• Ново
Facemile 1бр пластмасов тисненая папка за Бележки САМ албум карта инструмент пластмасов шаблон за печат на карти като украса

Facemile 1бр пластмасов тисненая папка за Бележки САМ албум карта инструмент пластмасов шаблон за печат на карти като украса

BGN 2.64
В магазина

Брой продукти


Подробности

Номер На Модела:
Папка С Релефни
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

Направи си САМ силициев диоксид мухъл детски крачета количка силиконови форми границата украса инструменти на изкуството занаяти шевни релеф торта форма на грани

BGN 6.00 6.38

DIY Силициум Мувла Бебе Нозе Pram Силиконски Калапи Фондан Торта Чоколадна Мувла Кујна Печење Торта Граница Декорација Алатки Втиснување Добредојдовте ОЕМ Опис на Производот Материјал : Силика Боја : Розова Големина : 8*8cm не вклучува хартија картичка Опис на Производот Материјал : Силика Боја : Розова Големина : 8*8cm Опис на Производот Материјал : Силика Боја : Розова Големина : 9*13cmОпис на производот Материјал : Силика Боја : Розова Големина : 9*13cmМатеријал : Силика Боја : Розова Големина : 15.5*19cmМатеријал : СиликаБоја : Розова Големина : 10*cm 10.7

хартия за квилинг модели 5 стилове на разположение нов дизайн за 3d хартия, квилинг инструмент безплатна доставка

BGN 33.00 35.18

Функција : 5pcs / set вклучуваат 5styleПлаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса...

Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон на фигура торта шаблони лазерно рязане на шаблони патерици ST09

BGN 4.00 7.01

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање stencils ласерски сече шаблони Снегулки и патерици ST09 Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, раканасликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел Материјал : ПластикаГолемина на : 13x13cmЗа испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр...

5 стилове завързана модел пластмасови Отпадъци релеф САМ Занаятите шаблон за печат на карти като украса Papercraft карти като декор

BGN 2.00 2.54

Чипка Шема Пластични Бележник Втиснување DIY Занает Образец Печат Картичка се Пече Торта ОркестаротСпецификации : Количина : 1pcМатеријал : ПластикаГолемина на : 14.7x10.5x0.2cm / 5.79x4.13x0.08"Примена : широко се користат во хартија втиснување, лаптоп декорација, DIY материјали, шеќер цвеќе оркестарот, DIY печење1 x Образец Печат

Безплатна доставка на 3 бр. цвете, листенце форма занаят удар набор от ученически Лексикон подаръци САМ нож за хартия EVA пяна цветя дупката удари

BGN 25.00 46.67

3 PCS Круг и Petal Облик занает удар поставите Училиште Бележник Подароци DIY Хартија Машина ЕВА пена Цвеќиња Дупка УдариНамалување Облик : Цвет PetalИмајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.Материјал : ABS+МеталИме : 3 големина микс ЕВА пена создателот / занает ударГолемина на : 1 парче 1" + 1pc 5 / 8" + 1pc 3 / 8" Цвет Petal форма занает ударНамалување Дијаметар : За 1pc 2.5 cm+ 1pc 1.6 см + 1pc 0.8 cmМногу интересна занает ударМоже да ја користите за да ги красат забелешка книга ,DIY поздрав картичка, хартија за белешка..Прв пат користите ,Тоа е подобро да се користи во хартија бескорисни.ps : боја на вештината удари ќе бидат испратени во случаен изборЗа ЕВА дебелина 1mm4mmСоздавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.Забавно и Лесно да се Користи создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки...

безплатна доставка 3 инча (около 7,1 см) вълна кръг хартия удар за бележки eva пяна удар за направи си САМ Бележки перфоратор крафт удар

BGN 39.00 53.49

бесплатен превозот 3 инчи(за 7.1 cm) бран круг хартија удар за бележник ева пена удар за DIY Бележник перфоратор изработката удар(Забелешка : Сакате други модели, ве молиме контактирајте со нас...

Голям размер шейпър листа Листа удар занаят пяна перфоратор деца DIY инструменти за рязане на хартия scrapbooking цвете дупката удари Безплатна доставка

BGN 29.00 39.14

Голема Големина Shaper Лист Остава Удар Занает Пена Перфоратор Деца DIY Алатки Хартија Машина Scrapbooking Цвет Дупка Удари Freeship(Забелешка : Сакате други модели, ве молиме контактирајте со нас...

Нов кръг кръг от гледна ембосинг папка пластмасови САМ scrapbooking шаблони, хартиени карти като занаят плик албум подарък кутия декор

BGN 4.00 4.22

Нов Круг Круг Точки Втиснување папка пластични DIY Scrapbooking stencils хартијакарта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот Материјал : пластични Боја : како на сликата Големина(приближно) : 15x11cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради прирачник за мерење OEM услуга прифатливо.Answer : ___________________________ Note : Бои се разликува малку врз основа на монитори.Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже на бои, кои се најблиску до вистинскиот производ.Сепак, може да има мали разлики.Ве молиме проверете кај нас дали имате строго боја барања пред да купите.

Вълна гранична линия нов ембосинг папка пластмасови листове за scrapbooking хартиени карти като занаят плик албум подарък кутия декор 2017

BGN 4.00 4.22

Бран Гранична Линија НОВ Втиснување папка пластични Scrapbooking stencils хартијакарта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот 2017 Материјал : пластични Боја : како на сликата Големина(приближно) : КАКО СЛИКА Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради прирачник за мерење OEM услуга прифатливо.Answer : ___________________________ Note : Бои се разликува малку врз основа на монитори.Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже на бои, кои се најблиску до вистинскиот производ.Сепак, може да има мали разлики.Ве молиме проверете кај нас дали имате строго боја барања пред да купите.

Free Ship 43MM Triangle формата на сърце save power paper / eva занаятите punch Лексикон Собственоръчно punchers САМ hole punches geometry puncher

BGN 26.00 49.78

43 MM Триаголник во облик на штедење енергија хартија / ева занает удар Бележник рачно изработени punchers DIY дупка удари геометрија перфораторПроизвод : 2 инчен Триаголник Хартија / ЕВА Пена Занает УдарУдар Големина : 12.9 cm X 8cmТриаголник Должина : Околу 43 x 43 x 43 MM ДолжинаМатеријал : ABS+Цинк ЛегураПакет : 1 компјутер / opp вреќа 80250g дебелина на хартија и поздрав картичка е во РЕД да се користи...

Пластмасов тисненая папка дърво лист САМ бележки албум карта опаковъчна хартия за декорация на рязане умира хартиена занаят

BGN 3.00 3.18

Количина : 1 bucМатеријал:Пластикабоја : како на сликатаГолемина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cmКонверзија : cm = 1 инчен 0 : 39ве молиме овозможи 12 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримепоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не сеги одразуваат фактичката боја на објектот...

KSCRAFT дърво пластмасови релефен папки за направи си САМ scrapbooking хартия занаят / карта като украса за доставка

BGN 4.00 4.90

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Нов дизайн 2 елемента листенце (1,5 см и 2.4 см)плавателни съдове удар набор от цветове punch занаят scrapbooking цвете хартия перфоратор форми punches

BGN 21.00 39.22

Новиот дизајн 2 парчиња Petal (1.5 см и 2.4 cm)занает удар постави цвеќе дупка Удар Занает Scrapbooking цвет Хартија Перфоратор во Облик на УдариИме : 2 size микс ЕВА пена создателот / занает удар (2pc / set)Производство : 2 ПАРЧИЊА Petal облик занает дупка ударНамалување Дијаметар : За 1pc 1.6 см + 1pc 2.4 cmПакет : 1pc / блистер картичкаОпис : Идеален за ЕВА пена, хартија изработката projrcts, училиште белешки и честитки.Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.лесно да се справи со своите лост удирање акција.80g220g дебелина на хартија и пена е во ред да се користи.Имајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.Сакате други обрасци или големини, ве молиме контактирајте со нас...

Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон за рисуване торта шаблони лазерно рязане на шаблони около ST17

BGN 4.00 7.01

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање stencils ласерски сече шаблони околу ST17 Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, раканасликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел Материјал : ПластикаГолемина на : 13x13cm

ABCD буквите на думата ембосинг папка пластмасови листове за scrapbooking хартиени карти производство на плавателни съдове плик албум подарък кутия декор 2017 нова

BGN 4.00 4.22

ABCD Писма Зборови Втиснување папка пластични Scrapbooking stencils хартијакарта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот 2017 Нов Материјал : пластични Боја : како на сликата Големина(приближно) : КАКО СЛИКА Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради прирачник за мерење OEM услуга прифатливо.Answer : ___________________________ Note : Бои се разликува малку врз основа на монитори.Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже на бои, кои се најблиску до вистинскиот производ.Сепак, може да има мали разлики.Ве молиме проверете кај нас дали имате строго боја барања пред да купите.