• Ново
1 Пакет rainbow scud light shade разнообразни нимфа на дублирането fly Ty материал за пъстърва на стръв като мокра летят риболов

1 Пакет rainbow scud light shade разнообразни нимфа на дублирането fly Ty материал за пъстърва на стръв като мокра летят риболов

BGN 4.00
BGN 4.50
-11 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
сподели с риба
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Категория:
Аксесоари За Стръв
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
нахлыстовые примамки

Те също купуват с този продукт

MNFT 12Pcs Fly Fishing Tools Zinger Retractor Badge Holder прибиращ се бобина, дължина на кабела 50/60/65 см за избор на

BGN 19.00 23.98

MNFT 12 Pcs Летаат Риболов Алатки Zinger Ремените Значка Носителот Стигнале Ролна Кабелот Должина 50 / 60 / 65 CM За Избор Користи за : држете различни летаат риболов алатки како линија клип, ноктите јазол tyer, gripper, магнетни ослободување, риболов ножици, кука датотека корисен додаток за да се направи вашиот nippers стигнале и употреба...

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата

BGN 155.00 304.00

квалитетот бела 0.25 mm дебела линија 3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,потоне нето мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега1.Стил : потоне нето2.Материјал : PE3.Големина : Hight 3m * Должина 10031 : Mesh големина на : ******средниот 1 слој : 8 прст(8см*8cm)*****надвор 2 слоја : 24 прсти(за 24cm*24cm)4.боја : бела5.N,В...

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

23см 30 грама мека риболовна стръв мек червей фалшива примамка морска стръв пресноводная риболов

BGN 36.00 42.40

добредојдовте во мојата продавницаМека риболов мами тенки мека црв лажни мамкатежина 30g должина 23cmвисок квалитет и добра форма дизајнза поморски и Свежа вода риболов6piece / торба

100шт Carp риболов кука стопор гума джолан мъниста аксесоари притежателя на стенд стоп куки Шаран риболовен терминал принадлежности

BGN 8.00 15.97

100 Pcs Крап Риболов Кука Stoper Гума месо тело Монистра Додатоци Носителот Екипаж Запре Hookbeads Крап Риболов Терминал се Справи соБренд : Боја : Транс Зелена, Светло Сива, Јасни ,Црна,Мешана БојаПакување : Пластична Кеса.Количина : 100pcs.Големина : 3мм×2,5 mm×2,5 mm Кука ќе Престане да Се Користи за да се Задржи Микро Swivels, Екипаж Прстени и Мамка Шрафовите на Куки Кука ќе Престане да Имаат Мала Дупка Во Средината Која Слајдови За да Кука Користи Како Престане да се Спречи Измама Лизгачки Прстени исклучување на Јадицата на ГРиг Крап Setup Прозорци, кога се користи POPUP BolliesТопло Забелешка : Круг Прстен Мамка Завртки И Куки Не Се Вклучени, Ви Благодариме1...

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?

BGN 3.00 4.16

Спецификации : Боја : Длабоко ЗеленаМатеријал : ПластикаДимензија : 13.4 x 6.4 x 3 cm / 5.27 x 2.51 x 1.81 инченКарактеристики : 8 одделни прегради за чување на различни додатоци.Водоотпорен, убаво за чување swivels, куки, мами, итн.Пренослив дизајн, лесен за носење...

Hyaena Deep Drop Fishing Light LED Underwater Fish Lure Bass атрактивен светлина лодка нощен риболов на стръв светлина 4 цвята

BGN 10.00 20.37

Бренд : Hyaena 1 100% Сосема нов 2 Должина x Ширина : 11cm / 4.33" x 4.3 cm / 1.7" 3 Тежина : 85.7 4 g Светла боја : Зелена / Блу / Red / Шарени Батеријата заличи постојано околу 1 месец...

Нов набор от риболовни примамки кука за риболов на изкуствена стръв костюм 145 бр монтаж на продукти на примамката стръв и риболовни принадлежности аксесоари

BGN 53.12

НОВИ Риболов намамат поставите Риболов кука Вештачки мамки одговараат 145 парче монтажа на производи Намамат мамката и Риболов опрема додатоциНаправен во CNКласификација:Двоен круг 20 компјутериПролет иглички 10 компјутериПрозрачна монистра, 6mm 10pcs + 8мм 10pcsЗајакнување на pin 20pcsкуршум бакар 8pcsжаби 2 парчињаCapuchin мамка 6.5 см / 2g 10pcsоктопод 7.6 g 2 парчињаЧелик жица Прозрачна ракчиња 6g 1pcsбрада 12g 1pcsПрозрачна mino 7.4 g 1pcsРеј жаба 8.5 г 1pcsРок на мали масти 7g 1pcsметал VIB 10g 1pcsТубуларна мамка 10pcsракчиња 3.6 g 3pcsТ Опашка тема мамка за 2.3 g 5pcsмали крикет 2.3 g 5pcsТип Б прстен 5pcsКуки уред 1pcsРиболов линија клип 1pcsПред жица 2 парчињаString куки 5pcsВкупната тежина 350g(за) во Суштина ги исполнуваат уловот на риба кука риби на мамка додатоци ...

Bimoo 3 мм 2 ярд / чанта UV Flurocent плосък Диамантена Плитка за Emergers Nymp Военната Scud Streamer Pike Saltwater Fly Tying Material

BGN 2.00 2.51

Bimoo 3мм 2yards / торба УВ Flurocent Рамен Дијамант Плетенка за Emergers Нимфата Ракчиња Scud Streamer Штука Saltwater Летаат Врзување Материјал2 Метри3мм рамен дијамант плетенка повеќе бои за опцијаПакет : Јасно торба2

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 4 бр. / лот риболовна стръв 6 см-10,5 г Шаран, риболовни куки олово твърда стръв 10 червен кука

BGN 16.00 29.12

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма Производот категорија : Лу Ya Боја : 4 видови Должина : 60mm Тежина : 10.5 G Кука : 10# Црвено Кука

Една седалка, всички метални лоста 13+1BB риболовна макара на лагери спиннинговая макара сладководно море 5.5:1 шаран, риболовни принадлежности, инструмент Carretilha pesca

BGN 29.00 44.94

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Исклучителна изведба со висока технологија Сите метал рака која е толку тешко...

Риболов с плаваща лещанка Jerkbait тралене воблер 140мм/18г

BGN 7.20

Попер Молив Мамка Магнетни Тежина Трансфер Систем 9cm / 11g 3 компјутери / Многу многу3 парчиња / многуRapala Стил Мамка за Бас Лебди Намамат Harbait Crankbait Minnow 10cm 12.5 g 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуJerkbait Мами Minnow Намамат 130mm 14g 4 парчиња / многу многу4 парчиња / многуРиболов Намамат Minnow Crankbait Sea Bass Lure130mm 24g 5 компјутери / Многу многу5 парчиња / многуSaltwater Намамат Seashot Minnow намамат Штука Seabass Намамат 145mm 20g долго фрлија механизам 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуSaltwater Риболов Мами Молив Мамка Тоне Minnow Crankbait Stickbait 115mm 20g Lipless Намамат 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуБас Намамат Нуркање Crankbait намамат Дух Shad 78mm 8.5 г 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуНуркање Plug Лебди Minnow Тешко Мамка 9cm / 7g 25 компјутери / Број 5 Боја многу5 парчиња / многуРиболов Лебди Minnow Jerkbait Контрола Wobbler 140mm / 18gОпис : • совршено се мери Minnow ги наведуваш со предизвикување дизајн и се движат шема• среден широк тетеравење акција• природно мазна анимација• привлекува и вади риби во средниот и долниот слој на вода• мора да се има мамка за професионалциПовратни информации : Ние depand на нашите клиенти задоволство да успех, па вашите повратни информации е исклучително важно за мене...

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

BGN 9.00 17.89

Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов СправиКарактеристики : 1...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group

BGN 29.00 33.60

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

10шт 6г/11г/15g/20г лаврак метална риболовна лъжица риболовна стръв метален виб цвят сребрист метал мормышка 3D очите морската риболовна стръв

BGN 16.00 18.40

10pcs Риболов лажици Бесплатен превозотНовиот дизајн тешки и супер силен BKK кука3 D очи и назад е сјајсилна прстени и детали совршенГолемина : 20gКоличина : 10pcsсребро самоТело / 6,9 смСо добар квалитет и остри риболов кукаповратни информации е добро од рибар6g / 11g 3 бои

Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

128PCS WEIHE FISHING Всемогъщ рок риболовни примамки аксесоари кривошипный кука куршум мед олово корона тройна кука Texas Fishing Group

BGN 19.00 22.02

128 PCS Трајни Семоќниот Рок Риболов Мами Додатоци Чудак Кука Куршум Бакар Олово Главата Кука Treble Кука Тексас Риболов ГрупаСпецификации : Карактеристики : 20+ видови на риболов справи со 128 парчиња. Заврши категорија ги содржи чудак кука,куршум бакар,олово главата кука,treble кука итн. Риболов справи кутија сет доаѓа со сите додатоци што ви треба за да го фати што риба. Мал џеб големина на кутија, лесно пренослив. Супер пластични материјали, издржливи во употреба.Детали за производот : Риболов Кука : 1 / 0# црвено никел чудак кука*5pcs,1# црвено никел чудак кука*5pcs,2# црн никел чудак кука*5pcs, 6# бела никел treble кука*5pcs,8# црвено никел treble кука*5pcs,5g доведе главата кука*2 парчиња,3.5 g доведе главата кука*3pcs. Куршум Бакар : 1.8 g*3pcs,3.5 g*3pcs,5g*3pcs,7g*3pcs,10g*2 парчиња. Sequins : мали црвени срце*5pcs,Големи црвено срце*5pcs,мали метални злато sequins*5pcs,големи метал сребро sequins*5pcs. Други : висат на мамката*3pcs,картичка линија уред*3pcs,6mm дијаметар Прозрачна Мониста*10,5 mm дијаметар двоен круг*10pcs, Челична жица*2 парчиња,pin*10pcs,8 карактер прстен*10pcs,Конектор*5pcs,Пролет заклучување со pin*10pcs.Материјал : Метал,Пластика,ПП,АБС,итн.Количина : 128pcs.Боја : боја е случаен.Забелешка : под Влијание на инвентар и производство серија, индивидуални риболов мами стилови и бои ќе бидат малку различни, тоа е нормално, и ве молам не ми пречи тоа.Пакет Тежина : 227(g) / 8.01(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 122(mm)*105(mm)*34(mm) / 4.80(во)*4.13(во)*1.34(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1*128 PCS Риболов Група Додатоци

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

BGN 5.00 6.37

Бренд : HyaenaКоличина : 50 PCSБоја : ЦрнаПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаБрој На Модел : 8299Најчесто поставувани ПРАШАЊА Се производ фотографии вистински?Yes (да)...