• Ново
2017 New Long Sleeve Print Облекло Casual Cotton Women Autumn Vintage Straight DressP арти Beach Short Dresses Vestidos SY1603

2017 New Long Sleeve Print Облекло Casual Cotton Women Autumn Vintage Straight DressP арти Beach Short Dresses Vestidos SY1603

BGN 34.00
BGN 47.98
-29 %
В магазина

Брой продукти


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Vestidos, Летен Фустан, Жените Чипка Фустан, Вечер Фустан, Партија Дама Секси Цвет Мрежа Фустан, Vestido, Vestido За Жените, Облека За Жени, Жените Се Облекуваат Информации
Ве молиме изберете големина внимателно ,
Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации ( тежина, висина,биста, половината, колковите ) да се избере
или пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина. големина (cm) Рамо Биста Половината Должина Колковите S - 94-102 90-98 82 111 М - 99-111 95-106 83 116 L - 104-120 100-115 84 122 XL -
113-130 100-122 85 130 XXL - - - - - 3 XL - - - - - - - - Слободно - - - - -
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни,
вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.
Азија големина е секогаш мали .ве молиме изберете голем 1-2 големина Боја : како на сликата (бојата ќе биде мала разлика во различни монитори) Големина : S, M, L, XL (1 инч = 2.54 см, мерка со рака, 2-3 cm разлика е прифатливо) S : Биста 94-102, облека долго 82, рамо /, половината 90-98 M : Биста 99-111, облека долг 83, рамо / , половината 95-106 L : Биста 104-120, облека долго 84, рамо / , половината 100-115 XL : Биста 113-130, облека долго 85, рамо / , половината 100-122
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда. 2.Ако чувствувате дека не се задоволни,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка 2. Бесплатен Превозот. 3.ние ќе го избере најдобриот и брзо shippment за вас,па понекогаш ако изберете кина пост mail можеби и ние ќе ви испратиме со различни превозот начин. 4. Бразил клиент, ве молиме испратете ни го вашиот 11-цифрениот CPF(даночен број) како на вашите сопствени потреби за тоа. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме. Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 15days од испорачаната ден,но ве молиме, изберете ја големината внимателно ќе покаже големина за секој предмети.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Стил:
Реколта
Сезон:
Есен
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Джобове
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Вълна, Полиестер, Памук
търговска марка:
Гизмосы
Номер На Модела:
рокля дамско 2017
Талия:
Натурални
Силует:
Хетеро
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Рокля:
женствена рокля
Рокли:
Рокля
вечерна рокля:
дълга рокля
рокля-пуловер:
Рокли За Жени
жените се обличат:
вечерна рокля
Винтажное Рокля:
Рокли
дълга рокля:
рокля-пуловер
къса рокля:
Винтажное Рокля
Тип Тъкани:
Джърси
Стил:
Ежедневни обувки

Те също купуват с този продукт

Miuco жени добра пролет Кралския вятър Бродерия с мъниста цвете директен едно парче рокля

BGN 98.00 125.17

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте ја Tideer да добиете детални информации .'

Ежедневни Дамски Дрехи, Нов 2018 Пролет Есен Ръкав Прилеп Вязаный Пуловер, Рокля Свободни Топли Рокля С V Образно Деколте И Колан Okb466

BGN 41.00 81.01

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

Дамски секси черни дантелени рокли Europe Vintage Official dress High-grade Plus dress size suite for 100 KG girls

BGN 46.00 65.76

Предмет : Жените Црна Секси долг ФустанПроизвод материјал : ПолиестерТип : Долг ракав , краток ракавВерзија индекс : АЛинијаГолемина : M , L , XL , XXL , XXXLГрадите : 86 см во 117 cmФустан Должина : 89 cm до 98 см Големина на табела Големина Фустан Должина ( cm ) Градите(cm) Половината Должина ( cm ) Крст Рамо(cm) Должина на Ракав(cm) L 91 89 до 94 81 37 58 XL 94 97 за 102 89 40 59 XXL 97 104 да се 109 97 43 60 3 XL 98 112 до 117 104 44 61ЗабелешкаНашата продавница сите производи се во вид да се земе слики на екранот во боја ќе има мала разлика во различни светла, реалниот производ во боја како стандард,се надевам, ќе може да се разбере.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.Како може песна мојот пакет?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Нова рокля на черно-зелена рокля без презрамки Stretch стегнат Fashion mini Cocktail party бандажное рокля (H1763)

BGN 59.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

2018-новата Пролет бандажное жената рокля знаменитост на партията черно 2 от две части набор от Flare ръкав Stefania врата секси рокли жени Vestidos

BGN 43.00 65.41

2018 Најновите Пролет Завој се Облекуваат Жените Славна личност Партија Црна 2 Два парче Сет Одблесокот Ракав коса црта Деколте, Секси Фустани Жените Vestidos

2018 Пролет Реколта дълга рокля жени дантела выдалбливают тънък рокля дамски елегантен, плътен цвят нагънат A-Line рокля Vestidos FP0591

BGN 45.00 84.46

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Чипка Шупливи Од Тенок Фустан Дами Домот Солидна Боја Pleated АЛинија Фустан Vestidos FP0591големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 84 115 42 39 L 88 116 43 40 XL 92 117 44 41 2 XL 96 118 45 42 3 XL 100 119 46 43

Spicylace Секси V образно деколте и свободни плаж и по-дълга рокля 2017 нови жени флорални бродерии дантелено рокля с дълъг ръкав за макси рокля

BGN 41.00 68.08

Почитувани клиенти, Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме така се извинуваме за непријатностите.ГолеминаS / cmM / cmL / cmXL / cm2 XL / cm3 XL / cmедна големинаНАС46810121416Велика БРИТАНИЈА810121416АУ810121416ЕУ34363840424446БистаПлочкаПрепорачуваме 92 100ПоловинатаПлочка8086ПрепорачувамХипПлочкаПрепорачувамРамоSleeve5758CrotchДолжина145 150Answer : ___________________________ Note : 1...

Жените работят, плисе геометрични рокли дамски ежедневни V-образно деколте с дълъг ръкав мозайка на партията офис рокли

BGN 29.00 46.08

Жените Работат Pleated Фустан Дами Секојдневен V деколте, Долг Ракав Комбинација Партија Макси Фустани за СтатистикаВнимание : Тоа е Азија големина! Азија големина е нормално 1 до 2 нивоа помала од НАС и ЕУ големина...

Плюс размер 5XL женствена рокля молив лятна мода елегантен пъпка коприна връзка заедно страна дебнещ рокля

BGN 24.00 31.84

l 100% сосема новl Материјал : памук , Ацетат, Чипкаl Повод : Гроздоберl Боја на располагање : 2 Боиl Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се купи поголем 12size кога ќе го поставите целl Големина на : не се ре четири големина (S,M,L,XL,XXL,XXXL,5 XL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодаримеl 1cm=0.3937 инчен

Oxiuly Womens Тъмно Син Цветен Принт Summer Dress Секси V Образно Деколте С Къс Ръкав Party Female Vintage A-Line Dresses Vestido Femininos

BGN 24.00 34.22

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.Информации за производот Материјал : Полиестер Боја : 4 бои, Големина : S / M / L / XL / XXL Информации : 100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба. Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински .

Жените Maix Dress лятото е бял танк плажна рокля шифон мозайка страна Сплит выдалбливают женски Vestidos WS599C

BGN 23.00 30.38

Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер,Spandex Боја : како на сликата Стил : Вообичаена Големина : Една Големина Големина : F Биста 75см Половината 6086cm Должина 139cm Има 23% разлика според упатство за мерење...

Женствена рокля Зима Есен 2018 Дамска мода Секси перспектива марлевая ред пайети нощен клуб рокля

BGN 37.00 45.76

S должината 77 половината 84 ракав 60 половината 66M должина 78 половината 88 ракав 61 половината 70Големината на вистински вештачки мерење, бидејќи таму ќе биде 13cm прирачник за грешка при мерење

4xl плюс голям размер дамски дрехи 2017 пролет есен зима корейски vestidos нов тънък свободен с дълги ръкави рокля женски A2072

BGN 40.00 44.77

Големина / cm Рамо Биста должина M 35 90 82 L 36 94 83 XL 37 98 84 XXL 38 102 85 3 XL 39 106 86 4 XL 40 110 87 ве Молиме да се споредат детали големини подолу со твое пред да ја купите!! Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Каишка v образно деколте лятна рокля 2018 нови жени слънчоглед печат на облегалката ежедневни бутон рокля vestidos висока талия midi рокля женски

BGN 24.00 33.60

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики.2...

2017 пролет и есен нова модна марка е най-тънкият juampsuit dress памук, деним жилетка печатни pdress wj1052 в перфектно качество

BGN 57.00 63.54

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина Биста Половината Хип cm cm cm cm M 85 / 84 114 L 86 / 88 116 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

2017 Мода Четири Цвята Пролет Жена С Дълъг Ръкав Кадифе Ruched Slim Work Office Party Casual Sheath Dress Women Dress A20

BGN 20.00 25.20

Женска Долг Ракав Сомот Ruched Тенок Работа Канцеларија Коктел Партија Обвивка ФустанКарактеристики : 1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!2.Стилски и Модата, како и на ткаенина се чувствува толку мек и удобен!3.Уникатен стил, направи што мода, убава и елегантна.Информација за производот : Сезона : Есен, ПролетПол : ЖенитеПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ЦврстиСтил : ФормалноC несклонен должина : РедовнаДолжина На Ракав : ЦелоснаДекорација : НикојОдговара : Одговара на сличен легален начин да го големинаДебелина : СтандардТежина : 370gОна што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваатГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 7787cm / 30.334.3" Рамо : 35cm / 13.8" Половината : 61cm / 24.0" Должина : 94cm / 37.0" Големина : M Биста : 8292cm / 32.336.2" Рамо : 36cm / 14.2" Половината : 66cm / 26.0" Должина : 96cm / 37.8" Големина : L Биста : 8797cm / 34.338.2" Рамо : 37cm / 14.6" Половината : 71cm / 28.0" Должина : 97cm / 38.2" Големина : XL Биста : 92102cm / 36.240.2" Рамо : 38cm / 15.0" Половината : 76cm / 29.9" Должина : 99cm / 39.0" Големина : XXL Биста : 97107cm / 38.242.1" Рамо : 39cm / 15.4" Половината : 81cm / 31.9" Должина : 100cm / 39.4" Големина : XXXL Биста : 102112cm / 40.244.1" Рамо : 40cm / 15.7" Половината : 85cm / 33.5" Должина : 102cm / 40.2" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

Червена рокля на Мария Антоанета кралица на театрални Викториански период рокли принцеса с дълги костюми рокля за продажба

BGN 206.24

Внимание : Испорака Метод : 1 Ние брод на Светот, освен APO или FPO .2 Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рамките 1525 работни дена.3...

Безплатна доставка miyake плиссированное пълномаслено рокля танк рокля пълно рокля еластичен колан чрез шнурове тънката рокля в наличност

BGN 132.29

детали за производотдобредојдовте во продавницаКонкурентна Цена, Прв КлиентМожете да се меша сите , боја, големина и така натаму...

2017 есен жена е нов елегантен черен директен плюс размер рокля твърди V-образно деколте глезена дължина на мазнини мм рокля с дълги партия голям размер рокли

BGN 49.00 65.28

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.

Ryseleco Brand New Elegant Women О-Образно Деколте И Копчета Макси Дантелени Рокли С Флорални Дантели Выдалбливают Голяма Люлка Ежедневни Партия Качество Vestidos

BGN 41.00 75.04

За Сите Купувачот Пријател : Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.големина(cm)рамобистаполовинатаsleeveдолжинаS338270 / 127М348674 / 128L359078 / 129XL369482 / 1302 XL379886 / 131Единица : cm...

Сребърни пайети огледала камъни секси дамски костюми ярки кристали Диамант певица в нощен клуб, бар на шоуто DJ performance dress star

BGN 120.00 126.40

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Кажи ми вашиот биста половината и колковитеБиста : 82102cm (3239 инчи) Половината : 6392cm (2335 инчи)малку огледала можеби падне, тоа е нормално, може да се стави на страна на лепак лесно