• Ново
JSFUN ултра дълъг прът 10 m 11 m 12 m 13 m 14 m 15 m Зимни риболов въглеродна прът захранващото +2 резервни дюзи Jason FG125

JSFUN ултра дълъг прът 10 m 11 m 12 m 13 m 14 m 15 m Зимни риболов въглеродна прът захранващото +2 резервни дюзи Jason FG125

BGN 67.00
BGN 86.93
-23 %
В магазина

Брой продукти


ПАРАМЕТАР
(Подолу параметар е само за референца,вистинскиот датум може да има разлики.)
Модел
Контракција
Должина
Се Шири Должина
Дел
Топ Дијаметар
Задниот Дијаметар
Тежина
Материјал
(M)
(CM)
(M)
(MM)
(MM)
(G)
8
113
8
9
1.3
26
330
ЈАГЛЕРОД
9
113
9
10
1.3
27
395
ЈАГЛЕРОД
10
113
10
11
1.3
29
490
ЈАГЛЕРОД
11
113
10.72
12
1.3
31
560
ЈАГЛЕРОД
12
113
11.62
13
1.3
33
640
ЈАГЛЕРОД
13
113
12.55
14
1.3
34
710
ЈАГЛЕРОД
14
113
13.55
15
1.3
36
870
ЈАГЛЕРОД
15
113
14.55
16
1.3
38
990
ЈАГЛЕРОД
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.

Подробности

Твърдост:
Сверхтвердые
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
търговска марка:
JSFUN
Категория:
Тайвански Рибарски Прът
Номер На Модела:
fg125
Горна Диаметър:
1,3 мм
Материал:
въглерод
Дължина:
8m 9m 10m 11m 12m 13m 14m 15m
Резервни два върха въдици:
ДА
Дължина фоледа:
113 см
Модел:
taio
Сезон:
зимни риболов
Материал:
въглеродните прът
Тип:
притока на
Модел 2:
риболовен прът 10 м

Те също купуват с този продукт

Maximumcatch Nano 8.4 ft/9ft 3/4/5/6/7 / 8wt 4бр Fly rod Fast Action IM12 Carbon Fiber Fly fishing rod with Cordura tube

BGN 254.00 480.00

Maximumcatch Нано 8.4 ft / 9ft 38wt 4pcs Летаат род Брза Акција IM12 Висока modulКарбонски Влакна Мува риболовен стап со Cordura цевкаНаносилициум смола систем ја зголемува сила и издржливост драматично без да се жртвува перформансиНа високо ниво на летаат род перформанси : неверојатно светло, изненадувачки силнаНајвисоките modulграфит материјал досега се користиБрзо tapers се создаде висока линијабрзо за неверојатна кастинг далечина линија и контролаБрзо се опорави и вистински следењеУлтра долго, но сепак, преносни 4парче дизајн

6шт 4 см/8 г лъжица стръв метална твърда риболовна стръв с писалка базирани на рыболовным на една кука Iscas изкуствен Para Pesca Pescaria Cuilleres De Peche

BGN 8.00 16.35

Бесплатен превозот luremaster 6pcs 8g 2color тешко риболов намамат метална лажица со кука isca вештачки мамки став pesca wobbler pescariaСпецификации : Тежина : 8 GБоја : Злато / Сребрена Функција : Тоа создава животкако пливање акција во вода.Непречено и брзо нуркачка акција.Светли бои привлечат големи риби.Одличен визуелен ефект на привлече рибите...

Горещи продажба на риболовни примамки стръв фабрика стръв и изкуствени примамки метални бионические риболовни куки риболовни принадлежности се въртят пайети

BGN 14.00 24.64

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма категории на производи : sequins ротирате начин Боја : 5 видови Спецификации : 3.5 G; 5.5 G Сет : 10 / поставува Пакување : OPP вреќа Производ вовед : Супер класичен ротирачки дел, супер брзо пливање, тежина за користење на шут форма колокација! Rotate се користи за риболов прачка halleluyah мамка кука, поделени во еден ротационен нож, двојно ротационен нож, композитни ротирање и сл...

1 бр. Всички риболовни примамки Swimbait Sea Lure Set Crankbaits Minnow фалшиви примамки, воблери за щука тралене на изкуствени примамки, куки

BGN 2.38

12313 1 PCS Сите Риболов Мамка Swimbait Море Намамат Поставите Crankbaits Minnow Лажни Мамки Wobblers За Штука Контрола Вештачки Мами Со Куки Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

BGN 7.00 7.82

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

52 бр. / лот риболовни примамки набор от смесен лещанка / виб/Попър олово риба и жаба на стръв 52 цветове бас воблер Риболов Tacke Mix 9 модели

BGN 107.84

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата

BGN 155.00 304.00

квалитетот бела 0.25 mm дебела линија 3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,потоне нето мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега1.Стил : потоне нето2.Материјал : PE3.Големина : Hight 3m * Должина 10031 : Mesh големина на : ******средниот 1 слој : 8 прст(8см*8cm)*****надвор 2 слоја : 24 прсти(за 24cm*24cm)4.боја : бела5.N,В...

Mmlong 3 Mini Minnow Fishing Lure MH02 3.1 g реалистична силна риба Коляно Баит Swimbait 5 цвята Риболов Crankbait воблер принадлежности

BGN 4.00 4.64

Mmlong 3" Мини Minnow Риболов Намамат MH02 3.1 g Lifelike Тешко Риба Чудак Мамка Swimbait 5 Боја Риболов Crankbait Wobbler се Справи со Објектот Imformation За Риболов : Солена вода / Слатководни Висока Имитација на Вистинска Риба Совршен Swiming Акција во вода, Нуркање Длабочина : 0.50.8 M, во зависност од вашиот opperation Варијабилна Со rattles Преполна со мало кутија и да се спречи оштетување за време на транспортот.Трговија на големо поддршка!Пад на превозот поддршка!Слики Предвидени за Трговците на мало!На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.Опис : серија напредна технологија се користат во текот на производството,нека овој lifelike crankbait има следниве fuctions и, исто така, ќе ви донесе повеќе пријатно искуство во вашиот риболов патување...

Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 4 бр. / лот риболовна стръв 6 см-10,5 г Шаран, риболовни куки олово твърда стръв 10 червен кука

BGN 16.00 29.12

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма Производот категорија : Лу Ya Боја : 4 видови Должина : 60mm Тежина : 10.5 G Кука : 10# Црвено Кука

MNFT 12Pcs Fly Fishing Tools Zinger Retractor Badge Holder прибиращ се бобина, дължина на кабела 50/60/65 см за избор на

BGN 19.00 23.98

MNFT 12 Pcs Летаат Риболов Алатки Zinger Ремените Значка Носителот Стигнале Ролна Кабелот Должина 50 / 60 / 65 CM За Избор Користи за : држете различни летаат риболов алатки како линија клип, ноктите јазол tyer, gripper, магнетни ослободување, риболов ножици, кука датотека корисен додаток за да се направи вашиот nippers стигнале и употреба...

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

BGN 9.00 17.89

Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов СправиКарактеристики : 1...

2 елемента рок прът 2.7/3.0/3.6/4.5/5.4/6.3 м въглеродна прът риболовни принадлежности гальванический прът лек и твърд Леярна прът

BGN 60.00 60.40

Оваа цена само за 2 компјутери на прачки, не се вклучуваат на ролна! 2 прачки боја и модел може да биде слободен да натпревар, принципот е дека високите цени род може да биде бесплатно со иста цена прачка или ниска цена род Можете да ме остави порака за кои две прачки треба

100шт Carp риболов кука стопор гума джолан мъниста аксесоари притежателя на стенд стоп куки Шаран риболовен терминал принадлежности

BGN 8.00 15.97

100 Pcs Крап Риболов Кука Stoper Гума месо тело Монистра Додатоци Носителот Екипаж Запре Hookbeads Крап Риболов Терминал се Справи соБренд : Боја : Транс Зелена, Светло Сива, Јасни ,Црна,Мешана БојаПакување : Пластична Кеса.Количина : 100pcs.Големина : 3мм×2,5 mm×2,5 mm Кука ќе Престане да Се Користи за да се Задржи Микро Swivels, Екипаж Прстени и Мамка Шрафовите на Куки Кука ќе Престане да Имаат Мала Дупка Во Средината Која Слајдови За да Кука Користи Како Престане да се Спречи Измама Лизгачки Прстени исклучување на Јадицата на ГРиг Крап Setup Прозорци, кога се користи POPUP BolliesТопло Забелешка : Круг Прстен Мамка Завртки И Куки Не Се Вклучени, Ви Благодариме1...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group

BGN 29.00 33.60

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

BGN 7.00 10.37

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

BGN 5.00 6.37

Бренд : HyaenaКоличина : 50 PCSБоја : ЦрнаПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаБрој На Модел : 8299Најчесто поставувани ПРАШАЊА Се производ фотографии вистински?Yes (да)...

4шт разнообразни цвят синтетично влакно Гризли / влакна Fly Tying Material Buck Tail Streamers Saltwater Flies Blue Green brown grey

BGN 5.00 5.98

Детали за производот Спецификација : Микро Синтетички Grizzly Влакна Должина : околу 31cm секој пакет Повеќе Бои Продажба на Единица : 4pcs / pack[1pcs зелена,1pcs сина ,1pcs браун,1pcs сива] Пријава : летаат врзување streamer, buck опашка, saltwater лета, нимфата, итн...