• Ново
Мода Жените С Дълъг Ръкав Bodycon Casual Party Mini Dress Womens Ladies Секси Solid Biref Casual Dresses

Мода Жените С Дълъг Ръкав Bodycon Casual Party Mini Dress Womens Ladies Секси Solid Biref Casual Dresses

BGN 11.00
BGN 14.38
-24 %
В магазина

Брой продукти

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер,Чипка Боја : Бела Стил : Мода Секси Жени Надвор Фустан Големина : S M L XL Големина на Табелата
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Фустан
Преглед :

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
Канис
Номер На Модела:
Жените С Дълъг Ръкав Bodycon Ежедневни Партия Мини-Рокля
Материал:
Polyester
Сезон:
Есен
Стил:
Секси И Клуб
Украса:
Няма
Силует:
Сабя
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Талия:
Империя
Отвор на вратата:
Нарежете врата
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт

Oxiuly Womens Тъмно Син Цветен Принт Summer Dress Секси V Образно Деколте С Къс Ръкав Party Female Vintage A-Line Dresses Vestido Femininos

BGN 24.00 34.22

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.Информации за производот Материјал : Полиестер Боја : 4 бои, Големина : S / M / L / XL / XXL Информации : 100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба. Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински .

Нова рокля на черно-зелена рокля без презрамки Stretch стегнат Fashion mini Cocktail party бандажное рокля (H1763)

BGN 59.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

2018 Пролет жена елегантен чешки принт плюс размер рокля O-образно деколте глезена дължина на мазнини мм преки, дълги рокли, парти рокли почивка

BGN 46.00 62.00

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.

Сребърни пайети огледала камъни секси дамски костюми ярки кристали Диамант певица в нощен клуб, бар на шоуто DJ performance dress star

BGN 120.00 126.40

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Кажи ми вашиот биста половината и колковитеБиста : 82102cm (3239 инчи) Половината : 6392cm (2335 инчи)малку огледала можеби падне, тоа е нормално, може да се стави на страна на лепак лесно

OMILKA 2018 Women Summer Short Sleeve LOVE Letter Cartoon Printed T Shirt Dress Casual Губим Plus Size Harajuku Hip Hop Dress

BGN 29.00 30.29

OMILKA 2018 Лето Жените Кратко Sleeve љубовно Писмо Цртан филм Печатени Т Маица, Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Harajuku Хип Хоп ФустанФункцијаПредмет Тип : Т Маица, Фустан / Неврзан Лабава ОблекаБоја : Црна, Бела Сина, Црвена Во Жолта БојаСтил : ЕвропаГолемина : M L XL XXLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...

Жените работят, плисе геометрични рокли дамски ежедневни V-образно деколте с дълъг ръкав мозайка на партията офис рокли

BGN 29.00 46.08

Жените Работат Pleated Фустан Дами Секојдневен V деколте, Долг Ракав Комбинација Партија Макси Фустани за СтатистикаВнимание : Тоа е Азија големина! Азија големина е нормално 1 до 2 нивоа помала од НАС и ЕУ големина...

Безплатна Щраус Мини Рокля Лятото На 2018 Жени Ежедневни Дантела Ръкави О-Образно Деколте Плаж Къса Рокля Мода Пискюл Рокли Vestidos Mujer

BGN 9.00 14.43

Драг Пријател ,Ви благодариме за вашата поддршка и сите заедно .Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена ...

2017 New Long Sleeve Print Облекло Casual Cotton Women Autumn Vintage Straight DressP арти Beach Short Dresses Vestidos SY1603

BGN 34.00 47.98

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАVestidos, Летен Фустан, Жените Чипка Фустан, Вечер Фустан, Партија Дама Секси Цвет Мрежа Фустан, Vestido, Vestido За Жените, Облека За Жени, Жените Се Облекуваат ИнформацииВе молиме изберете големина внимателно ,Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации ( тежина, висина,биста, половината, колковите ) да се избереили пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина...

2017 пролет и есен нова модна марка е най-тънкият juampsuit dress памук, деним жилетка печатни pdress wj1052 в перфектно качество

BGN 57.00 63.54

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина Биста Половината Хип cm cm cm cm M 85 / 84 114 L 86 / 88 116 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Жените Секси О-Образно Деколте С Къс Ръкав A-Line Long Dress Момиче Brief Party Solid Color Dress Big Swing Vest Dress Beach Dress

BGN 26.00 30.18

Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Се Вклучени : 1x Жените се Облекуваат

Spicylace Секси V образно деколте и свободни плаж и по-дълга рокля 2017 нови жени флорални бродерии дантелено рокля с дълъг ръкав за макси рокля

BGN 41.00 68.08

Почитувани клиенти, Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме така се извинуваме за непријатностите.ГолеминаS / cmM / cmL / cmXL / cm2 XL / cm3 XL / cmедна големинаНАС46810121416Велика БРИТАНИЈА810121416АУ810121416ЕУ34363840424446БистаПлочкаПрепорачуваме 92 100ПоловинатаПлочка8086ПрепорачувамХипПлочкаПрепорачувамРамоSleeve5758CrotchДолжина145 150Answer : ___________________________ Note : 1...

Дамски секси черни дантелени рокли Europe Vintage Official dress High-grade Plus dress size suite for 100 KG girls

BGN 46.00 65.76

Предмет : Жените Црна Секси долг ФустанПроизвод материјал : ПолиестерТип : Долг ракав , краток ракавВерзија индекс : АЛинијаГолемина : M , L , XL , XXL , XXXLГрадите : 86 см во 117 cmФустан Должина : 89 cm до 98 см Големина на табела Големина Фустан Должина ( cm ) Градите(cm) Половината Должина ( cm ) Крст Рамо(cm) Должина на Ракав(cm) L 91 89 до 94 81 37 58 XL 94 97 за 102 89 40 59 XXL 97 104 да се 109 97 43 60 3 XL 98 112 до 117 104 44 61ЗабелешкаНашата продавница сите производи се во вид да се земе слики на екранот во боја ќе има мала разлика во различни светла, реалниот производ во боја како стандард,се надевам, ќе може да се разбере.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.Како може песна мојот пакет?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Високо качество на новата мода 2018 писта женствена Рокля с дълъг ръкав от дантела марлевая бродерия рокля до средата на прасците

BGN 99.00 111.98

Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред...

2017 есен жена е нов елегантен черен директен плюс размер рокля твърди V-образно деколте глезена дължина на мазнини мм рокля с дълги партия голям размер рокли

BGN 49.00 65.28

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.