• Ново
Spicylace Секси V образно деколте и свободни плаж и по-дълга рокля 2017 нови жени флорални бродерии дантелено рокля с дълъг ръкав за макси рокля

Spicylace Секси V образно деколте и свободни плаж и по-дълга рокля 2017 нови жени флорални бродерии дантелено рокля с дълъг ръкав за макси рокля

BGN 41.00
BGN 68.08
-40 %
В магазина

Брой продукти


Почитувани клиенти, Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме така се извинуваме за непријатностите.
Големина
S/cm
M/cm
L/cm
XL/cm
2 XL/cm
3 XL/cm
една големина
НАС
4-6
8-10
12
14
16
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
14
16
АУ
8
10
12
14
16
ЕУ
34-36
38-40
42
44
46
Биста
Плочка
Препорачуваме 92 100
Половината
Плочка
80
86
Препорачувам
Хип
Плочка
Препорачувам
Рамо
Sleeve
57
58
Crotch
Должина
145 150
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Подробности

Размер:
M, L
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил:
Бохемски
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Силует:
Свободен
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Ланон, Памук, Дантела
Украса:
Бродерия
Вид На Модела:
Твърд
Сезон:
Есен
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
търговска марка:
Spicylace
Талия:
Натурални
Стиль1:
Ежедневни плажни дантелени рокли-дълги, горещи продажба и безплатна доставка
Номер На Модела:
Рокли, Дамски Vestido
Тип:
Секси жени дълга рокля защита от слънцето
Цвят:
лилаво, розово и бежово
стиль2:
Плажна ежедневното рокля макси

Те също купуват с този продукт

Ocstrade лятна рокля 2018 Жени с високо качество металик златен кръст на бюст дълбоко v шията сексуално бандажное рокля Bodycon

BGN 62.00 73.41

Answer : ___________________________ Note : 1.мерењето на големината на табелата се за тело rahter од облека.2 .Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Ежедневни Дамски Дрехи, Нов 2018 Пролет Есен Ръкав Прилеп Вязаный Пуловер, Рокля Свободни Топли Рокля С V Образно Деколте И Колан Okb466

BGN 41.00 81.01

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

2018-новата Пролет бандажное жената рокля знаменитост на партията черно 2 от две части набор от Flare ръкав Stefania врата секси рокли жени Vestidos

BGN 43.00 65.41

2018 Најновите Пролет Завој се Облекуваат Жените Славна личност Партија Црна 2 Два парче Сет Одблесокот Ракав коса црта Деколте, Секси Фустани Жените Vestidos

Жените работят, плисе геометрични рокли дамски ежедневни V-образно деколте с дълъг ръкав мозайка на партията офис рокли

BGN 29.00 46.08

Жените Работат Pleated Фустан Дами Секојдневен V деколте, Долг Ракав Комбинација Партија Макси Фустани за СтатистикаВнимание : Тоа е Азија големина! Азија големина е нормално 1 до 2 нивоа помала од НАС и ЕУ големина...

2018 Пролет Реколта дълга рокля жени дантела выдалбливают тънък рокля дамски елегантен, плътен цвят нагънат A-Line рокля Vestidos FP0591

BGN 45.00 84.46

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Чипка Шупливи Од Тенок Фустан Дами Домот Солидна Боја Pleated АЛинија Фустан Vestidos FP0591големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 84 115 42 39 L 88 116 43 40 XL 92 117 44 41 2 XL 96 118 45 42 3 XL 100 119 46 43

Плюс размер 5XL женствена рокля молив лятна мода елегантен пъпка коприна връзка заедно страна дебнещ рокля

BGN 24.00 31.84

l 100% сосема новl Материјал : памук , Ацетат, Чипкаl Повод : Гроздоберl Боја на располагање : 2 Боиl Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се купи поголем 12size кога ќе го поставите целl Големина на : не се ре четири големина (S,M,L,XL,XXL,XXXL,5 XL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодаримеl 1cm=0.3937 инчен

2018 Пролет жена елегантен чешки принт плюс размер рокля O-образно деколте глезена дължина на мазнини мм преки, дълги рокли, парти рокли почивка

BGN 46.00 62.00

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.

Безплатна доставка miyake плиссированное пълномаслено рокля танк рокля пълно рокля еластичен колан чрез шнурове тънката рокля в наличност

BGN 132.29

детали за производотдобредојдовте во продавницаКонкурентна Цена, Прв КлиентМожете да се меша сите , боја, големина и така натаму...

Ново бандажное рокля многоцветен спагети колан V-образно деколте мода секси знаменитост коктейл бандажное рокля (H1815)

BGN 46.40

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИТкаенина Состојки : 90% RAYON Rayon / 9% НАЈЛОН Најлон / 1% SPANDEX SpandexСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

OMILKA 2018 есен зима жени с дълъг ръкав от дантела вязаное дебнещ рокля Sexy Black White Green Red Club Party Midi Dress

BGN 26.00 27.38

OMILKA 2018 Есен Зима Жените Долг Ракав Чипка Плетени Bodycon се Облекуваат Секси Црно Бело, Зелено, Црвено Клуб Партија Midi ФустанФункцијаПредмет Тип : Плетени Облека / Чипка ФустанБоја : Црвено Црни, Бели ЗеленаСтил : ЕвропаГолемина : S M L XLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...

2017 есен жена е нов елегантен черен директен плюс размер рокля твърди V-образно деколте глезена дължина на мазнини мм рокля с дълги партия голям размер рокли

BGN 49.00 65.28

【големина】L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Забелешка : модел висина : 171cm, биста : 104cm, половината : 78cm , хип : 115cm ,тежина : 81kg, носат XL код.

Каишка v образно деколте лятна рокля 2018 нови жени слънчоглед печат на облегалката ежедневни бутон рокля vestidos висока талия midi рокля женски

BGN 24.00 33.60

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики.2...

Сребърни пайети огледала камъни секси дамски костюми ярки кристали Диамант певица в нощен клуб, бар на шоуто DJ performance dress star

BGN 120.00 126.40

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Кажи ми вашиот биста половината и колковитеБиста : 82102cm (3239 инчи) Половината : 6392cm (2335 инчи)малку огледала можеби падне, тоа е нормално, може да се стави на страна на лепак лесно

Ryseleco Brand New Elegant Women О-Образно Деколте И Копчета Макси Дантелени Рокли С Флорални Дантели Выдалбливают Голяма Люлка Ежедневни Партия Качество Vestidos

BGN 41.00 75.04

За Сите Купувачот Пријател : Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.големина(cm)рамобистаполовинатаsleeveдолжинаS338270 / 127М348674 / 128L359078 / 129XL369482 / 1302 XL379886 / 131Единица : cm...

OMILKA 2018 Women Summer Short Sleeve LOVE Letter Cartoon Printed T Shirt Dress Casual Губим Plus Size Harajuku Hip Hop Dress

BGN 29.00 30.29

OMILKA 2018 Лето Жените Кратко Sleeve љубовно Писмо Цртан филм Печатени Т Маица, Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Harajuku Хип Хоп ФустанФункцијаПредмет Тип : Т Маица, Фустан / Неврзан Лабава ОблекаБоја : Црна, Бела Сина, Црвена Во Жолта БојаСтил : ЕвропаГолемина : M L XL XXLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...