• Ново
200 бр. / лот прозрачен плик Bopp / поли / найлонова торбичка 12x16+3 см прозрачен Opp подарък пластмасови опаковки, чанти самоклеящееся печат

200 бр. / лот прозрачен плик Bopp / поли / найлонова торбичка 12x16+3 см прозрачен Opp подарък пластмасови опаковки, чанти самоклеящееся печат

BGN 21.00
BGN 23.81
-12 %
В магазина

Брой продукти

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, благодарение Поли Кеси 12*19 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кеси
пакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)
Unsealed димензии : Ширина 12cm x Должина 19cm
Запечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 12*16cm
Силна Јасно Полиетилен
Јасно транспарентен Боја
*работи во чантата само за референца.

Подробности

Размер:
M
Номер На Модела:
W
Материал:
БОПП
търговска марка:
PYBETA
Спецификация:
veries
Материали:
Воспользуйся:
Широко се използва iclothing, бижута, играчки, лента, хляб, пуканки, орехи
Повърхностна Обработка:
Флексографская Печат
Размери:
ширина*височина
Размер На Тялото:
използвана област

Те също купуват с този продукт

XUNZHE творчески кухненски рафтове и притежателите на многофункционални ножове скрит контейнер за съхранение чекмеджето за съхранение на инструментите купол с нож,

BGN 14.00 15.68

XUNZHE Креативни Кујна Полици & Носители мултифункционален ножеви скриени складирање контејнер за складирање кутија алатка бедем Нож кутија Кујнски нож за да примите решетката, ставете се во шкафот, детето не е неуредно допир, посигурни Може да биде суспендирана, да ги задржи на нож сува во секое време, да се намали бактериски одгледување Име : мултифункција кријат алатка носителот Материјал : ABS...

100 бр. / лот прозрачен плик Opp / PVC / найлонови торбички 24x34 см (30+4) на прозрачен Opp подарък пластмасови опаковки, самоклеящееся печат

BGN 21.00 23.81

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, благодарение Поли Кеси 24*34 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (100 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 24cm x Должина 34cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 23.5*30cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

Японски Размер На 3 Черен Орех Тава За Съхранение На Дървен Палет Чай Тава Чиния Суши Плодове Съдове За Храна Закуски Притежателя На Багажник

BGN 52.00 57.41

Јапонски 3 Големина На Црн Орев Складирање Фах Дрвени Палети Чај Фах Чинијата Суши Јадења Овошје Садови Храна, Закуски Рек НосителотОпис : Материјал : Гума дрво&растителни боиГолемина : 15*2cm,18*2cm,20*2cm.Боја : Црна оревПакет : 1 Pcs / пакетУпотреба : Храна,прибор за на маса,чај складирање скитници100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет и добра цена за вас.Избегне директна сончева светлина и брзи промени на температурата,инаку тоа е лесно да се имаат проблем како што се напукнување деформација,користете растително масло ofr сеопфатна blotted надвор.Напомена : 1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.Не слика на големината.2.За дрво серии и делови од дрвото се различни,боја е slighyly differernt,не може да биде ист како и секоја производи.Детали шоу

300pcs Clear Resealable Bopp/ pvc / найлонова торбичка 11x18cm (15+3) прозрачен Opp подарък на пластмасови опаковъчни торбички Самостоятелно Adhasive Seal

BGN 19.00 22.10

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 11*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (300 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина x 11cm Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 11*15cmСилна Јасно ПолиетиленЈасно транспарентен Боја*работи во чантата само за референца.

Чиа-Kuei ЛО европейски стил декорация на дома хол ресторант кожена кутия тъкан преносимо хартиена кърпа три размера

BGN 15.00 20.80

Име : ткиво кутија Материјал : кожа големина : L : 24 CM*12.5 CM*8.5 CM M : 20 CM*12.5 CM*8.5 CM S : 17 CM*12.5 CM*8.5 CM се Погодни места : КТВ, кафуле, бар, дневна соба, канцеларија, дома.

ORZ купа рафтове за съхранение кухня ястие багажник на притежателя организатор прозрачен PP купа ястие сливи да изсушаване кошница за съхранение кутия

BGN 13.00 20.96

сад тибетански сад тоалет сад дрвен сад за еднократна употреба сад микробранов сад кујна сад кристал сад ориз сад пластичен сад Кујна Сад Носителот Организатор прибор за на маса за Јадење Рек Полица Акции Складирање Кујна Десктоп Монтажни Јадење Полици Сад стапчиња за јадење Одвод Полица Јадење Пластични Складирање Рек 3 Бои Сад стапчиња за јадење Одвод Полица Задржи Садови Сува Пластична Складирање Рек Материјал кој се одвојува Кујна Десктоп Полиците на Кујната се стави на јадења кујна складирање рек транспарентна пластика сад диск за складирање кутија тибетската сад

Голяма разпродажба на 2017 година !Кухненски инструменти многофункционален багажник пастовый тип безпроблемно монтиране на окачени рафтове притежателя на четка за

BGN 10.00 14.56

Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски ЧевлиРакавици Партија се Облекуваат Brogues рачно изработени Чевли мода Овој производ е направен од цврсто дрво, дрвени...

25 бр./лот 28*42 см, бял Поли Self-seal Mailbags Куриер Поли пощенски найлонови торбички експресна поща чанта сгъваема чанта за съхранение (00187)

BGN 1.00 2.64

Топла Продаде 25 Pcs / многу 28*42 CM Бела Поли Самопечат Mailbags Пластични Курир Деструктивни Поли Мејлинг Пластични Кеси Express Mail Торба 1...

1 бр. / лот кухня пластмасова кутия за съхранение на 500 мл / 700 мл/1000 мл хранително зърнени закуски, съдържащи кутия открит хладилник за съхранение на печат гърне

BGN 4.00 5.25

1 PC / Многу Кујна Пластична Кутија за Складирање 500ml / 700ml / 1000ml Храна Жито Ужина Содржи Кутија Отворено Фрижидер Складирање Печат ТенџереПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

2018 подарък чанта 200шт размер: 5x62cm (58+4cm Clap) Clear Opp Self Adhesive Bags For Umbrella Tube, Род Real Special Offer

BGN 22.00 24.83

Име : јасно opp самолепливи пакување кеси за списанија, весници, фотографии, Cdа, леб, пуканки, оревиГолемина : 5*62cm = 5*(58cm+4cm) (1cm=0.39 инчи)големината на телото : 5x58 CMматеријал : OPP храна одделение,Количина : 200pieces / многуупотреба : како што се облека, накит, играчки, филм, списанија, весници, фотографии, Cd, CDто леб, пуканки, ореви ве молиме остатокот увери дека употребата на храна одделение, Прашина и водоотпорен,*работи во чантата само за референца.

Нови Кухненски Продукти От Неръждаема Стомана Брашно Просеиватель Чаша Сода Захар Сол Черен Пипер Трева Шейкър Jar Клечка За Зъби Бутилка За Съхранение На Топла Про

BGN 5.00 9.02

Кујна Производи Од Не ' Рѓосувачки Челик Брашно Sifter Првенство Печење Шеќер, Сол, Црн Пипер Билка Shaker Тегла Toothpick Складирање ШишеСпецификации : Едноставен и практичен дизајнПостојат 3 обрасци во спајс shakerПрикажување на windows да можете да добиете нешто зачин ви треба брзоРотирачки шише маска може да го промени моделот, кој требаОва е multiduty шише : зачин shaker и складирање шише и toothpick shakerМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : како што покажува1 x Зачин ShakerНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO).Ние само брод да се потврди цел адреси...

(10 лева/опаковка) Кръгли акрилни сапун ястия пластмасов палет YAC026

BGN 37.60

Круг Сапун Јадења, Кружни Сапун Палети, Сапун Сад1, Големина : кол.8.5*H 2.1 cm2, Боја : Црна или јасно .3, Материјал : Висок квалитет на увезени акрилик материјал, нетоксични и odorlessness...

Отделна клетка с кухненски кутия за съхранение на пръчки /, лъжици/прибори многофункционални инструменти за баня маса Qrganization

BGN 33.00 34.53

Посебна Фиока Kitchenroom Складирање Кутија за Chopstick / Лажица / прибор за на маса Мултифункционален Бања Алатки Биро Qrganization