• Ново
Khalesex без презрамки и колан с вибратор вибратор за жени 30 ч Силикон G Spot клитора двойна вибрация възрастни секс играчки за жени

Khalesex без презрамки и колан с вибратор вибратор за жени 30 ч Силикон G Spot клитора двойна вибрация възрастни секс играчки за жени

BGN 31.00
BGN 71.30
-57 %
В магазина

Брой продукти


Поврзани Објекти :
Боја : Црвена, Виолетова
Материјал : Медицински Силикони
Батерии : литиум батерија време на Полнење : околу 3 часа, но прв пат да ја полните 3 -5 часа Користење време : околу 2 часа кога целосно наполнета
Конектор : USB Полнење Линија ( Вклучуваат )
Превозот : privacy protection ( Вклучуваат поле )
Dual мотори со 30 функции на интензивна вибрации, пулсација и ескалација.
Секс Играчки за Парови, Вибратор за жена, Дилдо Vibrators за Лезбејка Топ-Безбедно силикони направени, без никаква штета на телото; Употреба Два електрични мотори, секој момент може да се игра различен ефект, силни вибрации; Водоотпорен електрични се возеле, по користење, лесен за чистење; Lonw-бучава електрични прачки со три вибрации главата, за да се исполнат различни доживее оргазам; USB полнењето, многу е удобен и сигурен
Пакетот вклучува :
1 X Вибратор
1 X USB Полнење Ling
1 X упатство
1 X Мало Поле
Превозот Совети Ние ќе пишува "Дневни потреби" на пакетот За заштита на приватноста на купувачот. Клиенти кои ги купите било кој од нашите производи и да ја додадете нашата продавница во продавница листа, ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци .(Ве молиме оставете порака ако сте ја додале
Пријателски Совети :
1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.
2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 12 CM за предмети.
3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
Answer : ___________________________ Note :
Се мијат темелно по секоја употреба со антибактериски течен сапун и вода.
По чистење, избришете со мека крпа, и сува.
Користење со лубрикант за максимално задоволство.
Забрана луѓе честа употреба, и да може ефективно да се намали ширењето на болеста.
1,прифаќаме alipay тука.
2,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
3,ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
4,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
5,ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја на пакети и сл.).
1,Производите се испратени од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,достигнувајќи повеќето земји во 12-30 работни дена.
2,за време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 39 работни дена.
1,12 месеци Гаранција.
2,Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

Подробности

Тип Елемент:
Вибратори
Размер:
Sex Toys for Couples
Номер На Модела:
Двойни вибратори за жени
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Тип:
Пръчка
Секси Суггестивный:
No
търговска марка:
Кхалесекс
Материал:
Медицински Силикон
Непристойная Снимка:
No
Батерии:
акумулаторна литиево-йонна батерия
Категории продукти:
Секс Стоки Дамски Вибратори
Име:
Вибратор Напълно Нов Женски
Доставка:
защита на личния живот ( включително и опаковка)
Използване на времето:
Около 2 часа при пълно зареждане
Характеристика:
Стимулация на точката G, масаж на клитора, страпон без презрамки на фаллоимитаторе вибратори

Те също купуват с този продукт

Мини Възрастни Unsex Секс Играчки Нощен Живот Желе Тормоз Анален Накрайник Анален Накрайник Задния Двор Възрастни Секс Продукти

BGN 1.58

Мини Возрасни Unsex Секс Играчка Ноќен Живот Желе Силеџиство Задник Plug Анален Plug Дворот Задник Plug Возрасни Секс ПроизводиОпис : Рака користејќи начин.Мини форма, хоби вкус.Добра помош на stimultating Аналниот.Лесен за рака и користење.Специфики : Материјал : TPRБоја : Случајни боја испоракаДолжина : 80mmДијаметар : 18mmПакет се вклучени : 1 X анален приклучок

Оригинални секс играчки FAAK 3 цвят, без мирис царевица големи вибратори 20,2*4,2 см. гъвкаво растителен пенис с голям брой частици мастурбационный продукт

BGN 30.00 30.38

Имаме 27 стилови вибратори од овој бренд,секогаш постои соодветен за вас! Ако ви треба целосна слика, ве молиме контактирајте со нас!↓ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↓↑ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↑ Опис ГОЛЕМИНА : вкупната Должина околу 20.2 cm Diamete за 4.2 cm Постојат одредени грешки во големина 1.Можете да погледнете на фотографијата внимателно,тоа е супер најголемите,Дизајниран за луѓето кои бараат возбуда.2.Без мирис и innocuoАпсолутно безбедни за здравјето со авторизиран Материјал, Инспекциски Извештај.3.Може да се Стимулира лесно,се направи на корисникот постигнување на оргазам.4.Лесно за чистење,лесно да се спаси.Отпорен на бактерии производство.5...

ORISSI Vagina Exerciser Kegal Топка Love Ball Virgin Trainer Sex Product For Women Гейша Топка Koro вагинален секс играчки

BGN 7.00 7.98

Вовед : Секоја топка е опремен со силиконски string лесно да се извади топката по употребата Целиот Нова топката е составен од телобезбедно силикони што е 100% водоотпорни...

Вибриращ през цялата пенис ръкав добави дебелина клитор стимулатор секс вибратори 1L5M 2UD5

BGN 1.25

Vibrating Петел Прстен За Пенис Ракав Додадете Дебелина Клиторис StimulatorОва е вибрирачки пенисот ракав или петел прстен кој може да се носи со вибратор на врвот на јп е или подолу.Тоа го користи мали види батеријата.Пакетот Вклучува : 1x Vibrating Петел Прстен(со 2 парчиња AG5 копчето батерии )1...

Моля, Меки Желе Реалистичен Вибратор Crystal Пенис Силна Издънка Вибратор Петел Страпон Секс Играчки За Жени, Секс Стоки L1017

BGN 22.00 23.47

Супериорен Мека Желе Реални Дилдо Кристал Пенисот Силна Вшмукување Чаша Дилдо Петел Strapon Секс Играчки За Жена Секс ПроизводиОпис на производот : Дискретна превозот меур торба за пакување без мало дисплеј кутија за заштита на приватностаLifelike Дилдо е моделирана од вистински пенис.Со реална veining и glans,овој огромен дилдо изгледа и се чувствува како вистинска работа!Вибратори со силна вшмукување чаша база може да биде прикачена на речиси секоја рамна површина за раце бесплатни.Секс играчки ги носи ново ниво на задоволство!Оваа донг има bendable и флексибилни вратило со lifelike текстура и вени за повеќе пријатно искуство.Возрасни играчки е направен со транспарентни TPE која е без мирис,нетоксични,phthalate слободни и латекс слободни.100% Водоотпорен,лесен за чистење,безбедно и здравје.Големина : 200 x40mm (7.9 x 1.6 инчи)Пакет Оглас : 1×Секс Играчка

Диаметър:4/4. 5/5 / 6 см и 4 с по-голям Размер стъклен вибратор анален вибратор член на възрастен гей лесби секс играчки за жени, пенис-голяма огромен стъклен вибратор

BGN 27.00 28.77

Дијаметар : 4 / 4.5 / 5 / 6cm 4 големина големи стакло дилдо,анален дилдо,дик возрасни геј, лезбејка секс играчки за жена пенисот голема огромен стакло дилдо Големина : 16*4cm 580g 17*4.5 cm 700g 15*5cm 700g 13*6cm 827g на производи од Стакло, се рачно изработени, големината на мало отстапување (12mm), сакате да го разберат Предложениот купите 2 парчиња, топлински, на ладење, а потоа користи interchangeably ќе се најде сигурен стимулација и оргазам, верувајте ми, јас се обидувам многу пати,се чувствува како да влезат неботоначин на плаќање : Ние претпочитаат Зачувам...

Мощен вибратор за жени орален клитора секс играчки за възрастни персонален масажор магическа пръчка AV G Spot водоустойчива Акумулаторна батерия масаж

BGN 22.00 27.94

Магично Стапче вибратор за жена, Пол Производи AV Vibrators, USB Полнење Секс Играчки за жена, клиторичен вибраторОпис : 1.Направени од храна одделение медицински силикони,флексибилност и еластична,здравје и безбедно да се користи...

Женски секс играчки, вибратор яйце с безжично дистанционно дистанционно управление секс играчки за възрастни 10 честотата на дистанционното вибрационни яйца за же

BGN 7.98

Најдобро Продаваните Multicolor безжична vibrating јајце / куршум,водоотпорен куршум вибраторОпис На Производот1.Направени од Нетоксични и Екопријателски материјал ;2.Редовни Боја : Црна,Црвена,Виолетова3.Моќен&долготрајни време;4.Големина : 8.2 x3.0cm5.Батерија : 2 AAA (Не вклучувајќи) 6.Име на производ : 10 брзини на безжичен vibrating јајце 7.Карактеристики : водоотпорен 8.Боја : Црвена, Виолетова, Небото Сино 9.Водоотпорен : 100% Водоотпорни 11.Ниво на бучава : Тивко 12.Режим : 10 Фреквенцијата На Вибрациите 13.Тајната на Испорака : YES 14.Пакет : Вистински пакување 15.Продажбата на : Мало или големо 16.Пакет Содржина : 1pc*Безжичен јајце (тајна пакување)

ORISSI нов дамски мастурбация бяло голяма Скорост 20 водоустойчив Заешко G spot вибратор вибратор за Секс играчки за възрастни секс продукт

BGN 17.00 19.18

Материјал : ABS + Силика ГелБоја : Бела (Изборен)Батерија : 3pcs AAA батерија (Не вклучувајќи)Вибратор Големина : Прибл...

Секс играчки електро шок пенис пръстени мошонка шок електро стимулация на пениса мошонка робството топката носилка мошонка петел пръстен

BGN 24.00 24.80

Секс играчки електро шок пенисот прстени на скротумот електро шок пенисот стимулација на скротумот ропство топката носила скротумот петел прстен материјал : силикон боја : црна / црвена ве молиме изберете еден 1...

Високо качество на възрастни секс продукти за жени USB акумулаторни G Spot вибратори за жените оргазъм мастурбация машина стимулатор

BGN 47.98

USB Полнење G Место Vibrators за Жените Оргазам Секс Машина Клиторисот Stimulator Магично Стапче Massager Водоотпорен Играчки за Возрасни Опис Совршен човечкото тело инженеринг дизајн, имаат најдобрата грижа за жените вагината...

Електрическа Помпа За Уголемяване На Пениса Устройство За Уголемяване На Пениса Автоматичен Сензор За Вакуум Помпа Pro Extender Подобрител Мъжки Секс Продукт За Мъжкат

BGN 54.00 63.98

Електрична Пумпа За Пенис За Проширување На Пенисот Уред Автоматски Мерач Вакуум Пумпа Про Extender Зголемување На Машкиот Пол Производ За Мажи ЕрекцијаОва пенисот pmup extender е испробаните и проверени пенисот проширување уред кој може да ви помогне да се постигне пенисот раст сте секогаш саканиот.Тоа е едноставен и ефективен начин за подобрување на големината на вашиот пенис и во должина и дебелина.Тоа исто така може да им помогне на мажите да се во голема мера да ги подобрат своите сексуални перформанси и да уживате во одличен секс.Она што е голем пенисот пумпа и како тоа функционира?Пенисот пумпа се наоѓа околу пенисот...

10 Скорост на Заек вибратор вибратор, вибрираща на клитора и G-точката се стимулира секс играчки за жени Женски мастурбатор сладък Фокс форма на секс продукт

BGN 54.00 63.98

10 Брзина Зајакот Вибратор Дилдо Vibrating Клиторис Gточката се Стимулира Секс Играчка За Жените Женски Masturbator Симпатична Фокс Форма Секс Производ

Ванеса and Silk Touch Japan Мазнините Anal Sex Lubricant вагинална смазка за секс масажно масло секс продукти 2 бр./лот 200+200 мл

BGN 17.00 18.40

Продавачот за Испорака Метод : 1.Ние ги користиме trackable број за да ја објавите на сите парцели,Сите имаат логистика информации(некои земја нема да го ажурирате информации,како што се канада,САД,Австралија) 2.Друга земја користи различни пост начин,ние бидете сигурни дека сите парцели да се достави безбедно и брзо 3.Продавачот за Испорака Метод за време На Испорака(Време и ангажман) : 60 дена(Бразил 90 дена).Топла продажба сезони и Промоција дена ќе го одложи неколку дена Нашата Предност : (1) Ние сме фабриката во Шенжен, Кина...

30 скорост на usb зареждане на форма на венчелистче на женския клитор стимулатор безопасен секс играчки за възрастни на зърното на гърдата съобщение вибратори за жен

BGN 14.00 18.30

petal облик Stimulator квалитет Повеќе Тројно вашиот возбудливиот клиторисот безбедно возрасни секс играчки vibrators за жените дилдо магично стапчеЛепесток в форме Стимулятор Качество Несколько тройных ваших острых ощущений клитор безопасный взрослый секс игрушки вибраторы для женщин дилдо волшебная палочкаКарактеристики : Материјал : СиликонБоја : црвена роза, домот во правДимензии : дијаметар од 30 * 148mm долгоФункција : водоотпорен, 30 фреквенција на вибрацииПроизвод листа : 1 * масажа стап, 1 * полнење преку USBкабел1, додадете забава на вашиот сексуален живот и да го стимулира вашата желба2, не burrs или недостатоци, не ќе гребење на кожата3, мека и еластична на допир4, употреба на медицински силиконски материјал, безбедно нетоксични5, висок степен на симулација да се стимулира вашата желба

Електрически бутален телескопична мъжки мастурбатор Smart Heating Sex Product High Speed Sex Machine Cock Massage Adult Sex Toys for Men

BGN 123.57

Електрични Клипот Телескопски Машки Masturbator Smart Греење Секс Производ со Висока Брзина Секс Машина Петел Масажа Возрасни Секс Играчки за Мажи

ORISSI Палки, вибратори AV масажор 60 скоростта на вибрациите куршум клитор стимулатори на тялото масажор Av Stick секс стоки секс играчки

BGN 12.00 12.78

Објектот Стил : ВибраторБоја : Виолетова,Розова,ЗеленаМатеријал : Силикон + ABSФункција : 60 Брзина На ВибрацииБатерија : 3 еез AAA батерија (не се вклучени)Големина : Како што е Прикажано 195x35mmФункција : Водоотпорен (само за б ody дел,за батеријата дел задржи сува)Пакет : Во приватностаAnswer : ___________________________ Note : Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Качество И Др Кожата На Тестиса Пръстен За Пенис Петел Пръстен Медицински Тематичен Комплект И Др Импулс На Физиотерапия Секс Играчка I180

BGN 19.00 38.03

Прстен Големина : Големина Прилагодливи Материјал : Силикон Моќ : (не се вклучени) L1 2*AAA батерија L2 2*AAA батеријаL3 3*AAA батерија се Вклучени : Домаќин машина+Жица+2 Прстени1.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина / HK Пост Воздух Mail,DHL / EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна...

TPR Анален SexToys Анален Butt Plug анален секс играчки за възрастни продукти за секс при жените и мъжете мастурбацията

BGN 8.00 8.51

4pcs / set TPR Анален Sex Toys Задник Анален Plug Анален Секс Играчки за Возрасни Секс Производи За Жени И Мажи Мастурбацијата Карактеристики & Спецификации : Стимулирање на задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто анален задоволство Заоблени совет за лесен влез Удобно рамна подлога за лесно wearabilit Фирма уште флексибилни Голема за мажите и жените Боја : розова боја се виолетови Големина : како на сликата покажува Количеството : 4pcs Пакетот вклучува : 4x Анален Приклучок

Супер Голям Pyrex Glass Вибратор Женски Прозрачен Кристал На Пениса, Секс Играчки, Анален Щекер За Жени С Подарък Кутия

BGN 13.00 13.57

Супер Големи Pyrex Стакло Дилдо Женски Транспарентен Кристал Пенисот Секс Играчки Анален Приклучок За Жена Со Подарок КутијаКарактеристикиЗа секоја жена да уживате...

Гореща еротика 1бр анални тапи Берг Кристал метал задния двор неръждаема стомана вилка сцепка секс играчки за жени 7.5*2.8 см дропшиппинг J30

BGN 6.00 7.65

Берг Кристал Сребрена Боја Метал Дворот Од Не ' Рѓосувачки Челик Plug Анален HitchСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетПол : се тековниФункција : Анален plug Големина : 7.5*2.8 CMМатеријал : нерѓосувачки челикДостапни време должина на : пет годиниголемина : како што е прикажано во сликаМетал носи поинакво искуствоСостојба : Нова Abrandнови, не се користи, неотворена, неоштетени објектПакетот Вклучува : 1 PC Анален играчки

Тройна пръст вибратор, мастурбация клитора G spot оргазъм масажор нож вибратор, вибрираща женски секс играчки за жени храни

BGN 6.00 7.63

Експлозијата исклучување со Троица Ракета ! Ракета : 3.75 инчи во должина, 1 инч во дијаметар; Гточка совет : 5 инчи во должина, 2 insertable, 1 инч во дијаметар во најширока точка; Боја : виолетова, розова,Испратите по случаен Количина : 1 bucСледете ги нашите продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид : Повеќе информации во врска со превозот и спор,Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник...

ORISSI Metal Анален Butt Plug неръждаема стомана анален накрайник мъниста украсени със скъпоценни камъни анален накрайник анални бижута анален накрайник поставяне на секс

BGN 12.00 12.78

Спецификации : Item Стил : Анален Задник Plug Материјал : Метал Боја : Многу Бои (Испрати по случаен) Функција : Со Кристално Боја : Боја на каросеријата : Sliver Кристал Боја : (Испрати по случаен) Големина : Meduim Должина : 7.8 cm Дијаметар : 2.9 cm

Zerosky мъжки ануса играчки Силиконов масажор на простатата, двойно забавяне дълъг петел пръстен за пенис време да се удължи секс играчка анален накрайник за жени, мъж

BGN 9.00 9.84

Zerosky Машки Анусот Играчки Силикони на Простата Massager,Dual Одложување Траен Петел Прстен за Пенис Време се Прошири Секс Играчка Задник Приклучок за Жени МажиНаправени од високо одделение силиконски материјал, безбедно,мека, без мирис и нетоксичниЕргономски рационализација на телото со 5 монистра и двојно прстени дизајн,поканува на вас да уживаат своите прекрасни облини, а во исто време целосно да уживаат во различни зачестеност на сексуалното задоволствоМатеријал : СиликонБоја : ЦрнаГолемина : како слика покажува1 x Анален приклучокZerosky Машки Анусот Играчки Силикони на Простата Massager,Dual Одложување Траен Петел Прстен за Пенис Време се Прошири Секс Играчка Задник Приклучок за Жени МажиНаправени од високо одделение силиконски материјал, безбедно,мека, без мирис и нетоксичниЕргономски рационализација на телото со 5 монистра и двојно прстени дизајн,поканува на вас да уживаат своите прекрасни облини, а во исто време целосно да уживаат во различни зачестеност на сексуалното задоволствоМатеријал : СиликонБоја : ЦрнаГолемина : како слика покажува1 x Анален приклучок

Jump Egg Vibrator носете butterfly COUPLE ЛЮБОВНИК SEX CVT Контрол Bullet вибриращи вагинални клитора стимулатори на G Spot plug sex toy

BGN 13.89

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : желеБоја : РозеваВкупно тензија ослободувањеДлабоко релаксирачка масажаНајсилниот вибрации на располагањеУникатен Hiвртежен момент моторот клиторичен massager.висок оргазам.воопшто не треба контролер линија ,може да се носат надвор ,воопшто не пречи на контролорот се сокрие.Големина : Како на сликата покажуваКоличина : 1 BucПакетот вклучува : 1 Сет x Еден Скок Јајце Вибратор Куршум Вибратор Клиторичен G Место StimulatorsAnswer : ___________________________ Note : Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодаримеМерењата дозволено грешка е 13 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.За Време на испорака е 3060 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас...

WMDOLL 168 см високо качество на черен размер живот силиконовата секс кукла с реалистични истинската любов кукла за възрастни кукла за мъже

BGN 3199.98

Фабриката за директна продажба! Фабрика цена !Ние ветувања : ВИСОК КВАЛИТЕТ! Гаранција За Квалитет!Ќе добиете 100% исто како слика куклиСите нашите производи се сертифицирани производиСертификација : CE, ROHS , ФДУ,ИТН Ако ви треба голи слики ,ве молиме оставете порака или пратете ни еМаил Опис : TPEВнатре : TPE со метален скелетТежина : 28kgВисина : 168cmМерења : 69cm*53cm*71.5 cmДупка : Вагината и анусот секс ,орален сексВагината длабочина : 18cm ,Анален длабочина : 17cm, Усни длабочина : 13cm( давање и земање) 1 : Lifelike Секси Вистински Целосна Силикони Солидна Љубов Играчка Со Метален Скелет,Вистински Секс Производ 2 : Ова производство, вклучително на целото тело,глава,перика и сет на облека (облека случаен избор) 3 : Ние сме цврсти кукла, НЕ гумени кукла...

Силиконов кучешката опашка анален накрайник за мъжете жена, гейовете БДСМ еротични играчки роб анален накрайник G-spot Prostata масаж анален удължител за секс продукт

BGN 9.00 12.05

Силиконски Пес Опашка Анален Приклучок За Мажи Жена Хомосексуалците во BDSM Еротски Играчки Роб Задник Plug Гточката Prostata Анален Масажа Dilator Секс Производ Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : црна како на сликаГолемина : една големина како на сликаПакет : Дискретна пакет , заштита на вашата приватностКарактеристики : Направени од храна одделение силиконски материјал...