• Ново
2 елемента бонбони творчески преносими безопасни ножици за рязане на хартия САМ Art Office School Supply Pen Modeling Scissor

2 елемента бонбони творчески преносими безопасни ножици за рязане на хартия САМ Art Office School Supply Pen Modeling Scissor

BGN 3.00
BGN 3.62
-17 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА Бонбони Креативни Преносни Безбедно Хартија Ножици за Сечење DIY Уметност Канцеларија Училиште Снабдување со Пенкало Моделирање Режа
Сосема Нов + Висок Квалитет !
материјал : метални+пластика
Големина : За 12 X1.1cm
Боја : Зелена/Блу/Бела/Црвена(Случаен испратите не изберете боја)
Пакување Листа : 2 * Ножици
Answer : ___________________________ Note :
Бидете внимателни на вашето дете допирање и повреда на себе
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Подробности

Номер На Модела:
Ножица
търговска марка:
PTDWCR
Възрастова Група:
Възрастен
Name1:
Пластмасови Ножици
Name2:
преносими ножици
името на 3:
Безопасни Ножици

Те също купуват с този продукт

нов прорезна мат A2 PVC правоъгълник самовосстанавливающийся по-дебел бял ядро тенис на защитен мат занаят, тъмно зелено 60 * 45 см*0.3 см

BGN 63.12

Функција : Материјал : ПВЦ(Polyvinylхлорид)Големина : Околу 60*40cm*0.3 цмПакетот Вклучува : 1 * А2 Сечење Мат

SOSW-неръждаема стомана джобен нож за пури двойно острие нож, ножици тютюнев подарък

BGN 1.84

100% сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на издржлива пластика и нерѓосувачки челикДизајниран за сечење пуриЏеб димензии, мала тежина, погодно за носењеДупка со дијаметар : 20mm 100% Нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на издржлива пластика и нерѓосувачки челикДизајниран за сечење пуриЏеб димензии, мала тежина, погодно за носењеДупка со дијаметар : 20mmГолемина : 90*38mm (L x W) (приближно)Боја : ЦрнаПакет се вклучени : 1 X Пура машина

SOSW-тъмно розово улавяне на конци Шивач, конци, ножици, нож 2 бр.

BGN 5.84

Име На Производ : Предиво Пролет Ножици;Материјал : МеталСе справи со Боја : Темно Розова;Нож Должина : 3.3 cm / 1.3"Големина : 10.7 x 2.4 x 0.7 cm / 4.2" x 0.94" x 0.29" (L*W*T)Тежина : 40gПакет Содржина : 2 x Предиво Пролет Ножици Темно Розова Зафат Тема Клип Прилагоди Предиво Пролет Ножици Бод Машина 2 Парчиња.Оваа машинка е изграден во пролет, само притиснете го копчето за рачка кога сакате да се намали на конец.Риболов линија и крои нишка може да биде лесно се сечат во една минута.Тие трим теми, тенки лимови стоки, string лента, речиси секоја работа материјал кој нормално се сече со ножици.Тоа е добар додаток за навремено, занает, thrum, средување, итн.

Хартия Creaser, определени занаяти край страничната дъждобран САМ scrapbooking карти като фото хартия сгъваем инструмент отварачка за писма

BGN 2.00 2.16

големина : 20.5*2.4 cmAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

Vividcraft Офис Канцеларски Ножици, Ножици От Неръждаема Стомана Програма Ножици Сам Занаяти Офис Шивач Режещи Инструменти

BGN 1.94

[xlmodel][производи][44387] Најдобро Продаваните Опис100% сосема нов и висок квалитетматеријал : метал и пластикафункција : слатки и смешнистил : удобен и практиченбоја : Ние не обезбеди избор на боја, случаен испоракаголемина : app 13*6.5 смпакет : 1 buc ножици во еден пакетSKU : SGJ5357[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Прочитај Ме

Деца сладък нож деца жираф арт нож, нож за хартия мини карикатура на сигурността САМ нож училище / офис/къща ръчно режещи инструменти

BGN 9.00 11.22

Деца Симпатична Нож Деца Жирафа Уметност Нож за Хартија Машина Мини Цртан филм Безбедност DIY Нож Училиште / Office / Home рачно производство Сечење Алаткиpls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор...