• Ново
Безплатна доставка-500шт сребърен тон книга scrapbooking, албуми, менюта, папки, ъглови протектори 21x21mmx4. 7mm J1726*5

Безплатна доставка-500шт сребърен тон книга scrapbooking, албуми, менюта, папки, ъглови протектори 21x21mmx4. 7mm J1726*5

BGN 35.00
BGN 41.44
-16 %
В магазина

Брой продукти


Бесплатен Превозот-500 PCs Сребрен Тон Книга Scrapbooking Албуми Менија Папки Агол Заштитници 21x21mmx4.7mm M00636 F
Материјал :
Легура(Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : 21x21mm(7/8"x7/8")
Дебелина : 4.7 mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Тон Сребро.
Количина :
Ќе добиете 500 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Одговара 4mm дебели

Подробности

Материал:
J1726*5
Дебелина на:
0-1. 9 см

Те също купуват с този продукт

Закупуване на автентични стикери жълто мече възможно запечатване на стълб 12 декоративна луксозни кутии

BGN 16.40

Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи .Оваа цена се само за 20 компјутери истиот дизајн налепници , tks!!!Предмет : Запечатени налепница / Запечатување паста / Декоративни ламинат / Подарок stikers....

Любовта многопластови пластмасови листове за DIY scrapbooking фотоалбум декоративно щамповане на хартиени карти и печати модел

BGN 1.73

100% Сосема Нов Кол : 1 Компјутер Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

60 бр. / лот дълъг стил ръчно изработени винаги прясно крафт-хартия за печене печат на стикер / стари САМ подаръци поставени в стъклена банка издател герметизирующая

BGN 3.87

Материјал : ХартијаТежина : 34.5 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 60 парчиња по многу.DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

QITAI 4 бр. / лот САМ сладък Kawai карикатура стикер за Бележки ПДЧ стени снимка Декор сърцето стъкло торта формата на скъпи подаръци ZNK114

BGN 12.42

спецификации4pcs за една торбаголемина : 15 CMX15 CMбоја : Multicolorпогоден : бележник / diy занает / photo album / картички одлукиСтоката ќе примите може да се разликува малку со нашите слики Тоа е поради разликата во екран,светло,камера итнВашето разбирање ќе бидат високо ценети : 4pcs / многуНие имаме повеќе од 400 различни стилови, многу нови стилови се доаѓа наскоро.Можете да се меша со различни стилови за да стигнат до MOQ, само да ни кажете што ви треба.Ние може да направи нови дизајни за вас или се направи производи врз основа на вашите дизајни.​Увозни давачки Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина,Тоа е вашата чест и одговорност.

45 бр./лот мини велосипед бисквити Колекция от мини книжен етикет на пакет САМ дневник украса етикети албум scrapbooking

BGN 2.00 2.06

Материјал : ХартијаЛепило : ДАГолемина : 38 * 38mmPakage вклучува : 45 X налепница ( 45pcs / кутија )Функција : Користете за албум,дневник книга,scrapbooking итн.

5 бр./компл. печат на ръба на правоъгълник на рамката за рязане умира шаблони САМ scrapbooking албум на декоративни релефни карти занаят, щанцоване

BGN 5.00 5.60

5 Pcs / set Печат Работ Правоаголна Рамка за Сечење Умира Stencils DIY Scrapbooking Албум Декоративни Втиснување Картички Занает Умре СечењеКоличина : 5pcs / setМатеријал : Јаглероден челикДебелина : 0.8 mmПакет : opp вреќа.(не се вклучени хартија картички)Апликации : · Овие метал stencils работа со машина за сечење, тие се чисти и ослободува лесно...

Петно на Едро договор цвят кръг за вас / благодаря D111 печат на етикети лепило за запечатване

BGN 6.00 9.09

Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи .Оваа цена се само за 20 компјутери истиот дизајн налепници , tks!!!Предмет : Запечатени налепница / Запечатување паста / Декоративни ламинат / Подарок stikers....

1 лист цифрови многослойни шаблон за направи си САМ scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти занаяти

BGN 1.73

100% Сосема Нов Кол : 1 Buc Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

100 бр./лот печат, дизайн ръчна изработка стикер реколта Крафт етикета стикер направи си САМ ръчно изработени за подарък торта печене на оборудване запечатване стик?

BGN 3.15

Материјал : ХартијаТежина : околу 15.7 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 број=100 компјутери налепници.Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

YPP ЗАНАЯТИТЕ Jungle прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ Scrapbooking/Карта Making/Детски Забавни Decoration Supply

BGN 7.00 7.98

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

100 / лот от нова Реколта през цялата флора дизайн самоклеящийся занаят празен направи си САМ оборудване запечатване стикер смешно бележка за печене, украса на Крафт

BGN 4.24

Материјал : ХартијаТежина : 42.0 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 100 парчиња по многу.DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

Тя обича коледни подаръци пластмасов тисненая папка за Бележки САМ албум хартиена картичка шаблони шаблон

BGN 3.15

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.6*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

YPP ЗАНАЯТИТЕ Стара Мечета Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

BGN 6.00 6.38

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

7 бр./компл. цветни кръгове метални режещи удари шаблони САМ scrapbooking умира полагане на албум хартиена карта на плавателни съдове

BGN 2.00 3.01

7 Pcs / Set Цвет Кругови Метал Cutting Умира Stencils DIY Scrapbooking Умира Втиснување Албум Хартија Картичка Занает Состојба : 100% Сосема Нов &Висок КвалитетКоличина : 1 BucМатеријал : Јаглероден челикГолемина на стан : Дијаметар 1.2~7.5 cmБоја : СребренаКонверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 см7 X Цвет Кругови Метал Cutting Умира1...

2 бр./компл. цвете ъглово рязане на метал умира шаблони за DIY scrapbooking фотоалбум полагане на хартиени карти декоративни занаяти

BGN 6.00 6.72

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 2 парчиња / Set Материјал : Јаглероден челик Големина : Прибл...

200шт 12mm брилянтен тюркоаз сърце форма Flatbacks акрил сърцето кабошон украса scrapbooking смола занаяти САМ телефон деко

BGN 9.58

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99200pcs / многу Сјајна Срцето Акрилик FlatbacksМатеријал : акриликГолемина : 12mmБоја : ТиркизнаИзгледаат толку убаво,идеален за scrapbooking,изработката,накит одлуки и само за нешто што сакате да се држиме нив да се....Разубават вашиот живот!ПРЕВОЗОТ : 1...

Коледа Снежинка Дизайн За Рязане На Метал Умира Шаблони Коледа Scrapbooking Хартиени Карти Полагане На Декоративни Занаяти 2017 Нова

BGN 5.00 6.24

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Buc Материјал : Јаглероден челик Големина : Прибл...

100 бр. / лот нов бял цвят на квадратен дизайн, Изработка на празен герметизирующий етикета стикер / DIY опаковъчна хартия издател /

BGN 3.87

Материјал : ХартијаТежина : 35.5 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 100 парчиња по многу.DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

Продажбите на едро печат на етикети водоустойчив опаковка етикет на бутилка баркод етикети моля, процитируйте информация

BGN 38.00 48.00

Добредојдовте сопствени кеси со вашето лого ❤ Pls забелешка : тоа е прилагодено печатење , па цената и слика за повикување само ...

50шт смесени петна гледна Лука Flatbacks смола кабошоны Бележки украса Cardmaking САМ занаяти 27x20mm

BGN 9.00 9.58

Оваа листа е за 50pcs / многу 27x20mm смола забележан лак flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : Меша Со ТочкиПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

200 бр./лот декоративни стикери черно и бяло 2 цвят на кръговоторъчно изработени оборудване запечатване етикет печене пакет торта кутия за бижута

BGN 14.00 17.92

200pcs / многу декоративни налепници за Црна и бела 2 бои кружни "рачно изработени" запечатување ознака за печење пакет торта кутија декорација ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ДОЗВОЛЕТЕ НИЕ ЗНАЕМЕ, НИЕ ЌЕ ВИ ОДГОВОРИ ВО РОК ОД 24 ЧАСА...

Mac YS049-M001 азбука прозрачен силикон прозрачен печат за направи си САМ scrapbooking / изготвяне на карти/ декорации, доставка на прозрачен печат

BGN 2.00 2.40

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac YS049M001 Азбука Транспарентен Силикони Јасно Печат За DIY Scrapbooking / Карта во донесувањето Одлуки / Декорација Материјали Транспарентен ПечатПакет Вклучуваат 1 PCS / МНОГУ Транспарентен Печат (Како на Сликата)Големина 11*20 CMМалата Точка 1.5 cm (0.59 инчи) 3cm (1.18 инчи )Функција може да печатени правилноСе користи За 1 Идеален за додавање препознатлив печат embellishments дарачно изработени картички, бележник страници или друга хартија, занает проекти 2 Може да се организира и rearranged на печат блокови, речиси во неограничени креативни комбинации 3 Трајни марки обезбеди crisply печат слики во секое време и данема да жолта со возраста

5 бр разнообразни размери въглеродна стомана правоъгълник полагане на режещи удари шаблони шаблони мухъл за направи си САМ карта занаяти албум Бележки

BGN 4.00 5.94

Повеќе Производи : 5 КОМПЈУТЕРИ Избрани Големини Јаглероден Челик Правоаголник Втиснување Сечење Умира Stencils Шаблони Калап за DIY Картичка Занаети Бележник АлбумДетали : Користете го ова за сечење умира за да се направи свој уникатен бележник!Исто така може да се користи за DIY албум, хартија, картон, занаетчиски, домашен и канцелариски декорација, итн.Интересно е доволно за деца да се посветам на рацете на способност и развивање на интелигенцијаИзработена од јаглероден челик, корозија отпорни и многу цврстиСет вклучува 5 КОМПЈУТЕРИ умира во различни големиниСпецификација : Материјал : јаглероден челикНајголемата големина : 9 x 12 cm / 3.54 x 4.72 инченПакет : 1 Сет x Сечење Умре (5 КОМПЈУТЕРИ)Плаќање >>1...

Кон, 250 бр. / лот от всички краища на света неизползваните с пощенска марка на пощенски марки за колекционери тембров postaux

BGN 28.00 35.55

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.На големо Се Користи 250 Парчиња Различни Поштенски Марки Собирање на Целиот Свет Колекција Детали за Производот сите Тие се реални и се користи за поштенски марки ,дојдоа од сите делови на светот со поштенскиот печат...