• Ново
Принцеса сладка Лолита dressAutumn и зимно плетиво рокля сладки цветя изкуствен велур срастване агарик висока талия покажи на тънък UF52

Принцеса сладка Лолита dressAutumn и зимно плетиво рокля сладки цветя изкуствен велур срастване агарик висока талия покажи на тънък UF52

BGN 72.00
BGN 79.46
-9 %
В магазина

Брой продукти


Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help..com/extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка . Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации
1. Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.
2. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Талия:
Империя
Украса:
Дантела
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Сладки
Материал:
Дантела, Ланон
Сезон:
Лято
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Отвор на вратата:
Стойка
Силует:
Годни и светкавица
Дължина ръкав(см):
Пълен

Те също купуват с този продукт

Summer Maxi Women Long ленти Секси Bodycon Beach Office Vintage Dress Plus Size Vestido Dresses украйна Robe Longue Femme

BGN 42.00 52.30

Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина на Ракав S 86 66 110 53 М 90 70 111 54 L 94 74 112 55 XL 98 78 113 56Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина на Ракав S 33.9 26.0 43.3 20.9 М 35.4 27.6 43.7 21.3 L 37.0 29.1 44.1 21.7 XL 38.6 30.7 44.5 22.0[xlmodel][фото][0000]

Принцеса сладка Лолита рокля OP брокат градина елегантен V яка бродерия три четвърти ръкав на булката шифоновое рокля ZJY062

BGN 140.00 156.06

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Евтина мода мокър поглед черно секси жена кожена необичайно дълга рокля, Гащеризон готически фетиш робството дълга рокля клубна дрехи S-XXL

BGN 50.56

Име На ПроизводЕвтини Мода Влажни Изгледаат Црни Секси Дами Кожа Фенси Долг Фустан Catsuit Готски Фетиш Ропство Долг фустан Clubwear SXXLОпшти Информации 1.Објектот Евтини Мода Влажни Изгледаат Црни Секси Дами Кожа Фенси Долг Фустан Catsuit Готски Фетиш Ропство Долг фустан Clubwear SXXL 2.Материјал Полиестер / Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

Есента и зимата е нов дамски корейски тънък е тънък, с дълги ръкави дебел каре дълго модно вълнена рокля

BGN 62.00 89.28

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи М 36 14.17 90 35.43 108 42.52 58 22.83 L 37 14.57 94 37.01 109 42.91 59 23.23 XL 38 14.96 98 38.58 110 43.31 60 23.62 XXL 39 15.35 102 40.16 111 43.70 61 24.02 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.

Нов чист стил тела червено / синьо каре JK студентите Лолита рокля мода училищни униформи високо качество на жените носа рокля

BGN 42.00 47.98

Нови Preppy Стил Комбинезони Црвено / Сино Plaid JK Студентите Лолита Мода се Облекуваат Училиште Униформа Висок Квалитет на Жените Bowknot ФустанГолеминаДолжина(со рака)ПоловинатаХипS7668 CM80СМ98 CMМ7770 CM84 CM100 CML7874 CM88 CM104 CMМери со рака, може да имаат 13cm грешка

See Through Чисто Mesh Dress Секси Faux Leather Catsuit Dress Women Night Club Pole Dance Носете Fantasias Erotic Products FX1020

BGN 14.00 17.60

Види Преку Чиста Мрежа се Облекуваат Секси Faux Кожа Catsuit се Облекуваат Жените Ноќен Клуб Пол Танц Носат Fantasias Еротски Производи FX1020Пакет : 1*Фустан

Търговия на едро с нова рокля разнообразие от цветове свободно време за мода знаменитост коктейл бандажное рокля (H1097)

BGN 51.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Европа Мода 2018 Високо Качество На Пролет Раффлед Пълен Ръкав Flare Sleeve Pattern Print A-Line На Глезена Дължина На Дълга Рокля Жени

BGN 90.00 105.60

Европа Мода 2018 Висок Квалитет на Пролет Износени Целосна Ракав Одблесокот Ракав Моделот Печатење НаЛинија ГлуждотДолжина на Долг Фустан Жените ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Модели и мерење на различен начин, големината можеби ±2cm грешка, 1 cm=0.39 Инчен ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина Рамо ракав cm cm cm cm cm S 84 66 144 36 ОД 56 М 88 70 145 37 57 L 92 74 146 38 58 XL 96 78 147 39 59

Принцеса сладка Лолита рокля с V-образно деколте прекрасно къса рокля талия срастване на прежди от вълна есента рокля UF49

BGN 120.00 132.80

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Missord 2018 Секси Elegant V образно деколте с рамо пискюл блясък висок Сплит макси рокля FT8950-1

BGN 74.00 78.21

Прирачник за мерење 3 CM грешка рок Тоа е нормално XS : Биста : 82 Половината : 64 Колковите : 84 S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 961.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка...

женствена рокля лятото на Европейски и американски high-end женски о-образно деколте темперамент тънък ръкави печат рокля vestido de феста

BGN 54.00 78.08

Насловжените се облекуваат летото 2016 година Европски и Американски highend жените овратот темперамент тенок ракави печати фустан vestido де фестаБоиКако слика , синаГолеминаОблека Должина (CM)Рамо (CM)Биста (CM)Половината (CM)Sleeve Должина (CM)Скут (CM)S100358068 / / М101368472 / / L102378876 / / XL103389280 / / Превозот : 1...

Мода Есен-Зима Пуловер, Рокля На Корейското Свободно Рокля На Ежедневните Възли Рокли, Пуловери 3 Цвята

BGN 33.00 38.38

Plz следат табелата да изберете големина Големина Биста Рамо Должина на Ракав CM CM CM CM Бесплатно 118 62 42 80 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!Ве молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење!!