• Ново
10шт 14 цвята 9 см Звезда ратан топката цветни сепак Takraw за Коледа, рожден ден и начало на сватбата

10шт 14 цвята 9 см Звезда ратан топката цветни сепак Takraw за Коледа, рожден ден и начало на сватбата

BGN 4.00
BGN 5.33
-25 %
В магазина

Брой продукти


Нови Пристигнување!10 PCS/Многу 9 CM 14 Colors Ѕвезда Sepak Takraw За Божиќ Роденден & Дома Свадба Партија Декорација Ратан Топка
Големина : 9cm (1cm=0.4 инчи)
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .ако сакате мешани бои,ве молиме, изберете мулти боја,а потоа оставете порака за да нè за бојата што сакате.
Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Подробности

Цвят:
Много
Случай:
Парти, Сватба, Кръщение И Кръщение,Сватба И Годеж, Пола Разкриване, Юбилей,Нова Година,Рожден Ден
търговска марка:
Сам вкъщи
Материал:
Ратан
Модел:
Плътен Цвят, Звезда
Размер:
M
Номер На Модела:
CH095-9cm-10
Цвят:
син, червен, розов, оранжев
Тип:
Доставка За Събития И Партита
Материал:
Ратан
Брой:
10шт
Състояние:
100% чисто нов и високо качество
is_customized:
yes
НЯМА.:
кокос-25
Размер:
9cm

Те също купуват с този продукт

Тъмно синьо сиво сребърен подвижния хартия кръг сватбени конфети балон украса на биоразградими 50-те 60-те декорация страна на масата 50 г

BGN 14.00 14.38

Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено...

15 цвята класически sinamay материал wizard шапка коктейл прическа на състезанието шапки костюм за целия сезон MYQ012

BGN 12.78

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин15 бои класичен sinamay материјал fascinator капи коктел headpiece трка headwear одговараат за цела сезона MYQ012 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

2500 биоразлагаемый романтичен бял черен сив подвижния хартия сърцето конфети сватба, Кръщение Кръщението на партията балон украса

BGN 14.00 14.38

Почитувани.Еден цел вклучуваат околу 2300 2500 парчиња,големината е 3 см, и еден пакет од околу 50 грам.Ве молиме да се замисли големината и количините на confetti во разумен начин...

25шт Хелоуин усмивка на лицето тиква бисквитки найлонови торбички бисквитки торта на самозалепващи опаковка чанти сватбени бонбони подарък пакети

BGN 1.90

Големина : 10*10m+3cmБојата може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.25 PCS / МНОГУAnswer : ___________________________ Note : Количество грешка спектар +3pcs​

10 ярда (30 фута) слонова кост 24 редица Перлена окото украса за Сватба парти декорации и аксесоари за дрехи, лентата завърши приключи направи си Сам украса

BGN 27.00 34.22

Материјал : Пластични БисериБренд : Нови ,Никогаш Не Се Користат ВоБоја : Бисер Боја На Слонова КоскаБисери Ширина : 0.4 cmШирина : Години : 12cm(4.72")Должина : 10 ЈардиБисер Мрежа Заврши Лента Тек е bendable, trimmable лента...

1.5 м широка 50 м / ролка Бяла органза тюл прежди за романтична сватба на фона на доставка украса Безплатна доставка

BGN 80.00

Сосема нов и висок квалитетШирина : Appox : 150cm(59 ")Должина : 50meter / ролна1 Yard =приближно 9.1 МетриМатеријал : Organza ТкаенинаБоја : 29 боја за вас да се избере.ве молам дозволете ми да знам боја сакате...

Поръчка на проба за 123*238mm handheld mirror shape golden mirror acrylic wedding invitation card лазерно гравиране букви

BGN 80.00

Примерок цел за 123*238mm рачно огледало форма златна огледало акрилик свадба покана картичка ласерско гравирање писмаОвој web линк е само за примерок цел користење,за најголемиот дел цел ,ве молиме љубезно ве молиме да проверите друга едно големо веб линкот,ви благодарам!Порибено примерок цена : 40 Прилагодена примерок цена : 50 Големина : 123*238mmДебелина : 3ммMaterail : златна огледало акриликПисма : Ласерски гравираниОблик : рачно огледало формаMOQ : ПРИМЕРОК ЦЕЛ САМОТекст : Изменет во било кој јазик на вашиот јазикПечатење Вклучени : Да во било која бојаНајголемиот дел Нарачки : нормално трае 57days за повеќето дизајни како и сите поканите се рачно изработени и ние треба ова многу времеПревозот време : 79working денаРаш Нарачки : Ние не брзаат наредби на некои дизајни...

Метална Бяла Каретка Бонбони С Шоколад Скоростна Момичета Принцеса Рожден Ден Шоколадови Бонбони Скоростна Благоволението На Сватбени Декорации Душ За Опаковане

BGN 304.00 320.00

100% сосема нов и висок quality Material : Метал (Боја во Бела) Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги Категорија : Корист Кутии Разубавувањето : Лента, Цвет, Налепница Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Щастлив Дизайн На Дракон Сватбена Коприна Парчовая Плат Червен Плик Луксозен Красива Цвете В Джоба За Пари Десет Хиляди Долара

BGN 10.00 14.38

Среќен Змеј Дизајн Свадба Свила Brocade Ткаенина Црвено Плик Луксузни Раскошни Цветни Десет Илјади Долари Пари Џеб Име : рачно изработени ткаенина црвени коверти Материјал : brocade платно Големина : L : 27 * 19 CM S : 19 * 19 CMТежина : L : за 76 g S : околу 47 gЗа боја : бидејќи на светлината, слика ќе биде повеќе шарени, отколку во вид, црвено е чиста Кинески црвена боја, О, различни агли имаат различни визуелни ефекти, силно чувство на тридимензионални!

Ръчно изработени био разлагаемая подвижния хартия Коралови Червена кърпа любовта Hearts сватбена конфети ръчно изработени Party table carpet Decoration 2.5 см

BGN 14.00 14.38

Почитувани.Еден цел само вклучуваат само 2300 парчиња,само мала количина.Ткиво Хартија Confettis се направени од страна на biodegradable хартија, така што тие се многу тенки.Тоа може да се чини дека само една мала торба кога сте примиле нив.Но, ве молам истурете ги надвор и одделни нив , ќе најдете дека постојат толку многу парчиња.Една цел е околу 15 g, тие се доволни за 3 гости да ја користите.Па ве молиме да проверите колку гости ќе мора и да го изберат соодветните количини.Ве молиме не ни остави негативни повратни информации за причината : има само една мала торба и скапи.Ви благодарам на сите вас ви соработка.Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено...

Китайските традиционни благоприятни дизайн дизайн на вратата дръжката на гардероба чекмеджето дръжки на гардероба хардуерни аксесоари

BGN 10.00 18.72

Овој антички Месинг кабинет вратата се справи со е направен од висок квалитет на цинк легура материјали...

Злато органза подарък пакети 9x12 см парти чанти за жени събитие СР дантела чанта бижута дисплей чанта сам аксесоари

BGN 64.00 68.78

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Коледна украса Снежинка подарък кутия за дома и дървета пайети подарък кутия за опаковка кутия за декорация на витрини на магазини HG0182

BGN 13.00 15.30

Божиќ Декорација Снегулка Подарок Кутија За Дома И Дрвја Sequins Подароци Кутија за Пакување Кутија Продавница Прозорец Украси HG0182ОписБоја : Црвено Жолта ЗеленаГолемина : 15cm 20cm 25cmМатеријал : VPCПакетот вклучува : 1 X Божиќ декорација кутијаЗа Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

2000 бр. злато органза подарък чанта 7x9 cm вечерни чанти за жени събитие сватба дантела чанта бижута дисплей чанта сам аксесоари

BGN 108.00 121.58

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.