• Ново
Нов стил на мъжки спортни дрехи открит Риболов, Колоездене тънък быстросохнущий камуфлаж с дълъг ръкав тениска от няколко цвята

Нов стил на мъжки спортни дрехи открит Риболов, Колоездене тънък быстросохнущий камуфлаж с дълъг ръкав тениска от няколко цвята

BGN 28.00
BGN 52.32
-46 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
с капак:
No
търговска марка:
Лъв
Cize:
S. M. L. XL. XXL. XXXL
Цвят:
Камуфлаж CP, камуфлаж, дърво, картина змия, жълти руини, ACU
Материал:
100% Polyester
Характеристика:
Лек, быстросохнущий, дишаща
Характеристики Плат:
Мек
Приложими Проекти:
Риболов, Колоездене, Развлекателни Спортове, Походи

Те също купуват с този продукт

Mmlong 3 Mini Minnow Fishing Lure MH02 3.1 g реалистична силна риба Коляно Баит Swimbait 5 цвята Риболов Crankbait воблер принадлежности

BGN 4.00 4.64

Mmlong 3" Мини Minnow Риболов Намамат MH02 3.1 g Lifelike Тешко Риба Чудак Мамка Swimbait 5 Боја Риболов Crankbait Wobbler се Справи со Објектот Imformation За Риболов : Солена вода / Слатководни Висока Имитација на Вистинска Риба Совршен Swiming Акција во вода, Нуркање Длабочина : 0.50.8 M, во зависност од вашиот opperation Варијабилна Со rattles Преполна со мало кутија и да се спречи оштетување за време на транспортот.Трговија на големо поддршка!Пад на превозот поддршка!Слики Предвидени за Трговците на мало!На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.Опис : серија напредна технологија се користат во текот на производството,нека овој lifelike crankbait има следниве fuctions и, исто така, ќе ви донесе повеќе пријатно искуство во вашиот риболов патување...

128PCS WEIHE FISHING Всемогъщ рок риболовни примамки аксесоари кривошипный кука куршум мед олово корона тройна кука Texas Fishing Group

BGN 19.00 22.02

128 PCS Трајни Семоќниот Рок Риболов Мами Додатоци Чудак Кука Куршум Бакар Олово Главата Кука Treble Кука Тексас Риболов ГрупаСпецификации : Карактеристики : 20+ видови на риболов справи со 128 парчиња. Заврши категорија ги содржи чудак кука,куршум бакар,олово главата кука,treble кука итн. Риболов справи кутија сет доаѓа со сите додатоци што ви треба за да го фати што риба. Мал џеб големина на кутија, лесно пренослив. Супер пластични материјали, издржливи во употреба.Детали за производот : Риболов Кука : 1 / 0# црвено никел чудак кука*5pcs,1# црвено никел чудак кука*5pcs,2# црн никел чудак кука*5pcs, 6# бела никел treble кука*5pcs,8# црвено никел treble кука*5pcs,5g доведе главата кука*2 парчиња,3.5 g доведе главата кука*3pcs. Куршум Бакар : 1.8 g*3pcs,3.5 g*3pcs,5g*3pcs,7g*3pcs,10g*2 парчиња. Sequins : мали црвени срце*5pcs,Големи црвено срце*5pcs,мали метални злато sequins*5pcs,големи метал сребро sequins*5pcs. Други : висат на мамката*3pcs,картичка линија уред*3pcs,6mm дијаметар Прозрачна Мониста*10,5 mm дијаметар двоен круг*10pcs, Челична жица*2 парчиња,pin*10pcs,8 карактер прстен*10pcs,Конектор*5pcs,Пролет заклучување со pin*10pcs.Материјал : Метал,Пластика,ПП,АБС,итн.Количина : 128pcs.Боја : боја е случаен.Забелешка : под Влијание на инвентар и производство серија, индивидуални риболов мами стилови и бои ќе бидат малку различни, тоа е нормално, и ве молам не ми пречи тоа.Пакет Тежина : 227(g) / 8.01(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 122(mm)*105(mm)*34(mm) / 4.80(во)*4.13(во)*1.34(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1*128 PCS Риболов Група Додатоци

Maximumcatch Nano 8.4 ft/9ft 3/4/5/6/7 / 8wt 4бр Fly rod Fast Action IM12 Carbon Fiber Fly fishing rod with Cordura tube

BGN 254.00 480.00

Maximumcatch Нано 8.4 ft / 9ft 38wt 4pcs Летаат род Брза Акција IM12 Висока modulКарбонски Влакна Мува риболовен стап со Cordura цевкаНаносилициум смола систем ја зголемува сила и издржливост драматично без да се жртвува перформансиНа високо ниво на летаат род перформанси : неверојатно светло, изненадувачки силнаНајвисоките modulграфит материјал досега се користиБрзо tapers се создаде висока линијабрзо за неверојатна кастинг далечина линија и контролаБрзо се опорави и вистински следењеУлтра долго, но сепак, преносни 4парче дизајн

Гореща 67 бр. / компл. глупости на риболовния набор от смесени 9 различни стилове риболовни примамки качество на професионален джеркбейт риболовни принадлежности Pesc

BGN 105.44

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

BGN 3.00 6.27

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...

Bimoo 3 мм 2 ярд / чанта UV Flurocent плосък Диамантена Плитка за Emergers Nymp Военната Scud Streamer Pike Saltwater Fly Tying Material

BGN 2.00 2.51

Bimoo 3мм 2yards / торба УВ Flurocent Рамен Дијамант Плетенка за Emergers Нимфата Ракчиња Scud Streamer Штука Saltwater Летаат Врзување Материјал2 Метри3мм рамен дијамант плетенка повеќе бои за опцијаПакет : Јасно торба2

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

BGN 7.00 10.37

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...

Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 4 бр. / лот риболовна стръв 6 см-10,5 г Шаран, риболовни куки олово твърда стръв 10 червен кука

BGN 16.00 29.12

Детали за производот : Мамка : мамка мамка / bionic форма Производот категорија : Лу Ya Боја : 4 видови Должина : 60mm Тежина : 10.5 G Кука : 10# Црвено Кука

2 елемента рок прът 2.7/3.0/3.6/4.5/5.4/6.3 м въглеродна прът риболовни принадлежности гальванический прът лек и твърд Леярна прът

BGN 60.00 60.40

Оваа цена само за 2 компјутери на прачки, не се вклучуваат на ролна! 2 прачки боја и модел може да биде слободен да натпревар, принципот е дека високите цени род може да биде бесплатно со иста цена прачка или ниска цена род Можете да ме остави порака за кои две прачки треба

50 Бр 8 Думи Форма От Неръждаема Стомана Риболов Кука Линия Конектор Риболов Търкаляне Завъртането Жак Твърди Пръстени Конектор Примамки

BGN 1.00 1.92

50 Pcs 3#8# 8 Зборот Облик Нерѓосувачки Челик Риболов Возен Swivels Конектор Риболов Кука Линија Конектор за Справување со ДодатокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Едноставен дизајн за лесно ракување.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаКоличина : 50 PCSДимензии Должина(mm) Тест(kg)3 16 404 14 355 13 326 12 308 10 19Пакет Листата : 50pcs Риболов КонекторAnswer : ___________________________ Note : Варијација на бои може да се случи поради различни екранот поставување.Ве молиме овозможи 23% грешка поради прирачник за мерење...

60 бр./лот риболовни примамки набор от смесени 10 Варизированных модели изкуствени примамки правят качествени професионални воблери, риболовни принадлежности

BGN 109.92

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

MNFT 12Pcs Fly Fishing Tools Zinger Retractor Badge Holder прибиращ се бобина, дължина на кабела 50/60/65 см за избор на

BGN 19.00 23.98

MNFT 12 Pcs Летаат Риболов Алатки Zinger Ремените Значка Носителот Стигнале Ролна Кабелот Должина 50 / 60 / 65 CM За Избор Користи за : држете различни летаат риболов алатки како линија клип, ноктите јазол tyer, gripper, магнетни ослободување, риболов ножици, кука датотека корисен додаток за да се направи вашиот nippers стигнале и употреба...

1 торба 10 г Риболов Шаран мускус аромат добавка Groundbait аромати риболовна стръв подправка

BGN 2.00 2.64

1 Кеса 10g Крап Риболов Мошус Вкус Додаток на Groundbait Вкусови Риболов Мамка ЛеќатаМошус Вкус АдитивотBoillie адитивот, Groundbait леќатаПакување тежина : 10g / торбаВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

BGN 9.00 17.89

Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов СправиКарактеристики : 1...

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead alloy fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Риболов с плаваща лещанка Jerkbait тралене воблер 140мм/18г

BGN 7.20

Попер Молив Мамка Магнетни Тежина Трансфер Систем 9cm / 11g 3 компјутери / Многу многу3 парчиња / многуRapala Стил Мамка за Бас Лебди Намамат Harbait Crankbait Minnow 10cm 12.5 g 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуJerkbait Мами Minnow Намамат 130mm 14g 4 парчиња / многу многу4 парчиња / многуРиболов Намамат Minnow Crankbait Sea Bass Lure130mm 24g 5 компјутери / Многу многу5 парчиња / многуSaltwater Намамат Seashot Minnow намамат Штука Seabass Намамат 145mm 20g долго фрлија механизам 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуSaltwater Риболов Мами Молив Мамка Тоне Minnow Crankbait Stickbait 115mm 20g Lipless Намамат 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуБас Намамат Нуркање Crankbait намамат Дух Shad 78mm 8.5 г 5 компјутери / многу многу5 парчиња / многуНуркање Plug Лебди Minnow Тешко Мамка 9cm / 7g 25 компјутери / Број 5 Боја многу5 парчиња / многуРиболов Лебди Minnow Jerkbait Контрола Wobbler 140mm / 18gОпис : • совршено се мери Minnow ги наведуваш со предизвикување дизајн и се движат шема• среден широк тетеравење акција• природно мазна анимација• привлекува и вади риби во средниот и долниот слој на вода• мора да се има мамка за професионалциПовратни информации : Ние depand на нашите клиенти задоволство да успех, па вашите повратни информации е исклучително важно за мене...

6шт 4 см/8 г лъжица стръв метална твърда риболовна стръв с писалка базирани на рыболовным на една кука Iscas изкуствен Para Pesca Pescaria Cuilleres De Peche

BGN 8.00 16.35

Бесплатен превозот luremaster 6pcs 8g 2color тешко риболов намамат метална лажица со кука isca вештачки мамки став pesca wobbler pescariaСпецификации : Тежина : 8 GБоја : Злато / Сребрена Функција : Тоа создава животкако пливање акција во вода.Непречено и брзо нуркачка акција.Светли бои привлечат големи риби.Одличен визуелен ефект на привлече рибите...

2015 New Hot 1000M Japan Nylon Fishing Line Monofilament Carp Fishing Fly Ice pescaria linha de pesca tresse peche

BGN 19.00 29.50

До 2015 Нова Жешка 1000 M Јапонија Најлон Риболов Линија Monofilament Крап Риболов Летаат Мраз pescaria linha де pesca tresse pecheКодотКОЛ.(MM)Моќ(KG)#0.80.143.5#1.00.164.7#1.20.185.7#1.50.206.8#2.00.238.5#2.50.269.6#3.00.2810.6#3.50.3011.8Број на модел : 1000 M Најлон Риболов ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Потоне ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Транспарентна,Зелена,Сина,ЦрвенаРиболов места : Океански Брег,морски брод,океанот рок ,реки,езераЛинија Број : 0.83.5Сила : 3.5 11.8 KGДијаметар : 0.14 0.30 MMКарактеристики : 1.Увезени главните насоки поминеубие риболов линија овој производ е увезената сурова свила.2.Напад со особено силни перформанси за да се спречи абразија на секоја препрека во водата.3.Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење.4.Риболов Линија сурова свила увезени од Јапонија, нодули и силна.

Нов набор от риболовни примамки кука за риболов на изкуствена стръв костюм 145 бр монтаж на продукти на примамката стръв и риболовни принадлежности аксесоари

BGN 53.12

НОВИ Риболов намамат поставите Риболов кука Вештачки мамки одговараат 145 парче монтажа на производи Намамат мамката и Риболов опрема додатоциНаправен во CNКласификација:Двоен круг 20 компјутериПролет иглички 10 компјутериПрозрачна монистра, 6mm 10pcs + 8мм 10pcsЗајакнување на pin 20pcsкуршум бакар 8pcsжаби 2 парчињаCapuchin мамка 6.5 см / 2g 10pcsоктопод 7.6 g 2 парчињаЧелик жица Прозрачна ракчиња 6g 1pcsбрада 12g 1pcsПрозрачна mino 7.4 g 1pcsРеј жаба 8.5 г 1pcsРок на мали масти 7g 1pcsметал VIB 10g 1pcsТубуларна мамка 10pcsракчиња 3.6 g 3pcsТ Опашка тема мамка за 2.3 g 5pcsмали крикет 2.3 g 5pcsТип Б прстен 5pcsКуки уред 1pcsРиболов линија клип 1pcsПред жица 2 парчињаString куки 5pcsВкупната тежина 350g(за) во Суштина ги исполнуваат уловот на риба кука риби на мамка додатоци ...

iLure 150м найлон риболов линия Фторуглеродная линия червена прозрачна цветна Карповая линия Linha Multifilamento Linha De Pesca принадлежности

BGN 9.00 12.00

Карактеристики : 1 Големина : 0.4 #, 0.8 #, 1 #, 1.5 #, 2 #, 3 #, 4 #, 5 # 2 Дијаметар : 0.1 / 0.14 / 0.16 / 0.2 / 0.23 / 0.28 / 0.32 / 0.37 mm 3 Јасно флуор 4 линија...

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата

BGN 155.00 304.00

квалитетот бела 0.25 mm дебела линија 3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,потоне нето мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега1.Стил : потоне нето2.Материјал : PE3.Големина : Hight 3m * Должина 10031 : Mesh големина на : ******средниот 1 слој : 8 прст(8см*8cm)*****надвор 2 слоја : 24 прсти(за 24cm*24cm)4.боја : бела5.N,В...