• Ново
Oxiuly Womens Тъмно Син Цветен Принт Summer Dress Секси V Образно Деколте С Къс Ръкав Party Female Vintage A-Line Dresses Vestido Femininos

Oxiuly Womens Тъмно Син Цветен Принт Summer Dress Секси V Образно Деколте С Къс Ръкав Party Female Vintage A-Line Dresses Vestido Femininos

BGN 24.00
BGN 34.22
-30 %
В магазина

Брой продукти


Драг пријател Ние сме сега нормално за работа. Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.
Информации за производот Материјал : Полиестер Боја : 4 бои, Големина : S/ M/ L /XL /XXL Информации :
*100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба.
* Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
*видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен
* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.
Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински .

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
оксиулы
Материал:
Polyester
Стил:
Реколта
Силует:
А-Линия
Вид На Модела:
С щампи
Дължина ръкав(см):
Кратък
Украса:
Цип
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил Ръкави:
Ръкави С Пелерина
Талия:
Натурални
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
ОКС233
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт

AYUNSUE жените Есен Зима дълга рокля 2017 нова мода ръкави на дамски рокли 40% вълнена рокля женски vestido ежедневни WYQ1021

BGN 114.00 224.00

Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци...

Ежедневни Дамски Дрехи, Нов 2018 Пролет Есен Ръкав Прилеп Вязаный Пуловер, Рокля Свободни Топли Рокля С V Образно Деколте И Колан Okb466

BGN 41.00 81.01

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

Червена рокля на Мария Антоанета кралица на театрални Викториански период рокли принцеса с дълги костюми рокля за продажба

BGN 206.24

Внимание : Испорака Метод : 1 Ние брод на Светот, освен APO или FPO .2 Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рамките 1525 работни дена.3...

4xl плюс голям размер дамски дрехи 2017 пролет есен зима корейски vestidos нов тънък свободен с дълги ръкави рокля женски A2072

BGN 40.00 44.77

Големина / cm Рамо Биста должина M 35 90 82 L 36 94 83 XL 37 98 84 XXL 38 102 85 3 XL 39 106 86 4 XL 40 110 87 ве Молиме да се споредат детали големини подолу со твое пред да ја купите!! Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Дамски секси черни дантелени рокли Europe Vintage Official dress High-grade Plus dress size suite for 100 KG girls

BGN 46.00 65.76

Предмет : Жените Црна Секси долг ФустанПроизвод материјал : ПолиестерТип : Долг ракав , краток ракавВерзија индекс : АЛинијаГолемина : M , L , XL , XXL , XXXLГрадите : 86 см во 117 cmФустан Должина : 89 cm до 98 см Големина на табела Големина Фустан Должина ( cm ) Градите(cm) Половината Должина ( cm ) Крст Рамо(cm) Должина на Ракав(cm) L 91 89 до 94 81 37 58 XL 94 97 за 102 89 40 59 XXL 97 104 да се 109 97 43 60 3 XL 98 112 до 117 104 44 61ЗабелешкаНашата продавница сите производи се во вид да се земе слики на екранот во боја ќе има мала разлика во различни светла, реалниот производ во боја како стандард,се надевам, ќе може да се разбере.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.Како може песна мојот пакет?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Сребърни пайети огледала камъни секси дамски костюми ярки кристали Диамант певица в нощен клуб, бар на шоуто DJ performance dress star

BGN 120.00 126.40

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Кажи ми вашиот биста половината и колковитеБиста : 82102cm (3239 инчи) Половината : 6392cm (2335 инчи)малку огледала можеби падне, тоа е нормално, може да се стави на страна на лепак лесно

2017 Мода Четири Цвята Пролет Жена С Дълъг Ръкав Кадифе Ruched Slim Work Office Party Casual Sheath Dress Women Dress A20

BGN 20.00 25.20

Женска Долг Ракав Сомот Ruched Тенок Работа Канцеларија Коктел Партија Обвивка ФустанКарактеристики : 1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!2.Стилски и Модата, како и на ткаенина се чувствува толку мек и удобен!3.Уникатен стил, направи што мода, убава и елегантна.Информација за производот : Сезона : Есен, ПролетПол : ЖенитеПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ЦврстиСтил : ФормалноC несклонен должина : РедовнаДолжина На Ракав : ЦелоснаДекорација : НикојОдговара : Одговара на сличен легален начин да го големинаДебелина : СтандардТежина : 370gОна што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваатГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 7787cm / 30.334.3" Рамо : 35cm / 13.8" Половината : 61cm / 24.0" Должина : 94cm / 37.0" Големина : M Биста : 8292cm / 32.336.2" Рамо : 36cm / 14.2" Половината : 66cm / 26.0" Должина : 96cm / 37.8" Големина : L Биста : 8797cm / 34.338.2" Рамо : 37cm / 14.6" Половината : 71cm / 28.0" Должина : 97cm / 38.2" Големина : XL Биста : 92102cm / 36.240.2" Рамо : 38cm / 15.0" Половината : 76cm / 29.9" Должина : 99cm / 39.0" Големина : XXL Биста : 97107cm / 38.242.1" Рамо : 39cm / 15.4" Половината : 81cm / 31.9" Должина : 100cm / 39.4" Големина : XXXL Биста : 102112cm / 40.244.1" Рамо : 40cm / 15.7" Половината : 85cm / 33.5" Должина : 102cm / 40.2" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

Жените работят, плисе геометрични рокли дамски ежедневни V-образно деколте с дълъг ръкав мозайка на партията офис рокли

BGN 29.00 46.08

Жените Работат Pleated Фустан Дами Секојдневен V деколте, Долг Ракав Комбинација Партија Макси Фустани за СтатистикаВнимание : Тоа е Азија големина! Азија големина е нормално 1 до 2 нивоа помала од НАС и ЕУ големина...

2017 есен жена е нов елегантен черен директен плюс размер рокля твърди V-образно деколте глезена дължина на мазнини мм рокля с дълги партия голям размер рокли

BGN 49.00 65.28

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.

Жените Maix Dress лятото е бял танк плажна рокля шифон мозайка страна Сплит выдалбливают женски Vestidos WS599C

BGN 23.00 30.38

Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер,Spandex Боја : како на сликата Стил : Вообичаена Големина : Една Големина Големина : F Биста 75см Половината 6086cm Должина 139cm Има 23% разлика според упатство за мерење...

Лято високо качество на Нов Fashoin жените дълъг Диаманд пискюл колие колие обличам секси жени Златна треска блестящ секси колиета

BGN 40.00 41.60

Лето Висок Квалитет на Нови Fashoin Жените Долго Diamand Tassel Ѓердан Ѓердан се Облекуваат Секси Жени злато sliver сјајна секси ѓерданГОЛЕМИНА КРПА ДОЛЖИНА БИСТАБЕСПЛАТНИ ГОЛЕМИНА 72 CM 80100 CM

OMILKA 2018 Women Summer Short Sleeve LOVE Letter Cartoon Printed T Shirt Dress Casual Губим Plus Size Harajuku Hip Hop Dress

BGN 29.00 30.29

OMILKA 2018 Лето Жените Кратко Sleeve љубовно Писмо Цртан филм Печатени Т Маица, Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Harajuku Хип Хоп ФустанФункцијаПредмет Тип : Т Маица, Фустан / Неврзан Лабава ОблекаБоја : Црна, Бела Сина, Црвена Во Жолта БојаСтил : ЕвропаГолемина : M L XL XXLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...