Внимателно поврзете го жица внатрешноста на ракавица за складирање џеб на батеријата
Позиција на батеријата внатре складирање џеб и печат велкро заедно на врвот за да се обезбеди батеријата во местото.
Топлина Settings
Кога батериите се инсталира на ракавица,Притиснете за вклучување/исклучување копче за прв пат се 3 секунди, топлина поставување на висока(Црвена LED светло ќе го осветлуваат).
Притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за втор пат да се намали топлина поставување на Медиум(Бели LED светло ќе го осветлуваат)
Притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за по трет пат да се намали топлина поставување на ниско(Сино LED светло ќе го осветлуваат)
Притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3 секунди за да го вклучите ракавица топлина систем off
Греење време chargt
100% топлина : 2.5-3 часа
66% топлина : 3-4 часа
33% топлина : 5-6 часа
Греење време може да се разликуваат врз основа на условите на околината.
Миење и Нега
Отстранете ги батериите од ракавици кога се чистат и се чуваат
Не машина за миење
Не машина сува
Не кајгана
Не железо
Не суво чистење
Место чисти ракавици со рака користејќи само благ детергент
Се исуши ракавици лежи рамно
Предупредување
Ракавица, батерии и сите врски треба да бидат прегледани пред да го користите
Отстранете ги батериите од полначот и откако батериите се целосно наполнета
Ракавици, батерии и полнач не се компатибилни со било кој друг производ
Внимателно да се Поврзете и да се исклучите батерии и кабли моќ да aviod внатрешни штета на ракавица жици
Ракавици и батерии не треба да се чуваат во висока температура средини
Не користите кога се спие
Децата треба да биде под надзор кога го користите овој производи
Ограничена Гаранција
(батерии,полнач& топлина компоненти)
Литиум-јонска батерија, полнач и загревани компоненти се опфатени под гаранција за период од шест(6) месеци од датумот на купување.

Подробности

Цвят:
Черен
Размер:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип:
Пълен Пръст
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
SHGS20B
търговска марка:
EIGDAY
Характеристика:
здрав
Функция:
Отопление
Нагревателни Елементи:
Въглеродни Влакна
Цвят:
Черен
Тип На Батерията:
литиево полимерна батерия
Батерия:
7.4 в, 2200 mah
зарядно устройство:
интелигентно двойно зарядно устройство
Бутон:
3 ниво на интелигентно управление

Те също купуват с този продукт

4шт разнообразни цвят синтетично влакно Гризли / влакна Fly Tying Material Buck Tail Streamers Saltwater Flies Blue Green brown grey

BGN 5.00 5.98

Детали за производот Спецификација : Микро Синтетички Grizzly Влакна Должина : околу 31cm секој пакет Повеќе Бои Продажба на Единица : 4pcs / pack[1pcs зелена,1pcs сина ,1pcs браун,1pcs сива] Пријава : летаат врзување streamer, buck опашка, saltwater лета, нимфата, итн...

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

Mmlong 3 Mini Minnow Fishing Lure MH02 3.1 g реалистична силна риба Коляно Баит Swimbait 5 цвята Риболов Crankbait воблер принадлежности

BGN 4.00 4.64

Mmlong 3" Мини Minnow Риболов Намамат MH02 3.1 g Lifelike Тешко Риба Чудак Мамка Swimbait 5 Боја Риболов Crankbait Wobbler се Справи со Објектот Imformation За Риболов : Солена вода / Слатководни Висока Имитација на Вистинска Риба Совршен Swiming Акција во вода, Нуркање Длабочина : 0.50.8 M, во зависност од вашиот opperation Варијабилна Со rattles Преполна со мало кутија и да се спречи оштетување за време на транспортот.Трговија на големо поддршка!Пад на превозот поддршка!Слики Предвидени за Трговците на мало!На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.Опис : серија напредна технологија се користат во текот на производството,нека овој lifelike crankbait има следниве fuctions и, исто така, ќе ви донесе повеќе пријатно искуство во вашиот риболов патување...

2 елемента рок прът 2.7/3.0/3.6/4.5/5.4/6.3 м въглеродна прът риболовни принадлежности гальванический прът лек и твърд Леярна прът

BGN 60.00 60.40

Оваа цена само за 2 компјутери на прачки, не се вклучуваат на ролна! 2 прачки боја и модел може да биде слободен да натпревар, принципот е дека високите цени род може да биде бесплатно со иста цена прачка или ниска цена род Можете да ме остави порака за кои две прачки треба

50 Бр 8 Думи Форма От Неръждаема Стомана Риболов Кука Линия Конектор Риболов Търкаляне Завъртането Жак Твърди Пръстени Конектор Примамки

BGN 1.00 1.92

50 Pcs 3#8# 8 Зборот Облик Нерѓосувачки Челик Риболов Возен Swivels Конектор Риболов Кука Линија Конектор за Справување со ДодатокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Едноставен дизајн за лесно ракување.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаКоличина : 50 PCSДимензии Должина(mm) Тест(kg)3 16 404 14 355 13 326 12 308 10 19Пакет Листата : 50pcs Риболов КонекторAnswer : ___________________________ Note : Варијација на бои може да се случи поради различни екранот поставување.Ве молиме овозможи 23% грешка поради прирачник за мерење...

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

BGN 7.00 7.82

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

100шт Carp риболов кука стопор гума джолан мъниста аксесоари притежателя на стенд стоп куки Шаран риболовен терминал принадлежности

BGN 8.00 15.97

100 Pcs Крап Риболов Кука Stoper Гума месо тело Монистра Додатоци Носителот Екипаж Запре Hookbeads Крап Риболов Терминал се Справи соБренд : Боја : Транс Зелена, Светло Сива, Јасни ,Црна,Мешана БојаПакување : Пластична Кеса.Количина : 100pcs.Големина : 3мм×2,5 mm×2,5 mm Кука ќе Престане да Се Користи за да се Задржи Микро Swivels, Екипаж Прстени и Мамка Шрафовите на Куки Кука ќе Престане да Имаат Мала Дупка Во Средината Која Слајдови За да Кука Користи Како Престане да се Спречи Измама Лизгачки Прстени исклучување на Јадицата на ГРиг Крап Setup Прозорци, кога се користи POPUP BolliesТопло Забелешка : Круг Прстен Мамка Завртки И Куки Не Се Вклучени, Ви Благодариме1...

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

BGN 7.00 10.37

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...

1 торба 10 г Риболов Шаран мускус аромат добавка Groundbait аромати риболовна стръв подправка

BGN 2.00 2.64

1 Кеса 10g Крап Риболов Мошус Вкус Додаток на Groundbait Вкусови Риболов Мамка ЛеќатаМошус Вкус АдитивотBoillie адитивот, Groundbait леќатаПакување тежина : 10g / торбаВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

H3. 6m*D5. 5m molded мрежа кабел гуми ръчно хвърляне на мрежа от кръгла мрежа капан риба мрежата potes rede de pesca мрежата Китай

BGN 182.00 356.32

дебела пневматик кабелот линија Фрлија риболов нето рака фрли нето ,ја влоши круг нето риболов Силни и издржливи.1.Материјал : пневматик кабелот2.Големина : H3.6m,отворете дијаметар : 5.5 mмалиот џеб : за 35pcsрака јаже : 7m3.Боја : жолта4.N,W...

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Гореща 67 бр. / компл. глупости на риболовния набор от смесени 9 различни стилове риболовни примамки качество на професионален джеркбейт риболовни принадлежности Pesc

BGN 105.44

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

60 бр./лот риболовни примамки набор от смесени 10 Варизированных модели изкуствени примамки правят качествени професионални воблери, риболовни принадлежности

BGN 109.92

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Риболов с плаваща лещанка Jerkbait тралене воблер 140мм/18г

BGN 7.20

Попер Молив Мамка Магнетни Тежина Трансфер Систем 9cm / 11g 3 компјутери / Многу многу3 парчиња / многуRapala Стил Мамка за Бас Лебди Намамат Harbait Crankbait Minnow 10cm 12.5 g 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуJerkbait Мами Minnow Намамат 130mm 14g 4 парчиња / многу многу4 парчиња / многуРиболов Намамат Minnow Crankbait Sea Bass Lure130mm 24g 5 компјутери / Многу многу5 парчиња / многуSaltwater Намамат Seashot Minnow намамат Штука Seabass Намамат 145mm 20g долго фрлија механизам 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуSaltwater Риболов Мами Молив Мамка Тоне Minnow Crankbait Stickbait 115mm 20g Lipless Намамат 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуБас Намамат Нуркање Crankbait намамат Дух Shad 78mm 8.5 г 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуНуркање Plug Лебди Minnow Тешко Мамка 9cm / 7g 25 компјутери / Број 5 Боја многу5 парчиња / многуРиболов Лебди Minnow Jerkbait Контрола Wobbler 140mm / 18gОпис : • совршено се мери Minnow ги наведуваш со предизвикување дизајн и се движат шема• среден широк тетеравење акција• природно мазна анимација• привлекува и вади риби во средниот и долниот слој на вода• мора да се има мамка за професионалциПовратни информации : Ние depand на нашите клиенти задоволство да успех, па вашите повратни информации е исклучително важно за мене...

WDAIREN риболовна стръв мека стръв FLK Minnow 5pcs 8см/4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca силиконовата стръв за Шаран принадлежности WD-392

BGN 2.00 2.56

WDAIREN Риболов Намамат Мека Мамка FLK Minnow 5pcs 8cm / 4.2 g Swimbait Iscas Artificials Pesca Силикони Мамка Крап Tackles МД392 Бренд : WDAIREN Должина : 80mm / 3.15 во Тежина : 4.2 g / 0.148 оз Количина : 5pcs / пакет Бои : 9 бои, Типови : Мека намамат Материјал : меки силиконски Содржи сол is_customized : Да Материјал : Пластични / rubber Target Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакет : WDAIREN мека мамка кеси

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?

BGN 3.00 4.16

Спецификации : Боја : Длабоко ЗеленаМатеријал : ПластикаДимензија : 13.4 x 6.4 x 3 cm / 5.27 x 2.51 x 1.81 инченКарактеристики : 8 одделни прегради за чување на различни додатоци.Водоотпорен, убаво за чување swivels, куки, мами, итн.Пренослив дизајн, лесен за носење...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group

BGN 29.00 33.60

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

BGN 5.00 6.37

Бренд : HyaenaКоличина : 50 PCSБоја : ЦрнаПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаБрој На Модел : 8299Најчесто поставувани ПРАШАЊА Се производ фотографии вистински?Yes (да)...

50шт хвърляне на Захранващото риболовни куки Шаран Fly принадлежности Пече риба червей на кука на олово корона тел линия вързана стръв въглеродна стомана риболовни ?

BGN 2.00 2.51

50 компјутери се Тркалаат Фидер Fishhook Крап Летаат Справи Peche Риба Црв Убодни Доведе Главата Жица Линија Врзани Мамка Јаглероден Челик Риболов Кука

23см 30 грама мека риболовна стръв мек червей фалшива примамка морска стръв пресноводная риболов

BGN 36.00 42.40

добредојдовте во мојата продавницаМека риболов мами тенки мека црв лажни мамкатежина 30g должина 23cmвисок квалитет и добра форма дизајнза поморски и Свежа вода риболов6piece / торба

Advance concealment a-tacs le law изпълнително tactical office hat military office hat+Безплатна доставка(SKU12050522)

BGN 27.20

Слика покаже : Опис Информации : Однапред прикривање наtacs ле за спроведување на законот тактички бони шапка воена бони шапка+Бесплатен превозот(SKU12050522)Исплата Информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...