• Ново
Нова пролет есен костюм яка с дълъг ръкав нетна прежда шевове на роклята на жената средата на петдесетте години тънък офис дамски елегантен, секси жена Dresse

Нова пролет есен костюм яка с дълъг ръкав нетна прежда шевове на роклята на жената средата на петдесетте години тънък офис дамски елегантен, секси жена Dresse

BGN 76.96
В магазина

Брой продукти


2017 Пролет, Есен Одговараат Јака Долги Ракави Нето Предиво Крои Се Облекуваат Жените Midties Тенок Канцеларија Дами Домот Секси Женски Фустани
Големина на Табелата (CM) 1(cm)=0.394(во),1(во)=2.54(cm)
Answer : ___________________________ Note :
1. Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само; не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
2. Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
3. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.
4. Има можеби малку разлика на детали и модел на овој фустан.
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Костюм Яка С Дълъг Ръкав Нетна Прежда Рокля E2039
Украса:
Бутон
Силует:
Молив
Материал:
Полиестер, Памук
Стил:
Офис Дама
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Отвор на вратата:
Печен
търговска марка:
YSMARKET
Сезон:
Есен
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Талия:
Натурални

Те също купуват с този продукт

Ежедневни Дамски Дрехи, Нов 2018 Пролет Есен Ръкав Прилеп Вязаный Пуловер, Рокля Свободни Топли Рокля С V Образно Деколте И Колан Okb466

BGN 41.00 81.01

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

2017 New Long Sleeve Print Облекло Casual Cotton Women Autumn Vintage Straight DressP арти Beach Short Dresses Vestidos SY1603

BGN 34.00 47.98

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАVestidos, Летен Фустан, Жените Чипка Фустан, Вечер Фустан, Партија Дама Секси Цвет Мрежа Фустан, Vestido, Vestido За Жените, Облека За Жени, Жените Се Облекуваат ИнформацииВе молиме изберете големина внимателно ,Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации ( тежина, висина,биста, половината, колковите ) да се избереили пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина...

Каишка v образно деколте лятна рокля 2018 нови жени слънчоглед печат на облегалката ежедневни бутон рокля vestidos висока талия midi рокля женски

BGN 24.00 33.60

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Високо качество на новата мода 2018 писта женствена Рокля с дълъг ръкав от дантела марлевая бродерия рокля до средата на прасците

BGN 99.00 111.98

Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред...

Нова рокля на черно-зелена рокля без презрамки Stretch стегнат Fashion mini Cocktail party бандажное рокля (H1763)

BGN 59.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Сребърни пайети огледала камъни секси дамски костюми ярки кристали Диамант певица в нощен клуб, бар на шоуто DJ performance dress star

BGN 120.00 126.40

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Кажи ми вашиот биста половината и колковитеБиста : 82102cm (3239 инчи) Половината : 6392cm (2335 инчи)малку огледала можеби падне, тоа е нормално, може да се стави на страна на лепак лесно

Плюс размер 5XL женствена рокля молив лятна мода елегантен пъпка коприна връзка заедно страна дебнещ рокля

BGN 24.00 31.84

l 100% сосема новl Материјал : памук , Ацетат, Чипкаl Повод : Гроздоберl Боја на располагање : 2 Боиl Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се купи поголем 12size кога ќе го поставите целl Големина на : не се ре четири големина (S,M,L,XL,XXL,XXXL,5 XL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодаримеl 1cm=0.3937 инчен

BACHASH Women Casual Contrast Color Blocks шифон пълни ръкави промяна туника рокля пролет нов за жени момиче мини рокля есен

BGN 13.00 14.96

Оваа големина на руската Федерација 3844откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите...

AYUNSUE жените Есен Зима дълга рокля 2017 нова мода ръкави на дамски рокли 40% вълнена рокля женски vestido ежедневни WYQ1021

BGN 114.00 224.00

Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци...

OMILKA 2018 есен зима жени с дълъг ръкав от дантела вязаное дебнещ рокля Sexy Black White Green Red Club Party Midi Dress

BGN 26.00 27.38

OMILKA 2018 Есен Зима Жените Долг Ракав Чипка Плетени Bodycon се Облекуваат Секси Црно Бело, Зелено, Црвено Клуб Партија Midi ФустанФункцијаПредмет Тип : Плетени Облека / Чипка ФустанБоја : Црвено Црни, Бели ЗеленаСтил : ЕвропаГолемина : S M L XLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...

2018 Пролет Реколта дълга рокля жени дантела выдалбливают тънък рокля дамски елегантен, плътен цвят нагънат A-Line рокля Vestidos FP0591

BGN 45.00 84.46

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Чипка Шупливи Од Тенок Фустан Дами Домот Солидна Боја Pleated АЛинија Фустан Vestidos FP0591големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 84 115 42 39 L 88 116 43 40 XL 92 117 44 41 2 XL 96 118 45 42 3 XL 100 119 46 43

2017 нов летен стил за жени с къси ръкави цветен принт памук и лен винтидж рокли, дамски ежедневни дълги свободни халат Рокля

BGN 23.00 25.57

modname=ckeditor 2017 Нови Лето Стил Жените Кратки ракави Цветни Печати Памук и Лен Гроздобер Фустани Дами Секојдневен Долго Лабава Облека се Облекуваат M, Рамо 37 CM, Биста 90 CM, Должина од 110 CML, Рамо 38 CM, Биста 94 CM, Должина 111 CMXL, Рамо 39 CM, Биста 98 CM, Должина 112 CMXXL, Рамо 40 CM, Биста 102 CM, Должина 113 CM23 CM Грешка Големина M Одговара на Тежина 5057 KG Големина L Одговара на Тежината 5865 KG Големина XL Одговара на Тежината, на 6673 KG Големина XXL Одговара Тежина 7478 KG|_|

Ново бандажное рокля многоцветен спагети колан V-образно деколте мода секси знаменитост коктейл бандажное рокля (H1815)

BGN 46.40

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИТкаенина Состојки : 90% RAYON Rayon / 9% НАЈЛОН Најлон / 1% SPANDEX SpandexСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Лято високо качество на Нов Fashoin жените дълъг Диаманд пискюл колие колие обличам секси жени Златна треска блестящ секси колиета

BGN 40.00 41.60

Лето Висок Квалитет на Нови Fashoin Жените Долго Diamand Tassel Ѓердан Ѓердан се Облекуваат Секси Жени злато sliver сјајна секси ѓерданГОЛЕМИНА КРПА ДОЛЖИНА БИСТАБЕСПЛАТНИ ГОЛЕМИНА 72 CM 80100 CM

Spicylace Секси V образно деколте и свободни плаж и по-дълга рокля 2017 нови жени флорални бродерии дантелено рокля с дълъг ръкав за макси рокля

BGN 41.00 68.08

Почитувани клиенти, Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме така се извинуваме за непријатностите.ГолеминаS / cmM / cmL / cmXL / cm2 XL / cm3 XL / cmедна големинаНАС46810121416Велика БРИТАНИЈА810121416АУ810121416ЕУ34363840424446БистаПлочкаПрепорачуваме 92 100ПоловинатаПлочка8086ПрепорачувамХипПлочкаПрепорачувамРамоSleeve5758CrotchДолжина145 150Answer : ___________________________ Note : 1...

Жените Секси О-Образно Деколте С Къс Ръкав A-Line Long Dress Момиче Brief Party Solid Color Dress Big Swing Vest Dress Beach Dress

BGN 26.00 30.18

Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Се Вклучени : 1x Жените се Облекуваат

4xl плюс голям размер дамски дрехи 2017 пролет есен зима корейски vestidos нов тънък свободен с дълги ръкави рокля женски A2072

BGN 40.00 44.77

Големина / cm Рамо Биста должина M 35 90 82 L 36 94 83 XL 37 98 84 XXL 38 102 85 3 XL 39 106 86 4 XL 40 110 87 ве Молиме да се споредат детали големини подолу со твое пред да ја купите!! Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

2018-новата Пролет бандажное жената рокля знаменитост на партията черно 2 от две части набор от Flare ръкав Stefania врата секси рокли жени Vestidos

BGN 43.00 65.41

2018 Најновите Пролет Завој се Облекуваат Жените Славна личност Партија Црна 2 Два парче Сет Одблесокот Ракав коса црта Деколте, Секси Фустани Жените Vestidos

Червена рокля на Мария Антоанета кралица на театрални Викториански период рокли принцеса с дълги костюми рокля за продажба

BGN 206.24

Внимание : Испорака Метод : 1 Ние брод на Светот, освен APO или FPO .2 Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рамките 1525 работни дена.3...

Безплатна доставка miyake плиссированное пълномаслено рокля танк рокля пълно рокля еластичен колан чрез шнурове тънката рокля в наличност

BGN 132.29

детали за производотдобредојдовте во продавницаКонкурентна Цена, Прв КлиентМожете да се меша сите , боја, големина и така натаму...